Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) vernux válasza Zsocy155 (#1300) üzenetére


vernux
tag

Semmi sincsen engedélyzeve hogy zárja be képernyő zárolása után.

(#1302) Zolee70 válasza mizoli (#1286) üzenetére


Zolee70
csendes tag

Üdv!
Wifi Hotspot problémám megoldódott. A Huawei-nek írtam a problémámról, mely alapján a megoldás hard reset. Most tökéletesen működik. Köszönöm a segítő szándékot mindenkinek.

(#1303) Zsocy155 válasza vernux (#1301) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor sajnos nincs ötletem. Talán jön egy okosabb, aki tudja a megoldást.

(#1304) Krisinto


Krisinto
őstag

Sziasztok!
Egy Huawei Y6-ot szeretnék leváltani, mivel lassan lejár a hűségem a Telekomnál.
P10 Lite- és a P9Lite 2017 között vacilálok
Amit jelenleg ajánl a telekom, az a P10+ B0 okosóra 65-ért
És P9 Lite 2017 37-ért

Nagy igényeim nincsenek, csak napi használatra alkalmas legyen.
Megéri azt a plusz 28e ft-ot a P10Lite?

(#1305) vzsryl válasza Krisinto (#1304) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem. Max. 10k-val ér többet.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1306) Septum15 válasza Krisinto (#1304) üzenetére


Septum15
aktív tag

A p10 lite egy nagyon picit gyorsabb, picit jobb a kamerája, 16 helyett 32GB tárhely van benne, és a p10lite fém és üveg, míg a p9 lite 17 az teljesen műanyag.

Te érzed, de én nem adnék ennyit ezekért.
Én max 15-öt adnék ezekért, majdnem 30-at biztosan nem

(#1307) vzsryl válasza Septum15 (#1306) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A P9 lite 2017 elől-hátul üveg, csak a kerete műanyag.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1308) JoseGee válasza vzsryl (#1307) üzenetére


JoseGee
tag

Úgy bizony. Lányomnak is az van, meg is lepődtem, hogy üveg az is.

Ami késik, az nem jön időben

(#1309) mizoli válasza Krisinto (#1304) üzenetére


mizoli
addikt

Ha kell a nagyobb tárhely (valószínűleg kelleni fog :) ), akkor szerintem megéri.

(Zárójelben megjegyzem, én csak boltban vásárolnék, mint mindig. Szolgáltatónál soha, még akkor sem, ha látszólag olcsóbb.)

[ Szerkesztve ]

(#1310) kcsa válasza Krisinto (#1304) üzenetére


kcsa
veterán

Én azért még nem hagynám figyelmen kívül azt a lehetőséget, hogy HA az okosórát nem bontod ki, és X összegért el tudod adni, az csökkenti a te szempontodból a vételárat, így eleve nem összehasonlítható a két ajánlat (persze összehasonlítható, de na...) :)

(#1311) Krisinto


Krisinto
őstag

Maradt a P9Lite 2017.
Ahogy nèzegettem, hasonló kategória.
Tárhelyre sincs nagy szuksèg, mert zenèlni nem zenèlek, kèpekből van valamennyi, de azt ugy is szinkronizálom a googld fiokra.
A lenyeg hogy elorebb legyek mint a mostani Y6-al

(#1312) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok!

A tulajoktól kérdezném:

Milyen nálatok a beszédhangszóró, a mikrofonok, a beszéd hangereje hívásnál?

Feleségemnek vettem egy ilyen mobilt bő 2 hónapja, de utcán - főleg tömegközlekedve - nagyon nehezen érteni, amikor telefonálunk egymással. Mintha egy nagy adag elektronikus zaj keveredne a beszédébe, ráadásul szaggatott is: egy-egy szó után tök süket lesz a vonal, pár tizedmásodpercnyire. Máskor meg egész tisztán és hangosan érteni. Szóval elég fura. Olyan, mintha nagyon erős lenne a zajszűrés beszédnél, ami sokszor inkább magát a beszédet szűri. Az én oldalamon nem lehet gond, engem mindig tisztán értenek telefonon.

Másnál jelentkezett ilyen probléma?

[ Szerkesztve ]

(#1313) kcsa válasza Mr.Silkó (#1312) üzenetére


kcsa
veterán

Három tippem van, mert nekem jó: vagy valami kínai háromcentes tok van rajta, azok néha csinálnak ilyet. Vagy véletlenül lefogja valamelyik mikrofont. Vagy hibás a készülék.

(#1314) Mr.Silkó válasza kcsa (#1313) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi a gyors választ! :)

MM-ben vettük, onnan származik a tok is rá, majd megpróbáljuk akkor anélkül.

Ha viszont szervizes, akkor hova érdemes vinni? MM-be? Ők hova küldik tovább?

(#1315) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok, én is tagja lettem a p10 litenak :) van vlmi esetleg + gar ha beregisztrálom a terméket mint Samsungnál?

(#1316) kcsa válasza Mr.Silkó (#1314) üzenetére


kcsa
veterán

Létezik postapontos garancia ügyintézés: postán leadod (valamilyen kibélelt, számodra értéktelen dobozt vigyél, mert azt ritkán adnak, de zacskót, cimkét adnak hozzá, számlát, garlapot mellékelned kell), és néhány nap múlva visszaküldik futárral.

Mivel hallottam már negatív tapasztalatokat, feladás előtt javaslom körbefotózni a telefont hogy milyen állapotban adtad le, de a szomorú igazság az, hogy ezt kb. minden szervizelés előtt javasolt megtenni.

Nekem egyszer volt ilyen garis ügyintézésem, hihetetlenül gyorsan és profin folyt az ügy, mások kevésbé szerencsések :)

(#1317) mark! válasza Mr.Silkó (#1312) üzenetére


mark!
őstag

pont most jöttem haza suliból, városon keresztül és anya többször is visszakérdezett, pedig soha nem szokott.
xprotector tokot használok.

>

(#1318) Mr.Silkó válasza kcsa (#1316) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon szépen köszönöm a jótanácsokat! :)

ZedMester

Neked is köszi a tapasztalatokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#1319) xxxx.x


xxxx.x
tag

Sziasztok!

Huawei P10 Lite 4GB Fekete vásárlásán gondolkodok. Bajban vagyok a beszerzési forrás megválasztásán. Fontos a kedvező ár :) és a garancia is. Vidéki vagyok, ezért a szállítással is kalkulálnom kell a garanciánál is.
Hol érdemes megvenni?
- Digipartner.hu 83000Ft+1490Ft száll., gyári garancia
- B-Tel 80000Ft+0Ft száll., bolti garancia

(#1320) bb.bocs


bb.bocs
őstag

látezik p10 lite ra olyan üvegfólia ami olcsó is, és teljesen fedi tehát hajlított?
milyen tokot ajánlanátok,esetleg ami full bodys?
köszi :)

(#1321) kcsa válasza xxxx.x (#1319) üzenetére


kcsa
veterán

edigital pl., 89k, hivatalos garanciával, ingyenszállítással.

(#1322) bb.bocs válasza kcsa (#1321) üzenetére


bb.bocs
őstag

ma vettem ott, és 3gb os. kiemelte hogy 4gb osat keres.

(#1323) kcsa válasza bb.bocs (#1322) üzenetére


kcsa
veterán

Ja, a félkövér betű valamiért nem szúrta ki a szemem :)

Akkor viszont választani kell a garancia vagy a 4gb ram között. Én a garanciát ajánlom.

(#1324) vzsryl válasza kcsa (#1323) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én is.
Nem tudom milyen hardcore felhasználás mellett döglik meg az EMUI 5.1 a 3GB RAM társaságában, de ha pl. játékkal akarjuk ezt elérni, akkor úgysem fog sikerülni, mert túl gyenge a SOC a komolyabb játékokhoz, tehát nem a RAM lesz a szűk keresztmetszet. Legalábbis minden tesztben ezt hozták fel negatívumként. Én nem használom játékra, tehát bővebben nem tudok erről nyilatkozni.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1325) bb.bocs


bb.bocs
őstag

kérdés. most telefonáltam először, és nagyon gáz vízalatti hangja van mindkettőnknek...
vigyem vissza cserére? ma vettem...

(#1326) Zsocy155 válasza vzsryl (#1324) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én rendszeresen játszom a Real Racing 3-al és semmi gond nincs. Se a memoriával se mással, szépen fut a játék.

(#1327) golyani


golyani
addikt

Beléptem én is a klubba :DD , egy Lumia 640-et vált, hát megváltás csak vissza kell szokni. Ezen az üvegfólián elszomorodtam, direkt olyat vettem ami nem ér ki a széléig de az is eláll. A terv az, hogy rajta marad, amíg nem fog ordenáré módon kinézni aztán veszek rá sima fóliát kínából. Vettem rá egy átlátszó szilikontokot is, ami a gomboknál elég laza, de ha már pénzt adtam érte, akkor ez is fent marad egy darabig.
Auchanból ajándék 10000mAh-s akkuval elég jó vétel volt 85-ért. :D A duplakoppos képernyő nyitás mondjuk picit hiányzik.

(#1328) bb.bocs válasza bb.bocs (#1325) üzenetére


bb.bocs
őstag

ismerös azt mondta kapott másikat, de ugyanolyan... fura.. na mind1. 100ba ennyi fért bele xD nem lehet hangminöséget állítani? agy tzajszűrőt kikapcsolni? mert amugy jó kis cucc :)

(#1329) mizoli válasza xxxx.x (#1319) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem 4GB-os fekete van, német MM-ban vettem. Már párszor leírtam, de nem vettem észre különbséget a 3GB-ossal szemben. Igaz, nem játszom, és nem fut egyszerre több program. Ezekben az esetekben lehet, hogy hasznos a + 1GB.

Más
Eddig még semmi hang problémát nem tapasztaltam, én is jól értem, engem is jól hallanak.

[ Szerkesztve ]

(#1330) bb.bocs válasza golyani (#1327) üzenetére


bb.bocs
őstag

hol vettél tokot? achan? meg fóliát?

(#1331) bb.bocs válasza mizoli (#1329) üzenetére


bb.bocs
őstag

értem én is a másikat, de olyan homályos, nem egy samsung,más... lehet mind ilyen... fura :P megkell szokni... viszont itt erösebb a hangszoró mint a régi teómnál

(#1332) mizoli válasza bb.bocs (#1331) üzenetére


mizoli
addikt

Samsungból csak egy kis nyomógombosom van tartaléknak, (tökéletesen megfelel a célnak), de nem jobb a hangja, mint P10L-nak. Szerintem tiszta mindkettő.

Semmivel sem rosszabb a hallhatóság/érthetőség, mint a családban lévő igen változatos típusú telefon halmaz bármely tagjának.
Lehet, hogy szerencsések vagyunk :)

[ Szerkesztve ]

(#1333) golyani válasza bb.bocs (#1330) üzenetére


golyani
addikt

Nem, két külön helyi mobilosban, egyikben a tokot másikban az üvegfóliát.

Ósünben csak a telefont, mert járt hozzá az AP08Q akku.

[ Szerkesztve ]

(#1334) bb.bocs válasza mizoli (#1332) üzenetére


bb.bocs
őstag

aha. akkor nekem szokatlan. aza fura hogy ha máshogy tartom jobb.. k iérti ezt... na mind1. (nem nem a fülemhez kéne rakni a hangszórót, az betenne ha azt bénáznám :D )
de nekem nem túl tizta hang a régi telóhoz képest tompa néha buborékos hangja van,ki kimarad szó ritkán... fura. bár hálózat is lehet, függhet a másik telójától is ...majd megpróbálom több emberrel is.. pl ha egyik kártyám a régi telban van, és hvom egymást, akkor tök jó... érdekes.

(#1335) mizoli válasza bb.bocs (#1334) üzenetére


mizoli
addikt

Biztos a füledhez tartod, de talán fordítva fogod, és víz alatt vagy :D

Hálózat, szolgáltató, térerő valóban lehet. És igen, a SIM kártya is. Tudnak érdekes dolgokat produkálni a SIMek.

De nyilván van ennél sokkal jobb hangú telefon is :)

[ Szerkesztve ]

(#1336) bb.bocs válasza mizoli (#1335) üzenetére


bb.bocs
őstag

:P a régi telóm meg gondolt egyet, jelezte hogy vn térerő ,de nem értek el ... ez azóta mióta simet cseréltem kb :D na mind1. a régivel nem volt ilyen... bár az meg teló is lehet... fene tudja már, túl sok az összefüggés... de jó kis cucc ez :)

(#1337) mizoli válasza bb.bocs (#1336) üzenetére


mizoli
addikt

Szerintem is egész jó. Meg vagyok elégedve vele. Eddig :)

(#1338) ZolkoW válasza bb.bocs (#1336) üzenetére


ZolkoW
őstag

nálam nem érzem,hogy gond lenne a hanggal, és kellően hangos is. a helyedben valahogy gyorsan kitesztelném, mert lehet hogy garis ügy.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1339) bb.bocs válasza ZolkoW (#1338) üzenetére


bb.bocs
őstag

Ismerősnek ugyanez volt. Elvitte kapott másikat amivel ugyanolyan...

(#1340) mizoli válasza golyani (#1327) üzenetére


mizoli
addikt

A duplakoppos feloldás helyett használd az ujjlenyomat olvasót. Igaz, csak egyszer kell hozzáérni :)

(#1341) golyani válasza mizoli (#1340) üzenetére


golyani
addikt

Jogos, de ahhoz már fel kell venni az asztalról :D. végülis nem halok bele, Oreoval hátha lesz :) .

[ Szerkesztve ]

(#1342) glutamin válasza golyani (#1341) üzenetére


glutamin
őstag

Van letölthető változat meg glance screen is. Én mindkettővel próbálkoztam de nem az igazi. Olvasd vissza a kommentekben.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1343) flash- válasza xxxx.x (#1319) üzenetére


flash-
veterán

Aqua-ban, ipon-ban sincs rossz áron

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1344) xxxx.x válasza flash- (#1343) üzenetére


xxxx.x
tag

Köszönöm.

Lemondtam a 4GB-ról és rendeltem egyet az EMAG-tól. (78.900 Ft) (Most adták át a futárnak :DD )
EMAG

Már csak tok és valami kijelző védelem kell.
(Fémipari körülményeket bíró megoldás kell)

[ Szerkesztve ]

(#1345) flash- válasza xxxx.x (#1344) üzenetére


flash-
veterán

az nagyon necces lesz..

lakatos haverom elég sok telót tett már tönkre...fémpor száll, kinyír mindnet...(mikrofon,stb.. ha olyan a teló hogy a mikrofon panelen van mint pl motorola-nak, akkor panel csere, nem éri meg,stb.. )
még az S6 edge se bírta sokáig..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1346) bb.bocs


bb.bocs
őstag

azt betudom állítani valahol (még nem néztem annyira bele) hogy ha smst küldök valakinek, arról kézbesítési jelentést kapjak hogy megkapta e ?

(#1347) ZolkoW válasza bb.bocs (#1346) üzenetére


ZolkoW
őstag

já, sms appban a beállítások.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#1348) bb.bocs válasza ZolkoW (#1347) üzenetére


bb.bocs
őstag

mindenhol van egy rejtett menü :D köszi. :)

(#1349) xxxx.x válasza flash- (#1345) üzenetére


xxxx.x
tag

A Samsung i9000 Galaxy S (az első az S szériából) már több mint 6 éve bírja. A hangszórót kellett csak cserélnem, mert kinyírta egy erős mágnes.

(#1350) riszter


riszter
senior tag

Sziasztok,
Én is beszereztem egyet 85 ezer magyar forintért kamatmentes részletre (15 havi) egy ajándék 10000mah Huawei külső akkuval (15ezer forint) az Auchanból. Plusz egy év teljeskörü lopás és töréskár biztosítással (13ezer forint). Reméljük nem lesz rá szükség.
A külső akku kurva jó, tudja a gyorstöltést.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.