Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Csarlee válasza RAVEN59 (#1849) üzenetére


Csarlee
tag

Sziasztok!

Honor 6 Plus van itt valakinek?

Csarlee

[ Szerkesztve ]

(#1852) bkiky01 válasza csiszargabor (#1848) üzenetére


bkiky01
senior tag

Sokszor ki lett tárgyalva, de legalább nézz rá az összefoglalóra..

(#1853) Nagyfejű válasza Éne (#1850) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

én is probálkozom emui 2.3 jó volt

[ Szerkesztve ]

(#1854) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#1853) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

emui 3 óta netezésnél,és a teló menüje is szaggat pedig csináltam gyári vissza állítást is,nem értem mi lehet a baj.ötletek esetleg?

(#1855) Pickit3 válasza Nagyfejű (#1854) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ota-n nyomtad fel az emui 3.0-t?

(#1856) Nagyfejű válasza Pickit3 (#1855) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

wifin keresztül

(#1857) royalka


royalka
őstag

3 gombossal 370-et nem tudok feltenni. Kicsomagolva a dload mappába update.app is van.. 2 fajta micro SD-vel is próbálkoztam. Mindig faild-et dob.. Ötlet valakinek?

Most is 370-van, csak ujra akarom húzni, mert ota-n csináltam eddig.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1858) Pickit3 válasza Nagyfejű (#1856) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Akkor húzd újra 3 gombossal.

@royalka
Milyen hibát ír ki?

(#1859) Nagyfejű válasza Pickit3 (#1858) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

és azt hogy kell?sosem csináltam még ilyet. :O

(#1860) Pickit3 válasza Nagyfejű (#1859) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Benne van az összefoglalóban! Olyan egyszerű majdnem mint az OTA-s.

(#1861) royalka válasza Pickit3 (#1858) üzenetére


royalka
őstag

"Sofware install failed! Get online help from: http:/www.emui.com/emotiondownload.php?mod=restore"

Vagy a dload mappa legyen nagybetűs vagy a updatate.app végig kicsi? :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1862) Nagyfejű válasza Pickit3 (#1860) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

köszi,nézem.remélem nem elkurható,mert nem vagyok ebbe otthon

(#1863) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#1862) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

ajajjjjj

(#1864) Pickit3 válasza royalka (#1861) üzenetére


Pickit3
aktív tag

dload mappa kicsi legyen
update.app automatikusan kicsi
Ami lehetséges az hogy az dload mappán belül még egy mappába benne van a update.app. PL.:dload>"új mappa">update.app. Na azt kellene kitörölni, mert ez is hiba! A másik meg hogy rossz romot töltöttél le. Vagy letöltöd máshonnan vagy újra ugyanonnan, mert lehet hogy rosszul töltötted le. Gyakran előfordul.

@Nagyfejű
Nem fog elveszni a garancia emiatt.

(#1865) royalka válasza Pickit3 (#1864) üzenetére


royalka
őstag

a dload gyökerébe van, enyémbe végig nagybetűs, átírom kicsire ha nem.megy akkor letöltöm újra meg másik linktől is. :R

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1866) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#1863) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

na ez kifog rajtam :W :W :W :W :W

(#1867) Nagyfejű válasza mati12 (#1844) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

köszi a segítséged,már fasza!!!

(#1868) paolinho


paolinho
őstag

Sziasztok!
A kérdésem az lenne, hogy még mindig játszik a Chigonnál ez a Fedex szállítású adómentes vásárlás? Megbízható ez az út így?

(#1869) royalka válasza royalka (#1865) üzenetére


royalka
őstag

Átírtam/ leszedtem másik linkről, de semmi ugyan ez a hiba üzenet.. . De egyáltalán B370-re feltom tenni a B370-t ujra?

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1870) Pickit3 válasza royalka (#1869) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Biztos fel lehet tenni, én is úgyanúgy csináltam mint te csak nekem sikerült :D
Nem tudom mi a hiba. Talán még meg lehet próbálni hogy kiveszed az sd kártyát és a belső tároló helyre másolod. De lehet azt is hogy lementesz mindent az sd-ről, leformázod(telefonnal) és úgy másolod rá a dload mappát. Ha ezek után se működik akkor nem tudom. Becsülöm a kitartásod. :R

(#1871) Lawos


Lawos
csendes tag

Viber üzenet érkezésekor miért nem villog az értesítő led ?

(#1872) nimba1 válasza royalka (#1869) üzenetére


nimba1
aktív tag

Szia, amit letöltöttél b370-et hány megás? Lehet csak az Ota-t. töltötted le ami 400-500 mb.
A francia full B370- megy csak fel, ami 1,1 Gb kicsomagolás nélkül.

(#1873) doongoo válasza paolinho (#1868) üzenetére


doongoo
addikt

Igen és igen

(#1874) paolinho válasza doongoo (#1873) üzenetére


paolinho
őstag

Nagyon köszi a választ, már meg is rendeltem. :R Azt hittem már ezzel kapcsolatban nem kapok segítséget.

(#1875) royalka válasza nimba1 (#1872) üzenetére


royalka
őstag

nah bazd..... azt hol találom?

Hmm... teljesen átsiklottam rajta, emeljétek ki pirossal!!! :DD

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#1876) Pickit3 válasza royalka (#1875) üzenetére


Pickit3
aktív tag

(#1877) npeter


npeter
csendes tag

Sziasztok!
Csináltam egy gyári visszaállítást a telefonon, előtte az adatokat lementettem. Ezeket most hogyan tudom vissza állítani pl. az üzeneteket?

(#1878) bogabi válasza npeter (#1877) üzenetére


bogabi
senior tag

Mivel mentetted le? Azzal kellene vissza is rakni. Biztos van restore opció is, ha van backup...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1879) npeter válasza bogabi (#1878) üzenetére


npeter
csendes tag

Visszaállítás elött rákérdezett, hogy lementem e az adatokat a belső tárolóra, kiírta hogy miket akar menteni, és utána csak rámentem a mentésre.
De most semmi olyat nem találok, hogy visszaállítás vagy bármi amivel vissza tudnám állítani.

(#1880) bogabi válasza npeter (#1879) üzenetére


bogabi
senior tag

Nem tudom így látatlanban, de ha belső tárolóra mentettél, akkor előfordulhat, hogy egy gyári recovery után az ugrott (olyasmi, mintha a Windows-t a C-re lemented, majd gyalu, újratelepítés,és persze, hogy hiányzik a mentés...). A legjobb, ha az SD-re mentesz és a kártyát kiveszed utána/vagy kimásolod valahová.

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1881) Pickit3 válasza bogabi (#1880) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ez pontosan így van. Annyit tennék hozzá hogy szerintem jobb gépre lementeni hisuiteval, mert az biztosabb.

(#1882) bogabi válasza Pickit3 (#1881) üzenetére


bogabi
senior tag

Egyetértek. Amúgy ez a HiSuite ez házon belüli fejlesztés? Mint pl. a KIES a Samsungnál?

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1883) mati12 válasza npeter (#1877) üzenetére


mati12
senior tag

Az alkamazások között találsz egy Biztonsági mentés nevű programot (zöld alapon kör alakú nyil),azzal tudod visszaállítani a mentésedet.

(#1884) Skynet258


Skynet258
veterán

Na megjött a Xiaomi Piston füles, ahogy a múltkor írtam is, berendeltem kettőt eltérő árkategóriában, csak hogy kipróbáljam melyik fake, vagy mindkettő az-e. :D

Ami most jött, az Ebay-ről van, 1500 Ft-ba került - emiatt gondoltam is, hogy fake. Viszont nem tudom... Szóval a füles szerintem az lehet, a doboz viszont nem. Ez alapján ellenőriztem, minden kép stimmel, ami szerint eredeti. A doboz, a betűk, a logó kerekített nem szögletes... Szóval minden stimmel. Nagy reményekkel vettem kézbe a fülest magát. Ezen sem látszik, hogy kamu lenne, bordázott felület, a gumi részek hossza is stimmel, egy valami nem, ez pedig az L/R jelölés, ez hiányzik. Viszont a dobozban belül lévő infó szerint nem is kell ott lennie, az R (tehát a jobb) oldalon egy kis plusz gyűrű van kialakítva, az jelöli - ez meg is van.
Aztán a Xiaomi oldalán a füles maga teljesen zárt, ellentétben az Edigital oldalán lévő képpel, ahol nyitott - nekem is az. :F

Ami miatt szerintem mégis fake, az az, hogy túl sok a mély. Hallanom kellene egy eredetinek a hangzásképét, de szerintem nem kéne ebbe ennyi mély - a középtartomány konkrétan hiányzik. EQ basztatással lehet javítani, úgy már egész jó, de nem tudom...

Még egy jön majd, az valami 4k körül volt ha jól emlékszem - az Ali-ról jön majd.

De szerintem ez fake. A doboz viszont frankó lehet, vagy már jobban odafigyelnek... :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1885) zaskar válasza Skynet258 (#1884) üzenetére


zaskar
senior tag

Én vagy 2 hónapja rendeltem az olcsóbb verziót, de az legalább eredeti...Akkor még egyrészt 20-24 USD körül adták a "rendes" Pistont, másrészt nagyon keveset hallgatok vezetékes fülest, csak tartalékba kellett az MW600-as BT fülesem mellé. Minden vezérlő funkció működik a Honor-al. A mélyet én is kicsit sokallom benne, de 2700 Ft-ért így is jobb hangja van, mint sok itthon kapható hasonló áru fülesnek, a funkciógombokról nem is beszélve.
Apropó, a tiednél mennek a funkciók, annak ellenére, hogy fake-nek találod?

(#1886) Pickit3 válasza bogabi (#1882) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Szerintem biztos, hogy ők csinálják. Azért nagyon kilógna a sorból ha nem lenne ilyen programja. De nekem nagyon tetszik, néha azért elgondolkodik az 500fényképnél, de amúgy nem lassú.

(#1887) RAVEN59


RAVEN59
tag

Sziasztok,olyan kérdésem lenne hogy kell-e cserélgetni a két sim kártyát vagy mindkét sim tudja a netet?

(#1888) Skynet258 válasza zaskar (#1885) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen, hangerő fel/le, stop/pause mennek szépen. De egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem eredeti...

https://geekpulse.hu

(#1889) fant0mi válasza RAVEN59 (#1887) üzenetére


fant0mi
addikt

Mindketto tudja a netet. De a sim2 foglalat csak 2g-t tud.

(#1890) RAVEN59


RAVEN59
tag

Jaj nagyon köszönöm már azt hittem senki nem válaszol.

(#1891) Bazsa74


Bazsa74
tag

Üdv!
Tegnap lettem tulaja eme telefonnak. Tökéletes, szép és nagyon tetszik. Viszont ma hajnalban szembesültem azzal, hogy pár másodperc után nem hallanak belőlem szinte semmit. Egy darabig jól hallanak (kb:2-3 mp), utána azt mondják olyan, mintha két méterre lennék a telefontól. Kihangosítva jól működik. Vigyem vissza, vagy van valami beállítás ami elkerülte a figyelmemet? Köszönöm előre is

Off

(#1892) bogabi válasza Bazsa74 (#1891) üzenetére


bogabi
senior tag

Én nem tapasztaltam ilyet a saját H60-L02-esemen.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#1893) klz80


klz80
tag

Sziasztok, aki Aliexpress-ről rendelt, segítene nekem kicsit? Rákerestem az oldalon a telefonra, és van egy eladó, aki magát a telefont 100 USD körül adja, FedEx-szel jönne ki 145 USD-re. Gondolom erre még jönne vám meg áfa (kb 30%), de így is megállna kb 52.000 ft-ban. Viszont a másik eladó (chigon shenzen) akit itt a forumon ajánlott valaki, hogy szintén Fedex küldéssel áfa és vámmentesen küldi, kb. 110.000 ft-ra jönne ki. Csak nekem túl nagy a különbség, vagy ez teljesen elfogadott az aliexpressen, hogy eladók másképp árazzák a terméket? E-bayes vásáró vagyok, Ali-n nem vettem még semmit. Köszi.

(#1894) mati12 válasza klz80 (#1893) üzenetére


mati12
senior tag

Az 52000-es ár elég fake gyanús. Rakd be a linket ide hátha kiderül a turpisság...

[ Szerkesztve ]

(#1895) klz80 válasza mati12 (#1894) üzenetére


klz80
tag

Ez az egyik (link), ami 52.000 Ft volt. Közben rájöttem, hogy amikor néztem még élt rá -28% akció, jelenleg DHL-lel 185 USD (kb 51.000 FT áfa nélkül)

Ez a másik link, ahol jelenleg 150 USD (kb 41.000 ft áfa nélkül)

Mindkettő esetben a basic csomag (tehát TF nélkül), és fekete készüléket választottam ki, DHL postán. Ha nem kérek DHL, akkor pl a második linken ÁFA nélkül 105 USD (29.000 HUF). Még ha megadóztatják is kb 30%-al (adó meg vám), akkor is kb 38.000 FT-ra jönne ki. Ennyiért ajándék lenne nekem :)

Csak félek a sima postától. Nem az azavr, hogy 1 hónap mire ideér, inkább az, hogy hogy bánnának vele...

Vagy van valami amit én nem vettem észre? :)

(#1896) Black&White válasza klz80 (#1895) üzenetére


Black&White
addikt

Röviden: csodák holnaptól! :K

(#1897) klz80 válasza Black&White (#1896) üzenetére


klz80
tag

Ööööö... kicsit nem értem :) Most akkor rendeljem is már azonnal most izibe, vagy inkább várjak? :)

(#1898) Liliom9 válasza klz80 (#1895) üzenetére


Liliom9
tag

A hirdetésben szereplő képeken lévő telefon köszönő viszonyban sincs az igazi Honor 6-al. :DD

Én innen biztosan nem rendelnék, mert igen csak nagy meglepetés lesz a csomagban.

(#1899) mati12 válasza klz80 (#1897) üzenetére


mati12
senior tag

Hát sajnos el kell,hogy keserítselek mert ezeknek a készülékeknek semmi köze a Honor6-hoz. Első ránézésre,a Honor 6 hátulján nincs semmiféle Huawei felirat,az alsó részén nincsenek gombok...

[ Szerkesztve ]

(#1900) klz80 válasza Liliom9 (#1898) üzenetére


klz80
tag

Na látod, ezért jó ha más is átnézi. Nekem ez fel se tünt, de gyanús volt. Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.