Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) riszter


riszter
senior tag

Sziasztok! Vettem egy eredeti smart view covert 2 napja, szürke színben, de rá kellett jönnöm egy nap után hogy ez a fajta megoldás nem nekem való. Ha kell esetleg valakinek írjon rám privátban.

Más.
Semmi nagy bajom a telefonnal, szeretem, csak azt nem értem miért csinálja néha hogy olyan szinten elkezd lagolni hogy szinte nem is lehet használni és csak az újra indítás segít. Viszont utána megy minden újra gyorsan, gond nélkül... Mintha a kamera indítások környékén kezdene megbolondulni. Más is jár így?

Vivere militare est

(#1952) flash- válasza riszter (#1951) üzenetére


flash-
veterán

Ha b123 van rajta akkor azert akad, az a rom ilyen volt
Frissitsd le a telefont

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1953) riszter válasza flash- (#1952) üzenetére


riszter
senior tag

B124 van rajta, de ota-n nem talál frissebbet!

Vivere militare est

(#1954) mark! válasza riszter (#1953) üzenetére


mark!
őstag

ota-ra varhatunk egy darabig meg :D
fuggetlen a telefon?

>

(#1955) riszter válasza mark! (#1954) üzenetére


riszter
senior tag

Igen, független. Milyen lehetőségeim vannak?

Vivere militare est

(#1956) mark! válasza riszter (#1955) üzenetére


mark!
őstag

én kivárom az ota-t, egyébként az előző ~200hsz-ben erről is volt szó.
én nem csináltam még soha, ha valaki aki ért hozzá és erre jár elmagyarázza.

[ Szerkesztve ]

>

(#1957) riszter válasza mark! (#1956) üzenetére


riszter
senior tag

Ezt én sem szoktam erőltetni (félek hogy téglásítom a telefont), nem vagyok akkora geek. De azért most utána olvasok.

Vivere militare est

(#1958) bubus66 válasza riszter (#1957) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ki próbálhatod az FF-el téglásítani nem tudod csak buildnak megfelelő ROM legyen feltéve és a C432 legyen, viszont a test_key benne van (sajnos)...

Max kapsz egy üzenetet, hogy"Install failed"..

Ha még is belevágsz akkor Én azt javaslom, (még akkor is ha minimális a téglásítás lehetősége), azért nem árt a BL nyitó kódot lekérni..

A biztos, ha megvárod a hivatalosat..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1959) sarkan


sarkan
aktív tag

Van valamiféle app amivel a bluetooth-t tudom tesztelni?

(#1960) riszter válasza bubus66 (#1958) üzenetére


riszter
senior tag

Szia! Köszi a segítséget, próbálgatom már egy-két órája (közben gyerekezem...), egy csomó fwre azt írja "approved", töltöttem a kisebb és nagyobb csomagokat is de kb 99%nál megáll és nincs tovább. Nem történik semmi. Hogyan tovább?

Szerk. OK, megtaláltam a leirásodat! :U épp azt olvasom...

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#1961) azka79 válasza sarkan (#1959) üzenetére


azka79
aktív tag

Neked is szarakodik a BT?

Én azt hittem a P8 Lite makkant meg mert nagyon lassú volt a wifi mikor bekapcsoltam a BT-t

Gondolotam ennyi volt. Elmentem vettem egy P10 Lite ott is ott is ez a hiba :W

BT ki kell kapcsoljam, valami foss huawei program frissülhetett, az vágta haza.

Hálózati eszközök tesztelve, más telóval Samsung tökéletes a sebesség.

(#1962) riszter válasza riszter (#1960) üzenetére


riszter
senior tag

Na jó feladtam. Nekem ez túl sok. :(

Vivere militare est

(#1963) flash- válasza riszter (#1962) üzenetére


flash-
veterán

így csináld, így menni fog
[link]

de az fontos(bubus valamiért nem írta bele) hogy páros végüre páros páratlan végűre páratlan fw megy..(pl. b 124-re b182 és nem 183,stb...
és sztem kezdd úgy hogy először a következő páros végűt rakod fel, és így haaldsz sorba..

aztán ha felkerült a B182 akkor töröld a proxit és elvileg már simán hagyományos módon le tudod frissiteni B184-re(nálam így volt,nekem is független)

de különben biztos hogy nem az fw miatt laggol, nekem már B124-el sem laggolt..
energiatakarékos mód nincs bekapcsolva? esetleg egy factory resetet érdemes lenne csinálnod, lehet valami beragadt!!(kb fél óra belakni újra egy telefont, nem nagy dolog sztem, és egyszerűbb mint fél napot szarakodni fw frissitéssel:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1964) bubus66 válasza flash- (#1963) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Köszi de gondoltam hogy azt nem kell. De amit írtál ez csak a függetlenekre igaz mert a szolgáltatós az lehet páros és páratlan végű is..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1965) bubus66 válasza riszter (#1962) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Ha végig fut a telepítés akkor ha csinálsz egy FR akkor sem jelenik meg az új ROM??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1966) JoseGee válasza riszter (#1962) üzenetére


JoseGee
tag

Az enyém is vacakolt sokat kameraindításnál. Volt, hogy olyan szinten beletérdelt, h restart lett a vége. A BT is vacakolt egy párszor, bár nem vészesen sokat.

Ami késik, az nem jön időben

(#1967) riszter válasza flash- (#1963) üzenetére


riszter
senior tag

Igen, tegnap este erre írtam hogy túl sok nekem. :U
De lehet ma megpróbálom újra végig rágni magam.

De ha azt mondjátok hogy a kamera körüli lagnak semmi köze a firmwarenek akkor nem játszok vele feleslegesen.
Energiatakarékos mód természetesen nincs bekapcsolva.

Nincs sok kedvem a FRhez, de ha muszáj lesz...

Bubus66: A leírásodat megtalálva végig sem csináltam a telepítést, nem a leírásod rossz, én vagyok hozzá kevés.

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#1968) riszter válasza JoseGee (#1966) üzenetére


riszter
senior tag

Bocs, lejárt a szerk idő.

És azóta? Megjavult?

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#1969) bubus66 válasza riszter (#1967) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem vagy hozzá kevés miért lennél az..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1970) flash- válasza riszter (#1967) üzenetére


flash-
veterán

Sztem probald a factory resetet...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#1971) JoseGee válasza riszter (#1968) üzenetére


JoseGee
tag

Nem tudom, odaadtam édesanyámnak és vettem egy i7-est.

Ami késik, az nem jön időben

(#1972) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok!

A topikot olvasgatva már rájöttem esélytelen üvegfóliát találni a telefonra normálisat, de többen írták, hogy sima fóliát lehet, ami lefedi teljesen. Esetleg valaki tud linkelni ilyet, hogy melyiket érdemes? Vagy, ha olyat használ valaki leírná, honnan és milyen? Köszi!

(#1973) kcsa válasza HAGYMAFA (#1972) üzenetére


kcsa
veterán

Ráéreztél, pont ma akartam linkelni ezt a fóliát..

Hazudnék ha azt mondanám hogy nem érzem a szélein hogy fent van, de a régi fóliás tapasztalataimhoz képest igen jó tapintású anyag, egész könnyen felrakható is volt. Egy napja van fent, szóval hosszú távú tapasztalatom nincs, de az első érzések pozitívak.

(#1974) mizoli válasza HAGYMAFA (#1972) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem sem ér ki teljesen a széléig az üveg, de szerintem így is jobb, mint egy sima fólia, ami esetleges kiér.
Töréstől az üveg inkább megvédi, a fólia legfeljebb a karcoktól. Hogy pont a szélső kb. 1 mm-en karcolódna, törne, annak nem túl sok az esélye.

[ Szerkesztve ]

(#1975) HAGYMAFA válasza mizoli (#1974) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Te melyiket is használod? Az xprotectorost?

(#1976) kcsa válasza mizoli (#1974) üzenetére


kcsa
veterán

Én is üvegfólia-párti vagyok már pár éve, de ezen az ívelt üvegen nagy szívás. Ami korrektül kiér, az nem teljes felületén ragasztós (nem is értem hogy miért...), ami mindenhol ragasztós az meg kisebb.

Volt nekem mind a kettőből. Mindkettőnél voltak érintésproblémáim a kijelző szélén (pl. appok és widgetek mozgatása a képernyők között). Most kipróbáltam ezt a fóliát, meglátjuk egy hét múlva mi lesz.

(#1977) mizoli válasza HAGYMAFA (#1975) üzenetére


mizoli
addikt

Már nem tudom megmondani melyik. Igen olcsó volt, majdnem a széléig ér, 2.5D lekerekített. Úgy 8 hónapja van meg, azóta sincs vele gond. Annak idején tettem fel róla képeket.

kcsa
A legszélén az enyém sem tapad le tökéletesen, de már nem zavar, megszoktam.
Érintésproblémám még sosem volt. Annyira a szélén kb. üres a kijelző :)
A kislányom örökölte a telefont, most majd igazán le lesz tesztelve, hogy bírja az eséseket :D

[ Szerkesztve ]

(#1978) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Tok-shop.hu oldalról rendelt már valaki fóliát p10 lite-hoz? Jó párnál írják, hogy az íves részre nem hajlik, de nagyon soknál azzal a szöveggel árulják, hogy "(az íves részre is!)" Miután az egész interneten akárhova megyek azt olvasom nincs normális fólia, akkor ez most mi? :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1979) kory24


kory24
őstag

Firmware Finderrel feltettem a B184-et.
A legvégén (Újraindulás után mikor EMUI telepíti fel a fw-t) 100%-nál install failed lett, mert nem talált vmit...

De attól a sw verzió B184 lett, biztonsági frissítés is szeptemberi.

Csináltam egy Fr és minden oké

Másnál is "fejeződött" már be így?

(#1980) bubus66 válasza kory24 (#1979) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Igen sőt nekem a P9 Litenél kétszer töltötte le egy más után, és 50 % írta ki, hogy "Install Failed" de egy factory reset után fent volt a telepített firmware.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1981) kory24 válasza bubus66 (#1980) üzenetére


kory24
őstag

Igen, nekem is 2x töltötte le a proxyval. Először 2,26gb elment 100%, majd 4,5gb irt ki, de az 50%-tól indult.

Lényeg sikerült frissíteni

(#1982) bubus66 válasza kory24 (#1981) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a végeredmény a lényég, vagy is, hogy sikerült.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1983) kory24 válasza bubus66 (#1982) üzenetére


kory24
őstag

És innestől van rá esély, hogy fogom kapni (időben) OTA-n a továbbbi frissítéseket?

Vagy mindig ezzel e ff proxyval kell?

(nekem még mindig b124 volt.....)

(#1984) bubus66 válasza kory24 (#1983) üzenetére


bubus66
nagyúr

meg fogod kapni..

Ezt már nem fogod csak azt ami ez után jön majd.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1985) kcsa válasza kory24 (#1983) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem jött frissítés utána. Előtte fél évig semmi...

(#1986) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Hát sajnos ma még nem lettem p10 lite tulaj, mivel a következő eset történt:

Futár hív, hogy pár perc múlva a háznál van. Oké mondom neki, hogy tartózkodnak otthon direkt, tudják, hogy menni fog a csomag várják. 40 perc múlva hazaszólok, hogy na megjött-e a teló, mondják otthon, hogy nem látták a futárt. Visszahívom a futárt, állítja ott volt, de nem ment ki senki :)) :)) :)) :)) Elég kétséges, persze semmi cédula, vagy papír bedobva, hogy ott járt. + Nem tudtam, hogy 2017-ben ez a normális, hogy ha 3 perccel korábban közlöm a futárral, hogy várják a csomagot, vannak otthon és mégse mennek ki, akkor szarjuk telibe megyünk tovább. Ja és persze, ha én nem hívom vissza, akkor azt se tudom mikor akarja újra kézbesíteni. Elvileg holnap, de a történtek alapján nem vagyok benne biztos, hogy holnap p10 lite tulaj leszek :)

(#1987) mark! válasza HAGYMAFA (#1986) üzenetére


mark!
őstag

hidd el, nem éri meg neki hazudgálni.
egyébként lehet hogy rossz házhoz vitte

>

(#1988) HAGYMAFA válasza mark! (#1987) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Hát ez az, lehet rossz házhoz vitte, de ha nem hívja vissza az embert, akkor holnap is rosszhoz viszi :D

(#1989) Deedays válasza HAGYMAFA (#1988) üzenetére


Deedays
tag

Barátom online rendelt neki meg egy panelban a vad idegen szomszédnak oda adta 1 aláírással a telefont. Se szem. Ig. Számot semmit nem kért 3napja várta a készüléket erre átkopog a szomszéd "volt itt a futár hagyott itt valami csomagot"... Nevetséges 89ezer ft al így játszani

Huawei Mate 20 Lite

(#1990) Nokedli999


Nokedli999
csendes tag

Sziasztok.

Kérnék egy kis segítséget/tanácsot tőletek. Decemberben (karácsony előtt) szeretnék telefont venni (Telenorban). Jelenleg a Huawei P10 lite és a sima P9 között gondolkodom. Jelenleg az én csomagomban a P10 lite 44000 Ft, a P9 pedig 64000 Ft. Azért ekkor akarok telefon venni mivel akkor jár le a hűség idő, szóval akkor tudok újat venni + az ünnepek miatt mindig minden még olcsóbb.

Nos az lenne a kérdés, hogy szerintetek meiket lenne érdemesebb megvenni? (valószínűleg 10-20 ezerrel olcsóbbak lesznek akkor már ezek a telefonok, vagyis remélem :D ) Valamint tudok valamit az esetleges frissítésekről? Ez ezért is sarkalatos pont mivel tavaly ilyenkor vettem a telenornál egy P8 lite-ot. Amin a mai napig android 5.0 megy mivel CSAK A TELENOROS készülékekhez nem adtak ki 6.0 frissítést és nem is fognak. Emiatt akarom lecserélni, ugyanakkor nem szeretnék megint így járni....

Esetleg még szemezgetgetek a Xiaomi Redmi Note 4 ami most csak 26000 Ft. Tudom szerényebb a tudása stb stb de elég sok jót olvasni róla.

Ami a legfontosabb lenne a jó minőségű kamera, ne laggoljon,akadjon,fagyjon fél év-év után. Na meg a frissítés se lenne hátrány, legalább a 7.0-ig. Tudom ebben az árkategóriában lehet picit nagyok az elvárásaim de azért na :P :D

Köszönöm a segítségeteket! :)

(#1991) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Sziasztok! Na megjött a p10 lite, és meglepetésemre van gyárilag fólia az elején. Akárhol néztem unboxingot neten, egyiken sem volt. Persze a gyári fólia sem ér ki teljesen, de azért örülök, hogy van :)

(#1992) BRIKLY válasza Nokedli999 (#1990) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ezen már most 7.0 van. :D

A többire majd az okosabbak. :B

(#1993) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Alkalmazás elrejtés hogy működik itt? P9 liteon főképernyőn két ujj kifele széthúz és úgy lehetett, de itt az nem működik.

(#1994) tescodr


tescodr
tag

Sziasztok van egy új T-s p10 lite-om ezzel a build számmal:
lx1c432b183 a gyari rom nem talál frissítést, de FF-el rákeresve lenne pár. De az 186 ra azt irja not aproved az 187 fullota mf-re viszont hogy aproved, akkor most melyik is kellene nekem?

[ Szerkesztve ]

(#1995) Deedays válasza tescodr (#1994) üzenetére


Deedays
tag

Türelmesen várd ki a frissítést. 183 hibátlan szerintem egy jó ideje ;)

Huawei Mate 20 Lite

(#1996) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Szerintetek megéri P10 Lite-ot választani P9 lite(2017) helyett?

Samsung Galaxy A55 5G

(#1997) tescodr válasza Deedays (#1995) üzenetére


tescodr
tag

Hát én azért találkoztam hibákkal pl:Van hogy néhány másodperce,elérhetetlen a telefon,az is fura hogy egy 1 hónapos készülék reggeli 20 perc youtube után,napi néhány hívással estére 25-30%-ra merül..Olyan mintha valami beragadna...Ráadásul negyed fényerőn vagyok...Nem értem... :W

(#1998) mark! válasza tescodr (#1997) üzenetére


mark!
őstag

az elképzelhető hogy valami beragad.
általában az olyanok szoktak, amik mindig küldenek értesítést. (fb, messenger, viber, whatsapp, google dolgai)

[ Szerkesztve ]

>

(#1999) tescodr válasza mark! (#1998) üzenetére


tescodr
tag

Erre gondolok én is.....FR.-et meg csak úgy nem szeretnék csinálni akkor már gondoltam frissítek is,ezért is érdeklődtem itt,hátha van itt olyan kolléga aki T-s és frissített :R

(#2000) vzsryl válasza DrDobos (#1996) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Kb. 10k-val ér többet. Ha annál nagyobb a különbség, akkor inkább P9L 2017.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.