Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Huawei HUN válasza Wilk919 (#720) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia!

A navigációs gomb beállításait a Beállítások- Navigációs gomb lehetőségnél tudod testre szabni, a kinézetet csak egyes témáknál tudod megváltoztatni.

Üdv!

(#802) Huawei HUN válasza krisz727 (#730) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia!

Kérjük ellenőrizd, hogy a Zseb mód be van-e kapcsolva (Tárcsázó- Beállítások -Zseb mód ), valószínűleg ez okozza a hangosodást.

Az írással kapcsolatban, be tudod állítani a Beállítások- Nyelv és bevitel lehetőségnél a Gboardot vagy a jelenleg használt billentyűzet típust prediktív szövegbevitellel és saját szótárral.

Üdv!

(#803) Huawei HUN válasza karcsi42 (#573) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia,

A készülék nem támogatja az MHL-t, de az USB-s megoldás helyett, figyelmedbe ajánlanánk a „MirrorShare” opciót. Ezzel a lehetőséggel telefon képernyőjét tükrözheted a TV-re. A Beállítások- Speciális beállítások- MirrorShare-t érintsd meg, így aktiválod. Ellenőrizd, hogy a TV-n is aktiválva van-e ez az opció.

Üdv

(#804) Huawei HUN válasza baltamas (#551) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia,

Lépj be a Telefonkezelőbe, itt lapozz jobbra és érintsd meg a Zárképernyő tisztítása opciót, azokat az applikációkat amelyeket szeretnéd, hogy a készülék bezárjon, miután lezárod a képernyőt, tedd aktívvá.

Üdv

(#805) Huawei HUN válasza Buuster (#746) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia!
Ebben az esetben a telefonodat minden tartozékával együtt, illetve a hozzá tartozó dokumentumokkal el kellene vinni szervízünkbe, hogy kollégáink bevizsgálhassák azt. Amennyiben budapesti lakos vagy személyesen a Huawei Customer Service Centerbe ( 1085 Budapest, József krt. 17, H-P: 10:00-20:00) tudod bevinni. Ha nem vagy budapesti lakos az alábbi linken találod komfort szervizünk menetét http://bit.ly/2juGcm4, a készüléket fel tudod adni a Huawei átvevőponttal rendelkező postákon, ezeknek országos listáját itt tudod megtekinteni: http://bit.ly/1VLIHzx Ha további kérdéseid lennének, írj nekünk bátran. Kellemes délutánt!

(#806) Huawei HUN válasza Solad (#672) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia!

Kérjük vedd fel a kapcsolatot az autó márkád ügyfélszolgálatával.

(#807) Huawei HUN válasza krisztian112 (#604) üzenetére


Huawei HUN
Hivatalos

Szia!

Készíts gyorsítótár törlést, ha ez sem segítene akkor indítsd újra készüléked, ha ez se akkor csinálj egy gyári beállítások visszaállítását.

(#808) #18193920 válasza Kzohun (#798) üzenetére


#18193920
törölt tag

1643 regisztráld napod alatt illett volna elolvasni a szabályzatot.
"Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.
"

(#809) matex


matex
tag

Ma sajnos sikerült leejteni a készüléket, és bár tokban volt, a hátlapjára esett, mégis két csíkban megrepedt az üvegfólia.

Az eddigi tapasztalatok szerint melyik fóliát ajánlanátok? Mert nem szeretnék megint 3.900.-ért venni, valami olcsóbb érdekelne Kínából. :)

(#810) mizoli válasza matex (#809) üzenetére


mizoli
addikt

Tokban volt, és kijelzőn lévő üveg repedt meg, mikor a hátlapjára leesett? Biztosan jól értem?

(#811) krisz727 válasza Huawei HUN (#802) üzenetére


krisz727
tag

Halk csörgés fokozatos hangosodását szeretném

(#812) matex válasza mizoli (#810) üzenetére


matex
tag

Igen, jól érted, és sem értem. :) 2m magasságból esett le, egyből a hátlapjára, nem bukfencezett. Szerintem közre játszott a már korábban megsérült rész a szélén, mivel abból indul ki a csík, amiből később elágazik: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#813) matex


matex
tag

Kedves "Huawei HUN"! Érdeklődni szeretnénk, hogy erre a 2.5D-s formatervezett kijelzőre hol lehet kapni valódi 2.5D-s üvegfóliát, ami tökéletesen illeszkedik? Ha még nincs (ahogy tapasztaltuk), akkor lesz-e egyáltalán? Köszönjük!

(#814) ZolkoW válasza matex (#809) üzenetére


ZolkoW
őstag

előző telómon volt legalább 3 féle gyártmány, az még rendes sík kijelzős volt. mind könnyen repedt,vagy lepattogzott a széle, lehet,hogy ez koncepció ;)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#815) mizoli válasza ZolkoW (#814) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem pedig a sík kijelzős előző telefonomon 3 éve ugyanaz a névtelen üveg"fólia" van, tökéletes állapotban. Maga az üveg"fólia" 2.5D lekerekített.
Ja, és a családban mindenhol hasonló van, egyiknek sincs semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#816) Wilk919


Wilk919
csendes tag

Hosszas keresgélés után arra jutottam, hogy a hátlapra nem gyártanak védőüveget. De igazából sok értelme nincs is, ugyanis komplett üveg hátlapot árulnak olcsópénzért az alin.

Szóval ha valakinek törik a hátulja, akkor itt talál cserealkatrészt:
Back Glass Cover for Huawei P10Lite

[ Szerkesztve ]

(#817) matex válasza mizoli (#815) üzenetére


matex
tag

Egy linket kérnék, hogy hol lehet beszerezni, vagy hogy melyiket ajánlod. :)

(#818) flash- válasza Mr.QwErT (#769) üzenetére


flash-
veterán

Akkor vedd a Rufusz computertől.
én is tőlük vettem, ez egy 20 éve működő számtech bolt, szóval nem kell félni hogy egyik napról a másikra megszünik,stb...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#819) Kzohun


Kzohun
tag

Van egy eladásra szánt p10 lite készülékem esetleg akit érdekel msg me...

(#820) #18193920 válasza Kzohun (#819) üzenetére


#18193920
törölt tag

Nincs admin vagy topikgazda a csoportban?
Még mindig nem változtak a szabályok és a pofátlanságnak is van határa.

"1643 regisztráld napod alatt illett volna elolvasni a szabályzatot.
Különösen tiltott a Felhasználói Tartalomban:
A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni
."

[ Szerkesztve ]

(#821) barathmarton


barathmarton
csendes tag

Napokban több problémám is volt a készülékemmel.
Egyik, hogy navigálás nem működött, pont mikor nagy szükség lett volna rá.
GPS jel volt, de a saját pozíciót késve, és össze vissza mutatta, de újraindítás megoldotta.
Másik, hogy a 2 SIM közül, az egyik egyszer csak nem volt elérhető. Se hívás, se sms nem jött meg.
Repülő mód be, majd ki megoldotta a problémát.
Frissítés előtt nem volt semmi problémám.
Valaki más tapasztalt ilyen, vagy hasonló hibát?

Siemens A50->C55->C65->S75->Nokia N80 IE->N95 8GB->iPhone 2g-> HTC Desire-> HTC One X-> HTC One M7-> Huawei P10 Lite-> Xiaomi Mi Note 2-> iPhone XS-> iPhone 12

(#822) mizoli válasza matex (#817) üzenetére


mizoli
addikt

Sajnálom, nem tudok linket adni. Ebay beszerzés volt. A jelenlegi üvegem és szilikon tokom szintén Ebay, de pontosan kitől, passz. Nem "márkás" termék, német forgalmazó.
A Nillkinről csak olvasatból tudom, hogy van vele probléma, töredezik a széle és elreped.

[ Szerkesztve ]

(#823) mizoli válasza barathmarton (#821) üzenetére


mizoli
addikt

Semmi hasonlót nem tapasztaltam.
De ezek tipikusan olyan jelenségek, amiket újraindítással, vagy ki/be kapcsolással lehet megoldani. Általában :)

(#824) kutasi válasza barathmarton (#821) üzenetére


kutasi
csendes tag

Az a helyzet, hogy frissítés után nekem is folyamatosan elveszti a gps jelet. Pont úgy, mint a P6, amit ez miatt cseréltem le. :W

(#825) kcsa válasza barathmarton (#821) üzenetére


kcsa
veterán

Mate7-en már napi rutin volt gps használat előtti restart, részben én is emiatt cseréltem.
Viszont ezen a gps halál csak egyszer fordult elő idáig (de már ideges is voltam, hogy kezdődik itt is...)

(#826) Solad válasza Huawei HUN (#806) üzenetére


Solad
őstag

Szia! Koszonom a reakciot, de nen ott lesz a bibi. P9 lite, smart 7 platinum es tesom xiaomija is gond nelkul kuldi a telefonkonyvet, egyedul a mostani telommal van ilyen gond hiaba van bebipalva a vonatkozo rublika.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#827) Armin.K válasza Huawei HUN (#801) üzenetére


Armin.K
újonc

Sziasztok! Valahogy elcsesztem az OEMinfo partíciót, nem tud valaki egy TWRP backupot küldeni róla? LX1C432-re kellene

(#828) mark!


mark!
őstag

az normális, hogy nagyon melegszik a telefon ha töltőn van? kikapcsolva is, próbáltam gépről, másik töltőfejjel, másik kábellel de nem sikerül megoldani. a biometrikus szenzor körüli rész az ami nagyon durván "forrong". mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

>

(#829) wolf64


wolf64
tag

Na a múlthéten feltettem a WAS-LX1C432B127 frissítést .Én semmi változást nem vettem észre se gyorsabb , se lassabb eddig is hasított rendesen. Ma Debrecenbe voltam , oda-vissza több mint 300 km A gps tökéletesen ment a Waze-val és a IGO SzülinAppal is ,nem volt semmi eldobás vagy késés.A melegedés az ami tapasztaltam navi közben ,mire oda értem 49 fokos volt az aksi hőmérséklet.Ez mondjuk a többi telómnál is így volt.Töltésnél viszont nem melegszik szinte semmit sem.Ennyi a tapasztalatom , ja éjszaka ha nem megy a net akkor 1%-ot merül. :DD

(#830) mark! válasza wolf64 (#829) üzenetére


mark!
őstag

akksira tényleg nem lehet panasz, simán bír 8!! órát folyamatos használat mellett. (Vainglory és skype futott egyszerre)

>

(#831) wolf64 válasza mark! (#830) üzenetére


wolf64
tag

Egyenlőre semmire nem lehet panaszom , remélem így is marad

(#832) mark!


mark!
őstag

:) a keret is strapabíró, reggel jól odacsaptam az ágy széléhez, de nemtörtént semmi :D

>

(#833) mizoli válasza mark! (#828) üzenetére


mizoli
addikt

A gyári gyorstöltővel töltöm, de semmi extra melegedés nincs.

(#834) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!

Új telefon vásárlása előtt állok. ezzel a telefonnal is szemezek meg a P9-el vagy esetleg a P9 Lite 2017-el.
Szerintetek melyiket válasszam? Vannak a P10 Lite-nak valami típushibái? Aki már régebb óta használja mondana róla véleményt? Volt -e már valami akadás vagy fagyás? Kamera milyen?

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#835) Zsocy155 válasza csanady97 (#834) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Itt egy vélemény.
Nekem is hasonló a véleményem. Az akksi brutál jó. Gyors a telefon, típushibával még találkoztam.

(#836) JoseGee válasza csanady97 (#834) üzenetére


JoseGee
tag

Két hónapja van meg, és rosszat nem tudok róla mondani.

Ami késik, az nem jön időben

(#837) ZolkoW válasza csanady97 (#834) üzenetére


ZolkoW
őstag

a kameránál abba kötnék bele, hogy kissé lehetne gyorsabb az exponálás, Mi4-en kb. előbb :) készült a kép, minthogy megérintettem volna a képernyőt, itt van egy kis késés. a képei viszont jobbak :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#838) Newlachka


Newlachka
őstag

esetleg valakinek volt olyan gondja,mint a kollégámnak,hogy c432b127 telepítése után a kamera nem fókuszál be?
benne volt még a 3-om napba,így visszavitte,de kérdés,hogy mi lehetett a gond?
Factory reset,és low reset nem segített

(#839) mizoli válasza Newlachka (#838) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem az LX1A-ra B130 frissítés jött, de a kamera ugyanolyan jól működik :)

Nem hinném, hogy a frissítés okozta, akkor mások is írták volna.

[ Szerkesztve ]

(#840) Newlachka válasza mizoli (#839) üzenetére


Newlachka
őstag

én is így gondolom,de nem ejtette el, és nem is cserélték ki neki 3 napon belül, küldhette szervizbe..

(#841) Firedaddy válasza mark! (#832) üzenetére


Firedaddy
tag

Azért nyugtass meg, az ágy is túlélte : :))

(#842) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!

Úgy néz ki ez a teló lesz megvásárolva a Telenortól. Visszaolvasva a fórumban láttam, hogy sokaknál jelentkezett lassulás Facebook és Messenger használata közben, ami ha jól értelmeztem frissétés közben nem jött elő. Telenorosra is megjött már ez a frissítés?

(#843) mark! válasza Firedaddy (#841) üzenetére


mark!
őstag

túl :D kora reggel, kómás aggyal érdekes dolgokat csinálok :D

csanady97: néhány app szeret kifagyni, de cache törlés megoldja. (25-30perc folyamatos használat után face, insta, yt)

[ Szerkesztve ]

>

(#844) kcsa válasza csanady97 (#842) üzenetére


kcsa
veterán

frissítés közben nem jön elő, frissítés közben én nem nyomkodom a telefont ;]

(#845) csanady97 válasza kcsa (#844) üzenetére


csanady97
tag

upsz :W :W :W :W

szóval frissítés után :)

[ Szerkesztve ]

(#846) mark! válasza kcsa (#844) üzenetére


mark!
őstag

szoftver vagy alkalmazásfrissítésnél? ;]

>

(#847) Zsocy155 válasza csanady97 (#842) üzenetére


Zsocy155
őstag

Face és messenger használata közben (pláne a kettő együtt) nagyon sok telefon belassul, úgy értem majdnem az összes típus.
Szerintem a Telenor fogja utoljára kiadni a frissítést ha egyáltalán kiadja. A P8 Lite-ra nem adta ki a 6.0-t és nem is titkolta, hogy nem foglalkozik vele.

(#848) lovace


lovace
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy milyen online áruházat ajánlanátok, ahonnan gyári garanciával, ÁFA-s számlával, a lehető legolcsóbban be lehet szerezni a készüléket? (EU-s változatot)

Előre is köszönöm a segítséget!

(#849) batka460 válasza mizoli (#822) üzenetére


batka460
csendes tag

Ebay-en ha vetted meg tudod nézni a vásárlásaid között és arról tudsz linket adni.

[ Szerkesztve ]

(#850) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziasztok

Swift-keyt használom, és jó lenne, ha az ékezetes betük úgy jönnének elő, hogy az lenne az alapértelmezett, a hosszú gomb nyomására.
Jelenleg is előjönnek az ékezetes betűk, de hosszan nyomva, az alapértelmezés, a speciális karaktereket hozza elő. Az ékezetekért még el kell mászni benne, valamelyik irányba.
Van erre megoldás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.