Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Portász


Portász
tag

Sziasztok
Sokszor eset szó az kijelző védő üvegekről ,fóliákról most én is írók egy tapasztalatot .
Családban található készülékre rendeltem üveget .Mint ahogy már többször szó esett róla sajnos a kijelző szélei le vannak kerekítve . Nem a legszélén kezdődik a kerekítés ,hanem kb: 5mm-el beljebb ezért a sík üveg felület nem tapad a szélekre sehol .Maga az üveg vastagsága is egy kicsit problémás a flip tokok esetén ,amíg ki nem tágul a hajtásnál .A hangszóró környékén elég kulturált a kivágás ,nem egy nagy "u" alak hiányzik az üvegből .
Készülék széléig nem ér ki az üveg ,ami rendben is van így .
Szerintem ha üveget szeretne valaki akkor ez egész jónak tűnik . Persze a flip tokba kicsit macerás.
[innen rendeltem (490 Ft Házhozszállítás )]
Teszek fel néhány képet hogy lássátok .




[ Szerkesztve ]

(#752) matex


matex
tag

Nekem ilyen üvegfóliám van: [kép] [kép]

Egy előnye már volt számomra, hogy végig ér a fólia (hiába a széle nem esztétikus): [kép]

Ugyanis ha nem ér végig, mint 1-2 fólia, hogy kisebb, mint a kijelző, akkor ezt most a kijelző kapta volna. Úgyhogy egyelőre legközelebb is ilyet vennék, ha csak addig nem lesz rá valódi 2.5D-s fólia.

(#753) jkarika85 válasza flash- (#750) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Köszi, hogy ezt így megosztottad! :) Meg is rendeltem, onnan, amit linkeltél. 1db volt már csak, fehérbe. Legalább megy a telóhoz! :D

(#754) flash- válasza jkarika85 (#753) üzenetére


flash-
veterán

szivesen..

2x fullra fel tudtam tölteni vele 3%ról a p10 lite-et, és még maradt benne valamennyi:) majd azt is tesztelem hogy az mire elég:) csak nem könnyű meríteni ezt a telót:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#755) hori-zoli


hori-zoli
tag

Hello. Na, végül ezt a telefont vettem, mert nem volt P9 jóáron. Kértem egy objektív véleményt annó erről a telefonról.
Most én írnék a tapasztalatokról pár sort.
-fagyás: valójában nem tudom miaz, mert nekem nem jelentkezik! Televan programmal a teló ( face, messenger, viber, life360, stb...)amik nyúzzák rendesen, de döccenés nélkül pörög!!
-gps: Tomtom navit használok, patikán műkszik, pillanatok alatt talál jelet, és el sem dobálja!!!
-wifi: na, itt van egy apróság. Nem mindig tökéletes a jelerősség, de nem dob le a wifiről.
-akku: na, az valami csúcs!!!! Alig zabál valamit a ketyere, pedig nem is vagyok programilag energiatakarékos üzem módban!
-memória: álltalában 2,2Gb szabad memó van, hát ez is csúcs!!

Tőmondatokban ennyi, a többi dolog számomra jelentéktelen.

(#756) kcsa válasza hori-zoli (#755) üzenetére


kcsa
veterán

Fagyásról nem is votlt szó, inkább lassulásról. De az update óta én sem találkoztam vele.

(#757) hori-zoli válasza kcsa (#756) üzenetére


hori-zoli
tag

Akkor legyen lassulás. :)

(#758) mizoli


mizoli
addikt

Feltettem a B130 frissítést. Május 5-i a biztonsági javítás.
Látványos változást nem vettem észre a B102 és a B130 között. Nem lett gyorsabb, mint többeknél, de nálam a B102 sem lassult be egyszer sem.
Ami fontos: lassabb sem lett :D

(#759) Armin.K


Armin.K
újonc

Sziasztok! Sikerült soft-brickelnem a P10 Liteomat. A modellszáma WAS-LX1 és a brick előtt WAS-LX1C432B127-es gyári szoftver futott rajta. Az a baj hogy pont ugyan ilyet nem találok a neten, csak WAS-LX1AC432-eset, és nem tudom mi a különbség. Már több oldalról is letöltöttem és Huawei Multi Toollal feltettem már több verziót is, de egyik se működöt, az NFC ki-be kapcsolgat folyamatosan, hang meg egyáltalán nincs, mikrofon sem működik... Unbrickelt már valaki ilyen telót? Tudnátok segíteni? Ha segít, van a közelben mégegy ugyan ilyen teló, de nem az enyém, és nincs rootolva, ugyanilyen szoftver megy rajta hátha adb-n lehet vele valamit kezdeni.

(#760) mizoli válasza Armin.K (#759) üzenetére


mizoli
addikt

Az LX1A -ban 4 GB RAM van, az LX1 -ben 3 GB. Ettől a ROM még lehet(ne) egyforma is, de nem tudom. A frissítések mindenesetre nem azonos verziószámúak (B130, ill. B127).
Mégis mit csináltál vele? Rootolni próbáltad? Nem rávaló ROMot próbáltál feltenni?

[ Szerkesztve ]

(#761) ZolkoW


ZolkoW
őstag

Megérkezett a Nillkin bőr(?)tokom, ilyenből egy barna. Nagyjából, amire számítottam, igényes, passzol, stb. a hátlapi rész mintha indokolatlanul vastag lenne, kicsit mélyen ül az ujjbegy-szkenner, de azért nem zavaró mértékben. Akár a bőrt is hajlandó vagyok elhinni, a szaga alapján. a belseje finom bevonatot kapott, az inkább szintetikus. mágnes úgy tűnik, nincsen benne, tehát okostokként helyből nem funkcionál, de van benne egy bankkártya méretű hely, és fém betét a beszédhangszórónál.
Azt a 2300 Ft körüli összeget nekem megérte, itthon mondjuk 6e körül láttam (az itthoni árakhoz képest az sem túlzás, de én inkább ebayeztem, és vártam 3 hetet.)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#762) krisz727


krisz727
tag

https://m.aliexpress.com/s/item/32767388848.html?spm=a2g0n.orderList.0.0.RbnAIm&#autostay

Ezt rendeltem,nagyon tetszik kellemes a tapintása,nem szilikon de valami olyasmi de keményebb,passzol tökéletesen(telefonról igy tudtam linkelni😒)

[ Szerkesztve ]

(#763) wolf64


wolf64
tag

Na arra tudtok megoldást hogy állítsak be kapcsolathoz csengőhangot ? Bármit is csinálok mindig a telefon csengőhangja szól mindenkinél . Az az érdekes hogy az ébresztőre , értesítésre elfogadta amit beállítottam . :W

(#764) Zsocy155 válasza wolf64 (#763) üzenetére


Zsocy155
őstag

Valószínű a sim-en vannak a névjegyek. Másold át a telefonra vagy gmail fiókba és akkor tudsz hozzátenni.

(#765) wolf64 válasza Zsocy155 (#764) üzenetére


wolf64
tag

A telon vannak a névjegyek , de nem jó

(#766) Zsocy155 válasza wolf64 (#765) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor sajnos nem tudom, hogy mi lehet a gond. Nekem gmail-en van és működik rendesen. Talán jön valaki akinek van ötlete.

(#767) wolf64 válasza Zsocy155 (#766) üzenetére


wolf64
tag

Megvan! Az érdekesség az hogy a telefonra másolt névjegyhez nem tudtam hozzá rendelni az egyedi csengőhangot de ha törlöm és beírom úgy mentem el akkor lehet . :C

(#768) Zsocy155 válasza wolf64 (#767) üzenetére


Zsocy155
őstag

A telefonra mentetted el?

(#769) Mr.QwErT


Mr.QwErT
csendes tag

Huawei P10 Lite-et akarok venni, eddig is Huawei volt, P6 majd 4 éves még működik de a kisseb gyerek kicsit le amortizálta a kijelzőt ( 1/3-a pók hálós lett )
Valami tuti bolt kellene melyiket ajánlanátok, ahol tuti gyári garit kapok 2év? Vagy ezeken a helyeken mindenhol adnak azért hozzá? premium-mobil -- vip-phone -- elitegsm /4GB ram/ 220v – de ha valakinek van valami jó kis tuti boltja szívesen veszem ha meg osztaná velem.
Telekomtól akartam rendelni, de ott majdnem annyi, vagy drágább + 2év rablánc rá szánt keret 90-95 eft készülékbiztosítással.
Illetve ebben az esetben az esetleges szerviz hogy működik, nekem kellene futárral elküldetnem a telefont? nem budapesti vagyok, gondolom szakszerviz nem sok helyen lehet az országban.

(#770) mizoli válasza Mr.QwErT (#769) üzenetére


mizoli
addikt

MediaMarkt

(#771) Mr.QwErT válasza mizoli (#770) üzenetére


Mr.QwErT
csendes tag

Azt épp tegnap néztem de ott 99999Ft + a bizt annyiért már van a jófogáson 2 hónapos HONOR 7

(#772) kcsa válasza Mr.QwErT (#771) üzenetére


kcsa
veterán

Tehát olcsón akarsz új, gyártói garanciásat, aminek az árát a használttal hasonlítod össze. Szerintem döntsd el hogy mit is szeretnél :)

(#773) kem001


kem001
tag

Sziasztok. Szerintetek van rá esély, hogy a P10 Lite megkapja majd az Android O-t?

(#774) kcsa válasza kem001 (#773) üzenetére


kcsa
veterán

Esély van rá, de középkategóriában ez eléggé lutri néha.

(#775) Mr.QwErT válasza kcsa (#772) üzenetére


Mr.QwErT
csendes tag

Nem feltétlen csak az újakat nézem, jó állapotú garanciás használt is jöhet, az árukeresővel legolcsóbb Huawei P10 Lite 24 hónap garancia 77900Ft +1év termékbiztosítás 12 600 Ft /Generali/ is éppen túl a 90eFt. De nem a legolcsóbbal is a különbségen van egy fullos családi mozizás /4főre csoki+kóla+pat.kuk/. Szóval nem vagyok a pénzem ellensége. Meg a mediaban csak nézelődni járok ritkán vásárolni, mondjuk épp tegnap vásároltam is, család mosógépe ledobta a rendszámot a szerelő az új feléért javítaná ezért S O S-be kellet 1 mosógép. akkor nézetem a Huawei P 10Lite-t

[ Szerkesztve ]

(#776) JoseGee válasza Mr.QwErT (#775) üzenetére


JoseGee
tag

A múlt héten még volt akció a Huaweiekre, és ott láttam 89-ért. Ez a debreceni MM-ben volt.

Ami késik, az nem jön időben

(#777) esbii22


esbii22
őstag

Nem működik a gyorstöltés a telefonom. Esetleg elállíthattam valamit? Vagy másnak is van ilyen problémája?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#778) kcsa válasza esbii22 (#777) üzenetére


kcsa
veterán

Ostoba kérdés, de a gyári töltővel és kábellel próbálod?

Nem kikapcsolható, hardveres funkció főleg.

(#779) esbii22 válasza kcsa (#778) üzenetére


esbii22
őstag

Persze! Ma tűnt fel, és nem tudom mi lehet a probléma.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#780) kcsa válasza esbii22 (#779) üzenetére


kcsa
veterán

gondolom restart és hasonlók is megvoltak már...

ha minden kötél szakad, ilyen, vagy ehhez hasonló usb mérő kütyüvel megnézhető hogy hány volton hány amperrel tölt.

(#781) wolf64 válasza Zsocy155 (#768) üzenetére


wolf64
tag

Persze . VCF-ből importáltam a telóra de az nem volt jó csak ha kézzel írtam be

(#782) esbii22 válasza kcsa (#780) üzenetére


esbii22
őstag

Igen, kivéve a gyári visszaallitast nem csináltam meg. Ha nem változik a helyzet akkor végső esetben ahhoz fordulok

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#783) kcsa válasza esbii22 (#782) üzenetére


kcsa
veterán

Esetleg egy P9 nincs a közeledben? (vagy egy másik p10 lite)? Ahhoz is ilyen töltő van, tesztre.

Ha semmi nincs, én inkább szervizt mondanám, nem a FR-t.

[ Szerkesztve ]

(#784) esbii22


esbii22
őstag

Köszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#785) esbii22 válasza esbii22 (#784) üzenetére


esbii22
őstag

Közben megjavult, legalábbis most feltettem töltőre és gyorstöltés ír a zárkepernyőn.:)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#786) gjoe válasza Mr.QwErT (#775) üzenetére


gjoe
őstag

Én szombaton vettem a nejemnek egyet. 80.00 a konzolvilágnál, magyar 24 hó gyári garis.

(#787) Bajerise


Bajerise
újonc

Helló !
Tanácsot kérnék telefonvásárlásban .
A kiszemelt delikvensek a p8 , p10lite , illetve a5 2017
A specifikációkat olvastam , inkább gyakorlati / használati / oldalról lennék kíváncsi a véleményekre .
A kamera , böngészés , gördülékenység , stb. ., játék nem igazán szempont .
Köszönöm előre is a válaszokat .

(#788) #48613632 válasza Bajerise (#787) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szia

nekem jelenleg egy P8 van, közel másfél éves, úton a P10 Plus, asszonynak pedig egy P10 Lite, kb 3 hetes. Gyakorlatilag kérdezhetsz bármit.

A P8 nem mai gyerek. 6-os droid van rajta, a 7-est sajna nem kapja már meg. Nagyon jó kis telefon, inkább csak a hibáit sorolnám fel.
Első körben mondanám, az akkumulátor nem az erőssége. Kb 1 nap, de az enyémnek kb 2-3 óra SOT-ja van már csak.
A hang sajnos mono, és nem ismeri az 5GHz-es wifi-t sem. (Természetesen fejhallgató kimenetről stereo)
Gyorstöltő funkció, és ujjlenyomat olvasó sincs még rajta.
A P10 Lite mindezekkel rendelkezik, és a teljesítménye is kielégítő, főleg ha nem akarsz vele játszani. Az akkuidő fantasztikusan jó, asszonynak 2-3 nap egy töltéssel, amibe napi pár óra facebook is belefér, a munkahelyi szünetekben ... stb.

Én mindenképp a P10 Lite-t javasolnám, de végső soron a P8 sem rossz választás.

(#789) kcsa válasza Bajerise (#787) üzenetére


kcsa
veterán

Két éves típust én már nem választanék, hiába volt felsőkategóriás. Megkockáztatom már nyers erőben sem több mint a P10 lite.

A5 és P10Lite között én is vacilláltam, de a ~30k különbség, és a korábbi pozitív Huaweis tapasztalataim miatt nem dönthettem másként :)

(#790) Bajerise válasza #48613632 (#788) üzenetére


Bajerise
újonc

Kamerában ,fénykép , videó van eltérés a két Huawei között ?

(#791) Bajerise válasza kcsa (#789) üzenetére


Bajerise
újonc

A kidolgozásra nekem most a Huawei jobban tetsző , csak a belbecs megbízhatóságát nem ismerem ,eddig Samsungokat használtam . :)

(#792) kem001 válasza kcsa (#774) üzenetére


kem001
tag

Akkor így valahol esélytelen számomra. Olyan telefont akarok venni, ami idei, és minimum garantált rá 2 éves szoftvertámogatás.

(#793) matex


matex
tag

Valakinek megadatott: [kép]

Most akkor?

(#794) #48613632 válasza Bajerise (#790) üzenetére


#48613632
törölt tag

A P8-nak, a maga idejében, kiemelkedően jó kamerája volt, de az is igaz, hogy sötétben elhagyta magát. A P10 Lite-ről akkor tudok nyilatkozni, ha hazajön asszony a munkából.
De tesztek, képekkel együtt, találhatóak a neten, elég szép számban.

Van jobb kamerával rendelkező teló, mint a P10 Lite, de összességében, ezért az árért, a P10 Lite az egyik legjobb ár/érték arányú teló, és nem rossz a kamerája.
Ha nagyon fontos a kamera, akkor én a P10 Plus-t, vagy a Mate 9-et választanám, de ezek felső kategóriás telók, árban is máshogyan jössz ki.

(#795) Kzohun


Kzohun
tag

Eladó egy Huawei P10 lite. Független, Aqua Computerben lett vásárolva 2017.05.13.-án.
Fóliás, Fekete szilikon tokos. 2 év gar, újszerű állapot minden tartozékával. 2év garral.

Eladás oka: Céges telefont kaptam így macerás 2 ekkora telóval járkálni.
Ajánlatokat privátban, d.u.-n tudok válaszolni rájuk. bp átvétel.

(#796) kcsa válasza Kzohun (#795) üzenetére


kcsa
veterán

szerintem még most töröltesd, mielőtt erre jár egy admin.

(#797) Wilk919 válasza matex (#793) üzenetére


Wilk919
csendes tag

Egy rakat yt videót láttam, ahol szintén a bontatlan csomagolásból halászták elő a fóliát. Vásárlás előtt emiatt fel is hívtam a Huaweit, hogy ugyan mondják már meg, hogy gyári tartozék-e a fólia, vagy nem. A válasz egyértelmű nem volt.

(#798) Kzohun válasza kcsa (#796) üzenetére


Kzohun
tag

Nem lehet ide ilet beírnom ? Akkor sorry, nem tudtam. Gondoltam előbb itt szólok, de akkor mindjárt leszedem.

[ Szerkesztve ]

(#799) Zsocy155 válasza Wilk919 (#797) üzenetére


Zsocy155
őstag

Én a vodánál vettem, nem volt benne fólia.

(#800) kcsa válasza matex (#793) üzenetére


kcsa
veterán

Szerintem hallucinált :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.