Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) dptrsk válasza Pystyke (#1750) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha frissíted, s factory resetet csinálsz jobb lesz
Ha frissíted, nem csinálsz factory resetet, akkor csak zavar lesz a mátrixban :)

(#1752) chabusch válasza chabusch (#1575) üzenetére


chabusch
tag

Nos, kis kísérletezgetés után kiderült, mi okozza a kontakt/dialer/kép/csengőhang hibáját: a telószámok a SIM kártyán. Bár nem volt olyan kontakt a SIM-en, ami a google account-omban is megvolt, mégis összeakadt a kettő. A SIM kártya kipucolása után minden tökéletesen működik.

Aki kérdezte az EMUI 3-at edigis telón: a funkciók alapvetően nem változtak, de az érettebb design miatt sokkal kellemesebb használni. Napi, szimpla júzer szintű használat mellett legalábbis alig akadok új funkcióba, kivéve talán egyet: alkalmazás legyalulása után a phone manager szól, hogy törölheti-e az alkalmazás által ott hagyott szemetet is. Ezt nagyon hasznosnak tartom.

Emellett az Antutu szerint gyorsult is a telóm kb. 1700 pontot.

(#1753) d.tomi25


d.tomi25
újonc

Sziasztok!

Frissítettem EMUI 3.0-ra, de nem tetszik. Van lehetőség visszatérni a korábbi 2.3-as verzióhoz? Ha igen, akkor hogyan?
Előre is köszi a segítséget!

(#1754) Szedált válasza d.tomi25 (#1753) üzenetére


Szedált
tag

Korábban ezen és a társfórumon is volt róla szó (mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_az_honor_6/friss.html) kicsit olvass vissza! :-)

Azt hiszem, én ma újra visszaállítom a gyári beállításokat otthon, hátha helyreáll tőle az érintés. Nekem a böngészés is egy kicsit szakaszosabb EMUI 3 alatt, mint korábban volt. De lehet ez is csak valami összeakadásnak a következménye.

[ Szerkesztve ]

(#1755) Pystyke válasza dptrsk (#1751) üzenetére


Pystyke
tag

factory reset = gyári adatok visszaállítása ?
frissítés előtt, vagy frissítés után?
vagy előtte is, meg utána is?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1756) Szedált válasza Pystyke (#1755) üzenetére


Szedált
tag

Én frissítés után nem nyomtam gyári beállítások visszaállítását, hibát is jelzett utána a telefon. Szóval frissítés után javaslom mindenképp!

(#1757) Black&White válasza d.tomi25 (#1753) üzenetére


Black&White
addikt

Fastboot módban kell flashelni a B109-ből kiszedett img fájlokat (talán elég a Recovery, ill a System.img...fejből nincs meg) , majd rátolni 3 gombos frissítéssel a full ROM-ot.

(#1758) Skynet258


Skynet258
veterán

Na megjöttek az ablakos flip-es tokok (noname fekte/fehér, meg egy Nillkin). Jópofa ez az ablakos megoldás, meglátom mennyire tudom megszokni... :D

https://geekpulse.hu

(#1759) royalka válasza Skynet258 (#1758) üzenetére


royalka
őstag

Neked milyen verza van a teloból? NFC nélkül is működik az ablak? :F

(#1750) Pystyke Én nem csináltam frissítés után Factory-t és 0 hiba. Max annyi, hogy nincs internet forgalom összesítésem, de ez ilyen fantom bug mert úgy tűnik hogy másnak sincs hiába csinált FR. Viszont miden kép ajánlott megcsinálni. Én csak lustaságból nem tettem mert nincs kedvem mentegetni a gamékat. :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1760) Skynet258 válasza royalka (#1759) üzenetére


Skynet258
veterán

L04 de az NFC-nek ehhez semmi köze... Mágnessel működik a dolog pont ugyanúgy, mint a többi készülék esetében a sleep/wake, vagy az ablakos megoldás... Ha fogsz egy mágnes és elhúzod a készülék szélén, akkor bejön az ablak mód tok nélkül is - csak meg kell találni hol a mágnes. Múltkor ki is próbáltam, csak most hirtelen nem tudom hol volt.

Megnéztem: jobb oldalon van a mágnes, csináltam egy képet is. :)

https://geekpulse.hu

(#1761) Szevi


Szevi
tag

Szép estét mindenkinek, kis segítséget kérnék. A mai napon honor 6 vigyázz állapotban leesett nyak magasságból (zseb mellé sikerült tenni).
Szerencsére ez [link] megvédte, viszont megsérült a tok. Keresgéltem visszafelé, de nem találtam linket. Ha valaki tud magyar beszerzést, hogy ne kelljen annyit várnom külföldről, akkor legyen kedves egy linket megosztani. Köszönöm!

(#1762) Skynet258 válasza Szevi (#1761) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem van ilyenem feketében ha gondolod. ;)

https://geekpulse.hu

(#1763) Pystyke válasza Skynet258 (#1762) üzenetére


Pystyke
tag

Feketén kívül milyen van még?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1764) Skynet258 válasza Pystyke (#1763) üzenetére


Skynet258
veterán

Semmilyen, akkor azt írtam volna. :D Feketéből is csak egyet szereztem, hogy csekkoljam milyen. :)

https://geekpulse.hu

(#1765) royalka válasza Skynet258 (#1760) üzenetére


royalka
őstag

Nah, akkor ma is tanultam valami újat. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1766) Pystyke


Pystyke
tag

Edigis készülékem most frissítettem emui3-ra...
(előtte csináltam gyári adatvisszaállítást)
hol a rákban tudom a téma ikonjait módosítani?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1767) Skynet258 válasza Pystyke (#1766) üzenetére


Skynet258
veterán

A "Témák" ikonra kattintva... BTW ne előtte csinálj gyár visszaállítást, hanem a frissítés után.

https://geekpulse.hu

(#1768) Szevi válasza Skynet258 (#1762) üzenetére


Szevi
tag

Köszi, fekete nem igazán.

(#1769) Pystyke válasza Skynet258 (#1767) üzenetére


Pystyke
tag

Csináltam utána is...
Csak gondoltam, "tiszta" alapra építkezzünk,
ne a kész házból ütögessük ki a téglákat...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1770) Pystyke válasza Garadow (#1684) üzenetére


Pystyke
tag

Emui3-nál a telefonkezelőben nincs beállítások lehetőségem...
vagy csak én nem találom...
így nem tudok messenger-fejeket engedélyezni...
Valakinek ötlet?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1771) doongoo válasza Pystyke (#1770) üzenetére


doongoo
addikt

telefon beállítások menü - értesítéskezelő

(#1772) zaskar


zaskar
senior tag

Tudtok olyan youtube alkalmazást, ami nem áll meg a képernyő kikapcsolásakor? Kettőt is próbáltam, védett alkalmazások közé felvettem őket, mégis leállnak. Ez elég abszurd számomra, hiszen youtube - ról zenét is lehetne hallgatni ahhoz pedig nem kell a kijelző...iPhone-on ez nem volt gond, nem tudom elhinni hogy ezt csak az iOS tudja...

[ Szerkesztve ]

(#1773) Pystyke válasza doongoo (#1771) üzenetére


Pystyke
tag

Köszönöm szépen!

A telefonkönyvben nem találok "kedvencek" fület,
se hozzá tartozó minialkalmazást...
2,3 alatt volt, és használtam is, szerettem...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1774) Pystyke


Pystyke
tag

A "HiCare" ikon mire való?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1775) JoeCockBill válasza zaskar (#1772) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Viral Popup
Legalábbis G2n jól működött

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1776) pampika válasza JoeCockBill (#1775) üzenetére


pampika
őstag

What's New
v2.4.9.5
don't update before reading .
Warning : we just recive notification about violation in our app cause: Background playing of YouTube videos is in violation of the YouTube API Terms.
https://developers.google.com/youtube/terms, II Prohibitions (8).
-----so we remove Background playing from app in this Update ------
please don't update if u won't loose Background playing feature .
we are sorry for that and hope understand.

szal érdemes régebbi verziót keresni ;)

(#1777) RALPHIN


RALPHIN
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan fóliát , ami nem maszatolódik , nem gyűjti az újjlenyomatokat és az érzékenységéből sem veszít ? :/
Sajnos hallom , hogy az üveg az nem annyira jó , mert az érzékenységéből veszít... ill. a touch plus fólia mennyire vált be akiknek van?

(#1778) doongoo válasza Pystyke (#1774) üzenetére


doongoo
addikt

Itt nálunk leginkább semmire, de nyisd meg és meglátod.

(#1779) doongoo válasza RALPHIN (#1777) üzenetére


doongoo
addikt

Touch plus jó, de ugyanúgy maszatolódik mind bármelyik másik, vagy az üveg, vagy a screen maga. Hongmin próbáltam anno matt fóliát (még most is van belőle gy jó kupaccal), az kevésbé maszatolódott, de a fényerőből is lecsípett egy kicsit

(#1780) royalka


royalka
őstag

Akkor a tempered glass -al csökken az érzékenység? :Y :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1781) rafis83 válasza royalka (#1780) üzenetére


rafis83
tag

Én nem igazán vettem észre, hogy romlana az érzékenysége a telefonnak és inkább Tempered Glass mint a fólia, kevésbé maszatolódik.

(#1782) HoaryFox válasza Skynet258 (#1758) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én inkább megvárom a hivatalos cuccot :))

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#1783) zaskar válasza JoeCockBill (#1775) üzenetére


zaskar
senior tag

Köszönöm a tippet! A jelenleg Play-en levő verzió sajnos nem megy a háttérben, de találtam máshol egy régebbit, az már tökéletes!

(#1784) Roland78 válasza HoaryFox (#1782) üzenetére


Roland78
tag

Teljesen felesleges többet fizetni egy gyári tok-ért, amikor ugyanazt megkapod más gyártótól :)
Legalábbis szerintem. Én kb. fél éve használok egy kaykeee flip tok-ot, amit oppomart-ról rendeltem 12,9USD-ért, ugyanitt, gyári tok 36€

(#1785) RP1980 válasza royalka (#1780) üzenetére


RP1980
tag

Szia! Nekem mikor feltették (még 2.3 emui volt), úgy tűnt,hogy csökkent az érzékenysége,de a 3.0 val (vagy bejáratódott) már tökéletes a nillkin 9h és sokkal kevésbé zsírosodik

[ Szerkesztve ]

(#1786) Skynet258 válasza royalka (#1780) üzenetére


Skynet258
veterán

Hülyeség, dehogy csökken. Én biztos nem használnám ha így lenne... :U

https://geekpulse.hu

(#1787) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

A Mobilarénás tesztben olvastam olvastam még anno, hogy "Az apróságok listáját gyarapítja a fájlkezelő, a Twitter kliens, az időjárás és a diktafon. Ez utóbbi hívás közben is működik és fel is veszi mindkét fél hangját."

Nálam ez nem akar működni, azt írja, hogy hívás közben nem végezhet felvételt. Ez megszűnt a frissebb ROM-mal, mint hozzáadott érték? :F

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#1788) Skynet258 válasza MoVieFaN (#1787) üzenetére


Skynet258
veterán

Jogi okok miatt nem szoktak szeretni ilyen dolgokat a gyártók, de van megoldás. Legalábbis nálam ez a progi bevált, szépen rögzít, lerakás után pár másodperccel pedig már fent is van Dropboxban a beszélgetés...

https://geekpulse.hu

(#1789) royalka válasza Skynet258 (#1786) üzenetére


royalka
őstag

Esetleg megosztanál egy linket honnan érdemes beszerezni, Mert ez Pl jó? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1790) pampika válasza royalka (#1780) üzenetére


pampika
őstag

dehogy csökken...viszont "jól csúszik". sokkal kényelmesebb azon matatni, mint a gyárilag adott fólia. abból felraktam a hátára és teljesen más érzés. az inkább fólia, kicsit nyúlik, jobban tapad rá az ujjad. a tempered glasson teljesen jól lehet vezérelni, mintha a sima üveg lenne.

(#1791) #31774976


#31774976
törölt tag

sziasztok!

néhány napja találkoztam a honor 6-al. lenyűgözött a specifikációja. igazából jelenleg is jó telefont használok, egy xperia z3 compactom van. viszont a honornak jobban tetszik a kinézete, a specifikációjáról meg már ne is beszéljünk.

két kérdésem volna. azt látom, hogy van hozzá root xda-n, viszont custom romok egy darab sem. léteznek hozzá főzött cuccok? nem különösebben tetszik a gyári rom kinézete, illetve a lollipopot szeretném használni majd. még az xperiamra sem jelent meg, de nagyon tetszenek az újdonságok benne. legvégső esetben egy full kibelezett lollipop is jöhet, majd belakom én szoftverekkel.

a másik, hogy általánosságban mi a véleményetek róla? a videós tesztek és összehasonlítások alapján teljesítményében nem tűnik gyorsabbnak az xperiamnál és annak az akksi ideje megfizethetetlenül jó. viszont a honornak a külseje nagyon tetszik. illetve egy dual sim-es 32gb-os verzión agyalok. szóval ha van kedvetek és kérhetek ilyet, győzzetek meg, hogy megvegyem vagy ne vegyem meg. :)

köszönöm szépen!

(#1792) Yodaaa1


Yodaaa1
tag

Sziasztok! Valaki linkelje legyenszives a huawei app store apk-t!Köszönöm

(#1793) dptrsk válasza Yodaaa1 (#1792) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezt nem mondod komolyan...
A másik fórumba neked linkelték tegnap...(csak el kéne olvasni)

(#1794) Rambi2 válasza Pystyke (#1773) üzenetére


Rambi2
csendes tag

Címtár, rákattintasz a kontaktra, menü:hozzáadás a kedvencekhez. A névjegyek felett meg fog jelenni. Vagy Google címtár:csillag bejelöl

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#1795) Yodaaa1 válasza dptrsk (#1793) üzenetére


Yodaaa1
tag

De komolyan mondom!Vazze!A nem lattam a szememtol! Koszi hogy szoltal!

(#1796) Pickit3 válasza #31774976 (#1791) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Helló!
Érdemes elolvasni az összefoglalót hátha segít neked. Eleve kevesebb hibája van.(kijelző hasadás, pixelhiba, beázás....nincs mint a z3c-ben)
Először is a Honor 6 és a z3c nem egy kategória, a honor 6 lényegesen jobb tőle, csak a z3c tulajok nem képesek elismerni ezt. A honor6 fullHDban tudja azt amit a z3c HDban alig. Mellesleg sokkal kezesebb telefon, nem melegszik annyira mint a z3c és a szoftvere is jobb. Személy szerint nem tudnám megszokni a sony buta, zárt szoftverét. Egy szó mint száz, a Honor 6 sokkal jobb a z3c-nél. A kínaiak bebizonyították hogy tudnak nagyon jó telefont csinálni és ahhoz nem kell nagy márkanév.
Inkább kérdezz :)

Szerk: Bocs ha valakit ezzel megsértettem, tudom hogy fáj az igazság. ;]

[ Szerkesztve ]

(#1797) Roland78 válasza #31774976 (#1791) üzenetére


Roland78
tag

Vedd meg, csalódni nem fogsz - teljesítményben, minőségben "páratlan". :)
Akku ideje nyilván nem lesz annyi mint a "nagy" z3-nak, de 2 napot én így is el vagyok vele (wifi,3g,dual sim - dual aktív, 4-5 óra beszélgetés, e-mail stb.).
Van hozzá minden ami szem szájnak ingere (custom rom-ok is vannak), és lollipop is jön hozzá az év első negyedévben.

(#1798) kazsolt


kazsolt
tag

Sziasztok, tudtok nekem olyan fitness karkotot,karorat ajánlani,ami "olcsó" ,de jókat hallani róla. Fontos hogy rezgő funkciója is legyen illetve kijelzővel is rendelkezzen. Sajnos a mi band nek nincs kijelzője :/

(#1799) Pystyke válasza kazsolt (#1798) üzenetére


Pystyke
tag

http://mobilarena.hu/teszt/huawei_talkband_b1_beszelgetes_csuklobol/bevezeto.html

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1800) kazsolt válasza Pystyke (#1799) üzenetére


kazsolt
tag

Jó cucc,de baromi drága , :( nem ilyen árszegmensre gondoltam ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.