Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Rayyy


Rayyy
senior tag

Meglepően jó a gyári füles... van egy Denon fülesem, azzal persze jobb :) Kicsit dobozos és sok a mélye (a Denonhoz), a gyárihoz viszont pont jó a mély tartomány. Érdekes, hogy a Lumia 640 hangja szerintem kicsit természetesebb és ezáltal (szerintem) jobb volt (és van benne eq), a P10 lite inkább diszkós, elvesznek a közép részletek és zártabbak a magasak. Azt nem bírom megérteni, hogy miért nem raknak ezekbe gyárilag eq-t. Ha tud valaki megvásárolható/megbízható eq appot, akkor várom a javaslatot!

Minden a legnagyobb render!

(#702) petati94 válasza gabenh (#693) üzenetére


petati94
tag

A Vodásoknak is kapnak hamarosan frissítést, vagy B115 lesz, vagy b120 nem tudom. De hamarosan érkezik.

https://petranyidev.hu/

(#703) krisz727 válasza Solad (#674) üzenetére


krisz727
tag

telefontokok.hu
Ezt nézegettem
3390a smart cover
tok

[ Szerkesztve ]

(#704) Zsocy155 válasza krisz727 (#703) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Ha adsz egy linket akkor megtalálhatjuk, de így nem. :)

(#705) #52588800 válasza Zsocy155 (#704) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nekem ilyen van.

(#706) Hólapátos H. válasza Zsocy155 (#704) üzenetére


Hólapátos H.
csendes tag

Mediamarktban olcsóbb:
[link]

[ Szerkesztve ]

Az ígéret szép szó, de Bauchspeicheldrüzenentzündung még szebb!

(#707) Zsocy155


Zsocy155
őstag

Köszi fiúk, nekem van tokom csak amit a kolléga betett azt nem fogja megtalálni senki így. Azért írtam. :)

(#708) Hólapátos H. válasza #52588800 (#705) üzenetére


Hólapátos H.
csendes tag

Ez amúgy mágnes záras?
Ezzel szemezek, de élőben még nem láttam.

Az ígéret szép szó, de Bauchspeicheldrüzenentzündung még szebb!

(#709) #52588800 válasza Hólapátos H. (#708) üzenetére


#52588800
törölt tag

Nem. A hátsó része kemény, abba "belepattintod" a telefont és csak ráhajtod az elejét. A készülék felismeri és úgy rendezi a kijelző elemeit, hogy tok fekete részén keresztül látod az infókat és kinyitás nélkül is fel tudod venni a hivásokat.

(#710) krisz727 válasza Hólapátos H. (#706) üzenetére


krisz727
tag

Ezt akartam csak nem sikerült a link
Holnap meg is nézem

[ Szerkesztve ]

(#711) Zsocy155 válasza Hólapátos H. (#708) üzenetére


Zsocy155
őstag

A MM jó ár. Amikor vettem a P10 Lite-ot, a Vodánál ráakartak beszélni egyre 6990-ért!

(#712) lacika98 válasza petati94 (#702) üzenetére


lacika98
újonc

Én jetaudio plus- t használok elég régen,,,,nekem kiváló így a hangzás....

(#713) Kzohun válasza lacika98 (#712) üzenetére


Kzohun
tag

Tmobilba vettem 1 hónapja fóliát a telefonra. SZAR, nem ér végig. 2500ft volt, de használom/használtam.
Ma leesett a telefonom az aszfaltra, max 25 centiről kijelzővel lefele, lapjával. RECCS. Kijelző FULL pókháló.
Szerencsére csak az üvegfólia tört szarrá, megvédte, így nem kaptam infarktust.
De legalbáb hatásos volt, mert ha nincs rajta akkor tuti a kijelző törik be. De egy karc nem lett rajta, úgyhogy elmondhatom, hogy a teszt sikeres volt :)

Most a kérdésem: Westenben a fszt-n vannak a starbuck-al szemben akik elvileg jól fóliáznak? Van aki ott fóliáztatott? Milyen az üvegfóliájuk? Tudom ,hogy drága náluk de most már leszarom, kell rá rendes. Végigér amit ráraknak? Oldalt is odatapad?
Valaki ha tud jó helyet ahol jó fólia van hozzá ossza meg pls :)

(#714) N2O999 válasza Kzohun (#713) üzenetére


N2O999
tag

Én ott vettem rá fóliát, viszont felhívom a figyelmed rá hogy az nem üvegfólia, ezért az nem fogja védeni leeséskor a kijelzőt. Ha visszakeresed korábbi hozzászólásaimat, képet is találsz, szépen rátapad a szélén is.
Üvegfólia tudtommal nincs ami végigérne a kijelzőn, és szerintem nem is lesz, a 2,5D üveg miatt.

(#715) Kzohun válasza N2O999 (#714) üzenetére


Kzohun
tag

Visszakerestem a képet amit feltöltöttél, tényleg szép. Az nem a legpraktikusabb, hogy nem üveg.
Bemegyek ma hozzájuk és megkérdezem tőlük, hogy van e üvegfóliájuk is rá... Ha nincs marad az amilyen a tiéd.

thx a helpet.

(#716) JoseGee


JoseGee
tag

2.5D üveg fólia. Állítólag ez passzos https://panzerglass.com/shop/huawei-screen-protection/panzerglass-huawei-p10-lite/

Ami késik, az nem jön időben

(#717) Wilk919 válasza kcsa (#601) üzenetére


Wilk919
csendes tag

1. Keret
Szerintem jó cucc ez az alu keret, az előző telóm kb kismilliószor esett pofára, de mindig megúszta. Egyszer kapott az oldalára, onnan viszont be is repedt a kijelzője. A gombok rendben működnek, csatlakozók elférnek, illetve stabil is, mint a forint. Annyit kókányoltam rajta, hogy a belső élekre felragasztottam egy kb 2mm-es szigszalag csíkot, ugyanis ránézésre sanszos volt, hogy az alu él összekarcolja. Szép is szvsz, nem lesz tőle féltégla kinézete a telónak.

2. Tempered glass protector
Kivágások a helyükön. A szélénél ugyan nem tökéletes, látszik a képeken, hogy ott bizony meg fog telepedni a piszok. Ettől függetlenül szerintem elfogadható kategória, olyannyira, hogy az előlapi fóliával már nem is próbálkoztam. 500Ft-ot bőven megér.

3. Hátlapi fólia
Nagyjából ez is méretpontos, az ujjlenyomat olvasónál van kis gond, de elképzelhető, hogy én voltam béna a felrakásnál. Igyekeztem jó makró képeket csinálni, íme:


[ Szerkesztve ]

(#718) kcsa válasza JoseGee (#716) üzenetére


kcsa
veterán

Értsétek már meg: ha a védőüveg szélei nem hajlítottak, egész egyszerűen nem fedhet rendesen. Márpedig ilyen üveget fognak gyártani S8-ra, de P10 lite-ra kicsi eséllyel.

A linkeden egyébként nézd meg a csomagoláson lévő feliratot alaposabban:

(#719) kcsa válasza Wilk919 (#717) üzenetére


kcsa
veterán

Ez viszont meglepően jól néz ki, a teljesen azonos kinézetű üvegem széle ennél sokkal jobban elállt (vagy a bumpered miatt csalóka :) )

(#720) Wilk919 válasza Rayyy (#701) üzenetére


Wilk919
csendes tag

Én a Rock Zircontól nem vagyok hajlandó megválni, úgyhogy a gyári fülest elcseréltem kollégámmal 20db tojásra:D

Más. A navigációs ikonok módosíthatók valahogy? Vagy csak roottal lesz lehetséges?

(#721) Zsocy155 válasza Wilk919 (#720) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Igen, módosíthatóak. Beállítások-->Navigációs gomb. :)

(#722) Wilk919 válasza Zsocy155 (#721) üzenetére


Wilk919
csendes tag

Oké, de én nem a sorrendre gondoltam, hanem a kinézetre. Frászt kapok ettől a háromszög-kör-négyzet triótól.

(#723) Zsocy155 válasza Wilk919 (#722) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szerintem azt csak másik témával tudod.

(#724) krisztian112


krisztian112
senior tag

Sziasztok!

Huawei P10 Lite-om van szilikontokkal. Most jött le a szofterfrissítést, de sok változást nem tapasztaltam.1 hónapja vettem. Kaptam céges telefont, így ha van rá jelentkező elpasszolnám, privátba várom az ajánlatokat akit érdekelne. :R

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#725) Dominator válasza Wilk919 (#717) üzenetére


Dominator
aktív tag

Tapintásra milyen az üveg? Ujjlenyomatot jobban gyűjti, mint a gyári előlap? A fotók alapján nagyon tetszik, lehet, hogy rendelek én is.

(#726) Wilk919 válasza Dominator (#725) üzenetére


Wilk919
csendes tag

Tapintásban nem veszek észre különbséget a védőüveg és a kijelző között. Ujjlenyomatokat is ugyanúgy gyűjti, mint az üveg hátlap, vagy a kijelző. Ami nem látszik a képeken, és elsőre fel se tűnt, hogy négyzetrács alakban ilyen pici tűhegynyi pontok vannak rajta. Csak a kijelző kikapcsolt állapotában látszanak (vagy napos időben fekete háttérrel), illetve ha kb 25cm-nél közelebbről nézed. Engem egyáltalán nem zavar, egy napig észre se vettem.

Továbbra is azt mondom, hogy 500Ft vicc érte, figyelembe véve azt, hogy itthon mennyit kérnek egy sima fóliáért.

Egyébként én vagyok az ebay-es eladó, azért ajánlgatom ennyire :D
(nem is)

(#727) kcsa válasza Hólapátos H. (#706) üzenetére


kcsa
veterán

Vettem egyet én is, mert ennyiért vicc. De szerintem el van árazva, a bolti ára is 5k.

(#728) mark!


mark!
őstag

razer hammerhead v2 után a gyári füles basszusa túl sok nekem, de a magas se piskóta, és ez egy plusz pont mivel rengeteg vocaloidot hallgatok. :DDD
bicózáshoz meg tökéletes lesz, végre nem esik ki a fülemből és tudom fél fülben tartani. (tudniillik a hammerhead v2 a fémház miatt baromi nehéz, ezért kihúzza a másikat is, ha csak az egyik fülemben van benne. )

>

(#729) kcsa válasza kcsa (#727) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy nézem rossz vételt csináltam, mától 12% kedvezmény van az egyébként is alacsony árból :)

(#730) krisz727


krisz727
tag

Hangosodó csengetést lehet beállítani?meg olyan volt a Lumia 650hogy ha elvettem a fülemtől a telefont akkor kihangosította magát ,ezen lehet ilyet vajon?
Sok hibás szóírásra van valami megoldás?

(#731) adfg válasza Kzohun (#408) üzenetére


adfg
csendes újonc

ugyanez volt a problémám egy honor 8 lite telefonnal. nem eu-s modell volt. visszavittem, vettem egy eu-s p10 lite-ot és minden megoldódott. a honoron is 7.0 és 5.1 futott, de bármit állítottam, optimalizáltam, fehérlista, stb. semmi sem használt. ezzel most annyit kellett csinálnom, hogy bekapcsoltam.

viszont csúszik, mint egy törpeharcsa. ha van egy minimális lejtése a felületnek, ahova leteszed, akkor le fog csúszni. :)

(#732) wolf64


wolf64
tag

Meg jött egy pár napja a frissítés , WAS-LX1C432B127 de nem tettem még fel . Valaki fel tette már , tud róla nyilatkozni hogy milyen jobb , rosszabb . A samunál egyszer beszoptam egy ilyen frissítéssel azóta nem kapkodom el.

(#733) kcsa válasza wolf64 (#732) üzenetére


kcsa
veterán

Olvass vissza kérlek.

(#734) mizoli válasza krisz727 (#730) üzenetére


mizoli
addikt

Kérdéseidre a válasz, sorrendben:
Nem lehet
Nem lehet
Igen, van megoldás. Tanulni kell :)

[ Szerkesztve ]

(#735) mizoli


mizoli
addikt

Végre nekem is (WAS-LX1A) jött frissítés. B130, de egyelőre nem tudom letölteni.

(#736) krisz727 válasza mizoli (#734) üzenetére


krisz727
tag

Tanultam eleget 😁,csak miután kezdem a következő szót akkor látom a hibát,főleg viberen

(#737) mizoli válasza krisz727 (#736) üzenetére


mizoli
addikt

Kapcsold ki az automatikus javítást.

(#738) Lalolib


Lalolib
csendes tag

Kezdem megszokni az új készüléket, egy dolgot hiányolok csupán (vagy csak nem tudtam beállítani). Van lehetőség arra, hogy "alvó" módban is mutassa nekem az időt? Huawei előtt Lumiám volt, ott nem csak az órát mutatta (természetesen halványítva, de láthatóan), hanem azt is, ha jött levelem, vagy volt hívásom. Csak rá kellett néznem és nem kellett "életre" kelteni ahhoz, hogy megtudjam hány óra, vagy jött-e üzenetem. A cégnél házon belül ide-oda kell járnom, nem hurcolom mindig magammal a telefonom, annyira nem vagyunk összenőve, ezért is hiányzik a megszokott Lumia funkció.

(#739) kcsa válasza Lalolib (#738) üzenetére


kcsa
veterán

nincs ilyen.

A beérkezett üzenetekről meg értesít a villogó led a jobb felső sarokban :)

(#740) Lalolib válasza kcsa (#739) üzenetére


Lalolib
csendes tag

Köszi a választ....A villogó zöld fényt meg ismerem. De ahhoz is nyomogatni kell, hogy tudjam, levél, hívás, vagy csak egy "fölösleges" értesítést kaptam.
Meg lehet lenni nélküle, de csodálom, hogy nincs benne ilyen funkció. "Kopasz" nélkül a telefon. :) A többi funkciója meg tényleg remek.

(#741) ZolkoW válasza Lalolib (#740) üzenetére


ZolkoW
őstag

az always on kijelző csak amolednél szokás, mert annál elég azt a "pár" LEDet kigyújtania, de LCD esetén a teljes háttérvilágításnak mennie kéne.
A LED színe amúgy némileg testreszabható, vagy legalábbis apptól függően más színű tud lenni, de még nem kerestem, hogy gyárilag változtatható-e.

kb. 1 hetes a telefonom, eddig azt hiszem, semmi panaszom nincs rá :)
az személyes dolog, hogy nekem ez a csupaüveg dizájn nagyon törékenynek hat, és még nem érkezett meg rá a tok... nem féltem különösebben a karcoktól, de még egy sima asztalra letevés is úgy megy, hogy szinte lábujjhegyen (: nem beszélve arról, ha bringázáskor elrakom a táskába... remélem már nem kell sokat várnom.

egyébként érzésre a teló kevesebbet fogyaszt, mikor használom, viszont többet, mikor készenlétben van - így kb. ugyanott vagyok, mint az előző telefonommal (Mi4, SD801), hasonló telepmérettel.
Viszont beszélgetési hangerőben, GPS érzékenységben, térerőben, és ilyen apróságokban, amiket pont nem lehet kiolvasni a specifikációkból, szerintem előre léptünk..
Ja, nem beszélve a kijelzőről! Gondolom, hogy AMOLEDdel esetleg mégjobb lehetne, de ez is ég és föld a P10L javára. sokkal jobbak a feketéi, és a legtűzőbb napfényben is látom.
Még az automata fényerő is elmegy, úgyhogy bekapcsolva hagytam. néha azért felül kell bírálnom, de elviselhető.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#742) glutamin válasza Lalolib (#738) üzenetére


glutamin
őstag

Létezik rá alkamazás (glance plus). Egész jo lenne de az ujjlenyomat olvasoval osszeakad. En raktam fel melle dupla koppos ebresztest is de nem az igazi.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#743) skyrush7 válasza Wilk919 (#717) üzenetére


skyrush7
aktív tag

Te még nagyon szerencsés voltál. Honor 8-ra -szintúgy 2.5D üveg- a fólia alul-felül-oldalt rövid, Telekomban vásárolt. Mit meg nem adnék azért, hogy találjak egy olyat amilyen neked van a képen.

(#744) flash-


flash-
veterán

kcsa fórumtárs ajánlása szerint én is megrendeltem EZT a tokot

Ez nem az a "klasszikus" aluljárókban kapható 's-line" minőség,ebbe van ám anyag, elég vastag, és tökéletesen illeszkedik. kerekíti a telefon formáját, emiatt szappantartós az alakja lehet hogy idővel lecserélem fémházas keretre...

44 naptári nap alatt jött meg, addig már minden oldalt levertem ezt a telefont..egyszerűen nem lehet úgy letenni hogy ne csússzon ne essen le...
zsebből kocsiba azonnal kiesik..akkor bárhova rakom karcolódik..
kijelző már első héten karcos lett úgy hogy nem ejtettem le.. gorilla glass megint megbukott..
xperia z1c telefonom volt ezelőtt azon nem volt gorilla glass nem is karcolódott..(csak betört a zsebemben séta közben :DDD (hát igen mostanában sokat bringázok :D )
.hát ez van...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#745) kcsa válasza flash- (#744) üzenetére


kcsa
veterán

Olyannyira van benne anyag, hogy egyik kollégám meg is vette tőlem az apjának, hogy így kicsit tovább bírja a telefon az idősebb generációnál is :D

(#746) Buuster


Buuster
tag

Sziasztok!
Néhány napja telefonálás közben nem megy a mikrofon, csak akkor hallanak ha kihangosítom a telefont. Amúgy hangrögzítőre beszélve működik. Gondoltam véletlenül elállítottam valamit ezért visszaállítottam gyári beállításokra de így se lett jó. Szerintetek mi lehet a baj? Meg lehet oldani itthon, vagy vigyem vissza garanciálisan?
Előre is köszönöm a választ! :R

(#747) flash- válasza kcsa (#745) üzenetére


flash-
veterán

:) talán így nálam is bírni fogja a 2 évet amit még egy telefonnak sem sikerült, bár a z1c-nek majdnem összejött :DDD

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#748) kcsa válasza Buuster (#746) üzenetére


kcsa
veterán

Egyértelműen garanciális hibának tűnik. :K

(#749) mizoli válasza flash- (#747) üzenetére


mizoli
addikt

Az én telefonjaim meg 2-3 év múlva is úgy néznek ki, mintha most jöttek volna ki a gyárból. Aztán szépen mennek vissza a gyári dobozukba, és a fiókba.

(#750) flash-


flash-
veterán

Na 27 nap alatt megérkezett a Banggood-ról rendelt Huawei Honor AP08Q 10000mAh Quick Charge 2.0 Power Bank.
mely támogatja a p10 lite gyorstöltését

Hálózatrol gyorstöltéssel feltöltettem majd jött a teszt:

a P10 lite 2%-nál kapcsolt ki, így, kikapcsolt állapotban tettem fel a power bankra a telefon gyári töltőkábelével.(kábelt nem adtak hozzá)

5perc után:
7%

10perc után:
12%

20perc után:
25%

30 perc után:
38%

35 perc után:
45%

40perc után:
51%

50perc után:
64%

60perc után:
75%

100%-ra való feltöltés:2óra 3perc alatt történt meg

(amikor a 100% ot elérte, automatikusan kikapcsolt)

a töltés befejeztével a 3 töltésledből még kettő világít. A tesztet ma vélhetően folytatom hogy kiderüljön hányszor lehet feltölteni ezt a jószágot.

Különben minőségi cucc, van rajta micro usb bemenet,c-tipusu usb bemenet, és normál usb kimenet.
illetve három fehér led ami a power bank töltöttségét jelzi, és egy zöld led ami gyorstöltés esetén világít.

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.