Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) JoseGee válasza #48613632 (#850) üzenetére


JoseGee
tag

Próbáld ki a GBoard-ot. Nagyon kezes, én a SK helyett használom.

Ami késik, az nem jön időben

(#852) mizoli válasza batka460 (#849) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, csak nyaralok. Majd otthon tudom megnézni :)

(#853) ZolkoW válasza JoseGee (#851) üzenetére


ZolkoW
őstag

én az Anysoftkey-t szoktam meg, 4 soros kiosztással használom, ahol kint van minden ékezetes betű is ;-)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#854) gjoe válasza lovace (#848) üzenetére


gjoe
őstag

Én a konzolvilágnál vettem egy hete.

(#855) Armin.K


Armin.K
újonc

Srácok valaki tudna segíteni? WAS-LX1C432-m van és az OEMinfo partícióról kéne egy backup :/ légyyszi segítsetek ha tudtok

(#856) lovace válasza gjoe (#854) üzenetére


lovace
aktív tag

Fel van tüntetve, hogy hivatalos forgalmazó, gondolom ez gyári garit jelent, viszont sajnos azt írja a honlap, hogy nincs készleten. Elő szokott fordulni, hogy nem mindig naprakészek ezek a kiírások, szóval ha rendelésre kerül a sor felhívom őket. Köszi a segítséget!

(#857) Zsocy155 válasza Armin.K (#855) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Én ahogy követem a topikot, úgy látom ennyire még nem sokan -talán senki- nem merült bele a P10 Lite-ba.

(#858) mizoli válasza Armin.K (#855) üzenetére


mizoli
addikt

Én ROMolós típus vagyok, de igazán jól működő recoveryt (mondjuk TWRP-t, még nem találtam.) Bootloader ugyan nyitható, de teljesen jó root szintén nincs, akkor meg sok értelme nincs. Az XDA-n és német fórumokon láttam ugyan próbálkozásokat, de nem ajánlott kategória.

Mit csináltál vele?

(#859) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok!

Feleségemnek készülök új telefont venni, ezt néztem ki neki, korábban voltak Huawei készülékeink, azokkal nem volt gond. Egy öregeskedő iPhone 6-ot váltana le.

Van valami, amire érdemes odafigyelnem, típushiba, ilyesmi (Media Marktban venném)? A tulajok meg vannak elégedve a P10 lite-tal?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#860) Zsocy155 válasza Mr.Silkó (#859) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Nem fog csalódni a feleséged. [link]

(#861) Mr.Silkó válasza Zsocy155 (#860) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nagyon köszönöm! :R

(#862) #48613632 válasza Mr.Silkó (#859) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jó, azt azért vedd figyelembe, hogy az iPhone 6 ugyan régebbi, de egy csúcsteló. A P10 Lite pedig egy alsó közép, vagy középkategóriás telefon. Nem egy kategóriában indulnak.

(#863) glutamin válasza Mr.Silkó (#861) üzenetére


glutamin
őstag

Kameraja fasorban sincs az iphonehoz kepest. Mar az 5s is jobb volt. Eladasi erteke meredeken zuhan ifonhoz kepest. Presztizse nulla. Ez csak femkeretes az ifone full fem hazas. Erdemes ezeket atgondolni. Mi a csere oka? Sok teruleten visszalepes lenne ez.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#864) kcsa válasza glutamin (#863) üzenetére


kcsa
veterán

Nyugi, egy készülék cseréjétől nem megy tönkre a kedvenc "presztízs" gyártód :DDD

(#865) Zsocy155 válasza glutamin (#863) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én biztos nem adnám oda egy iPhone 6-ért a P10 Lite-omat, akármennyivel jobb a kamerája vagy fémebb a háza. De aki pl. imádja az iPhonokat azokat nem lehet meggyőzni és nem is kell. Az Iphone 6 egy jó csúcsmobil amin állítólag minden fizetős és pl. a bluetooth sem kompatibilis a többivel, a P10 Lite pedig egy nagyon jó mobiltelefon.

[ Szerkesztve ]

(#866) flash-


flash-
veterán

Sziasztok

Tobbszor volt mar hogy amikor kezembe volt a telefon de mast csinaltam(vagyis tudtomon kivul veletlen valamit nyomkodtam) akkor elkezdett a telefon tarcsazni valakit..
Van a telefonban gyorshivasok funkcio? Mert nem hiszem hogy a telefonkonyvbol tarcsaztam.. Fokepernyorol valahogy.. De mar tobbszor elofurdult.
Tisztelt huawei support:ez hogy tortenhet??

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#867) ORCA58 válasza flash- (#866) üzenetére


ORCA58
addikt

Ilyen hibáról Huawei készüléken még nem hallottam. A bátyám Samsungja tudta nélkül rendszeresen felhív mikor zsebben, táskában van, de az olyan.
Nem futhat valamilyen app, ami ezt csinálja? Engedélyezve van számára a telefon használat, mikor elméletileg semmi köze hozzá?

(#868) mizoli válasza flash- (#866) üzenetére


mizoli
addikt

Igen, van Gyorshívás, de az a hanggal való híváshoz való.
Gyorstárcsázás funkció be van állítva? Ott talán bele lehet nyúlni a hívásba vakon is. Mást nem tudok elképzelni.

(#869) glutamin válasza Zsocy155 (#865) üzenetére


glutamin
őstag

Nem rajongok az iphone-ért mert még mindig nem akarnak dual-sim-eset csinálni, nekem viszont nagyon hiányzik ez a funkció.

Magyarországon nagyon erős az iphone (meg úgy az Apple termékek) másodpiaca, ezért bőséges a választék, jó árú és szép állapotú telefonokból valamint nagyon kiterjedt szervizhálózat is van hozzá. Ezt egyelőre más márkáknál nem látni ilyen szinten.

A presztízs dolgot meg nem én találtam ki. Az Apple egy olyan brand-et épített, amit sok munka lesz a többi gyártónak elérnie. A Huawei is nagyon jó úton halad ebben az irányban, de ez a folyamat sok évig tart és ezt nekik is végig kell csinálniuk. Kicsit olyan ez mint mondjuk a Kia/Hiunday páros az autóiparban. Magyarországon messze alulértékeltek ezek az autók még az átlagember szemében. Nincs még olyan presztízsük mint a velük egy szinten lévő konkurenseiknek. Egy tíz éves BMW-től 100 nőből 95 még mindig elalél.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#870) Mr.Silkó válasza glutamin (#863) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az iPhone 6 konkrétan a legalapabb műveleteknél is fagy, szóval felejtsük már el ezt az "Apple telefonjai a legjobbak" baromságot. Az iPhone 6 kamerája egyébként harmatgyenge, az előlapi kuka, a hátlapi meg főleg sötétben használhatatlan. Volt hetesem is, az már jobb volt egy fokkal, de a 8-as Samumhoz képest még mindig harmatos.

[ Szerkesztve ]

(#871) mizoli válasza glutamin (#869) üzenetére


mizoli
addikt

Az utolsó mondatodra: nem. :D

(#872) mark!


mark!
őstag

xPRO tempered glass-t és tokot használ valaki? elvileg a 2 eggyütt teljesen lefedi az ívelt kijelzőt. baromira tetszenek a tokok, a kijelzővédőröl pedig tudom hogy jó, családban mindenki telefonján az van, de ennek a "teljesen körbefogja a telefont meg lefedi" kicsit kamu szaga van.

>

(#873) Septum15 válasza mark! (#872) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nem fogja teljesen lefedni, mivel ívelt a kijelző, egy pár mm maradni fog a szélétől. Sima fóliával (nem edzett üveg) jobban járhatsz.

(#874) mark! válasza Septum15 (#873) üzenetére


mark!
őstag

egyelőre csak a tokot rendeltem meg, ha egy kicsit védi a széleinél (azaz tudom fejjel lefele is rakni úgy, hogy a tok éri az asztalt, nem a kijelző) akkor sima fóliát veszek.

>

(#875) Dominator


Dominator
aktív tag

Megérkezett az ebay-ről rendelt edzett üveg. Jelenleg azzal és a Nillkin Nature átlátszó TPU tokkal már eléggé védett a telefon.
Megpróbálok később fotót feltölteni róla, de egyébként ugyanaz az üveg, amit valaki már megosztott pár hete.

(#876) mark!


mark!
őstag

megjött az xPRO tok, és mitnemondjak:tökéletes. a kivágások mm pontosak, a gombok nyomkodhatók, és ami a legjobb, hogy egészen rálóg a kijelző ívelt részére,(1mm) ezáltal le lehet rakni kijelzővel lefele. képet majd rakhatok róla.

>

(#877) batka460


batka460
csendes tag

Az előző telómra sajnos nem sokat vigyáztam (Galaxy S5) és szana szét volt verve ütve kopva, most megfogadtam, hogy erre vigyázni fogok :D

Vettem rá egy ilyen gyári Huawei tokot: [link]

A sarkait teljesen jól védi nagyon patentul áll rajta, ez a szövetes cucc teljesen bejön, nem csúszik le sehonnan az üveg hátlap miatt, tokon keresztül is fel lehet venni ha hívnak a fekete részen át kiíírja a hívó felet és anélkül fel lehet venni, hogy kinyitná az ember a tokot, a fekete részen is érzékeli az érintést. Elsőre nagyon tetszik.

Meg a biztonság kedvéért ebayről rendeltem rá egy 2.5d fóliát biztos ami biztos :D : [link]

[ Szerkesztve ]

(#878) ProEvoFan válasza glutamin (#863) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Presztizse nulla"
Ez tényleg nagyon fontos egy telefonnál :U lol
Én csak röhögni tudok az s8/iphon 6s/iphone7 tulajokon, mikor leszólják a huawei p9 liteomat mert csak lite és nem p9 esetleg p10 mert az jobb, persze az ő telefonokról nem is beszélve.Mindig mondom, hogy amire használjuk (net, telefonálás, youtube, facebook, videók) azokban kb észrevehetetlen a különbség.Ok, szebb a kijelző, rajta van az alma meg a tudat hogy s8 de könyörgöm...min 180Kval drágább és amire a legtöbb ember használja, azokban szinte nincs különbség!!!!Ezeknek a p9 lite/p10 lite telóknak is kurvajó az összeszerelése, és a fogásuk sem középkategória érzést kelt.Nyilván nem leszólni akarom a csúcskategóriát, mert király telefonok, legyen az alma vagy samu, de a legtöbb ember meghülyül tőlük ha a birtokukban van egy ilyen komoly csúcs készülék...
Bocs az offért...

(#879) JoseGee válasza ProEvoFan (#878) üzenetére


JoseGee
tag

+1

Ami késik, az nem jön időben

(#880) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
csatlakoztam a P10 lite népes táborába,vettem egy tényleg gyönyörű darabot kék színben.

(#881) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Vélhetően P10 Lite-ra váltok P9 Lite-ról, kényszerűségből... remélem ez is legalább olyan kellemes, csalódásmentes készülék lesz, mint az elődmodell.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#882) Zsocy155 válasza evo87 (#881) üzenetére


Zsocy155
őstag

Legalább olyan jó!
Az asszonynak P9 Lite, nekem P10 Lite és állíthatom, hogy a P10 Lite kellemesebb. A P9 Lite is egy nagyon jó telefon, de szerintem gyorsabb és szebb is a P10 Lite. :)

(#883) mark! válasza Zsocy155 (#882) üzenetére


mark!
őstag

p9lite-ban nekem a kör alakú ujjlenyomatolvasó nem jött be. meg a műanyag hátlap.

>

(#884) kcsa válasza mark! (#883) üzenetére


kcsa
veterán

A P9 lite hátán szögletes a FPR. Amire gondolsz az a P9 lite 2017.

(#885) mark! válasza kcsa (#884) üzenetére


mark!
őstag

akkor arra. annyi neve van annak a telefonnak :D

>

(#886) flash- válasza Dominator (#875) üzenetére


flash-
veterán

tudnál véleményt mondani? ez már tökéletes erre a telefonra?

Más: nem tudom bekapcsolni a hotspotot..lehúzom a "rolót"(fentről a gyorsmenü sávot vagy miez) ki van ott szürkülve a hotspot.. nem lehet ki-be kapcsolni.. belementem a menübe, konfigoltam, állitottam ghz-t, sávot, jelszót ki-be kapcsoltam, wifi nevet, de semmi.. újrainditottam a teleofnt de semmi...
nem lehet bekapcsolni a net megosztást...

Tisztelt Huawei Hun, tisztelt fórumtársak: mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#887) Zsocy155 válasza flash- (#886) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Szolgáltatós a telefonod? Azért kérdezem mert nekem sem lehet bekapcsolni. Lehet hogy azért mert nem megosztható az adatkereted. Ez csak tipp.

(#888) barathmarton


barathmarton
csendes tag

Múlt héten beszereztem egy új hátlap tokot az Ebay-ről:
[Ebay]

Nagyon jó minőségű, műanyag, de gumi bevonattal. Olyan, mint régen az N95 8gb, vagy a HTC Desire hátlapja.
Tökéletesen illeszkedik a telefonra, vékony, és az ujjlenyomat is kevésbé látszik meg rajta.
Az oldalgombok is illeszkednek, könnyen lenyomhatóak.
Sajnos sikerült már leejteni a tokban, de még nem látható rajta semmi kopás.
Akit érdekel, annak ajánlom figyelmébe! :)
Képek:
[Kép-1]
[Kép-2]

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#889) mizoli válasza flash- (#886) üzenetére


mizoli
addikt

Ha kikapcsolod az adatmegtakarítót, működik a hotspot. Kipróbáltam. :)

(#890) flash- válasza Zsocy155 (#887) üzenetére


flash-
veterán

független a telefonom...
telenor kártya van benne..
hát régen meg tudtam osztani(asszem)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#891) flash- válasza mizoli (#889) üzenetére


flash-
veterán

Koszi
Sikerult:) hat en erre nem jottem volna rá 😕

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#892) espi38 válasza barathmarton (#888) üzenetére


espi38
őstag

Szia,nagyon szep csak egy honap mig megerkezik:((()))esetleg egy keket nem rendeltel?

(#893) Zsocy155 válasza espi38 (#892) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ez max. 9 nap.

[ Szerkesztve ]

(#894) barathmarton válasza espi38 (#892) üzenetére


barathmarton
csendes tag

Az igaz, várni kell rá. Nekem 3 hét alatt megküldték.
Kékben még gondolkozom, lehet rendelek olyat is.

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#895) huberpe válasza batka460 (#877) üzenetére


huberpe
aktív tag

lekezeli rendesen ezt a tokot a telefon? úgy, ahogy a videón van? ha esetleg lesz egy kis időd, csinálnál egy képet róla, hogy hogy néz ki rajta egy értesítés? köszi!

(#896) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
tegnap raktam a telefonra egy üvegfóliát de sajna a szélei nem ragadtak rá viszont az egész képernyőt lefedi.
Tud valaki olyan fóliát ajánlani ami normálisan lefedi és rá is ragad a kijelzőre?
Előre is köszönöm

(#898) espi38 válasza Zsocy155 (#897) üzenetére


espi38
őstag

Szia!
sejtettem aki kitalálta ezt a 2.5D elbeszélgetnék vele,bár meg kell hagyni ...

(#899) Zsocy155 válasza espi38 (#898) üzenetére


Zsocy155
őstag

Igazad van, tényleg jól néz ki.
A Huawei ezt írja a kijelzőről, remélem így is van.

A 2,5D kétoldalas lekerekített üvegfelület Élmény egy kéznek és gyönyörködtető a szemnek, egy kvarccal vetekedő 7H keménységi besorolása Pedig megelőzi egy karcokat és a sérüléseket.

(#900) batka460 válasza huberpe (#895) üzenetére


batka460
csendes tag

Természetesen, marha jó. Ha hívnak is kitolja az értesítést a fekete részre, és fel is bírod venni a telót anélkül, hogy kinyitnád, érzékeli az érintést rajta keresztül. Sztem marhára megérte azt a 4500Ft-ot

A 2.5d fóliáról akkor tudok nyilatkozni ha megjön az ebayes rendelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.