Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) winben válasza Balázs1986 (#4540) üzenetére


winben
aktív tag

A rádugott eszköz nem tartalmaz hangkimenetet. A windózos gép egyértelműen jelzi is, hogy nincs ott választható hangkimenet. Nekem az lenne a logikus, hogy ha nincs támogatása akkor működjön úgy ahogy egyébként is működne, azaz ismerje fel az usb hangkártyát és szólaltassa meg azt.

Az elképzelhető, hogy a monitorhoz dugva by default a hdmi-n keresi az audio interfészt, nem találja és fel is adja a harcot.
Egyébként ha tv-hez dugom hozzá, amin van hangkimenet akkor probléma nélkül szól a tévén a hangja, szóval mondjuk egy kodival használva problémamentes.

(#4602) Balázs1986 válasza winben (#4601) üzenetére


Balázs1986
addikt

Szerintem tényleg az van, hogy egyszerre egy ilyen típusú interface lehet nyitott. Nincs itthon monitorom így megnézni nem tudom, de amikor desktop módban vagy, megnézheted esetleg a jobb alsó sarokban a hangszóróra kattintva (Audio kimeneti eszköz választás) hogy engedi-e a váltást. Nekem Eszköz és Mobiltelefon van, ahol az Eszköz a tv, és ha rádugom az USB kártyát, akkor az nem jelenik meg. De neked így hogy nincs külső audio eszközöd, hátha az jelenne meg Eszköz alatt. Jobb tippem nincs, ha ez nem jön be akkor marad az hogy egyszerre 1 médiakimenet az adott.

(#4603) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok.
Ha hívnak, közben miért nemtudok netezni??
Most lett újra huawei Telóm, most a védett alkalmazások helyett mi van? Tiszta káosz nekem az új emui :W

(#4604) poero


poero
aktív tag

Azért a fekete modellem helyett egy fekete bőr hátlapos P20 pro-t elfogadnék! 😉[link]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#4605) Huroq válasza cotag (#4603) üzenetére


Huroq
senior tag

Ha nem támogatja a szolgáltatód a VoLTE - t vagy nem vagy wifi hálózaton, akkor nem is lesz internet kapcsolat.
Esetleg az "Alkalmazás-zár" -ra gondolsz? Biztonság és adatvédelmen belül megtalálható.

(#4606) cotag válasza Huroq (#4605) üzenetére


cotag
senior tag

Köszönöm :R

(#4607) Ernesst válasza cotag (#4603) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Talán erre gondoltál: Akkumulátor / Alkalmazások indítása
Jobban paraméterezhető, mint a korábbi védett alkalmazások menüpont.

(#4608) papelado válasza cotag (#4603) üzenetére


papelado
aktív tag

Semmi köze az emuihoz .MEgy a net hívás közben nálam

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4609) nbukta77


nbukta77
addikt

Volt mar valakinek wifi problemaja? Tegnap ota szarakodik a telom. Asszony x-e tokeletes ugyan azon a wifin.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4610) whYz


whYz
addikt

EMUI kepes arra, hogy ha kapok egy ertesitest mondjuk messengertol akkor nemitsa/blokkolja a messenger ertesiteseket bizonyos idore? Nem tetszik, hogy folyamatosan vibral a telo 2 masodpercenkent egesz nap. :(

(#4611) dobolson válasza whYz (#4610) üzenetére


dobolson
senior tag

Erre maga az app is képes. Legalább is face messenger esetében.

[ Szerkesztve ]

(#4612) Risard válasza whYz (#4610) üzenetére


Risard
aktív tag

Erre való a ne zavarj. Be tudod állítani mettől meddig csak mit kapj meg

(#4613) manokaki


manokaki
őstag

P20 Pro vagy egy OP 6 a jobb ? Fényképező számomra nem mérvadó....

(#4614) whYz válasza dobolson (#4611) üzenetére


whYz
addikt

Messenger lite nem hiszem, hogy tudja. :(

Szeretnem megkapni a notificationoket, csak nem 2 masodpercenkent, hanem mondjuk 2 percenkent. A legtobb romban amit hasznaltam volt erre lehetoseg, de az EMUI eleg limitalt ilyen szinten. :(

Azt sem ertem miert rezeg a telefon ha epp meg van nyitva a messenger es jon egy uzenet. Mintha nem vennem eszre... :DDD

(#4615) Pompi válasza whYz (#4614) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A Messenger Lite is tudja ahogy dobolson írja, jobb felül három pötty a beszélgetésben, némítás és itt 15 perc, 1, 8, 24 óra vagy ameddig vissza nem kapcsolod.

Olyat, hogy te ne folyamatosan kapd az értesítéseket bekapcsolt értesítések mellett, hanem mit egy "összegyűjtve" x percenként azt melyik rendszer tudja és hogyan?

Feel Good Inc.

(#4616) maaniac válasza poero (#4604) üzenetére


maaniac
aktív tag

Én inkább rendeltem egy bőr tokot hozzá ;]

(#4617) spawn21 válasza manokaki (#4613) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem van mind a kettő

Szerintem egálvlban vannak.
Stock vagy emui. Ez itt a kérdés :)

iPhone 13p

(#4618) gt4r4


gt4r4
tag

Sziasztok!
Múlthét pénteken kaptam meg a p20 pro-mat, az aksinak az üzemidelyével nem vagyok teljesen megelégedve, úgy vettem észre hogy tétlen állapotba este 6%-ot is tud merülni, nem tudom ez mennyire normális, a p9-em nem merült ennyit, igaz a bluetooth be van kapcsolva, de a másikon is bevolt. A másik meg hogy a zenelejátszó random zene közben vált zenét magától, m4a formátumot használok, lehet ez a baj? Kijelző időben 6,5-7-óra a maximum 20%-ig. Lehet a készülékkel valami baj? csak azért mert máshol 9-10 órát írtak kijelző időre, és rengeteg programot kilőttem a háttérben.. :))

(#4619) ADAM1337 válasza gt4r4 (#4618) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Teljesen rendbe van.
A 9-10 óra wifin van max meg sim nélkül, nálam is 5-6 óra a max ami reális.

(#4620) Risard válasza gt4r4 (#4618) üzenetére


Risard
aktív tag

Szerintem meg ne lőjj ki semmi programot a rendszer megoldja hagyd dolgozni. Nekem mobilnettel bluetoothal 3 % ot merül éjjel. Kijelzőidőt pedig nem máshoz nézd mert mindenki máshogy használja hanem neked elég e 1 napra vagy 2 re (amire használni akarod) vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#4621) nbukta77 válasza nbukta77 (#4609) üzenetére


nbukta77
addikt

Erre valaki?

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4622) nbukta77 válasza nbukta77 (#4621) üzenetére


nbukta77
addikt

Meg oldodott. Fent volt az amazfit watch appja a gear s app mellett. Az kavart be.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4623) whYz válasza Pompi (#4615) üzenetére


whYz
addikt

Ja tenyleg latom mar, de ezt mindig be kell kapcsolni.

Engem csak a folyamatos rezges zavar igazabol. Nem akarom 15 percenkent bekapcsolgatni ezt, csak kevesebb notification jelzest szeretnek.

Pixel Experience tudott ilyet, LOS is az elozo telomon. Raadasul azok nem is basztattak ha a kepernyo mar be volt kapcsolva.

(#4624) janosibaja válasza maaniac (#4616) üzenetére


janosibaja
őstag

Honnan rendeltél? Milyet?

(#4625) papelado válasza gt4r4 (#4618) üzenetére


papelado
aktív tag

a 9-10 óra hagymázos fantazmaria ...Minden készüléknél átlagos használat mellet

A p20 pro átlagos felhesználással 4-5-6 óra lazábban 6.5

Drágaszágom....

(#4626) papelado


papelado
aktív tag

De gusztustalan...
Ok a bottloader nyitást megszüntették(NEM OK!)
De EZ!!!

Drágaszágom....

(#4627) whYz válasza papelado (#4626) üzenetére


whYz
addikt

Szep.

Gondolom lassan p20 pro-ra is jon ez a frissites es lemondhatok a telorol. :(

Remelhetoleg lesz valami custom megoldas...

(#4628) gt4r4


gt4r4
tag

Köszönöm a választ mindenkinek! Még azt szeretném megkérdezni hogy a huawei swype esetleg valamilyen módon elérhető e? Nekem nagyon hiányzik.. :(((

(#4629) Ricardo válasza papelado (#4626) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezzel jópár felhasználót fognak veszíteni.

(#4630) shift+ő


shift+ő
senior tag

Segítsetek. Keresek egy legalább olyan jó antennával rendelkező telefont mint a p20pro, de sokkal olcsóbbat.

Miért?

Építettem egy "faraday kalitkát", a házunk ugyanis vasbetonból van, és ez a GSM telefonokat megfekteti.

Nekem p20pro-m van, ezzel még tudok telefonálni. A másik készüléket a feleségemnek keresem, neki nincs igénye ilyen csilli villi készülékre.
Eddig Samsung J5 2017 volt, katasztrófa.
Vettem neki egy P9-t, bízva abban, hogy az közel olyan jó ebből a szempontból, mint az enyém. Azon kívül ,hogy rám sózott az eladó egy bibis telefont, meg sem közelíti a kívánt célból a p20pro-t.

Ha kifeszítem magam, akkor a használt piacon egy jó telefonért adok max 100K-t, az asszony csak 60 fog tudni, de már elegem van, hogy folyamatosan hallgathatom, hogy nem tud beszélgetni a mammmával. :-)

(#4631) whYz válasza shift+ő (#4630) üzenetére


whYz
addikt

Nem igazan ebbe a topikba valo, de keress uveg hatlapos telokat, azok altalaban jobbak. Ajanlom a Honor 10-et.

(#4632) papelado válasza Ricardo (#4629) üzenetére


papelado
aktív tag

Az xda aki felemelte őket akik miatt 2.ok most eléggé kiakadt.Én is mondjuk ez már tényleg alja húzás.

Drágaszágom....

(#4633) shift+ő válasza whYz (#4631) üzenetére


shift+ő
senior tag

Igazad van, de itt van összehasonlítási alap, illetve burkolt dicséret a p20pro-nak. :)

(#4634) maaniac válasza papelado (#4632) üzenetére


maaniac
aktív tag

Ez már tényleg sok :Y Az "alma" útjára akarnak lépni, de pont ez a nyitottság volt szimpatikus a jó telefonok mellett. Ha ez így folytatódik, akkor a következő telefonom tuti nem huawei lesz :W

janosibaja
[link]Ezt, elvileg már meg is jött, csak még haza kell érni :P

[ Szerkesztve ]

(#4635) janosibaja válasza maaniac (#4634) üzenetére


janosibaja
őstag

Ez szerintem nagyon szuperül néz ki. Már vettem pár tokot - mind a fiók alján hever, mert az egyik oldalt, a gomboknál eláll, a másik túlzottan csillog, a harmadik brutális stb. Ezt még tán kipróbálnám.

Írd meg légy szí, hogy mennyire passzol, nincs-e nagyon műbőrös érzete. Milyen színű a mobilod? Milyen színű a bőrtok?

(#4636) hito válasza janosibaja (#4635) üzenetére


hito
nagyúr

Ha számít, ugyanilyen tokom van a Note 8-hoz. Kifejezetten kellemes minőségre. Egy problémám van vele: a gomboknál alig van érezhető "jelzés" a tokon. Sokszor csak vakon nyomkodom, nem érezni, hogy merre van az adott gomb. Egyébként tökéletes (lenne). Szerintem ennyi pénzt bőven megér.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4637) winben válasza shift+ő (#4630) üzenetére


winben
aktív tag

Tudom, hogy nem megoldás, de ha van a lakáson belül wifi akkor használhattok voip-t is ami internet alapú és sokkal olcsóbb is, mint a hagyományos telefon.
Én StuntCalls-ot használok, meg vagyok elégedve vele. Ha nem ismerős a téma akkor ajánlom az ezzel foglalkozó fórumot.

(#4638) janosibaja válasza hito (#4636) üzenetére


janosibaja
őstag

Jól hangzik, köszi! :R

Mivel már megint Nova kétkoppal kapcsolok ki, ujjlenyomattal be, hangerőt meg nemigen állítok, ez nem gond igazán.

Csak attól tartottam, hogy a bőr esetleg szembeötlően olcsó, gagyi lesz. De akkor ezek szerint nem kell tartani a kiviteltől.

(#4639) Shinnokina válasza gt4r4 (#4618) üzenetére


Shinnokina
tag

szerintem adj még neki időt, nekem úgy egy hét, másfél alatt állt be az aksi. Most wifivel és mobilnettel is nehezen tudom 10%-ra meríteni a telót egy nap (még sose sikerült, egyszer elvittem 28%-ig, két teljes napba telt :D, és neteztem is rajta, google maps, stb.) Persze attól is függ, mennyit nyúzod, az én szokásaimmal bőven kibír egy napot. Most pl. két napja nem töltöttem még és még 58%-on van :D

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#4640) whYz


whYz
addikt

Hogyan lehet kikapcsolni a telefonon a pedometert? A health app-ban folyamatosan meri a lepeseimet, de van oram, szoval ez teljesen felesleges es pontatlan. Nem talalok erre opciot. :(

(#4641) janosibaja válasza whYz (#4640) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem azt írja, hogy a két készülék - a mobil és az okosóra/perec - adataiból összegezve számolja ki a lépéseket. Nem biztos, hogy baj ez, lehet, hogy így pontosabb adatokat kapsz. Talán.

(#4642) whYz válasza janosibaja (#4641) üzenetére


whYz
addikt

Igen nekem is ezt irja, viszont a telefon nincs mindig nalam, az ora meg igen, igy felesleges, plusz ha bicozok, akkor az ora tudja, hogy bicozok, a telefon meg szamolja szepen a lepeseimet, ami eleg erdekes osszesitett adathoz vezet. :(

(#4643) janosibaja válasza whYz (#4642) üzenetére


janosibaja
őstag

Mintha valahol láttam volna az előző szoftververzióban egy "i" betűs infóra kattintva, hogy kiválasztható legyen, hogy csak az egyiket mérje, az órát vagy a mobilt, de most nem találom sehol. :W

A megújult felületen gyakran nem találok semmit, pedig talán ott van valahol...

(#4644) нинч мэшэ


нинч мэшэ
újonc

Sziasztok!

Nem találom, hogy miként lehetne a képernyő feloldáshoz az arc felismerés mellett PIN kód helyett mintát beállítani.
Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm.

(#4645) maaniac válasza janosibaja (#4635) üzenetére


maaniac
aktív tag

Nekem is lapul pár a fiókban és egy még uton van :DDD Tapintásra nagyon kellemes, ahogy hito is írta gombok nincsenek, csak alig észrevehető kidudorodások. Nagyon picit eláll a bal felső [link]sarka és a [link]gomboknál is egy nagyon picit(lehet, hogy csak én vagyok túl kritikus :)) ) . Zsebben ez majd lehet hogy megoldódik :U, viszont nagyon tetszik, jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#4646) Sumptuous válasza нинч мэшэ (#4644) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Beállítások->Biztonság és adatvédelem->Képernyőzár és jelszavak->Zárképernyő jelszavának módosítása->~beírod a jelszavad~->~lent a billentyűzet felett megjelenik egy olyan opció, hogy "Feloldási mód megváltoztatása"-> Minta

Ennyi :D Valóban eléggé eldugott menüpont :))

(#4647) shift+ő válasza winben (#4637) üzenetére


shift+ő
senior tag

Köszönöm, de a VOIP nem opció.

(#4648) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a P20 Pro tudja az always on display - inaktív kijelző - funkciót?

Előre is köszönöm a válaszokat!

TL

(#4649) nbukta77 válasza TOTAL LOKI (#4648) üzenetére


nbukta77
addikt

Tudja, de csak hivas es sms ertesites van az ora mellett.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4650) janosibaja válasza maaniac (#4645) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.