Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) kory24 válasza Motar (#1748) üzenetére


kory24
őstag

Mivel 4gb így annyi biztos lx1A kezdetű rom kell. A c432 a független rom

(#1752) bubus66 válasza kory24 (#1751) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az FF nem is jelenit meg neki másikat csak a 4 Gb-hoz valót a telefonon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1753) Motar válasza bubus66 (#1752) üzenetére


Motar
tag

Köszönöm, holnap nekiugrok! :)

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#1754) t-shirt válasza bubus66 (#1749) üzenetére


t-shirt
veterán

Kétszer feltettem az FF-el a 182-est, de csak a biztonsagi frissítés dátuma változott a verzió maradt 124. Mit kéne tennem, hogy teljes legyen az install?

(#1755) bubus66 válasza t-shirt (#1754) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Leírás alapján kell feltenni ha nem módosítod a proxyt akkor nem jó.

Huawei Firmware Finder használata.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1756) bubus66 válasza Motar (#1753) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ha a Firmware Finderrel nem menne, akkor itt leírtam, hogy hogyan lehet meg csinálni.

A Boot Loader nyitásról szóló leírást, mindenkinek ajánlom, ha bármi probléma adódik, lelehessen kérni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1757) t-shirt válasza bubus66 (#1755) üzenetére


t-shirt
veterán

Szia
A leírás alapján csináltam proxy-val, 2x-is végig ment, de a verzió nem frissült, most újra neki futottam, de install közben leállt hibával, majd még egyszer ráengedtem és most jó lett. Köszönöm a segítséget.

(#1758) Dominator


Dominator
aktív tag

FF szerint már van 187es verzió is, de még nem engedi telepíteni.

(#1759) bubus66 válasza t-shirt (#1757) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs azt elfelejtettem oda írni, hogy az FF kétszer tölti le és telepítésnél 50% megáll de nem kell megijedni mert települ az Full ROM.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1760) t-shirt válasza bubus66 (#1759) üzenetére


t-shirt
veterán

A lényeg hogy sikerült :R

(#1761) bubus66 válasza t-shirt (#1760) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1762) matex


matex
tag

Egy olcsó, egyszerű OTG kábelt keresnék a telefonhoz, de nem tudom, hogy melyik lenne jó hozzá. A tabletemhez van, de az nagy. Aliexpress-en vagy eBay-en venném. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1763) JoseGee válasza matex (#1762) üzenetére


JoseGee
tag

Én ezt vásároltam meg. Tökéletesen teszi a dolgát. [link]

Ami késik, az nem jön időben

(#1764) matex válasza JoseGee (#1763) üzenetére


matex
tag

Nagyon köszönöm a segítségedet! :R

(#1765) Garfield60


Garfield60
újonc

Tudtok nekem "üvegfólia" ügyben segíteni? Olyat keresek, ami nem ér a széléig, hogy olyan tokot tehessek rá, ami felér a peremig. Az xprotector ilyen? Most van rajta egy ilyen: https://www.google.hu/search?q=huawei+p10+lite+üvegfólia&dcr=0&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixzurKkovXAhUK1hoKHQ9ZCd0Q_AUIEigB&biw=360&bih=524#imgrc=uOs_FLP9gGy1bM: de ez nem igazán kompatibilis egy tokommal sem, meg amúgy is összetörtem 1 órával a felrakása után. 😂

[ Szerkesztve ]

(#1766) kiro.O


kiro.O
csendes tag

Sziasztok! Ma vettem egy ilyen telefont, és lehet, hogy én vagyok gyökér, de hiába állítom az időt, az állapotsávban két órával kevesebbet mutat, mint amennyi valójában van, míg a főképernyőn a jó idő szerepel. Láttátok már ilyet?

Illetve, megéri frissíteni a szoftvert, rosszabb nem lett?

[ Szerkesztve ]

(#1767) kiro.O válasza kiro.O (#1766) üzenetére


kiro.O
csendes tag

Na, egy második újraindítás végül megoldotta.

A második kérdés még mindig él, volt már szerencsém félrement szoftverfrissítéshez, szóval megéri-e felrakni a 183-as build-et?

(#1768) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nagy kérdésem lenne. Az Appok telepíthetők vagy automatikusan átmennek a külső tárhelyre ?

Köszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1769) mark! válasza eladogeppc (#1768) üzenetére


mark!
őstag

be lehet állítani a default helyet. (internal/sd)

>

(#1770) mizoli válasza kiro.O (#1767) üzenetére


mizoli
addikt

A 183-ról nem tudok nyilatkozni, a 182-vel semmi bajom nincs.

(#1771) Zsocy155 válasza kiro.O (#1767) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
OTA-n jelezte a B183-at?

(#1772) mizoli


mizoli
addikt

Jött 184-es frissítés a telefonomra.
Pontosan nem tudom mikor, nem jelzett, csak rányomtam a rendszerfrissítésre.

(#1773) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Telefon vásárlás előtt állok, és ilyet néztem most ki magamnak. Volt 1 éve amikor kijött egy huawei p9 lite 2017-es telefonom, megvettem, de eltelt kis idő, és nem tetszett, hogy a hátoldala üveg, hiába csiriviri, úgy is tok kell rá, mert kiesik kezedből, így okafogyottá vált a szépsége+tokkal viszont elvesztette a jellegét, a szépségét+eladtam. Utána most van egy xiaomi redmin note 4, ez nagyobb 5.5 colos, gyors nagyon, a hangminősége is jobb volt mint a p9 lite 2017-nek fülhallgatóban mert erősebb az erősítő ic gondolom benne+tisztábban szólt ugyanazzal lejátszóval eq beállításokkal, lényeg hogy ez a teló nagyon jó meg minden, DE a kamerája csapni való...+kicsit néha túl nagynak érzem a telefont, hiába, jobb hogy nagyobb, jobban látom mint a régin, nagy..lehet eladom ezt is, és lényeg p10 lite-ot veszek. Meritek ajánlani a készüléket? Mert gondolom nem sokban különbözik mint a p9 lite 2017, csak a proci gyorsabb meg nagyobb tárhely. De kamerája jobb, meg a zene hallgatás erősebb tisztább esetleg rajta?

Köszönöm szépen a válaszokat!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#1774) znorbika


znorbika
csendes tag

Érdekes dolog ez az ota frissítés...az enyém független,dual simes, b124 es van rajta.Nem talál frissitest,másoknak meg erkezinek az újabbak.azt gondolnam hogy a független telokra azonnal tolja a Huawei.

(#1775) mark! válasza znorbika (#1774) üzenetére


mark!
őstag

énis várom már egy ideje, kíváncsi lennék, hogy miért van ez így.

>

(#1776) jkarika85 válasza znorbika (#1774) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Nyugi, nekem vodafone-os, B120-as...

(#1777) Feri1977


Feri1977
senior tag

hahó..tud valaki írni amit kérdeztem? :-)

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#1778) kiro.O válasza Zsocy155 (#1771) üzenetére


kiro.O
csendes tag

Igen, amint először bekapcsoltam feldobta szinte. Telekomos készülék, végül felraktam ma.

(#1779) Armin.K


Armin.K
újonc

Sziasztok! A segítségeteket kérném! Még augusztusban a telómnak elrontottam a szoftverét. Azelőtt WAS-LX1C432B127 volt rajta. Próbáltam visszaállítani, de akérmit is raktam fel rá, nem vo,t hang és az NFC egyfolytában ki-be kapcsolódott. Próbáltam FF-el is, de nem sikerült. Később sikerült Funky Huaweivel ráimádkoznom a WAS-LX1AC432B133-as szoftvert, mert a LX1C-s nem ment rá. De mivel ez nem a gyári, ezért most lehetőleg szeretném visszarakni rá az eredetit, (ami azóta már a WAS-LX1C432B183) FF-el próbáltam, de akármi is van, egyszerűen felteleőül, és ugyanúgy WAS-LX1AC432B133-at mutat. Mi lehet a baj? Ennyire elcsesztem volna az OEMINFO partíciót? :/

(#1780) bubus66 válasza Armin.K (#1779) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia csináltál factory resetet?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#1781) JoseGee válasza Feri1977 (#1777) üzenetére


JoseGee
tag

Szega. Nos, nekem volt P10 liteom /most édesanyám használja/ és azt kell mondjam, jobb mint a P9 lite. Lányomnak az van és amit leírtál különbségeket, azon kívül is vannak eltérések. Szubjektív, de szerintem a kamerája jobb, illetve a kijelzője is szebb képet mutat. Amíg nem teszteltem egymás mellett a két telefont, a sima adatokból nekem is csak annyi jött le, hogy proci-tárhely-ram a különbség. Persze az EMUI-t se felejtsük ki.

Ami késik, az nem jön időben

(#1782) Feri1977 válasza JoseGee (#1781) üzenetére


Feri1977
senior tag

Értem, nagyon szépen köszönöm a választ. Amúgy p9 lite 2017-em volt, de túl kicsi volt eladtam, meg a zene hallgatásnál nem volt elég erős a benne lévő erősítő és minőségre sem, elötte g2-őm volt az hangosabb volt, és az eq-val is tisztábban szólt sokkal a poweramp beállításainál, most xiaomi redmin note 4-em van, egy ideig izgalmas is volt, hogy gyors, meg 5.5 colos képernyő, de túl nagy úgy érzem mégis, meg a kamerája sem valami jó...lényeg vennék egy p10 lite-ot, kérdés a hangja tiszta e elég erős e, meg nem fogom e megbánni, mert amikor 5.2 colos telefonom volt kicsi volt, örültem a nagynak a xiaominak 5.5-ös, de rájöttem túl nagy. Szóval ezért érdeklődnék :-)

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#1783) kory24 válasza Feri1977 (#1782) üzenetére


kory24
őstag

Szia!

Nekem van P9 Lite 2017 és P10 Lite is.

Szerintem hangban nincs különbség köztük.
Ahogy másban se annyira, hogyha a p9l 2k17 nem jött be akkor a p10 lite se fog.
(Kivéve ha a kevés tárhely miatt nem jött be a p9l 2k17)

Úgyhogy, ha neked ez döntő, akkor inkább ne vegyél P10 Lite-ot.

(#1784) Zsocy155 válasza kiro.O (#1778) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor jó.
Azért kérdeztem, mert a Huawei sajnos csak az OTA frissítést preferálja és a 3 gombos sajnos nem akar úgy menni mint eddig. OTA-n viszont ugyanolyan lassan küldi sok telefonra mint eddig.

(#1785) Feri1977 válasza kory24 (#1783) üzenetére


Feri1977
senior tag

Pedig mondják jobban néz ki a p10 lite, fémcsik, kisebb is picit már miliméterrel stb. meg újabb erősebb gyorsabb stb. most komolyan akkor ne vegyek ilyet? Mert ezt néztem ki...és nem igaz, hogy ugyanaz a hang IC van akkor gondolom benne..:-(((( mondom az lg g2, és ez a xiaomi redmin note 4 nagyon hangos, és gyönyörű a magas és a mély ha eq-zom, a p 9 lite 2017-nél meg akárhogy állitottam magast és mélyet, nem volt valami tiszta és erőteljes..pedig nagyon szeretnék egy ilyen p10 lite-ot venni.:-/

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#1786) ordogl


ordogl
tag

Sziasztok!

Wireless töltést tud a telefon?
Ha igen tapasztalata van valakinek?

Ordogl

(#1787) Septum15 válasza ordogl (#1786) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nem tud, de lehet venni hozzá kiegészítőt. A tok alá rakod, és akkor tölti.

(#1788) Lozi8 válasza Feri1977 (#1785) üzenetére


Lozi8
tag

Az igaz, h szép készülék, nekem fehér van. A p9 lite-t nem ismerem, nem volt. https://www.speedshop.hu/termekek/4007112/nillkin-super-frosted-hatlap-tok-huawei-p10-lite-fekete-ajandek-kijelzovedo-folia.html Ilyen tokkal használom, gyári fóliát fenn hagytam. A hangerő elfogadható (mellette egy Honor 8-at használok), a gyári füles kinek, hogy jön be. Vettem egy Maxell blututyis fülest azzal nagyon szól. A fotó elmarad a H8-tól, de mint tudjuk nem egy kategória, viszont nappal szép képeket lő. Ha meg tudod venni szolgáltatónál 30-40 között akkor (szerintem) megéri. Viszont visszatérni egy olyanhoz, illetve ahhoz hasonlóhoz amit nem komáltál....nem tudom. Én, ha cserélem (majd) nem hüvelyt, bocsi huawei-t fogok venni. Működésileg semmi problémám nem volt idáig. Megbízható készülék. Akksi idő jó.

(#1789) Lozi8


Lozi8
tag

Ja, egy LG G3 fülest is szoktam használni, de mivel itt nincs equaliser, csak egy ilyen gyári mély hang kiemelés, vagy valami hasonló, nem biztos. h jobb mint a 9 lite... :)

(#1790) Feri1977


Feri1977
senior tag

Ez tök egyértelmű, hogy nem gyári fülessel használtam! A G2, és a redmi note 4 sony agybadugóssal, meg sennheiser cx200-al ment, poweramp eq mély magas felrakva optimálisan, és gyönyörű tiszta és hangos. A p9 lite 2017-em meg halkabb, tompább volt a mély és magas hiába eqztam más volt teljesen a hangkép ami kijött belőle. Szintén sony meg sennheiser agybadugós fülessel. Lényeg nagyon kéne ez a telefon, de ha ugyanolyan hangchip van benne mint a p9 lite 2017-ben, akkor halkabbra, és gyengébb hangképre számíthatok ismét..

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#1791) Lozi8 válasza Feri1977 (#1790) üzenetére


Lozi8
tag

Neked kell döntened... :K

(#1792) JoseGee válasza Lozi8 (#1789) üzenetére


JoseGee
tag

Mai napig a G3 fülesét használom. Jól sikerült darab.

[ Szerkesztve ]

Ami késik, az nem jön időben

(#1793) ORCA58 válasza Feri1977 (#1790) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha ennyire izgat, vedd meg neten, és próbáld ki. Ha nem tetszik van 14 napod visszaküldeni.

(#1794) Garfield60


Garfield60
újonc

Tudtok nekem "üvegfólia" ügyben segíteni? Olyat keresek, ami nem ér a széléig, hogy olyan tokot tehessek rá, ami felér a peremig. Az xprotector ilyen? Most van rajta egy ilyen: https://www.google.hu/search?q=huawei+p10+lite+üvegfólia&dcr=0&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwixzurKkovXAhUK1hoKHQ9ZCd0Q_AUIEigB&biw=360&bih=524#imgrc=uOs_FLP9gGy1bM: de ez nem igazán kompatibilis egy tokommal sem, meg amúgy is összetörtem 1 órával a felrakása után. 😂

(#1795) ordogl válasza Septum15 (#1787) üzenetére


ordogl
tag

Köszi!

Ordogl

(#1796) mark! válasza Garfield60 (#1794) üzenetére


mark!
őstag

az xprotector olyan, de csak xprotector tokokkal.

>

(#1797) Garfield60 válasza mark! (#1796) üzenetére


Garfield60
újonc

Mármint nem ér végig?

(#1798) mark! válasza Garfield60 (#1797) üzenetére


mark!
őstag

pont ráfér a tok, csak addig ér ki.

>

(#1799) Garfield60 válasza mark! (#1796) üzenetére


Garfield60
újonc

Az nem baj, ha nem hézagmentes, csak ne tolja fel.

(#1800) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok. Egy kérdés. Nektek mennyi SOT jön ki nagyjából?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.