Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) petati94 válasza tescodr (#1994) üzenetére


petati94
tag

Én sem kaptam még frissítést. Nekem úgy tűnt hogy csak a telenorosok kaptak.

https://petranyidev.hu/

(#2002) Deedays válasza tescodr (#1997) üzenetére


Deedays
tag

Nekem a facebook app csinált ilyen amióta letöröltem sokkal tovább bírja az aksim, de azért ha estig kibírja nekem már szuper. Én használom egész nap a wifit meg a mobilnetet.

Huawei Mate 20 Lite

(#2003) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Nekem mostanában az ujjlenyomat olvasó szarakodik kicsit, kicsit mintha már meg lenne kopva, és szinte már csak 2. 3. próbálkozásra ismeri fel az ujjamat. Ha picit koszos akkor egyáltalán nem.(Cnc gépkezelőként dolgozom). Felvettem újra őket, de kicsit idegesít. A telefon telenoros, áprilisi vétel.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2004) krisz727


krisz727
tag

Nézegettem az akksiidőket nekem 46 % 3óra 25 perc van hátra. Asszonyé 36 %4óra 21 perc. Ultrában meg 9 óra neki 21 óra. Az övé p9lite 2017.

(#2005) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok!

A lépésszámot hol lehet beállítani, hogy mutassa pl lezárt képernyőn?

Valahogy így: https://integratedinfo.com.my/wp-content/uploads/2017/06/Huawei-P10-Lite-1-768x1024.jpg

Olyat tudtam beállítani, ami fenn az értesítési panelen mutatja.

(#2006) SeLe


SeLe
tag

Sziasztok !

Esetleg van valakinek infója arról, hogy Black Friday alkalmából lesz valami nagyobb kedvezmény valahol a készülékre ?

(#2007) Piatkó válasza esbii22 (#2003) üzenetére


Piatkó
csendes tag

én töröltem és újra beállítottam, úttana nem volt gond. Előtte én is azt hittem az olvasó hibásodott meg.

(#2008) mtx1111 válasza HAGYMAFA (#2005) üzenetére


mtx1111
csendes tag

Beállítások - Képernyőzár és jelszavak - Lépésszám mutatása... csúszka

(#2009) HAGYMAFA válasza mtx1111 (#2008) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Köszi! Időközben megtaláltam...

(#2010) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Sziasztok!
Nézegetem a készüléket, arról nem találtam egyértelmű infót, hogy vajon OTG.képes-e? Volt ahol le volt írva, hogy igen, máshol meg az, hogy nem. Mi a valóság?

(#2011) petati94 válasza viharkabat (#2010) üzenetére


petati94
tag

Szia!
Gond nélkül lehet vele OTG-t használni.

https://petranyidev.hu/

(#2012) kiro.O


kiro.O
csendes tag

Sziasztok!
Most küldött a telefon értesítést, hogy felhasználtam a havi adatkeretem 90%-át. Na most ez azért vicces, mert valamiért két éve 19-e lett a fordulónap, ma huszadika van. Eddig be is lehetett állítani a kezdőnapot, legalábbis az azóta 5.1-es androidon stagnáló Sony-ban volt ilyen lehetőség. Bónusznak még a Telekom app is durcázik és az se mutatja az adatforgalmat, csak weben :'D

(#2013) viharkabat válasza petati94 (#2011) üzenetére


viharkabat
aktív tag

OK, köszi!

(#2014) sambora92


sambora92
csendes újonc

Sziasztok!

Most tervezek venni egy P10 lite típusú készüléket. Akinek már megvan egy ideje tud mondani esetleg negatívumot ami miatt nem ajánlja? Pozitívum is jöhet :D de inkább a negatív érdekel ami miatt esetleg mégsem emellett döntenék.

(#2015) mark! válasza sambora92 (#2014) üzenetére


mark!
őstag

számomra a kamera az, ami szar. (bár én ennek tudatában vettem, kb amit fotózok vele az a puskának való órai anyag, normális fény mellett, kivehető a kézírás kb. 50cm magasról fotózva)

>

(#2016) toompa válasza sambora92 (#2014) üzenetére


toompa
őstag

Attól függ miről váltanál...
De teljesen használható telefon ennyi pénzért. Meg vagyok vele elégedve. Én a kamerát sem tartom rossznak.
Ebben a kategóriában,jó fényviszonyok mellett szép képeket csinál.

[ Szerkesztve ]

(#2017) toompa válasza sambora92 (#2014) üzenetére


toompa
őstag

Bocsi,véletlenül dupla lett.

[ Szerkesztve ]

(#2018) mizoli válasza sambora92 (#2014) üzenetére


mizoli
addikt

Nincs hozzá megbízható root.
Ha ez szempont...

(#2019) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Független LX1C432B124-es telóm van.
Lesz erre a telefonra újabb hivatalos frissítés vagy ennyi volt a támogatottsága? :U

Felraktam ezt a FF progit de nekem eleve nincs is benne ilyen proxi beállítási lehetőség, a setting teljesen másképpen néz ki mint a képeken.
A Gyártónak mi a hivatalos álláspontja?

(#2020) kcsa válasza cekkk (#2019) üzenetére


kcsa
veterán

Igazából nem lesz, hanem van rá frissítés. De nekem se frissült magától, rá kellett erőszakolni FF-el.

Valamit nagyon elszabhattak az OTA terítésnél...

(#2021) sambora92 válasza toompa (#2016) üzenetére


sambora92
csendes újonc

S5 miniről váltok. szóval nagy a különbség :D

(#2022) toompa válasza sambora92 (#2021) üzenetére


toompa
őstag

Zongorázni lehetne. :)
Szerintem nem fogsz benne csalódni.
Nekem ez mellett volt még egy S7-esem(a samsung gyűlölők most dobálják a kereszteket),de eladtam mert teljesen jól összerakott telefon ez. Én ezt cégesnek kaptam és amire én használom,tökéletesen megfelel.

(#2023) cekkk válasza kcsa (#2020) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi a válaszod!

Kipróbálom mindjárt, hátha sikerült frissítenem.

(#2024) cekkk válasza cekkk (#2023) üzenetére


cekkk
veterán

50 % letöltva Instabill hálózat próbálkozás a csatlakozásra. Ilyenkor most mi van?
Valamint amit a FF letölt az hova teszi, mert alig van hely a telón és lekellene törölnöm.

(#2025) cekkk válasza cekkk (#2024) üzenetére


cekkk
veterán

a 182-es végűt próbáltam feltenni de a végén az írta, hogy faild.
Ez mitől lehet? vagy egyből a 186-al próbálkozzam?
A FF által letöltött fájlok merre vannak? Hogyan tudom letörölni?

(#2026) kcsa válasza cekkk (#2025) üzenetére


kcsa
veterán

Úgy tapasztaltam hogy ha kilépsz, törli. Csinálj bőven helyet, mert FF kétszer is letölti az updatet mire sikerül neki felraknia (nálam legalábbis, de másoknál is ez a tapasztalat). Failed-et kaptál, de pl. security patch level nem emelkedett áprilisról későbbire?

Én most 184-en vagyok (WAS-LX1C432), de ez már a második update, úgy emlékszem előtte a 182 volt.

(#2027) cekkk válasza kcsa (#2026) üzenetére


cekkk
veterán

Érdekes.

Egyébként frissült, de még mindig 124 a vége.

Hol van az a mappa amibe a firmware van? Nem tudom, hogy miért foglal el ott 9 gigát, meg valami egyéb 6-t és nem találom, hogy mik lennének ezek.

[ Szerkesztve ]

(#2028) bubus66 válasza cekkk (#2027) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csinálj egy factory reset és akkor jó lesz

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2029) cekkk válasza bubus66 (#2028) üzenetére


cekkk
veterán

Hogyan is tudom ez megcsinálni?

Bár akkor meg mindent újra be kell állítani. :O

(#2030) kcsa válasza cekkk (#2027) üzenetére


kcsa
veterán

A full package-ot kétszer hagytam végigmenni, úgy frissült.

FF-en a settingsen belül van gomb arra, hogy "Delete HWFF folder" - így letörli a beragadt fájlokat. De mondom: fullt, kétszer.

(#2031) bubus66 válasza cekkk (#2029) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki kapcsolod és a Hangerő fel + Bekapcsoló gomb együtt nyomása még a recovery be nem jön

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2032) cekkk válasza bubus66 (#2031) üzenetére


cekkk
veterán

Köszi!

Holnap majd kipróbálom. :R

(#2033) viharkabat


viharkabat
aktív tag

Na ez egy ronda sunyi bug. Tetszik a készülék (azért is nézegetek régebbi véleményeket is) és bár eddig is volt pár részlet, ahol érzésre kompromisszumot kellene kötni, de ez lehet, hogy beteszi a kaput.
Alszom rá...

(#2034) ORCA58 válasza viharkabat (#2033) üzenetére


ORCA58
addikt

??? :U

(#2035) viharkabat válasza huberpe (#1013) üzenetére


viharkabat
aktív tag

Bénáztam. Ebben az előzményben lévő +1 tipp

(#2036) ORCA58 válasza viharkabat (#2035) üzenetére


ORCA58
addikt

Már világos!

(#2037) sambora92


sambora92
csendes újonc

Érdemes a 4gb-os verziót választani? Ha nem nagy árkülönbséggel tudnám beszerezni, akkor megéri -e? Tehát ha használat után kilövöm az alkalmazásokat, akkor hozzátesz -e annyit a napi használathoz hogy érdemes legyen számba venni?

[ Szerkesztve ]

(#2038) kcsa válasza sambora92 (#2037) üzenetére


kcsa
veterán

Úgy tartják egyáltalán nem számít, cserébe nem lesz rá magyar garancia.

(#2039) sambora92 válasza kcsa (#2038) üzenetére


sambora92
csendes újonc

[link]

itt elvileg garanciális, gondolom Magyarországon cserélik ha gond van vele.

(#2040) mizoli válasza sambora92 (#2037) üzenetére


mizoli
addikt

Nem.

(#2041) matex


matex
tag

A B124-es frissítésen ragadtak figyelmébe:

Hogy ki vette a fáradtságot ahhoz, hogy felvegye a kapcsolatot ez ügyben a Huawei-jel, azt nem tudom, de én megtettem. :)
Beszéltem egy ügyintézővel, de mivel sokra nem jutottunk, ezért felajánlotta, hogy visszahív egy kolléga, aki tudhatja a választ. Másnap fel is hívott. Próbáltuk a rendszerfrissítéseknél, a Huawei Care-rel, SIM kártya nélkül, de egyikkel se jártunk sikerrel. Felajánlotta, hogy a szervízben fel tudják rakni a legfrissebb verziót. De kinek ér meg egy frissítés két hét telefonnélkülözést?
Kérdeztem, hogy miért van az, hogy a tulajok össze-vissza kapják, vagy éppen nem kapják meg a frissítéseket. A válasz: az IMEI szám alapján kapják meg a telefonok a csomagokat.
Hogy miért van így, azt ő sem érti. Valamint két hónap alatt meg kell jönnie, ha nem, akkor szerviz.
Mindkét ügyintéző nagyon készséges volt, többször elnézést kértek a kellemetlenség miatt.

A lényeg, hogy jönni fog, csak idő kérdése. A szerencsés IMEI számmal rendelkezők pedig előnyben. :)

(#2042) Zsocy155 válasza matex (#2041) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi az infót, de a gyári garis telefonok már 4-6 nap alatt visszakerülnek a tulajhoz.

(#2043) bubus66 válasza matex (#2041) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez az IMEI szám egy baromság mert ha dualosítom a készüléket ugye az IMEI az csak egy marad, és ugyan úgy megkapja a dual frissítést OTA-n, ez tesztelve lett a P8 Liteval és a P9 Litevel mint a gyári dual, tehát ha az IMEI szám által kapná meg akkor a DUALOSITOTT nem kapná meg mivel csak egy IMEI van

Beszéltem velük anno a copy/pasten kívül nem nagyon ismernek mást..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2044) matex


matex
tag

@Zsocy155: Örülök, hogy csak 4-6 nap. Rosszul tájékoztattak anno. :)

@bubus66: Pedig elég meggyőzően mondta. :) Vagy csak nem tudott mit mondani, amivel lerázzon...

Kértem, hogy nézzenek fel a mobilarena fórumára, van még itt pár elégedetlen vásárló. :)

(#2045) bubus66 válasza matex (#2044) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig szerintem ettől jobban nem tudom meg cáfolni, mint ahogy leírtam.

Mint mondtam egypárszor beszéltem, velük, nincsenek a helyzet magaslatán nagyon sokszor. Való színű, hogy csak leakart rázni.

Teljesen felesleges felnézniük, különben regisztrálva vannak itt..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2046) sambora92 válasza HAGYMAFA (#1991) üzenetére


sambora92
csendes újonc

honnan rendelted a telefont hogy fóliával érkezett?

(#2047) azka79 válasza sambora92 (#2046) üzenetére


azka79
aktív tag

én pár hete vettem az AQUA-ba és nekem is fóliás

(#2048) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Érdekelne,hogy moddolni lehet-e a telót?
Gondolok itt aroma installeres gyári tisztított romra, viper4 stb...
Ha lehet,akkor linket kérnék hol lehet beszerezni hozzá ezeket.
Köszi

(#2049) esbii22


esbii22
őstag

Emagon Black Friday-en 68.000 a telo
🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2050) SeLe válasza esbii22 (#2049) üzenetére


SeLe
tag

Egyre már lecsaptam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.