Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Zsocy155 válasza Laki (#350) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Ha a vodásra teszel független dual rom-ot, attól még nem lesz dual sim-es és független sem.
Majd valahogy meglehet oldani, hogy dual sim-es legyen, de tudtommal még nincs kidolgozva a módszer P10 Lite-ra. De akkor is csak két vodás kártyával tudod használni.

(#352) glutamin válasza baltamas (#344) üzenetére


glutamin
őstag

Én is i-Shop-pal szopok. Valszeg nem kapnak 4GB-ost és ezért megy a kínlódás a 3GB-osokkal. Hétvégén voltam Bécsben és egy Saturnban kérdeztem re, de ők is csak a 3GB-osat kapják.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#353) kcsa


kcsa
veterán

Akkor Ausztriával tévedtem. Akkor marad Németország :)

(#354) raidx


raidx
őstag

Megint kapható a telenornál a P10 Lite. Ha részletre akarod venni 50290 Ft előleget kér ami majd jóváírásra kerül. Érdemesebb máshol KP-ra kártyafüggetlent venni. Anno mikor az Ascene-t vettem nem volt ilyen előleg csak a felső kategóriás párszázezres készülékeknél.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#355) petati94 válasza Laki (#350) üzenetére


petati94
tag

A Vodásra ne tegyél független ROM-ot, mert sok gondot okoz, legrosszabb esetben papírnehezék lesz a telefonból. Ahhoz, hogy független ROM-ot tegyél rá oeminfo-t kell rajta cserélni, de az még nem lehetséges, illetve még nem tudok róla. A dualosításhoz szintén oeminfo csere kell. Viszont nem tudni még, hogy lehetséges-e a gyakorlatban is vagy sem. Ki tudja, hogy min változtatott a Huawei, sajnos root nélkül már a szoftverbe sem lehet bele nézni.

*A független ROM nem azt jelenti, hogy bármilyen SIM belemegy.
Csupán annyit, hogy a szoftverfrissítések közvetlen a Huaweitől jönnek.

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#356) Motar


Motar
tag

Sziasztok.

A készülék megvásárlásán gondolkozom. Ez a 4giga ram, ami nálunk csak 3 zavar kicsit. Nem tudtok esetleg, ahol lehetne 4gigával szereltet kapni?

Illetve van különbség a dual sim és a normal között? persze a tényt kivéve hogy az egyik 2 kártyás!

Köszi

[ Szerkesztve ]

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#357) punisher1


punisher1
aktív tag

Sziasztok!Na én feladom elköltöttem fóliákra eddig majd 10 ezret egy se jó.
Először a jobb oldali üvegfólia került rá ami körbe mindenhol kilógott kuka mint megtudtam ezeket vissza is vonták az üzletekbe a boltba nekem ezt mondták.Következő páciens egy sima fólia gondoltam akkor egyelőre legyen az xprotector na az meg kicsi nem fedi a kijelzőt hiányzik kb 3mm az oldalából.

(#358) punisher1


punisher1
aktív tag

Ma megérkezett mert gondoltam adok még egy esélyt és rendeltem nilkin üvegfóliát és kaptam hozzá hátsó fóliát is na ez a legszarabb még nagyobb kuka.5mm-el kisebb a kijelzőnél a szélén.Ne vegyen ilyet senki! 4 ropi újabb kuka.

[ Szerkesztve ]

(#359) mizoli válasza Motar (#356) üzenetére


mizoli
addikt

Csak 9-et kellene visszaolvasnod...

(#360) Motar válasza mizoli (#359) üzenetére


Motar
tag

Én magyar boltra gondoltam, nincs lehetőségem kimenni. postával meg már sokkal többre jönne ki. A német MMben szerintem túl van árazva amúgyis.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#361) kcsa válasza punisher1 (#358) üzenetére


kcsa
veterán

Nézd, olyan kicsi eséllyel lesz, aminek hajlított a széle, és fedné a teljes üveget, nem Samsung Edge ez. Sajnos :)

(#362) punisher1 válasza kcsa (#361) üzenetére


punisher1
aktív tag

Nekem nem kell hogy fedje a szélét de ezt hogy tegyem fel?Most lemértem pontosan 3mm-el van beljebb. Tehát zavaró hogy a kijelzőnél maga amit látsz beljebb van a fólia.A kijelző amit látsz 6,5cm széles ehez képest a fólia 6,2cm.Gondoltam felteszem a hátlapi fóliát amit adtak hozzá.De kis naív voltam az is el van ba..va.Nincs kivágva a kamerarésznél a fólia úgy kuka az egész ahogy van.Ezt nem lenne szabad árusítani.

[ Szerkesztve ]

(#363) punisher1


punisher1
aktív tag

Mérgembe univerzális fóliából vágtam egyet méretre és feltettem.Egyszer csak lesz majd valamikor ami nem csak a fél kijelzőt fedi.

[ Szerkesztve ]

(#364) mizoli válasza Motar (#360) üzenetére


mizoli
addikt

Értem.
Ebay-en és Idealo-n szokott lenni ingyenes postázás, de nagyon nem mindegy, kitől rendelsz.
Egyébként nem látom, hogy sokat számítana az a plusz 1GB ram, de azért ez a kétféle memória méret hülye húzás volt a Huawei részéről.

Mondjuk nem játszom úgy (sehogy), hogy közben nyitva van még 20 egyéb is :)

[ Szerkesztve ]

(#365) kcsa válasza punisher1 (#362) üzenetére


kcsa
veterán

Na majd ha megjön az enyém is, megnézem, és dühöngök én is :D

(#366) punisher1 válasza kcsa (#365) üzenetére


punisher1
aktív tag

azt garantálom,jobb ha te is magadnak vágsz egyet univerzálisból mert ha meglátod a nilkint felmegy a pumpád. :)Mikor jön meg a tied?

[ Szerkesztve ]

(#367) Motar válasza mizoli (#364) üzenetére


Motar
tag

Rendben, azért köszi. Megveszem akkor 3G-vel.

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#368) kcsa válasza punisher1 (#366) üzenetére


kcsa
veterán

Már az országban van. A posta kezében vagyok: egy nap vagy egy hónap? Ki tudja? :D

(#369) punisher1


punisher1
aktív tag

Én egy percig sem dilemmáztam ezen a 3 GB vs.4GB-on szerintem nem sokat dob a latba legalábbis nekem.Egész nap nem nyomkodom mivel idő sincs rá.Én a megöregedett note3-asom váltottam le erre hasonlót kerestem full hd kijelző,hasonló kamera minőség,3GB és 32GB tárhely igaz itt nem annyi a szabadon felhasználható tárhely mint a note 3-nál de úgyis tettem bele egy 32GB-os sd kártyát.

(#370) punisher1 válasza kcsa (#368) üzenetére


punisher1
aktív tag

Na akkor majd figyelem a fórumot és várom a beszámolódat.De kibontás elött egy nyugtató javasolt :)Egyébként az üvegfólia és e:[link] közt gondolkodtam annó de sajnálatos módon vagy ki tudja az üvegfóliát rendeltem meg.

[ Szerkesztve ]

(#371) glutamin


glutamin
őstag

Én is csatlakozom egy 3GB-os modellel. Kell majd pár hét mire rendesen belakom a telefont.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#372) mizoli válasza glutamin (#371) üzenetére


mizoli
addikt

Üdv itt.
Pár hét?? Pár óra lesz az :)

(#373) glutamin válasza mizoli (#372) üzenetére


glutamin
őstag

Lumia 640xl-t használtam korábban és sok ott megszokott funkciók szeretnék telepíteni (glance screen, dupla koppos nyitas/zaras stb)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#374) matex válasza mizoli (#364) üzenetére


matex
tag

Én is bezárom a nem használt alkalmazásokat, meg néha azt is, amit használok, ugyanis gyorsaságának köszönhetően pillanatok alatt betölt mindent.

Nekem eddig teljesen elég a 3GB memória, semmi akadás, belassulás nem volt. Nem értek hozzá: ki lehet használni azt a plusz 1GB memóriát? Egyáltalán 3GB mihez kevés? :F

(#375) mizoli válasza matex (#374) üzenetére


mizoli
addikt

Talán multitaskinghoz jól jön a +1 giga, bár az számomra teljesen lényegtelen. Itt a 4 gigás verziót lehet kapni, azért vettem azt.

(#376) jkarika85 válasza kcsa (#319) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Nekem jött a B114-es frissítés, amint kihoztam vodától (05.17.én) még aznap.

(#377) flash-


flash-
veterán

akik hezitálnak azoknak azt javaslom PC-boltban vegyék, pár nagy megbízható pc bolt, amik tizenéve léteznek elég jó megbízhatóság sztem..
egyik 3 év jótállással adja (pécéland 89e ft.)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#378) petati94 válasza mizoli (#375) üzenetére


petati94
tag

Szerintem nincs szükség egy átlag user-nak a 4GB-ra, általában 2GB RAM szabad a 3-ból. Annak azért elégnek kell lennie.

https://petranyidev.hu/

(#379) Kzohun


Kzohun
tag

P10 lite tulajok:
Nektek is csinál olyat a telefon, hogy ha egy oldalon görgettek rajta, és épp úgy értek a kijelzőhöz akkor előjön egy alkalmazás, amivel ki lehet vágni a képet. Ilyen csíkot húzol végig....

Elég idegesítő sokszor, nem lehet ezt kikapcsolni ?

(#380) kcsa válasza Kzohun (#379) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem nem szokott ilyen előfordulni, bár én minden gesztusvezérlést csípőből kikapcsoltam, lehet ezért. Vagy van valami appod még felrakva, ami tud ilyet.

(#381) esbii22 válasza Kzohun (#379) üzenetére


esbii22
őstag

Nekem volt ilyen, sikerult is kikapcsolni, képernyőmentest is csak az ertesitesi sávból csinalok. Kisegítő lehetőségeknel kell lennie talan vagy az intelligens asszisztensnel, már nem emlékszem :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#382) mizoli válasza Kzohun (#379) üzenetére


mizoli
addikt

Beállítások - Intelligens asszisztens-Mozgásvezérlés
Itt a kéz gesztusokat kapcsold ki.

(#383) esbii22


esbii22
őstag

Igen, a képernyőkepet ki kell kapcsolni :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#384) glutamin


glutamin
őstag

Dupla kopp, Glance Screen kérdésem lenne.

Dupla kopp (Duoble Tap to Lock) - tegnap telepítettem elég jól is működik, de néha gépelés közben ha gyorsan böködök lezár. Meg lehet oldani valahogy, hogy csak az alsó gombsoron érzékelje zárásnak a dupla (inkább néha tripla) kopott zárásnak? Esetleg másik alkalmazással van valakinek tapasztalata, ami precízebben működik. (ujjlenyomatolvasót, egyéb biztonsági cuccokat kikapcsoltam)

Glance Screen (Glance Plus) - sajnos ez sem tökéletes. Lezárás után nem mindig mutatja a beállított dolgokat. A duplakoppos alkalmazással együtt pedig nem mindig tudom elsőre feloldani.

Nap közbe az asztalomon fekszik a telefon előttem és nagyon praktikus, hogy nem kell felemelnem a nyitáshoz, valamint a Glance mutatta a fontosabb infókat hozzányúlás nélkül is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#385) Kzohun válasza mizoli (#382) üzenetére


Kzohun
tag

Köszi a help-et!

És mindenkinek!

(#386) AVarice válasza flash- (#377) üzenetére


AVarice
tag

Ez nem csak elírás? Mindenhol 2 év van hirdetve.

(#387) punisher1 válasza kcsa (#368) üzenetére


punisher1
aktív tag

Nem birtam ki és ma is vettem egy üvegfóliát a mai gyöngyszemünk:

Nilkin vs.Bluestar (felül a nilkin alul a bluestar):

Nilkin a telefonon:

Bluestar a telefonon:

Ezek után szerintem kár próbálkozni esetleg folyékony fólia amin még gondolkodtam.

(#388) Dominator válasza punisher1 (#387) üzenetére


Dominator
aktív tag

Ezek után bele se vágok :D

De a folyékony fólián én is gondolkoztam. Van valaki, aki már próbált ilyet?

(#389) ORCA58 válasza punisher1 (#387) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezt eredményezi 2,5D-nek nevezett képernyő technológia. Még szebbnek sem mondanám, de ez ízlés dolga. Sajna az üveg nem sík a lekerekítésig sem (nincs olyan 2,5D kijelző ami olyan lenne), így nem lehet normálisan védeni! Viszont sokkal könnyebben sérül és ez a lényeg! Örüljünk! :DD

Dominator
Már több topikban is olvastam, hogy próbálták. Pl. P9 topikban MK VII . Amit le lehet szűrni belőlük az, hogy az összes előnye annyi, hogy könnyebb lesz a pénztárcád!

[ Szerkesztve ]

(#390) punisher1 válasza Dominator (#388) üzenetére


punisher1
aktív tag

Reméljük valaki kipróbálja azt is és beszámol róla.De lehet abban is én leszek az első tesztalany.Nálunk itt a Dunakeszi auchanba csinálnak ilyet.

(#391) kcsa válasza ORCA58 (#389) üzenetére


kcsa
veterán

A népszerűbb modellekhez (Galaxy Edge) van hajlított üveg, ehhez valószínűleg nem lesz.

(#392) punisher1 válasza ORCA58 (#389) üzenetére


punisher1
aktív tag

Én csak azt nem értem,hogy az a sok agyhalott aki kiadja meg se nézi mihez adja ki,hogy egyáltalán jó-e.Vagy csak saccra belövik a gépet ez jó lesz Pistám mehet aszt nyomják mint süket a zongorát.
Mind1 egyelőre ez marad mert valaminek kell rajta lenni szeretek vigyázni a cuccaimra.Ha az auchan felé járok meglesem a folyékony fóliás teknolodzsit.

(#393) punisher1 válasza kcsa (#391) üzenetére


punisher1
aktív tag

a munkatársam olyat rendelt az s7-eséhez kintről amit vizbe kellett áztatni rárakni a telefonra a széleket ráhajlitotta és száradás után úgy maradt.de ez azt mondja kb 1 évig jó utána új kell.Egyébként ez a bluestar ha 2mm-el keskenyebb körbe akkor tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#394) krisztian112


krisztian112
senior tag

Katasztrófa ez a kiejzővédő üvegfólia piac. Miért tervezik így az üveget? Meg amúgy ha Gorilla glass 100 ezedik kiadása ami már "atomtámadás ellen is véd", akkor miért kell még mindenféle fóliát rendelnirá, ráadásul méretpontatlanokat. Ez csak egy kreált biznisz ez a fóliapiac. Én nem.raktam.rá fóliát merz idegesítene, hogx mindkét oldalt 2 milli kihagyás van, szilikon tokot vettem viszont rá 2 ezer magyar forintért. Cellect márkájú víztiszta tok.a kivágások jó helyen van és nem is olyan vastag. Bízom bennepedig, hohx ha nem dobálom meg rakom összevissza a telefont nem lesz karcos az előlap, a hajszálkarcok pedig nem.érdekelnek, azok úgysem látszanak

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#395) Motar


Motar
tag

Nah, megrendeltem én is kb 3 oldalról. Mindenhol csak hitegettek, hogy van, de közbe nincs. Persze mindenhol a 3Gb verzió!

VISZONT!

Megrendeltem [innen] délután 2 felé, már a kezembe a készülék!!! És 4Gb-os, nem csak a doboz, de szoftveresen is azt írja!
Sok sok + a boltnak, így kell működnie egy webshopnak!

Attól hogy mindig a szexre gondolok, már szexmániás vagyok?

(#396) espi38 válasza Dominator (#388) üzenetére


espi38
őstag

Szia, en folyékony fóliát használok és hibátlan, karc horzsolas semmi

(#397) punisher1 válasza espi38 (#396) üzenetére


punisher1
aktív tag

De ezen ügye p10 lite-on?Nincs képed róla?Te tetted rá vagy rakattad?

(#398) espi38 válasza punisher1 (#397) üzenetére


espi38
őstag

Szia, en raktam rá de nem ördöngösség rárakni mobilehome oldalon megtudod venni kb 3-4havonta ismételni kell

(#399) matex


matex
tag

A munkahelyemen mi is árulunk folyékony fóliát, flexibilis, víz- és párazáró, de valamiért mobilhoz nem ajánlják... [kép] :D

(#400) punisher1 válasza matex (#399) üzenetére


punisher1
aktív tag

Haha zsír vagy kenjük le parketta lakkal :DD .Viccet félretéve inkább kivárok egy rendes fóliát idő kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.