Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Skynet258 válasza kazsolt (#1800) üzenetére


Skynet258
veterán

Kínai oldalakon nézelődj, itt van pl. ez 16 dolcsiért, de van még egy pár... Persze utána kell nézni a neten melyik mennyire gagyi vagy épp jó, mert lesz szórás köztük. De pár napos nézelődéssel biztos le lehet szűrni egyet kettőt. :U

https://geekpulse.hu

(#1802) doongoo válasza kazsolt (#1800) üzenetére


doongoo
addikt

Milyen árszegmens érdekel?

(#1803) Dex0620


Dex0620
csendes tag

Partneronál érdemes venni?

(#1804) fil válasza Dex0620 (#1803) üzenetére


fil
őstag

Én úgy látom ,hogy azok TD-LTE -sek...

(#1805) royalka


royalka
őstag

CM11 Test Hát ha lesz stabil remélem lesz "kop kop".

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1806) kazsolt válasza doongoo (#1802) üzenetére


kazsolt
tag

Hát.. leginkább ez tetszik most :http://m.aliexpress.com/item/32266872313.html?productId=32266872313&productSubject=High-Quality-Healthy-Sleep-Tracker-Pedometer-Sport-Phone-Wristband-Bluetooth-4-0-Smart-Bracelet-Wrist-Watch&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail
Csak nem tudom milyen,mert ha ratyi akkor inkább nem veszek semmilyet.

(#1807) doongoo válasza kazsolt (#1806) üzenetére


doongoo
addikt

Hát ugye ez egy noname valami. De legalább olcsó. Hogy jó-e, az kérdéses. Ennyi pénzt talán lehet vele rizikózni. Ha bejön, nyertél, ha nem jön be, akkor sem buktál túl sokat. Jó esetben van hozzá valami kínai oldalról letölthető telefonos app is.
Én egy ilyet használok most még: [link]

Ez más árfekvés, de erről legalább van infó. Van hozzá app a play storeban, egy töltéssel 5 napig megy el kb. és van kijelzője is.

(#1808) kazsolt válasza doongoo (#1807) üzenetére


kazsolt
tag

Hú,ennyit nem szántam rá,mindegy azért köszi, nézelődök még

(#1809) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Üdv,

Tudtok Pesten olyan helyet ahol meg lehet nyomkodni? Edigitalba van kiállítva?

Xr

(#1810) hthtamas717


hthtamas717
újonc

Üdv a Tagoknak !

Kb. másfél hete én is Honor 6 tulaj lettem elégedett vagyok, a frissítés ( EMUI 3.0 ) is szépen felment. Edigitálnál vettem szóval 2 év garancia van rajta. Viszont van egy kis gondom, ha a készülék hátsó oldalát megkopogtatom a házon belülről rezgő hang hallatszik ki, gondolom valami belső alkatrész lehet a hangadó...
Olvastam a fórumot vissza, láttam van egy két hasonló problémával küzdő felhasználó, kérdé hogy jutottak e valamire? Tehát érdemes a telefont cseréltetni illetve küldeni szervizbe, mert megoldható a probléma ? vagy ez valami sokaknál jelentkező sexepilje a telefonnak.

Válaszokat köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#1811) Farkas82 válasza hthtamas717 (#1810) üzenetére


Farkas82
tag

Ki lett tárgyalva, a kamera optikája csinálja, finom zizegő hang ha megkocogtatod, pl feleségem 5s-én is hallani.

(#1812) Pystyke válasza hthtamas717 (#1810) üzenetére


Pystyke
tag

Ne kopogtasd, használd!!!

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1813) mati12


mati12
senior tag

Ma megérkezett a Chromecast-om a Honor 6-hoz. Nincsenek kompatibilitási problémák,tökéletesen működik,minden létező dolog átküldhető a tv képernyőjére vele.

[ Szerkesztve ]

(#1814) Trotter66 válasza hthtamas717 (#1810) üzenetére


Trotter66
tag

Nem hiba. Az lenne a hiba, ha nem zizegne. Ti. akkor nem tudna fókuszálni fényképezőgép módban az optika. A fixoptikások azok nem zizegnek, viszont nem is készítenek ilyen szintű képet, mint a Honor 6.

(#1815) nimba1 válasza mati12 (#1813) üzenetére


nimba1
aktív tag

Hol vetted? Mennyiért? Szívesen várunk írást, a tapasztalataidról is.

Más aki OTA-n frissített B370-ra mindenképp, telepítse fel 3 gombossal is.
Amióta megvettem a telót, 108 rom volt rajta, 1,5 napnál nem tartott tovább, a készenléti idő kevés volt.
Most, hogy 3 gombossal ment fel a B370, kedd reggel óta, most tettem töltőre (péntek este), állandó wifi, szinkronizáció, messenger mellett., 4 óra kijelzőidővel. Repülő módot nem használom. :))

[ Szerkesztve ]

(#1816) elroysk válasza nimba1 (#1815) üzenetére


elroysk
tag

a francia B370-es ROM-ot hasznaltad a harom gombos frissiteshez? mert en csak azt talaltam.

(#1817) gygalilei


gygalilei
tag

Nekem az FM rádió hangereje nagyon gyenge fülessel, más telefonon teljesen jó, de itt max. hangerőn is alig hallom forgalomban.Lehet valahogy külső appal a hangerőt növelni ? Vagy tudtok más FM rádió progit ?
Zenéknél és egyéb alkalmazásoknál teljesen rendben van a hang, csak itt halk.Köszönöm.

(#1818) nimba1 válasza elroysk (#1816) üzenetére


nimba1
aktív tag

Igen

(#1819) garyn7


garyn7
újonc

Sziasztok!

Nemrég én is Honor 6 tulajdonos lettem. Emui 2.3 van rajta, de szeretném a 3.0 telepíteni. 3 gombossal elindítom, de egyszerűen csak belép és nem indítja el a telepítést. Tudtok segíteni, hogy miért lehet? Köszönöm!

(#1820) Elar válasza nimba1 (#1815) üzenetére


Elar
senior tag

És ha már fent van a 370? OTÁN keresztül nyomtam rá, kb nincs semmi gondom, bár most gondolkodom egy gyári visszaállításon.
Nekem intenzív használtam mellett 1 napot bír

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1821) #27813376


#27813376
törölt tag

Sziasztok. Egy dual simes változatot szeretnék. Hol érdemes?
Partnerotól szoktam, de nem tudnak szerezni.

(#1822) HoaryFox válasza gygalilei (#1817) üzenetére


HoaryFox
őstag

Egy trükköt találtam XDA-n, amivel lehet növelni a fej-/fülhallgató hangerejét (Igaz, hogy Ascend P6-hoz ajánlották, de működik nálunk is :D)

Ha érdekel, leírom PÜ-ben, root kell hozzá :K

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#1823) Black&White válasza HoaryFox (#1822) üzenetére


Black&White
addikt

Miért PÜ-ben, az ilyenek jöhetnek publikusan, sőt igazából az összefoglalóban a helyük. :)

system/etc/audio/codec mappát kéne törölni, majd reboot?

(#1824) HoaryFox válasza Black&White (#1823) üzenetére


HoaryFox
őstag

Oh :D

Pontosan :K Nekem bevált, azóta nem merem az in-ear fülesemet kokszra tenni :DD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#1825) Black&White válasza HoaryFox (#1824) üzenetére


Black&White
addikt

:))

(#1826) Hunt3r22 válasza Hunt3r22 (#1809) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Erre esetleg valaki? :U

Xr

(#1827) hthtamas717


hthtamas717
újonc

Köszi a válaszokat, akkor nem rohanok a boltba és cseréltetem a telót... Bár előtte Nokia N8 tulaj voltam ott nem volt ilyen kamera zizegés igaz ott egy blende is védte az optikát.

(#1828) Skynet258 válasza HoaryFox (#1824) üzenetére


Skynet258
veterán

Viszont így romlik a minőség, elvész a DTS kodek is... inkább ez:

local.prop (/cust/szolgáltató/prop) file-ban megkeresni ezt a sort: "ro.config.hw.security_volume=11", és érvényteleníteni (egy # jelet tenni a sor elé, így nem kell törölni sem).

Újraindítás, és kész. Viszont maradnak a file-ok, csak a max hangerőt toltuk ki.

*Mondjuk nálam az útvonal így néz ki: cust/hw/eu/prop/local.prop és az ominózus sor így: ro.config.hw.security_volume=7

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1829) Pystyke válasza Skynet258 (#1828) üzenetére


Pystyke
tag

Ez csak a rádió hangerejét növeli,
Vagy az mp3-ét is...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1830) Pickit3 válasza Hunt3r22 (#1826) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én a szegedi edigiben sem találtam kiállítva(pesten nem tudom mi a helyzet ez ügyben) ami nem csoda mivel így akar betörni a piacra hogy csak online lehet vásárolni(kivéve az edigi). És sikerül is neki betörni, bár tudom hogy az újoncok félnek a zsákba macskától...és se fogdostam sehol de mégis bevált és tetszik. :)

Más: Főzött romban kiadták az 5.0át honorra. Tud valaki erről valamit?

(#1831) Skynet258 válasza Pystyke (#1829) üzenetére


Skynet258
veterán

A string alapján mindent, de nem próbáltam...

Pickit3: link?

https://geekpulse.hu

(#1832) Pickit3 válasza Skynet258 (#1831) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Azt keresem fél napja. Véletlenül bezártam amikor rábukkantam. Az előzményeket meg folyamatosan törli egy rendszer tisztító sz@r így visszakeresni se tudom. Wááá :O

(#1833) gygalilei válasza Skynet258 (#1828) üzenetére


gygalilei
tag

Köszönöm a segítséget,de ezt a fájlt pontosan hol keressem ? Mert az én telefonomon nem találom.
Illetve ehhez mindenképp rootolni kell ? Ha igen, akkor a garancia elvész ?

(#1834) Pickit3 válasza Pickit3 (#1832) üzenetére


Pickit3
aktív tag

(#1835) Skynet258 válasza Pickit3 (#1834) üzenetére


Skynet258
veterán

Ja, ez egy jól ismert kamu (legalábbis én már ezerszer találkoztam vele). Kattints ki a főoldalra, minden létező készülék fel van sorolva... Na meg hogy is lehetne 128MB egy full Lollipop ROM? :U Semmit se töltsetek le ilyen helyekről... ;)

https://geekpulse.hu

(#1836) Skynet258 válasza gygalilei (#1833) üzenetére


Skynet258
veterán

Írtam az útvonalat, de keress rá magára a file-ra valami értelmes file kezelőben (ajánlom ezt pl.) és meglesz. ;) Root kell a módosításhoz (a file megtalálásához nem), és igen, az elvileg gari vesztéssel jár (mármint a bootloader nyitása, de a root-hoz az az első lépés). :K

https://geekpulse.hu

(#1837) gygalilei válasza Skynet258 (#1836) üzenetére


gygalilei
tag

Köszönöm, de mivel 2 év garancia van, egyelőre nem rootolom.Más megoldás nincs esetleg ? Esetleg más Fm rádió app, ami nem online rádió. De mivel ennyire halk, nem lehet, hogy hibás ? Nektek tényleg max. hangerőn jól szól a rádió? Másik telefonommal max. hangerőre nem is tudtam tenni, mert megsüketültem volna.Ezért nem értem, hogy a honor 6-tal , ha van egy kis háttérzaj pl. utcán,forgalomban,buszon stb. már nagyon fülelnem kell, hogy halljak valamit.
Ja és ugyanazzal a fülessel.

(#1838) Pityu89 válasza gygalilei (#1837) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem is halk. Sajnos ahol én lakom nincs hallgatható adó, nekem marad a PowerAimp, az elég hangos.

(#1839) garyn7


garyn7
újonc

Bootloader feloldó kódot beszereztem, de amikor (követve a lépéseket) beírom a MultiToolba hibát ír ki. Mi lehet ennek az oka? Tud valaki segíteni? Köszi előre is!

(#1840) rezadam81


rezadam81
csendes tag

Sziasztok,

Edigis Honor 6-om van kb. 3 hónapja és valamiért hetente/2hetente reggelente arra kelek, hogy kikapcsolt állapotban van. Ilyenkor visszakapcsolni csak úgy tudom, hogy kb. 15 másodpercig nyomva tartom a power gombot-az aksi mindig 50% körül volt. Factory reset már volt. Találkozott valaki még ilyen gonddal? Gariztatni nem is tudom, hogy lehetne-e egyáltalán ilyen tünettel. EMUI 3.0-ra lett frissítve múlt héten, reméltem, hogy onnantól többet nem fordul elő ez, de nem jött össze :(

[ Szerkesztve ]

(#1841) Pickit3 válasza rezadam81 (#1840) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A gyári romok művelnek ilyet, nekem is előfordult már. Tedd fel 3gombossal a 3.0-t és meg fog szűnni ez a hiba. Ha most 3.0-d van(b370) akkor is fel lehet tenni újból a 3 gombossal(én is így csináltam). A gari megmarad. Menete az összefoglalóban.

Skynet258: Nekem is először nagyon gyanús volt, de most már tudom hogy kamu. Lehet hogy megvan valahol talán még a gyári is csak dugdossák előlünk. Pedig igazán kijöhetne és ezzel is nagy sikereket érne el, hogy hamar kapja a frissítéseket. :)

(#1842) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

sziasztok!miert van az hogy a viber üzkiket csak akkor kapom meg ha vibert megynyitom?billentyü zárnál se jelez se semmi

(#1843) nimba1 válasza Nagyfejű (#1842) üzenetére


nimba1
aktív tag

Amelyik progit akarod, hogy fusson mindig, azt a védett alkalmazásoknál engedélyezni kell.

(#1844) mati12 válasza Nagyfejű (#1842) üzenetére


mati12
senior tag

Már többször volt kérdés. Adj jogosultságot az indításkezelőben az értesítéskezelőben és a védett alkalmazásokban a Vibernek.

(#1845) Szevi válasza rezadam81 (#1840) üzenetére


Szevi
tag

Hali, nekem volt ilyen problémám. Leszedtem az összes vírusirtót és tisztítót és megszűnt a dolog. Egy próbát megérhet Neked is ha használsz ilyen alkalmazásokat.

(#1846) csiszargabor válasza Szevi (#1845) üzenetére


csiszargabor
újonc

...sziasztok levelezésben nevekben ékezetek kinai betüként jelenik meg...mit tegyek?

(#1847) bkiky01 válasza csiszargabor (#1846) üzenetére


bkiky01
senior tag

Régió váltás magyarra..

(#1848) csiszargabor válasza bkiky01 (#1847) üzenetére


csiszargabor
újonc

Szia
köszönöm válaszod de nem tudom hol kell ezt átállítani....

(#1849) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok,Az lenne a kérdésem 5.2.1 ről vissza lehet ne tenni a régi Romot 2.3-assal ami nekem sokkal jobb volt,esetleg nagyjából leirná valaki? Nincs mókolva root-olva a teló,esetleg a 3 gombos módszer müködne?

[ Szerkesztve ]

(#1850) Éne válasza Nagyfejű (#1842) üzenetére


Éne
tag

Szia! Az elöttem leírtak nekem nem oldották meg a problémát. Most a beállítások/egyebek/mobilhálózatok/mobiladat mindig aktív bekapcsolása van tesztelés alatt. Lehet, hogy öngólt lövök és ez sem fog segíteni... De reménykedem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.