Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25698) zsolt19900


zsolt19900
őstag

no a magentás cégtől sikerült szerválni egy ilyen kis készüléket mégis csak valami csoda folytán :)

első benyomásaim: tetszik, jó, lehet majd vele ügyeskedni képeket lőni stb stb, pár hónappal ezelőtt szerettem volna venni úgy is egy p9et, szóval ez meg kb. majdnem ugyan az, azt is a fotós tulajdonságai miatt szerettem volna megvásárolni meg úgy állecuzámmen tetszett.... fogtam kezemben akkor a Honort is, de akkor nem jött szembe, mint alternatíva

vásároltam még hozzá egy Huawei-es selfi-tripod párost, szóval majd remélem sikerül vele frankó fotókat lődözni :)

kérdésem az lenne: amit látok p9-es 1ső hsz-ben, témákat (4-5gbos fájl) az jó erre a telefonra is?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.