Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Elar


Elar
senior tag

Én most megpróbáltam a 3.0-ra visszatenni a 114-et.
3 gombossal semmi nem történt
Helyi frissitéssel Failed

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1702) Pickit3 válasza Rambi2 (#1700) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Jaaa... Az csak egy ota-s frissítés. A teljes rom 1.8Gb amit 3 gombossal fel lehet tenni. link full romot kell leszedned

(#1703) Pickit3 válasza Elar (#1701) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Helyi frissítéssel kár próbálkozni, biztos nem megy vissza. Ahhoz 3 gombos kell, hogy visszamenjen az előző verzió.

(#1704) Elar válasza Pickit3 (#1703) üzenetére


Elar
senior tag

Úgy semmi nem történt

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1705) Pickit3 válasza Elar (#1704) üzenetére


Pickit3
aktív tag

l02-d van? akkor valamit nem jól csinálsz, mindig szokott működni még ha hibásan is. Írd le a folyamatot hogy hogy csinálod, hátha megtaláljuk a hibát.

(#1706) Elar válasza Pickit3 (#1705) üzenetére


Elar
senior tag

L04
Semmi extra - amit írtam. :)
Átmásoltam a dload mappát az SD-re.
Nyomtam a 3 gombot - kikapcsolt és restart.
----------
Utána helyi frissítés a menűböl - erre failed lett a vége - mármint az eleje újraindítás után

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1707) tabletta válasza Elar (#1706) üzenetére


tabletta
tag

Először kapcsold ki és utána nyomd a három gombot egyszerre, egészen addig, míg el nem kezdi a frissítést.

(#1708) Pickit3 válasza Elar (#1706) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ajajjajjj! ki kell kapcsolni és utána bekapcsolni a 3gombbal, nem restartolni és nem bekapcsolt állapotban nyomogatni a 3 gombot. atya világ :DD

(#1709) nimba1 válasza Elar (#1706) üzenetére


nimba1
aktív tag

Így van nem megy sehogy sem. B370 ről. Külső sd kártya kivesz, belső sd formáz, gyári visszaállítás.
Belső sd-re dload mappa a az update.zip-el. Full. 109 és 114-es rommal is failed. 3 gombossal és helyi frissítéssel is. Valamint B370 sem megy fel már sehogy. :N

Természetesen kikapcsolva, és utána 3 gombos. A 109-et is így tettem fel. De B370-ről semmire nem frissíthető.

[ Szerkesztve ]

(#1710) nimba1


nimba1
aktív tag

Illetve egy ilyen leírást találtam: [link]

(#1711) Yodaaa1 válasza Pickit3 (#1702) üzenetére


Yodaaa1
tag

Szia Pickit! Nincs ott full Rom csak OTA. Kicsomagolva mind 550Mb.Nem tudsz mas linket?

(#1712) Rambi2 válasza Yodaaa1 (#1711) üzenetére


Rambi2
csendes tag

http://translate.google.com/translate?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&tl=hu&u=http://forum.xda-developers.com/android/general/huawei-honor-6-india-variant-h60-l04-t2898080
Én erre gondoltam.....Először ezt próbáltam, de 3 gombossal sem ment, ezért kérdeztem,hogy tudnék tiszta telepítést csinálni :F

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#1713) Pickit3 válasza Yodaaa1 (#1711) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Uh bocsesz,de elnéztem és félrevezettelek titeket. :B
a második linket kell letölteni

(#1714) Yodaaa1 válasza Rambi2 (#1712) üzenetére


Yodaaa1
tag

Szia! Most delelott letoltom amit Pickit kollega utoljara linkelt es kiprobalom. Majd jelzek.

Pickit:Koszi a linket!

(#1715) nimba1 válasza Yodaaa1 (#1714) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia, én letöltöttem. És a full b370-el, újra lehet tenni 3 gombossal.

(#1716) Rambi2 válasza Pickit3 (#1713) üzenetére


Rambi2
csendes tag

Ezt akartam én is, de valamiért a főoldalt linkeltem. :((

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#1717) Yodaaa1 válasza nimba1 (#1715) üzenetére


Yodaaa1
tag

Faca😃Mindjart nyomom en is, mert az enyemen OTA-s b370 van.

(#1718) Rambi2 válasza nimba1 (#1715) üzenetére


Rambi2
csendes tag

Úgy csináltam én is ahogy az 1709-es hozzászólásodban írtad, csak én a külső sd- nem vettem ki. Délután megpróbálom még egyszer külső sd nélkül.

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#1719) galbi1972


galbi1972
tag

OTA 370-es van nekem is fent L04(rootolt), ha most a linkelt 1.8Gb-s.(370) romot felteszem, utána újra kell rootolni megint?

(#1720) Yodaaa1


Yodaaa1
tag

Nna! Frankón ment a B370 3 gombos "tiszta" telepítés.Még délelőtt megcsináltam. De azóta A k...va HiSuite visszaállítással kínlódom. :W Ba...a normálisan visszaállítani! Van hogy 37%-nál áll egy órat. :Y Ez egy xar így!

(#1721) zaskar válasza Yodaaa1 (#1720) üzenetére


zaskar
senior tag

Ezek szerint a visszaállítással is kínlódik, nemcsak a mentéssel? Én többször is próbáltam teljes biztonsági mentést csinálni, de az alkalmazásoknál nekem is megáll 36 vagy 41%-nál és aztán onnan sehova. Végül egyelőre megelégedtem a kontaktok, SMS- ek mentésével, mert azzal nincs gond. Úgy látom, hogy az appokat majd egyenként kell visszatennem, ha egyszer tiszta telepítést akarok csinálni, bár egyelőre nekem jó így ahogy van.

(#1722) Pickit3 válasza Rambi2 (#1718) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ne vedd ki, mert nem fog belső tárhelyről telepíteni. Bár nagyon ritkán szokott,de 90% nem működik sd kártya nélkül.

galbi1972
Igen, mert 3 gombossal törlődik, de ota-n megmarad a root

Yodaaa1
Az egy kicsit fura, lehet hogy sok az infó. Hol áll meg pontosan? Máskor csinálj 2 visszaállítást is, nekem se fogadta el az egyiket, de ez egyszeri eset.

(#1723) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Na mindenkinek működik a telefonja? :D

(#1724) galbi1972 válasza Pickit3 (#1722) üzenetére


galbi1972
tag

Köszi, csak azért mert megkínlódtam mire rootolni tudtam. Jó lenne erre is valami egyszerűbb megoldás mint pl.a P6-nál volt...

(#1725) tabletta


tabletta
tag

A frissítés után nekem visszarakta a mentést, csak épp fele program nem működött. Szerintem ilyen combosabb változás után érdemes mindent újra rakni.

(#1726) Yodaaa1 válasza zaskar (#1721) üzenetére


Yodaaa1
tag

Hi! Sajna en is manualis belakasra kenyszerultem, de legalabb igy nem szemetelte tele a rendszer a HiSuite.

Pickit:Frankon mukodik a vas. Koszi.

Tabletta:Szerintem is a manualis ujrabelakas a legjobb modszer. Mar en is csak az sms-eket es a kontaktokat mentem le.

[ Szerkesztve ]

(#1727) danielgalaxy válasza Yodaaa1 (#1673) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Hogyne! A TW nem egy világbajnok, bár S5-ön már semmi baj nem volt vele, én TSF Shell-t használok általában mindenhol, még Honor-on is. Nem a sebesség miatt, a funkciók, használhatóság, ikonok, témák, testreszabás, stb.

(#1728) Yodaaa1 válasza danielgalaxy (#1727) üzenetére


Yodaaa1
tag

En a sebesseg miatt hasznaltam az exDialert es a Novat is. Elegem volt, ha hivast akartam inditani, 3-5 mp volt mire a tarcsazoba lepett. Fuggetlenul attol hogy a memoriaban voltv avagy sem. Ugyan igy pl. a netbol vagy akarhonnan kileptel az ures home hatter vart es aprankent betoltodott minden. Ez igaz a Note 3-ra is. Pedig atom hardvere van, ami a mai napig meg kellene allja a helyet. De az optimalizacio? Egy ekkora cegnel? Ilyen support mellett? Siralmas! Majd a Note 5-t beprobalom. De lehet a Honor nem enged... Ki tudja? Ezeddig egy mobilomat sem rajongtam enyire. Pedig ez csak simpla sim, 16Gb es no NFC. Pedig az NFC-t hasznaltam az nx-mini fenykepezommel. Nna mindegy! Ez a "kistelo" mocsok jol eltalalt promos cucc! Ha igy folytatjak, meg barmi is 🙆

[ Szerkesztve ]

(#1729) royalka válasza Yodaaa1 (#1728) üzenetére


royalka
őstag

Szomorú olvasni, hogy ilyen szuper samsung készülékeknél is fenn áll ez a betegség. Viszont jó látni hogy más is maximális elégedettséggel van a Honor iránt mint én. Kicsit sokalltam érte kiadni ennyi pénzt, de így utólag nem bántam meg, mert annyira jó már egy zökkenő mentes rendszert birtokolni és ahelyett hogy különféle sebtapasz programokat kajtatnék csak boldogan használom. :C

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1730) Yodaaa1 válasza royalka (#1729) üzenetére


Yodaaa1
tag

ÁMEN :R
Most is ordit a fulembe a zene egy mw 600-rol, szamomra perfect minosegbe es irok Neked. Jeee! :Y Nem akad! Egybol van home kezdolap stb.
Ez ossze van rakva gyerekek! :))

(#1731) Lagabor11 válasza doongoo (#1656) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, szeretnék egy segítséget kérni, elvileg ez a Honor6 alkalmas a két koppintásos ébresztésre (kijelzőn), ez van, vagy csak én vagyok tudatlan?

Köszi.

(#1732) Yodaaa1 válasza Lagabor11 (#1731) üzenetére


Yodaaa1
tag

Sorry, de ez barmily tokeletes eszkoz, nem alkalmas. Most.Meg! Bar a hardver tudna is. Remeljuk valamelyik frissitessel megkapjuk!

[ Szerkesztve ]

(#1733) Skynet258 válasza Lagabor11 (#1731) üzenetére


Skynet258
veterán

Valami gagyi tesztben olvastam ezt a baromságot, hogy tudja, de "persze" nem. Ez LG kiváltság (gondolom licenc is), illetve vannak készülékek amikhez persze meghekkelték a dolgot, de kernel csere minimum szükséges hozzá.

Én nem várnám ezt a feature-t a későbbiekben sem a Honor 6 esetében... :U

https://geekpulse.hu

(#1734) - = Zk = - válasza nimba1 (#1662) üzenetére


- = Zk = -
félisten

3 gombossal?!.... :U :F

jahogy nem megy?!.. .hát ez szuper.... akkor marad minden így... kilövöm az automata frissítés értesítőt és le van a gond....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1735) doongoo


doongoo
addikt

Aki a sötét témát szereti, a gyári téma módosítva:

dark bloom

(#1736) Szevi


Szevi
tag

Üdv, kezdem elhinni, hogy félni kell a kémkedő progik miatt. :)
Telefon az asztalon volt, gondoltam megnézem mennyi az idő. Felvettem az asztalról nyomtam egy felébresztő gombot neki és lám a front kamera üzemben volt. :) lehet túlreagálom és önálósodott a software.

(#1737) Smithy87


Smithy87
senior tag

Sziasztok! Edigis L 04 em van amire felraktam a 370 es emui 3-t. Be van kapcsolva a mozgás vezérlés de 3.0 ban nem működik. Értem ezalatt átfordításra nem némít ha bejövőm van és felemelem a telefont nem veszi fel. Valaki találkozott ilyennel? Factory reset nem volt. Helyi frissítéssel tettem fel a meglévő rendszerre a 3.1-t.

(#1738) dptrsk válasza Smithy87 (#1737) üzenetére


dptrsk
addikt

Factory reset fogja megoldani...
többször le lett írva, hogy OTA ide vagy oda, de egy gyári visszaállítás frissítés után (nem kötelező, de a normális működéshez) erősen ajánlott.

(#1739) Trotter66 válasza Smithy87 (#1737) üzenetére


Trotter66
tag

Újraindítás volt? Esetleg SD Maid-al való tisztítás?

(#1740) Yodaaa1


Yodaaa1
tag

HúúúÁÁÁ :Y
Király lett az összefoglaló :C
Sűrű válveregetés és köszönet Minden Szerkesztőnek Fórumtársnak :R

(#1741) JoeCockBill válasza Skynet258 (#1733) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Hogy lenne már LG kiváltság, egy csomó telefon tudja. Pl a Honor 6 Plus biztosan.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1742) Skynet258 válasza JoeCockBill (#1741) üzenetére


Skynet258
veterán

Erről van valami linked? Mert én erről nem tudtam... A csomó telefonból párat mondasz még?

https://geekpulse.hu

(#1743) mati12


mati12
senior tag

Az Oppo készülékei is tudják.

(#1744) Szedált


Szedált
tag

Sziasztok!

Már a második gond 04-en EMUI 3 feldobása óta (elsőre a rendszer omlott maga alá, de factory reset megoldotta.

Most az a gond - nemtom valaki találkozott-e ilyennel -, hogy a képernyő kevésbé érzékeny, mint 2.3 alatt volt. Egy béna gyorsulási verseny játékkal nyomtam, ott jött ki először, de máshol is előjön. Egyszerűen bizonytalankodik az érintések fogadásánál, többször is nyomkodni kell, hogy fogadja a hívásokat, vagy vegyen bármilyen jelet. Sógoromnak cakkra ua. a játék 3.0 alatt is simán megy.

Tipp?

(#1745) Skynet258 válasza mati12 (#1743) üzenetére


Skynet258
veterán

Ők amúgy is egy lopkodós banda (és messze nem minden készülékük tudja). A Knock Code ahogy tippeltem LG patent - ettől még előfordulhat máshol is, csak nem annyira törvényszerű, hogy majd megjelenik a Honor 6-on egy frissítés során. Nem is fog. Szerintem.

https://geekpulse.hu

(#1746) dptrsk válasza Szedált (#1744) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez fure 04en nekem pont hogy az emui 3 érzékel jobban.

(#1747) Szedált válasza dptrsk (#1746) üzenetére


Szedált
tag

Akkor tényleg lehet, hogy valami nálam egyedileg nem klappol. Utálom a factory resetet. :(((

(#1748) JoeCockBill válasza Skynet258 (#1742) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

Nem fogok most minden tesztet elolvasni, ami rémlik az a Z3, One M8, Meizu MX4, mindenféle Nokia telefonok (egyébként ők bőven az LG előtt csináltak már ilyet) . A knock code valóban LG cucc, de nem erről beszéltünk. Egyébként abból kiindulva hogy a Plus tudja simán lehet hogy a sima 6 is kap egy frissítést. Persze valóban nem törvényszerű.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#1749) royalka válasza JoeCockBill (#1748) üzenetére


royalka
őstag

Ex Lg tulajként örülnék neki én is ha megkapná :)) Esetleg a cm romok nem tudjak vajon? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1750) Pystyke


Pystyke
tag

Béláim!

Főleg az Edis-tulajokat kérdezném,
Kinek milyen tapasztalatai vannak
Az automatikusan felajánlott EMUI-frissítéssel?
Jobb lett tőle a cucc, vagy csak zavart okoz a mátrixban?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.