Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) galbi1972 válasza doongoo (#1347) üzenetére


galbi1972
tag

Köszi az infót (sárgulás..), kipróbálom majd. Ha a hátlap csörgésében lesz előrelépés jelezd kérlek(Pü.)!

(#1352) doongoo válasza Zoli1222 (#1350) üzenetére


doongoo
addikt

Típusra jó a linkelt, de ez csak az előlapra való, van külön Nillkin tempered glass back cover is.

Tok, ami nem takarja a kijelzőt: pl. Nillkin frosted shield nagyon jó (ebből egész véletlenül :) van egy eladó fekete példányom): frosted shield Nem az Armor a linkről, hanem a másik. Ez ilyen kicsit gumis érzetű fogásra.
Szintén nem takarja az előlapot: átlátszó BEPAK - egy darab ebből is akad véletlenül :) Ez tök sima átlátszó műanyag

Vagy TPU: TPU - véletlenül ebből is van nálam egy transparent black eladó. Ez dugózza a jack aljzatot és a micro USB-t is. Amíg nem jött meg a flipes tokom, addig én is ilyet használtam színtelenben.

[ Szerkesztve ]

(#1353) doongoo válasza galbi1972 (#1351) üzenetére


doongoo
addikt

Ha látok valamit hátlap zörgés ügyben jelzem, de nagyon nem foglalkozom vele, mert nálam nincs ilyen

(#1354) Zoli1222 válasza doongoo (#1352) üzenetére


Zoli1222
őstag

ment pü!

(#1355) juventusfan válasza doongoo (#1321) üzenetére


juventusfan
tag

Itt már szó van erről:[link]

Szeretnék érdeklődni, hogy a napokban emlgettek olyan kijelző védőt, melynek nem tudom az anyagát (üveg vagy műanyag fólia?), de képes a nyomógombokat áthelyezni a kijelző lentebbi részére, így eltüntetve a nyomógomb sávot a képernyőről. Ez az emlegetett smart touch plus fólia, vagy ennek más a neve? Két különböző fóliáról beszélek most?

[ Szerkesztve ]

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#1356) paytR válasza zsomba87 (#1336) üzenetére


paytR
újonc

Nekem is zörög a hátlapnál, de szerintem az csak a rezgő modul (hívásokhoz), s mivel viszonylag kemény a burkolat, így kihallatszik.

(#1357) paytR


paytR
újonc

Sziasztok!
Nem tud valaki egy jó szervizt, ahol tudnak kijelzőt cserélni Honor6-ban? Esett egy nagyot a teló, és tiszta pókhálós lett. Nincs komoly baja, már majd egy hónapja így használom, csak a láthatóság lett igen silány.
Ja, és kínából jött, garancia sincs rá, így kijelölt szerviz se (bár amúgy sem lenne garis a törés). Az Edigi kivel javíttat?
Néhány szervizt már felkerestem, és vagy alkatrészük nincs hozzá, vagy szimplán nem vállalja.
Köszi előre is!

(#1358) RP1980 válasza galbi1972 (#1351) üzenetére


RP1980
tag

Szia!

Nekem T-mobilos ismerősöm azt mondta,hogy a kamera zörög. Ez a jelenség pedig természetes a kamera konstrukciójából eredően.

(#1359) RP1980


RP1980
tag

Ha már benéztem én is kérdeznék...
Tegnap este felajánlotta a 114re való frissítést, amit meg is tettem,de a 3.0ra azóta sem talál frissítést. Kb mennyi idő míg megjöhet?

(#1360) Farkas82 válasza paytR (#1357) üzenetére


Farkas82
tag

Huawei hivatalos szervizpartnere:[link]

(#1361) svgyula válasza paytR (#1357) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha(?) jót akarsz megrendeled hozzá a kijelzőt(féláron :K ) mert a gatyádat ráfizeted ha itthon szerzik be hozzá!
pl innen
Vagy kérdezd meg szerintem 25eft alatt nem hoznak hozzá ha(?) :U +szerelés.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1362) paytR válasza Farkas82 (#1360) üzenetére


paytR
újonc

Köszi! Hozzájuk jutottam én is, de nagyon körülményesek. Annyit sem tudtam kiszedni belőlük, hogy foglalkoznak-e ezzel a telefonnal, és hogy van-e egyáltalán alkatrész készleten, vagy majd 1 hónap múlva kapom vissza a telót. Nem mindegy

(#1363) Black&White válasza paytR (#1362) üzenetére


Black&White
addikt

(#1364) paytR válasza svgyula (#1361) üzenetére


paytR
újonc

Gondoltam én is, hogy veszek előre kijelzőt, de olyan helyet sem tudok, ahol beszerelnek hozott alkatrészt. Főleg, hogy ragasztva van (youtube-on van hozzá video), és nem egyszerű szétszedni, de összerakni sem, így jó lenne egy tapasztalt szerviz, vagy saját vagy általam hozott alkatrésszel.

(#1365) doongoo válasza juventusfan (#1355) üzenetére


doongoo
addikt

erről van szó pontosan. Anyaga ennek fólia

(#1366) juventusfan válasza doongoo (#1365) üzenetére


juventusfan
tag

Kösz!

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#1367) svgyula válasza paytR (#1364) üzenetére


svgyula
addikt

Nem ez az egyetlen(sőt!) ilyen ragasztott kivitelű telefon. Amúgy minden telefonnak így van a kijelzője ragasztva vagy legalább is a nagy részének! A kijelző részét szinte minden telefonnak ragasztják. Ebben pedig egy egyszerű de nagyon vékony kétoldalú ragasztót használnak. Kicsit megmelegítve simán eleengedi az elő ill hátlapot. Nem kell ezt túlmisztifikálni! :N Ezt is emberek rakják össze nem pedig földönkívüli "marslakók" :P

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1368) Pystyke válasza doongoo (#1352) üzenetére


Pystyke
tag

És ezeket mennyiért adod?
lehet, érdekelne valamelyik...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1369) Szevi


Szevi
tag

Hali, 2kérdésem lenne. EMUI3.0 Az első, hogy zárt képernyőnél az ébresztési időt meg lehet jeleníteni valahogy? A második, a mintát ami feloldja a telefont, csak sötét háttérképnél lehet látni. Ezt lehet világosítani, erősíteni vagy módosítani?

(#1370) doongoo válasza Pystyke (#1368) üzenetére


doongoo
addikt

Business privátban, már csak a Bepak van meg, kapósak a cuccok

(#1371) galbi1972 válasza RP1980 (#1358) üzenetére


galbi1972
tag

Ezt értem, de miért 6. nap után kezd el zörögni, és nem mindenkinek zörög..? A P6-is rezgős volt de nem zörgött, igaz cserébe púposodott...

(#1372) zsomba87 válasza galbi1972 (#1342) üzenetére


zsomba87
újonc

Az a baj ,hogy miutan megvettem 4 nappal kb 50cm-rol esett a kemeny padlora, es arra gyanakodtam hogy attol lehet, csak azelott nem vettem eszre a zorgest, igy nem tudom attol van e vagy alapbol zorgott. De ha masnal is van akkor ez alaphiba. Amugy mas telefonoknal (iphone) is hallottam hogy van zorges.

(#1373) Trotter66 válasza Szevi (#1369) üzenetére


Trotter66
tag

Már a másik fórumban megválaszoltam.
Miért kell floodolni???

(#1374) Szevi válasza Trotter66 (#1373) üzenetére


Szevi
tag

Bocsi, csak a múltkor a másik fórumban azt ajánlották, hogy ha Edigitál-os verzióm van itt is próbálkozzak.
Gondoltam hátha nem mindenki követi mindkettőt.

(#1375) dptrsk válasza Trotter66 (#1373) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez a baj a 2 topikkal...

(#1376) royalka válasza Szevi (#1374) üzenetére


royalka
őstag

Szerintem akinek ilyen telója van az mind a 2 topicot követi. Szal állapodjál meg ITT és legyél türelmes a válaszokkal kapcsolatba. ;)

(#1375) pietrasko: Nem lesz itt gond, egy 1. hsz-be majd tisztázni kell, hogy ki hova menjen, meg hogy ne duplázzanak és rendbe kerülnek majd a dolgok pik-pak.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1377) svgyula válasza royalka (#1376) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! A múltkor meg is sértődött az egyik kolléga, hogy szóvá tettem neki. Aztán jött még egy most megint. És nem értik, hogy miért akadnak ki rájuk.................
Azt hiszik ha két helyre írnak akkor azonnal mindenki nekiesik a válaszoknak és csak velük foglakozik :N Az egyiknek sem jut az eszébe, hogy beleolvasson a fórumba és megszólítsa azt aki foglakozott az adott mélységig a témával. :U
Ja elkezdtem rázni a telómat hátha zörög :B de ennek csak a billentyűk hangját hallom na meg a rázogatásra bekapcsolt :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1378) royalka válasza svgyula (#1377) üzenetére


royalka
őstag

Gyors világ, mindenkinek minden azonnal kéne:) Rázásra bekapcsolt a kijelző? Valami Knock Knock másolatnak, örülnék de nagyon. Féltem ezt az egy szem gombot. Nem akartam rootolni, mert igy kicsit magabiztosabban intézek róla utalást. De lehet az Xposed miatt felteszem azzal be lehet lőni hogy hangerő gombokra is oldja a kijelzőt. Hiába én ilyen kis féltős vagyok na. :DDD

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1379) MunezXBK válasza royalka (#1378) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Playen van knock-knock app. Igaz, hogy egy kula, de van. :D

(#1380) royalka válasza MunezXBK (#1379) üzenetére


royalka
őstag

"Igaz, hogy egy kula" Úgy kb ennyit szolnék én is hozzá :N

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1381) doongoo válasza royalka (#1378) üzenetére


doongoo
addikt

Xposed melyik modul tudja ezt? Csak mert nekem fent van az xposed, de eddig csak egy modul működik vele rendesen, az is egy NFC-s

[ Szerkesztve ]

(#1382) Guseppe válasza justo00 (#1332) üzenetére


Guseppe
tag

Nekem is tegnap felugrott ezt a frissítés, sajnos nem jól tapasztalatom van. Amióta felment, a telefon felbontására azt írja, hogy 1280x720 pixel. Találkozott már ezzel valaki? A kijelzőn változást ugyan szemmel nem látok, ellenben a tesztprogramok ezen a felbontáson futnak le azóta. ;(

[ Szerkesztve ]

"Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

(#1383) royalka válasza doongoo (#1381) üzenetére


royalka
őstag

GravityBox [KK]- ba van. Meg még egy csomó jó dolog ;] . Nah, de ne kérdez többet mert nem tudok ellen állni a csábításnak. :U

(#1382) Guseppe: Kapcsold ki a képernyő kímélést ;)

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1384) Guseppe válasza royalka (#1383) üzenetére


Guseppe
tag

Isten vagy! :R

"Tekintsd meg istennek cselekedeteit, mert kicsoda teheti egyenessé amit Ő görbévé tett!" Gattaca

(#1385) Pickit3 válasza Guseppe (#1382) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A teszt programok azok más tészták. Inkább azt nézd meg a "a telefonról" menüpontban mit ír a felbontáshoz. Ha ott is 720x1280 van akkor valószínű, hogy képernyőkímélés be van kapcsolva.

Mellesleg én abban a módban használom de egy másik fullHD-s telefon mellé rakva sem állapítom meg hogy HDba van. Csak nagyon a pixel szeműek veszik észre.

Szerk: A lassú netemnek köszönhetően most vettem észre hogy válaszoltak már.

[ Szerkesztve ]

(#1386) doongoo válasza royalka (#1383) üzenetére


doongoo
addikt

GravityBoxot ismerem, de ha jól emlékszem próbáltam és nem ment rendesen a telón, amit állítottam vele

(#1387) royalka válasza doongoo (#1386) üzenetére


royalka
őstag

Mi nem ment? Én még fel se tettem, hisz nincs rootolva a telom. Amúgy max az órát raknám középre, meg "%"- os aksijelzés (vagyis az aksi ikont eltüntetni.) + hogy a hangerő gombokra is ébredjen a teló. :)

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1388) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok! Megérkezett a fülesem Chinese ból. A sok hókusz pókusz között meg lehet találnia számozást, hogy AM 12 elméletileg ez a gyári füles hozzá. Valaki itt nagyon dícsérte. (Nincs kedvem megkeresni) De ennek eléggé dobozka hangja van nekem így elsú blikkre nem, hogy nem esett le az állam tőle de 6 rugóért ennél sokkal többet vártam. Lehet hírtelen lesz egy eladó. :)

(#1389) royalka válasza Smithy87 (#1388) üzenetére


royalka
őstag

Gyári? Milyen a gyári fülese amúgy?

Google a barátom. :)). Pedig jól nézki. Köszi az infó.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1390) Smithy87 válasza royalka (#1389) üzenetére


Smithy87
senior tag

Gyári! Egyéni megítélés kérdése. Nekem túl kevés benne a mély, Küllemre pont mint a képeken. Ami nekem bejön, hogy a vezetékek úgy vannak búrkolva, mintha szárító kötél lenne. :) Szerintem jól néz ki. A kébel se nem merev, se nem puha.

(#1391) doongoo válasza royalka (#1387) üzenetére


doongoo
addikt

A kibővített kikapcsolásra emlékszem, hogy nem ment, lehet megnézem megint...

(#1392) doongoo válasza Smithy87 (#1390) üzenetére


doongoo
addikt

Ha kevés a mély, akkor neked a Xiaomi Piston 2 pont jó lehet. Pont tegnap linkelte be Laza valamelyik itteni Honor 6 topicba egy kipróbáló tesztjét róla

(#1393) Smithy87 válasza doongoo (#1392) üzenetére


Smithy87
senior tag

Igen, a főoldalon kint is van a teszt. Viszont kettő meg felesleges. De nem akarok lyukra futni megint valahol ki kellene majd próbálni.

(#1394) doongoo válasza Smithy87 (#1393) üzenetére


doongoo
addikt

Hát ha Szombathelyen jársz, az enyémet kipróbálhatod...

(#1395) royalka válasza doongoo (#1391) üzenetére


royalka
őstag

Értem. Hát én xposedből szoktam asszem a cwm-et inditani.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1396) Smithy87 válasza doongoo (#1394) üzenetére


Smithy87
senior tag

Köszi a felajánlást, de abban sem vagyok biztos, hogy valaha jártam e már ott. :) Abban meg még kevésbé, hogy fogok e.

(#1397) royalka


royalka
őstag

Khmmm. A frissités óta elég kakin jelzi ki az adatforgalmat, sőtt még az összesítést se találom.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1398) bogabi válasza royalka (#1397) üzenetére


bogabi
senior tag

Sziasztok!

Cégnek szeretnék számlára vásárolni egy dual SIM-es verziót. Hol érdemes? Fontos a legalább 1 év gari, és a magyar ügyintézés.

Előre is köszönöm!

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1399) rafis83 válasza bogabi (#1398) üzenetére


rafis83
tag

Szia!

A másik fórumot javasolnám, ott foglalkoznak inkább a dual simes verziókkal: link

(#1400) Szevi


Szevi
tag

Hali, egy kérdés megint, ha alvó állapotban van a teló és megnyomom a bekapcsoló gombot (mondjuk, hogy megnézzem az időt), akkor egy pillanatra azt az idő mutatja, amit még legutóbb a telefon lezárása után tárolt és csak utána ugrik az aktuális időre. Nem tudom nem okozhatja ez nekem pl. azt, hogy nem ébreszt reggel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.