Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) kcsa válasza Zsocy155 (#899) üzenetére


kcsa
veterán

Enyémen már vannak karcok, pedig úgy általában nem szoktam karcolni a telefonjaimat. A keménységével is lehet itt gond sajnos.

(#902) mark! válasza Zsocy155 (#899) üzenetére


mark!
őstag

van kb. 1 centis karc a felső hangszóró bal oldalán, kameráig szerencsére nem ér el, meg nem is olyan mély.

>

(#903) Zsocy155 válasza kcsa (#901) üzenetére


Zsocy155
őstag

Sajnos akkor úgy tűnik csak marketing duma a Huawei részéről.

(#904) espi38 válasza Zsocy155 (#903) üzenetére


espi38
őstag

Szerintem nincs olyan telefon üveg ami nem karcolodna,sajna ezért kell elcsúnyitani egy fóliával:((

(#905) mark! válasza espi38 (#904) üzenetére


mark!
őstag

csillivili-diamond shiny fólia ;]

>

(#906) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Ilyen spigen tokot vett már valaki? Itthon csak a speedshop forgalmazza, de bizonytalan hogy mikor kapnak belőle, nincs raktárkészlet.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#907) mark! válasza evo87 (#906) üzenetére


mark!
őstag

spigen oldalán van, 20€ talán. ott tuti van raktáron :DDD
nekem iphonera ilyen volt egyébként, de nem éri meg azt a pénzt. (6s-en kinyúlt és lötyögött benne a telefon, sokkal olcsóbban vannak jobb tokok is.)

[ Szerkesztve ]

>

(#908) evo87 válasza mark! (#907) üzenetére


evo87
őstag

Nekem a P9 Lite-on istencsászár volt ez a tok. De akkor P10 lite-ra mit ajánlasz?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#909) esbii22 válasza evo87 (#908) üzenetére


esbii22
őstag

Nekem ilyen van, nagyon passzentos, úgy kell bele pattintani a telefont :) volt már sajnos leejtve de semmi baja se a toknak se a kijelzőnek. Ha kijelzővel lefelé teszed le a telefont akkor sem karcolódik mert túlnyúlik egy picit a tok :)
[link]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#910) kcsa válasza evo87 (#906) üzenetére


kcsa
veterán

Nem spigen felirattal, de ugyanilyen volt nekem is. (kb 3$ :D) Teljesen hibátlan, ajánlom.

(#911) matex válasza batka460 (#900) üzenetére


matex
tag

Ez a tok ugyanolyan, mint a tiéd? [link]
És azt jól látom, hogy jobb oldalt, illetve alul-felül nincs védve a készülék? Legalábbis a képen csak a sarokvédőket látom.

(#912) kcsa válasza matex (#911) üzenetére


kcsa
veterán

Jól látod (ilyenem is van)

(#913) matex válasza kcsa (#912) üzenetére


matex
tag

Nagyon tetszik, csak az árkülönbségeket nem értem. Ez vajon csak az anyaga miatt drágább?: [link]

Az olcsóbb az nem gyári, vagy gyengébb?

[ Szerkesztve ]

(#914) batka460 válasza matex (#911) üzenetére


batka460
csendes tag

Igen csak én nem kékben hanem szürkében vettem, edigitalban 4490 HUF volt..nekem nagyon bejövős szépen bele kell pattintani a telót, jó passzentos. Illetve az a fekete rész tényleg tuti, hogy kitol rá mindent ha pl hívnak ott hosszába jeleníti meg a hívó fél adatait illetve, ki sem kell nyitni. Érintés érzékeny a fekete rész. A menüben asszem van is ilyen opció, hogy okos tok bekapcsolása.. vagy valami hasonló. ha nincs képernyő zárad akkor nyitásra csukásra éled és lezár a teló. nekem nagyon bejön még az is, hogy ilyen szövetes..

"Jobb oldalt illetve alul felül nincs védve" : mivel a sarkain az "élvédő" az annyira kintebb van a készülékháztól, hogyha telibe az aljára ejtenéd vagy telibe élére a jobb oldalára, akkor is a két sarka fog leérni a készülékház nem.

[ Szerkesztve ]

(#915) kcsa válasza matex (#913) üzenetére


kcsa
veterán

Teljesen ugyanaz az eredeti a media marktos, anyag színenként tér el. Ennyivel olcsóbb ott,amit nem is értek :l

(#916) matex


matex
tag

Köszönöm szépen a válaszaitokat, meggyőztetek a vásárlásra. :)

(#917) JoseGee


JoseGee
tag

Megjött a strapa tokom. Elég passzos, a pereme túlér a kijelzőn, korrekt termék 2.93 USD-ért.

Ami késik, az nem jön időben

(#918) espi38


espi38
őstag

Most kaptam meg a rendelt gyári tokomat,nagyon bejövős csak csúszik a hátulja félő a baleset:(((
Esetleg ha valakit odaadom:(((
Ez a gyári fliptok érdekes lehet kék színben:))

(#920) flash- válasza kcsa (#901) üzenetére


flash-
veterán

nekem már első héten lett rajta egy mély karc, azóta több is van pedig nem kapott semmi extra ütést,stb..

z1 compact-on 2 év alatt lett annyira karcos mint ez pár hónap alatt, (igaz annak meg betört magától zsebben a kijelző-ez asszem konsctrukciós hiba..)

A Milyen szilikon tokot kérdésre pedig itt az ajánlásom:

Ezt használom, teljes megelégedéssel.Elég masszív, minőségi darab,nem az az aluljárós s-line silány fajta.
Ebben van anyag,és tartja is a formáját.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#921) jkarika85 válasza flash- (#754) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Nah, megjött végre nekem is a külső akkumulátor. 06.29.-én rendeltem, ma kaptam kézhez. Valami tökéletes db. Egy kicsit féltem, hogy a dobozán kínai kricc-kracc betűk vannak, ezáltal gyanakodni kezdtem, hogy mégsem fogja tudni a gyorstöltést, de nagy megelégedettségemre tudja! :)) Most már legalább nem kell hordani melóba rendes töltőjét! :D

Kijelző karcállóságára csak annyit tudok írni, hogy nekem nincs rajta egy karc se. 2 hónapos készülék, zsebbe tartom/hordom.

(#922) espi38


espi38
őstag

Segítség P10 lite tulajok!!!!
Adott a típus és szeretném smartviewet használni rajta de bármit csinalok vele kapcsolati hibára hivatkozva megáll. A tv samsung újabb szériája, saját WiFi direct módjában látni látja a tvt de nem tud csatlakozni. Google playrol letoltöttem a Samsung smart wiev progit ezzel elindul és már elmiltett hibára hivatkozva megáll. Előzmény :samsung a5 2017 el tökéletesen ment soha nem állt meg a progi.
Mi lehet a gond esetleg a P10 lite nem támogatja a tükrözést vagy mi lehet a gond. Segítő válaszokat előre is köszönöm

(#923) mark! válasza espi38 (#922) üzenetére


mark!
őstag

nekem néha sikerül, néha nem. ha a samu appjával sikerül, csináld azzal.

>

(#924) espi38 válasza mark! (#923) üzenetére


espi38
őstag

Igen azzal sikerül de azzal is megakad.
lehet le kell cserélnem egy samsungra a telefont,mert a samu gyönyörűen vitte akadás nélkül. :W :W

(#925) espi38 válasza espi38 (#924) üzenetére


espi38
őstag

Látom most nagy pangás van,valakinek valami ötlete????

(#926) kcsa válasza jkarika85 (#921) üzenetére


kcsa
veterán

Azért mert kungfubetűk vannak rajta, miért ne tudná a gyorstöltést? Mi az összefüggés? :DDD

(#927) mark!


mark!
őstag

60fps-el 720p-ben se lehet videót felvenni?

>

(#928) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

A telefonbeszélgetés alatt ha jön valami értesítés, akkor zizeg a rezgés ugyanúgy megvan, ami érthető módon zavaró, hiszen akkor épp rosszabbul lehet érteni a másik felet. Valahogy ki lehet kapcsolni ezt, hogy hívás alatt ne rezegjenek az értesítések?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#929) mici66 válasza Armin.K (#855) üzenetére


mici66
tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#930) flash- válasza jkarika85 (#921) üzenetére


flash-
veterán

grat
jóllátom te kaptál hozzá kábelt?:)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#931) jkarika85 válasza kcsa (#926) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Kungfubetűk... xDD Ez jó! :D Nem sok bizakodásra adnak okot nekem! :D

(#930) flash-: Köszi! :) Igen kaptam, Te nem?

(#932) flash- válasza jkarika85 (#931) üzenetére


flash-
veterán

ja megvan:) megnéztem megint a dobozt picit jobban és lám ott van benne:)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#933) hori-zoli válasza espi38 (#922) üzenetére


hori-zoli
tag

Hali.

Én a telefonnal az intelligens asszisztensben A Mirror Share-val csatlakozom a tv-hez. Hibátlanul működik a dolog!!!

(#934) evo87 válasza hori-zoli (#933) üzenetére


evo87
őstag

Ha már MirrorShare.....tudom, hogy nem a készülékhez kapcsolódik, de remélem, hogy az Android Auto hamarosan elérhető lesz itthon is.

Más: vettem egy gyári smart flip tokot. Nekem nagyon bejövős, bár nem bánnám, ha például több beállítási lehetőség vagy funkció lenne elérhető rá.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#935) espi38 válasza hori-zoli (#933) üzenetére


espi38
őstag

Szia,es nem akad meg soha?milyen tevevel hasznalod?csatlakozni csak a letoltott samsung smart wiev appal tudtam de mindig megakadt.ket smart tevenk van az ujabbal tudtam ap nelkul csatlakozni de par perc utan megszakadt.samsung a5 2017 el hibatlanul vitte mindket samsung tv valoszinunek tartom hogy csak samu teloval megy ez a dolog.el is adtam a p10 lite telom samsungot veszek helyette.
Ja van hozza egy zsir uj atlatszo kek oldalu gyari tokom es egy hamarosan erkezo kek tokom is.tok megmaradt a telo elkelt.

(#936) mark! válasza espi38 (#935) üzenetére


mark!
őstag

soha nem cserélném le samsungra, hamarabb váltanék vissza iphonera.

>

(#937) Piatkó


Piatkó
csendes tag

Hali!
Csak egy kérdés, a ne zavarj üzemmódba arra nincs lehetőség hogy bizonyos kapcsolatok számára elérhető legyek? Ne csak a riasztások! Értem ez alatt pl: a kedvenc névjegyek vagy valami hasonló ! az előző készülékembe volt ilyen lehetőség , igaz az nem huawei volt .

(#938) espi38 válasza mark! (#936) üzenetére


espi38
őstag

Pedig sokkal jobb hivas hangminosegben a samsung,gondolok itt a beszelgetesi hangszorora.
Ami viszont teny,hogy az emui jobban bejovos mint a samsung barmelyik rendszere.
Meg nekem nagyon fontos a smartwiev lehetoseg is ami samsunggal megy mas telefonnal nem

(#939) flash- válasza espi38 (#938) üzenetére


flash-
veterán

senki ne válasszon telefont az emui alapján..

emui igazából nem rendszer..fogta az androidot a huawei, rápakolt pár karbantartó programot, meg egy felületet és elnevezte emuinak... én pl. nova launcherrel használom a telefont, és nem a gyári karbantartó progit,hanem az sdmait pro-t használom..

olyan launchert tehetsz rá és karbantartó progit amit csak akarsz...minden más érték a fontos..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#940) mark! válasza flash- (#939) üzenetére


mark!
őstag

most kezdtem el a novát használni, és tényleg takarékos a rammal, nem lassul be tőle. kéne a pro, de 1800ft-ot azért nem ér meg. na hátha lesz megint akció :P

[ Szerkesztve ]

>

(#941) hori-zoli válasza espi38 (#935) üzenetére


hori-zoli
tag

Samu 81 centis smart tv. semmi hókusz-pókusz!! Nem akad, folyamatos a videó.

(#942) mizoli válasza mark! (#940) üzenetére


mizoli
addikt

Megéri :)

(#943) esbii22 válasza mark! (#940) üzenetére


esbii22
őstag

A legnagyobb hazai torrent oldalon megtalálod a nova launcher teljes verzióját 🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#944) mark! válasza esbii22 (#943) üzenetére


mark!
őstag

szoftvereket nem torrentezek, azokat megveszem inkább.

>

(#945) jkarika85 válasza flash- (#932) üzenetére


jkarika85
csendes tag

Nah, király! Lényeg, hogy megvan! :)

(#946) huberpe válasza mark! (#940) üzenetére


huberpe
aktív tag

karácsonyi eksönben 100ft volt tavaly. annyiért ajándék. :)

(#947) mark! válasza huberpe (#946) üzenetére


mark!
őstag

tudom, de akkor még iphoneom volt, de azt hogy esetleg megvegyem későbbre, nem adta ki az agyam ;]

>

(#948) ananaszmamut


ananaszmamut
csendes tag

Sziasztok. Telefonvasarlas elott allok es ezzel a teloval szemezek. Volt mar p8 lite -om de azzal az volt a bajom hogy gyengem fogta a netet... Aztan haveroknak van p9 lite nekik sokkal jobb net téren.. valakinek van valami negativ tapasztalata ilyen teren ezzel a teloval? Jelenleg xiaomi redmi 4a teloval kuzlodok de az ia gyenge net téren.. odatettem haver p9 lite teloja melle neki 4g nekem max h+... De inkabb 2g es h valtakozva..
Esetleg mas negativumok?

(#949) mark! válasza ananaszmamut (#948) üzenetére


mark!
őstag

tud 4g-t, és nálam wifivel sincs gond.

>

(#950) espi38 válasza hori-zoli (#941) üzenetére


espi38
őstag

Szia! Akkor nem tudom nálam miért akadt de bosszantó volt nagyon.
Mindenesetre a p10lite nagyon jó készülék, de visszatértem az A5 2017re, számomra ebben az ár kategóriában nincs jobb vétel.
Megjegyzés:/két fölöslegessé vált tokom van a típusra egy gyári és egy utángyártott ha valakit érdekelné, köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.