Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Bferibörs válasza spawn21 (#4199) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bocs,ha nem így van! Én azért nem vettem s9+ ot mert nem találtam olyan dualost amit nem a boltba kellett volna visszavinnem gariztatni. Eladói tájékoztatás alapján írtam,mely úgy szólt,hogy Magyarországra nem szállítanak hivatalosan duos s9+ ot, ezért van így. Magyarul van gyártói gari de az itthon nem érvényesíthető a szervizben.
Még egyszer bocs ha rosszul tudom!

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4202) spawn21 válasza Bferibörs (#4201) üzenetére


spawn21
veterán

Igen, rosszul. :)
Akár Telekom, MM, stb...... Mind DS és gyártói.

iPhone 13p

(#4203) Bferibörs válasza Bferibörs (#4201) üzenetére


Bferibörs
addikt

Samsung Magyarország

Oké, ezt is megnéztem,nekem az is azt bizonyította,hogy csak szürke vagy fekete piacról kerülhet be. :R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4204) kocsij válasza Bferibörs (#4203) üzenetére


kocsij
tag

Samsung nem fogadja el a szürke importos telót. Még regisztrálni sem engedte, kiírta hogy nem Magyarországi partnerüknél került forgalomba. Ez év elején volt.

Galaxy S23 Ultra

(#4205) Sumptuous válasza kali (#4190) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Nem akarok senkit sem lebeszélni a gyári töltőröl, de had védjem meg a forumos kollegát, ugyanis helyén van a gondolatmenete. Minél lassabban töltöd az akksit, annál kevesebb hő termelődik, ami károsítja az akkut. És itt igazából a töltést végző elektronika is melegedik, ami ezáltal szintén öregedik. Ez a linkelt cikk nem a sima (1A) töltő vs supercharger-t hasonlítja, hanem a rivális Qualcomm QC-t a supercharge-hez képest. Ami igaz, hogy valóban kevesebb hőt termel ez a fajta gyorstöltés, de azért a sima 'lassú' töltéssel ez sem vetekedhet. Csak a tisztánlátás végett...

(#4206) hito válasza Bferibörs (#4197) üzenetére


hito
nagyúr

Marhaságokat miért kell terjeszteni? :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4207) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Kérem a topikgazdát,hogy törölje a samsungra vonatkozó beírásaimat. :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4208) Bferibörs válasza hito (#4206) üzenetére


Bferibörs
addikt

Bocs,töröltetem,így viszont veszek egy s9+ duosat is,lesz összehasonlítási alapom legalább. :-D

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#4209) janosibaja válasza Sumptuous (#4205) üzenetére


janosibaja
őstag

Bocs, elvesztettem a fonalat. Idézlek: "Minél lassabban töltöd az akksit, annál kevesebb hő termelődik, ami károsítja az akkut."

Azt mondod, hogy a kevés hőtermelés károsítja az akkut? Nem éppen fordítva? :F

(#4210) cog777 válasza papelado (#4198) üzenetére


cog777
senior tag

Igen, lattam a linkelt oldalon hogy mar egeszen jol megoldottak osszehasonlitva a regebbi technologiakkal...

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4211) hito válasza Bferibörs (#4208) üzenetére


hito
nagyúr

;)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#4212) papelado válasza Sumptuous (#4205) üzenetére


papelado
aktív tag

Engedd el 2018 van.2014 es find 7a telefonom első generációs vooc és mai napig megy havernál ugyanolyan sotokkal kb mint anno nekem.
Azóta már volt g3 am g4 em g6 om most huawei p20....
Semmi értelme manapság az ilyen régi avéttos berögződésekhez ragaszkodni.Mire tönkremegy már amúgy sem hazsnálom réges régen.Tudom van aki 5 évig ultimate indok de ez arányaiban ugye meg.....
Persze lehet de én meg csak simán hazsnálom a használati tárgyam és nem remegek ha rá kell töltenem 20 perc alatt 50% ot rakok bele,

Nem is nagon olvasok panaszokat gyorstöltés miatt megpusztult akksikról.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4213) shift+ő


shift+ő
senior tag

Ráfűzve az akku témára. Már kétszer is tapasztatltam, hogy a telefon 20%-ról hirtelen max fél óra alatt képes 0%-re merülni, és eldobni kaszát kapát.

Van ez irányú tapasztalat? Ez biztosan nem normális.
Nincs kedvem gyári visszaállítást csinálni.

(#4214) janosibaja válasza shift+ő (#4213) üzenetére


janosibaja
őstag

Másoktól is olvastam ilyen panaszt, s én is tapasztalom. Szerintem ez ilyen, nem egyenletesen fogy a szufla belőle, kár lenne csak ezért gyári visszaállítást csinálni

(#4215) kali válasza Sumptuous (#4205) üzenetére


kali
legenda

Nem kell védeni, de változnak a technológiák és nem érdemes már emiatt alacsonyabb értéken, de nagyságrendekkel tovább tölteni.

(#4216) vlesi69 válasza nbukta77 (#3500) üzenetére


vlesi69
senior tag

Egy Amazfit Pacet használok. Az előző Mate 9 telommal is használtam összepárosítottam, beregisztráltam és tökéletesen működik, a P20 Promba csak az email címemet kellet beírni és már működött is, megőrizte az előző futásokat és bringázásokat. Az órához nem is kell a telefon, elmegyek futni vagy tekerni, hazamegyek, összepárosítom és ki ad a telefon minden adatot ami az órába van.

(#4217) nbukta77 válasza vlesi69 (#4216) üzenetére


nbukta77
addikt

En is vettem. Nagyon szeretem. Kar, hogy nem fem.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#4218) vlesi69 válasza Sumptuous (#4205) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nagyon igazad van!!!! Én a telefonomat és az M5 tabomat is egy sima 2A töltővel töltöm, hosszabb idő de nem teszi tacsra az akkumulátort. Egyik gyorstöltőt sem használom.

(#4219) vlesi69 válasza Bferibörs (#4138) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem is ez volt furcsa, egy ilyen profi kamera és csak négy képformátum/felbontás van, berakhattak volna még 10-20 megapixel közzé még egy 16:9, vagyis már 18:9.

(#4220) blasi20


blasi20
tag

Sziasztok!
A telómat elképesztő mértékben zabálja a cella készenlét és a tétlenség. Nem tudtok valami megoldást erre?

(#4221) Lazarus911 válasza kali (#4190) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Basszus.. Akkor ki kell jelenteni!!! Nekem működik a supercharge.

(#4222) kali válasza Lazarus911 (#4221) üzenetére


kali
legenda

Visszaolvastam közben a korábbi hozzászólásaidat is, az mondjuk nem normális, hogy nem tölti fel 100%-ra.

(#4223) knox83


knox83
senior tag

https://pcworld.hu/pcwlite/mar-szeptemberben-megkapja-az-uj-androidot-a-huawei-p20-pro-252238.html

Kíváncsi leszek tartják-e a határidőt..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4224) stemplar07 válasza kali (#4222) üzenetére


stemplar07
őstag

Csak a saját (lila( kábellel tudja csak ! a szuper töltést .. az autós szett is csak azzal , és a gyári Huawei aku bank is csak a gyárival ..ugyanakkor érdekes módon a Samsung (csak ezzel próbáltam) a samu gyári kábelével ezekkel a Huawei töltőkkel gyors töltést ír ki :D de visszafelé a samu töltőkkel nem működik gyorstöltésben ( normál töltést ír ki) a huawei kábellel sem a szuper töltés samu bank/gyorstöltő/akubank ..

[ Szerkesztve ]

(#4225) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :)

Csatlakozom a csapathoz egy Telekomos P20 Pro Black verzióval :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4226) maaniac válasza DonDragonka (#4191) üzenetére


maaniac
aktív tag

Hogy fülesről töltöd? :D

(#4227) kali válasza stemplar07 (#4224) üzenetére


kali
legenda

Nem csak a gyárival, de a Szuper mód feltételeit teljesítenie kell a kábelnek, szerencsére van néhány gyártó, aki már készít ilyet - akár a gyáritól hosszabat is.

(#4228) janosibaja válasza knox83 (#4223) üzenetére


janosibaja
őstag

Írnak, ami jön. Jó lenne egy hitelesebb, angol nyelvű forrás. Az Android Authority sajna még azt írja, h a Huawei nem adott határidőt a Pie-ra. "Legalább dolgoznak rajta", írja az AA.

(#4229) firemanus82


firemanus82
senior tag

Bocs ha már teleposztolta mindenki tűzijátékos képpel a fórumot de én is szeretnék veletek párat megosztani. Ezzel a készülékkel egy álom a tűzijátékot is fotózni. Főleg h az 5 éves fiam végig a nyakamban ült és a közvilágítás is alaposan bezavart.

[link]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#4230) Hajas Mao


Hajas Mao
tag

Sziasztok!

Szomszédom vett ilyen telefont magának és lejelszavazta. Sajnos fogalma sincs róla mi lehetett az. A bekapcsoló és hangerő gombokkal legyáriztam de azután is jelszót kér a telefon. Van valami megoldás rá? Szervíz garisan nem vállalta...

(#4231) winben válasza Hajas Mao (#4230) üzenetére


winben
aktív tag

Micsoda? Ha lejelszavazod, majd nyomsz egy factory resetet is jelszót kér?
...az ályfón után szabadon.

Most már azt is megoldhatnák, hogy lockolt képernyővel ne lehessen kikapcsolni a telefont (lopás esetére).

Egyébként számla ellenében (legalábbis az almásat) a gyártó tudja unlockolni.

[ Szerkesztve ]

(#4232) Hajas Mao válasza winben (#4231) üzenetére


Hajas Mao
tag

Az lesz ha más nem. Csak messze van a szervíz... kb 210km...

(#4233) gti16v válasza stemplar07 (#4224) üzenetére


gti16v
őstag

köszi ezt az infót nem tudtam...tehát hiába a gyári gyors töltő, és a lila csatis gyári autós töltő,ha nincs lila betétes kábelem...nem tudtam...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#4234) Risard válasza kali (#4227) üzenetére


Risard
aktív tag

Melyik gyártó lenne az mert még nem találtam tökéletest

(#4235) maaniac válasza Risard (#4234) üzenetére


maaniac
aktív tag

Dodeszh ajánlására én [link]ilyet rendeltem. Működik és jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#4236) cog777


cog777
senior tag

Letoltottem egy akkumulator homersekletet kijelzo programot (Sensors Multitool) es megneztem az erteket mikozben a Huawei toltojevel toltottem.
Hat kb semmit nem emelkedett mert elotte hasznaltam a telefont. Kb 35 C fokon maradt.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4237) Zolaa74


Zolaa74
csendes tag

Üdv Mindenkinek, én is beléptem a klubba :)

WP-ről jövök, és máris segítséget kérek, az istennek sem akarja bluetoth-on a névjegyeket leszedni a régi telómról, valami külső megoldással meg tudnám oldani?

(#4238) Risard válasza maaniac (#4235) üzenetére


Risard
aktív tag

Köszi megnézem

(#4239) papelado válasza Zolaa74 (#4237) üzenetére


papelado
aktív tag

Outlookról nem szinkronizál le?

Mi a tipusa a régi készüléknek?

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4240) Sumptuous válasza Hajas Mao (#4230) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Google fiókkal is ki lehet oldani. Ha a tulaj elfelejti a jelkódot/mintát, akkor a gyári beállítások után, amikor kéri az áltad említett módon a jelszót, ott alul megjelenik, hogy "feloldás google fiókkal" vagy valami hasonló opció. Néztem már én is. Legalább 3x volt már Resetelve a telefon, és sehogysem lehet belépni utána, a pinkód vagy a google fiók jelszó nélkül. Nagyon jópofa ez és hasznos, ha valaki eltulajdonítaná..

Szerk: Van egy lehetőség még, amihez sajnos kell az oem unlock kód, de ha teszel rá twrp-t akkor törölhető ez jelkód/jelszó kérés. Bár ez a kód szerintm már nem igényelhető. És elvileg garanciavesztéssel is jár a használata.

[ Szerkesztve ]

(#4241) gerner1 válasza Sumptuous (#4240) üzenetére


gerner1
veterán

Ez az FRP-lock. Megelőzhető, ha FR előtt, a Fejlesztői beállításokban aktívra állítom az OEM feloldás -t. Ugyanakkor, a már zárolt (tehát FRP-lock -os...) készülék kinyitásával, az FRP-Lock megoldásával kapcsolatos segítségnyújtás, tilos az összes topikban.

[ Szerkesztve ]

(#4242) Sumptuous válasza gerner1 (#4241) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Elnézést, akkor kérem a moderátort törölje a vonatkozó hsz.-em. :(

De a hsz.em első fele tulajdonképpen nem mondható illegalisnak, ugyanis csak azt tárgyalja, hogyan lehet szabályosan kioldani a telefont ebből a módbol. Az off-ba tett rész valóban nem helyénvaló akkor.

[ Szerkesztve ]

(#4243) papelado válasza Hajas Mao (#4230) üzenetére


papelado
aktív tag

Nem looooooooooooooooooopott...
Amennyiben megvannak a papírjai szolgáltató illetve szerviz

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#4244) Lazarus911


Lazarus911
aktív tag

Ma lemerítettem direkt 5%ra. Így tölti..:-(

[ Szerkesztve ]

(#4245) Lazarus911 válasza Lazarus911 (#4244) üzenetére


Lazarus911
aktív tag

Adatok :

[ Szerkesztve ]

(#4246) stemplar07


stemplar07
őstag

:) zene kedvelőknek BT HighRes kütyük a meglévő fülesekhez illetve autóhoz/PC- hez (dedikált )DAC/AMP:

[link]

Fiio BTR3 24 bit
Portable High-Fidelity Bluetooth Amplifier-BTR3
AptX/AptXHD- LDAC , PC USB DAC/AMP
--------------
[link]

EarStudio ES100 Dual DAC 24 bit
AptX/AptXHD- LDAC , PC USB DAC/AMP
--------------
[link]

Astell&Kern XB10 24 bit DAC/AMP
AptX/AptXHD
--------------
és egy kis összehasonlítás mit is tudnak a kodekek :-)

[ Szerkesztve ]

(#4247) nfl_fan


nfl_fan
lelkes újonc

Sziasztok!

Milyen tokot javasoltok a készülékhez?
Nillkin frosted shield, Spigen rugged armor, esetleg a gyári?
Tényleg van rajta gyárilag kijelző védő fólia?
Köszi.

Ja és találtam egy ilyen tokot ami anyaggal van bevonva. Mofi vagy a neve. Van valakinek ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#4248) cog777 válasza nfl_fan (#4247) üzenetére


cog777
senior tag

Folia van rajta de az csak folia. Karcolasoktol ved, de a kepernyot szerintem nem tudja megvedeni ha leejted.

A hozzaadott tok sem sokat vedhet, nagyon konnyen visszanyomodik a szelen, tehat leejteskor sem vedi a szelet.
Nezegetek en is tokot, en valami kitamasztosat szeretnek pl [link] persze kepernyovedo uveggel.

Itt vannak tok tesztek: [link]

Neztem, van a telefonban idozitett le es bekapcsolas :) mukodik remekul addig semmit nem fogyaszt a telefon. Ejjfelkor le, hajnal 5-kor bekapcsol.

[ Szerkesztve ]

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#4249) knox83 válasza nfl_fan (#4247) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem spiegen tok van spiegen üvegfóliával. Hibátlan. Ez a keményített szürke hátlapos. A fólia is teljesen felment rá. (körbe fekete)

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#4250) DonDragonka válasza stemplar07 (#4246) üzenetére


DonDragonka
őstag

És ezzel a fülessel olyan minőségű zene jut az agyba, aminek párja nem sok...
[Prostereo H2]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.