Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) Samanbacsii válasza Ceree (#16050) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Basszus... :D Nálam is!... :Y :C

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#16052) imiadmin válasza Samanbacsii (#16051) üzenetére


imiadmin
őstag

Nem mondjatok! :Y

Behalok! :R

(#16053) xy.zsolt válasza imiadmin (#16052) üzenetére


xy.zsolt
őstag

nekem a mai napig ez A mobilom….de nem jött rá frissítés emberemlékezet óta (2-3éve kb)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16054) Black&White válasza Ceree (#16050) üzenetére


Black&White
addikt

Tegnap, a Mi9 SE tesztet olvasva is megdobbant a szívem (a verdiktnél megemlítik), ez bizony egy jó teló volt! 😉

(#16055) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok,

vissza akarok térni fejlesztőiről, de már semelyik link nem működik, amit az összefoglalóban van.
nincs meg valakinek?

Erről lenne szó:

Visszatérés fejlesztői ROM-ról a stabil ágra:
Legújabb Developer firmwareknél gondot okozhat, hogy a 3 gombos módszer segítségével sem tudunk visszaváltani a stabil ágra (pl. 5.6.1-ről B316-ra).
Itt a megoldás:
-Töltsd le ezt: [link]
, vagy ezt
[link] (China Unicom verziókhoz)
-Másold a telefon belső tárhelyére.
-Töltsd le a készülékednek megfelelő ROM-ot és másold a külső sd-re.
-Kapcsold ki a készüléket és vedd ki a külső sd-t
-Indítsd el a telefont a 3 gombos módszerrel és frissítsd.
-Ha végzett, kapcsold ki ismét.
-Helyezd vissza a külső sd-t és újra indítsd el a 3 gombos frissítést.
Készen vagyunk.

(#16056) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

Ha valakinek lenne elado teloja, legyszi irjon ram. Nem mukodo is erdekel.

Koszi!

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#16057) gulyasa válasza imiadmin (#16055) üzenetére


gulyasa
őstag

Én legutóbb ezt használtam "köztes ROM"-ként a 6.2.1-ről B535-re visszatéréshez:
https://mega.nz/#!uY50DQrT!GXlTp-Vy-O68uSM9DPHh7YUX7ZNR--v0uBpKVs3q6fA

Ez az XDA-ról van, de lehet, hogy ugyanaz a fájl... :F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16058) imiadmin válasza gulyasa (#16057) üzenetére


imiadmin
őstag

Meglesem.. Köszi! :R

(#16059) imiadmin válasza gulyasa (#16057) üzenetére


imiadmin
őstag

te figyú, ez egy 18Mb-os UPDATE.APP... biztos, hogy ez jó?

(#16060) gulyasa válasza imiadmin (#16059) üzenetére


gulyasa
őstag

Persze. Azért ekkora, mert nem igazi ROM, nem is fog változni a telefonon a verzió szám. Arra való, hogy a telepítés után a telefon elfogadja a másik ROM-ot a fejlesztői után.
Csinálj mindent úgy, ahogy az összefoglalóban le van írva, amit idéztél.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16061) imiadmin válasza gulyasa (#16060) üzenetére


imiadmin
őstag

Köszönöm az iránymutatást! :R

(#16062) pusi1981


pusi1981
aktív tag

Sziasztok!
Valakinek nincsennek meg az alap google apk-k?
Az osszefoglalóban levo linkek halottak mind.
A play a services a naptar es a nevjegy syncronizalo apk-k kellenenek...

(#16063) svgyula válasza pusi1981 (#16062) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha letöltöd újra a jelenlegi ROM verziódat abban benne van! Háromgombos újrahúzásnál felrak mindent.
Ha előtte lemented a beállításaidat akkor onnan visszatudod állítani a telefonodra a mostani alkalmazás állapotokat. Vagy megkeresed a play áruházban azokat az alkalmazásokat.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16064) Ceree válasza pusi1981 (#16062) üzenetére


Ceree
senior tag

Ha meg aktualis lesz, vasarnap este fel tudom rakni oket.

svgyula, a kinai verziok gyari romjaban nincsenek benne (l02, l12).

Másolat_eredetije

(#16065) svgyula válasza Ceree (#16064) üzenetére


svgyula
addikt

Ezt a marhaságot honnan veszed? Nekem L02 van teljes google verzióval! Csak a Kínai belpiacos nem kapott google alkalmazást! Az L02, L04, L12, mindegyik külföldre készült! Ráadásul az L04-es direkt B20-al az EU szabványnak megfelelően érkezett! Az más lapra tartozik, hogy 1 sim és kimaradt belőle pár szoftver és funkció DE teljes google rendszert kapott!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16066) pusi1981 válasza Ceree (#16064) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Megkoszonem nagyon!!!
Kinai h60-l12 van.
Google nevjegyeket nem tudom szinkronizalni az app hianya miatt.
Es igen a ramba meg a play sincs fent.
Mindent nekem kell ramokolni utolag.

(#16067) gulyasa válasza svgyula (#16065) üzenetére


gulyasa
őstag

Az nem mindegy, hogy milyen ROM van felrakva rá. Lehet, hogy a tiédre valamelyik "developer" vagy más főzött ROM lett feltéve és azért van benne (?) google csomag.
Viszont az L02/12-őkhöz való official/stable ROM-okban nincs.
Mikor május elején megvettem a P20 Pro-t, a Honor6-ról letakarítottam a 6.2.1-et és a stabil B535 verziót raktam vissza és abban sem voltak google cuccok.
(B535 volt az utolsó "hivatalos", a 6.2.1 meg a "developer" Android 5.0 / EMUI 3.1 ROM verziók, utána a 6.0-k jöttek, és akik használták, azok nem ajánlották, mert szerintük jelentősen belassult a Honor6, így nem is próbálkoztam velük...)

Azt viszont nem tudom, az Android 6.0 / EMUI 4.0 ROM-okba belerakták-e...?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16068) gulyasa válasza gulyasa (#16067) üzenetére


gulyasa
őstag

Bocs elírtam, a B535 és a 6.2.1 már Android 5.1-esek voltak...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16069) svgyula válasza gulyasa (#16067) üzenetére


svgyula
addikt

Légyszíves ne irkálj te sem baromságot! Nekem 2014 első sorozatos telefonom van! Az első indításkor ott viritott a google! Soha nem volt szinkronizálásos vagy egyéb gondom. Nincs és nem is volt semmiféle főzött ROM a telómon! Az összes verzióban az első lépés a huawei azonosító majd a google fiókba a belépés volt a telepítés/frissítés után! A developer ág pedig a fejlesztői(gyártói) vagyis a végleges béta verziója! Mindegyikben van Google gaps! Természetesen ha a luzer beletöröl vagy felpakol olyan alkalmazást ami megfekteti akkor az egészet újra kell húzni! DE az 1bites embereknek újra: google.apk letölt felrak a telefonra és telepít ezután az leszed minden olyan alkalmazást amire szüksége van! Ja és természetesen nem kell belepiszkálni a rendszer engedélyekbe! A honor az nem egy "zs" brand a piacon! Tehát nem mókolt ROM-ot használ.Ja és még valami a hivatalos oldalról kell a ROM-ot letölteni vagy olyan helyről ahol nem piszkáltak bele!
Nekem a legutolsó developer ROM van a telón de az soha nem lassult be vagy fagyott le pedig azt még két kártyával használtam! Még most is üzemképes teljes mértékben csak már a h9-et nyúzom lassan egy éve..

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16070) gulyasa válasza svgyula (#16069) üzenetére


gulyasa
őstag

Na most meg saját magadnak mondtál ellen. Idézlek:
"DE az 1bites embereknek újra: google.apk letölt felrak a telefonra és telepít ezután az leszed minden olyan alkalmazást amire szüksége van!"
Ezt a módszert nem azért találták ki, mert fölösleges...
Lehet, hogy neked csudatelefonod volt már az elejétől kezdve, de a többieknek (nekünk L02/L12 tulajoknak) viszont nem.

De ha nem világos, miért merül fel újra és újra a téma, ott van a téma összefoglalóban is a "L02/L12 vs. L04 különbségek" részben:
"-Az L04 előtelepített Google szolgáltatásokkal érkezik, a másik kettő nem."

Én 2015-ben vettem az L02-met ("szürke import" természetesen) és azon sem volt rajta semmilyen Google szolgáltatás. Úgy kellett levadászni az akkor még szinte teljesen kínai nyelvű AppStore-ból (vagy az APKMirror-ról) minimum a Google services-t és a Play Store appot.
Utána - ismétlem: utána - szedett le minden további szükségeset a Play-ről.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16071) Ceree válasza svgyula (#16069) üzenetére


Ceree
senior tag

A gyari stable l02-es es l12-es romokban nincs, l04-ben van. A developer agat nem tudom. Nem veletlenul van kifejtve az osszefoglaloban is, hogyan kell feltenni: nem lett volna erre szukseg, ha mindben benne lenne... Gulyasa-nak 100%-ig igaza van.

De mindegy, orulj, hogy a tiedben ott van, en meg elkuldom a kolleganak amit kert. Beke es boldogsag mindenkinek. :R

Másolat_eredetije

(#16072) Ceree válasza pusi1981 (#16066) üzenetére


Ceree
senior tag

Ment a link privátban.

Másolat_eredetije

(#16073) pusi1981 válasza Ceree (#16072) üzenetére


pusi1981
aktív tag

Köszönöm Szépen!
:R

(#16074) SomiJoci válasza plaschil (#16056) üzenetére


SomiJoci
csendes tag

Kűldtem egy privát üzenetet! Ha érdekel még telefon?

(#16075) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Lehet most kezdi megadni magát a szeretett mobilom.....3 napja átvette az irányítást....nem nyúlok hozzá mégis olyan mintha véletlen szerűen irányítanám :W Volt már nem rég ilyen, 1 hónapja, de akkor 2 nap után megjavult.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16076) svgyula válasza xy.zsolt (#16075) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Beragadt gomb, beszivárgott por ami szépen a levegő párától megszilárdult és szépen vezeti az áramot. A kijelző elzsírosodása. ami érintési értéket produkál. Egy alapos tisztítás szerintem megoldja a gondot. Az enyém szépen pihen ~két éve a szekrényben. Nosztalgiából 2-3 havonta feltöltöm kikapcsolva 15%-ot merül így az aksi.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16077) xy.zsolt válasza svgyula (#16076) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Esetleg szedjem le a képernyővédő üveget róla?....a sarkán ahogy látom van is egy kis repedés.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16078) Ceree válasza xy.zsolt (#16077) üzenetére


Ceree
senior tag

Szerintem ártani nem árthat, sőt! (Én a P10-nél picit több, mint 2 éves korában szüntettem meg a kijelzővédelmet, ennek kb. 1,5 hónapja, de semmi karc nincs még rajta, és érzésre is jobb, mint a fólia, ill. esztétikusabb is, mint a levegős szélű/túl szűk üveg.) (koppkoppkopp). A honoron mondjuk még mindig van... :DDD )

Másolat_eredetije

(#16079) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

csalódottan bele kell törödnöm, hogy a ghost touch állandó a mobilomon :O Szóval most érdeklődöm, szerintetek ez után a mobil tudás után mi a legjobb ár/értékű, most is kapható mobil a piacon...50000Ft környékén?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16080) gulyasa válasza xy.zsolt (#16079) üzenetére


gulyasa
őstag

Mondhatnám, ez a téma nem az a téma, hogy "milyen telefont vegyek", de úgysem pörög már jó ideje a topik...

Előfizetéssel szinte bármelyik jóval jobb telefonhoz hozzájutsz - ugye 5 év eltelt, mióta ez volt a versenyképes telefon.

Feltöltőkártyás vagy listaáras verzióban ebbe az árlimitbe belefér a tavalyi P Smart, a Mate 20 Lite, vagy Samu A10.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16081) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok,

Van egy h60-l12-es telefonom, amivel nincs semmi bajom.
Leszámítva azt, hogy egyre több app nem frissíthető és egyre több nem használható.
Most pl. a google drive írta, hogy régi a verzió, de nem lehet frissíteni, így pedig nem lehet használni.
B317-re végződik a szoftver, de azt írja, hogy nincs frissítés, ha a frissítésre nyomok.
Ez gyári állapotú telefon, annak ideán jén kínából jött egy magyar kereskedőn keresztül, soha nem volt hozzányúlva, nem is értek hozzá.
A kérdés az, hogy ebből még lehet ki lehet hozni szoftveresen egy "mai telefont" amivel működik minden app?

(#16082) gulyasa válasza phanfantom (#16081) üzenetére


gulyasa
őstag

Azt kell mondjam, ezzel éveket késtél. Vagy vegyél új telefont, vagy...

Azért nem lát frissítést, mert ha jól emlékszem a B317 valahol az Android 4 "vége" volt EMUI 3.0 verzióval - talán 2015 tájékán. :F
Valószínűleg akkoriban azért nem frissült tovább automatikusan a telefonod, mert nem regisztráltál a HiCare applikációban (ez az egyik gyárilag telepített alkalmazás a Huawei-eken, ma már "Támogatás" a neve a legújabb telefonokon).

Hozzányúlás nélkül sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. Hozzányúlással is maximum EMUI 4.0-ra tudnád "felokosítani", Android 6-osra. Ebből következik, hogy némileg javulna a helyzeted, de továbbra is maradnának olyan applikációid, amiket nem fogsz tudni frissíteni, mert túl régi már az Android főverzió a telefonodon.

Ha nyitva van a bootloader, akkor lehet próbálkozni a manuális frissítéssel. De ismétlem, hozzányúlás nélkül nem fog menni. (Leírások a fórum összefoglalóban).
Ha nincs nyitva a bootloader, akkor nincs mit tenni, a Huawei már régóta nem ad ki bootloader nyitókódot és enélkül ROM-okat sem tudsz cserélgetni.

A teendők és a (még mindig elérhető) ROM-ok a Huawei 6 családhoz:
https://forum.xda-developers.com/honor-6/general/honor-6-stock-roms-t2963180

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16083) phanfantom válasza gulyasa (#16082) üzenetére


phanfantom
senior tag

Köszi az infókat.
Ha tudtam volna erről a Hicare-ről, akkor regisztrálok, kár, hogy így már lekéstem:(
Viszont amit írtál, hogy talán fel lehet okosítani, az mennyire kockázatos? Járhatok-e úgy, hogy használhatatlan lesz a telefon?(az új rom nem megy fel, a régi meg vissza és off az egész:) )

(#16084) svgyula válasza phanfantom (#16083) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Abban, ha frissíted a telefont semmi kockázat nincs ha "gyári" ROM kerül fel. Arra figyelj, hogy lépésekben haladj. Az 5.0-ról ne a 6-os végét akard felrakni mert "falióra" lesz a frissítés eredménye! A frissítés egyébként nagyon egyszerű. Az SD kártyára csinálsz egy DLOAD könyvtárat és oda másolod az UPPDATE.APP állományt NEM! a tömörített zip-et! Utána a frissítések között megkeresed a "helyi frissítést" Ha nincs akkor beütöd a szerviz kulcsot(*#*#1357946#*#*) a tárcsázóban és ott keresed meg az frissítést(angol) és kiválasztod az sd kártyát.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16085) phanfantom válasza svgyula (#16084) üzenetére


phanfantom
senior tag

Ok, köszönöm a segítségeteket! :R

(#16086) gulyasa válasza phanfantom (#16085) üzenetére


gulyasa
őstag

Most hogy így svgyula leírta, már én is emlékszem.
Szóval kibővítve, amit én írtam:
A megadott linken nem csak gyári romok, hanem ún. "custom" romok is vannak. Ha jól emlékszem, a custom romokat zárt bootloaderrel nem lehet feltenni, csak a hivatalosakat ("stock").
Pl. ha a ROM fájl nevének végén azt látod, hogy "6.4.1" (vagy "6.3.16-6.4.1"), az egy custom rom.
A hivatalos romok fájlnevének végén a verziószám pedig így néz ki pl.: B823 (vagy B811-B823).

Érdemes arra figyelned, amikor EMUI verzió váltás volt, akkor a régebbi EMUI frissítésével mindig juss el előbb az adott verzió akkori legfrissebb változatáig és csak utána frissíts az újabb EMUI-ra.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16087) phanfantom válasza gulyasa (#16086) üzenetére


phanfantom
senior tag

Megnéztem az összefoglalót és ha jól értem a gyári rom menü kell nekem. Na de azon belül megnyitottam az xda mirror linket, de csak emui 3.0 b316 vagy emui 3.1 b535 tölthető le. Vagyis az általatok írt lépésről lépésre haladást nem látom. Ez alapján nem megy. Nekem b317 van erről egyből b535-re tudnék frissíteni és nincs más.

(#16088) svgyula válasza phanfantom (#16087) üzenetére


svgyula
addikt

Itt megtalálod típus, EMUI verzió, android verzió szerint!
Ja fontos ha jól emlékszem regisztrálni kell a MEGA belépéshez!(meg a DXA-n is)

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16089) phanfantom válasza svgyula (#16088) üzenetére


phanfantom
senior tag

Igen, ezt láttam korábban is, b316 vagy b535 van:(

(#16090) gulyasa válasza svgyula (#16088) üzenetére


gulyasa
őstag

Már nem fontos egyiken sem a regisztráció, anélkül is le lehet tölteni a ROM-okat.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16091) svgyula válasza phanfantom (#16089) üzenetére


svgyula
addikt

Akkor még egyszer fussunk neki!A ROM-ok EMUI verziók szerint vannak csoportosítva tehát a következőképpen kersd.
Az első lépés:
a. milyen EMUI verzió van jelenleg a telefonodon?
b. letöltöd annak az utolsó frissítését.
c. a leírt módon telepíted( ha hibára fut akkor egyel vissza kell lépni)
d. elkezded kerestetni a telefonnal a frissítést
ha nem talál akkor a következő EMUI verzió első ROM telepít.
De még most is ott a MEGA oldalon az összes ROM nem 2db! :N
Ráadásul ott a fejlesztői verzió is aminek a vége az utolsó nem adtak ki többet. Ezeket nem "B" számmal jelölik hanem dátummal. A verziószámot mindig a kiadás dátuma adja. Ezt azt jelenti, hogy a fejlesztés során az elkészült ROM kijött tesztelésre, mint a béta verziók de teljes értékű rendszer volt ráadásul pár dologban többet is adott mint a "B" sorozat.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16092) phanfantom válasza svgyula (#16091) üzenetére


phanfantom
senior tag

Ok, így már jobban értem:)
Nekem Emui 3.0 van és B317-re végződik . Az oldalon azt látom, hogy az Emui 3.0-ból B316 az utolsó, ergo egyből az Emui 3.1-el kell kezdenem?
Azt látom, hogy 2 hetente volt egy frissítés, itt egyesével, az elejétől kezdve kell mindegyiken végig menni?

(#16093) svgyula válasza phanfantom (#16092) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ha figyelmesen elolvasod akkor leírtam azt a két szálat. Ezek NEM keverendők össze! Neked először az EMUI 3.0 utolsó kell (B316)
utána az EMUI 3.1 B526 aztán B535 majd az EMUI 4 B535_807!!
Aztán jöhet az utolsó a B823.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16094) phanfantom válasza svgyula (#16093) üzenetére


phanfantom
senior tag

Ok, csak azt hittem , hogy ha nekem b317 van, akkor nem kell foglalkozni a b316-al.
Köszi a segítséget :R

(#16095) dorogig


dorogig
friss újonc

Sziasztok,

Nekem is van egy Honor 6 (H60-L12-esem). Tartaléknak volt félretéve, amit most elő kellett vegyek. Korábban rootoltam, ami akkor még jó is volt. Most viszont már egyre több alkalmazás írja ki, hogy a telefon root-olt ezért az alkalmazás nem telepíthető. Gondoltam egy okosat és visszaállítottam a gyári beállításokat. Naívan azt hittem, hogy ezzel megoldom. Ezzel 2 dolgot értem el. Legyalultam róla minden google alkalmazást, ami most már nem visszatehető, illetve a telefon ugyanúgy rootolt maradt.... Ennyit a hozzáértésemről.
Jelenleg EMUI 3.1, Android 5.1.1 (B535) van fenn rajta. Ha az előzőeket jól értelmeztem, akkor a következő frissítéseket tehetem meg rajta a következő sorrenben: EMUI 4 B535_807!!
Aztán jöhet az utolsó a B823. Köszönettel veszek egy megerősítést.
Valamint én is szeretnék kérni google apk csomagot. El tudná küldeni nekem valaki?
A play a services a naptar es a nevjegy syncronizalo apk-k kellenenek...

Köszönöm!!!!

(#16096) gulyasa válasza dorogig (#16095) üzenetére


gulyasa
őstag

Alternatív megoldás (eredetileg Xiaomi-kra):
https://google-installer.en.uptodown.com/android

Ezen kívül a topik összefoglalóban ott van minden információ a root-olás visszaállításáról és a bootloader "visszazárásáról" is.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16097) svgyula válasza dorogig (#16095) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nagyon egyszerű a dolog amivel megcsináltad a root jogosultságot az vissza is tudja állítani(unroot) funkcióval. A kugli pedig még egyszerűbb! Letöltöd számítógépre a Gapps.apk és feltetepíted a telefonra. Figyelj a droid verzióra!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16098) dorogig


dorogig
friss újonc

Kb. mennyi ideig tart egy teljes ROM felpakolása? Az OTA-EMUI 4.0_H60-L02-L12_B535_B807-t kezdtem felpakolni SD kártyáról és kb. 4 órája csinálja. A telefon menet közben folyamatosan újraindul, időnként csak a honor felirat látható, időnként alatta a powerd by android felirat is megjelenik. Tehát látszik hogy történik valami. A kérdés csak annyi, hogy lehetséges-e, hogy egy végtelen ciklusba futottam és elakadt a telepítés vagy várjak türelemmel? Köszönöm.

(#16099) svgyula válasza dorogig (#16098) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Hááát kb 20perc. De szokott utána is alkalmazás frissítést csinálni. Szerintem próbáld újra egy másik SD-kártyáról a telepítést.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16100) juventusfan


juventusfan
tag

Eladó 2 darab kijelző védő üveg, jutányos, pár száz forintos áron. Nyugodtan! 😉

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#16101) xy.zsolt válasza juventusfan (#16100) üzenetére


xy.zsolt
őstag

ugyanennyiért kijelző érdekelne :D mert amúgy van egy viszonylag friss akkus honor 6-om szar kijelzővel.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16102) Ceree


Ceree
senior tag

Most költöztünk, és míg nem volt vezetékes internet, ridegtartásban végig töltőn lógva ment három hétig a H6-ról a mobil hotspot, 5Ghz-en, tök jó sebességgel és lefedettséggel beszórta a házat. Megint rá kellett csodálkoznom milyen jó kis teló ez egyébként... :K

Másolat_eredetije

(#16103) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.

Nos elővettem egy ilyen csoda készüléket a fiókból, és sajnos bajban vagyok.
A készülék L12-es.
Eleve úgy került hozzám, hogy secure módban van,
error no: 9 (func_boot_kernel)
error no: 2
hibával és néha a 9-es helyett 10-es van func_boot__recovery változatban (amikor hangerő fel + bekapcs gombbal be szeretnék lépni recovery módba) .

Amin már túl vagyok:
fastboot-al felmegy minden img file, eleinte a boot résznél írta, hogy a partició nem létezik, de másik boot img használatakor már nem futott hibára, hanem felment az is.
Tehát cust, recovery, boot és system img fileok fel mennek fastboot módban manuálisan is (parancsokkal cmd-ben) és multitool 8-al is sikeresen végig megy az unbrick, de a hiba mégsem szűnik meg. Úgy tűnik nekem, mintha írni tudná a particiókat, de olvasni már nem, amikor bootolni kellene róla.
Az ismereteim itt kimerültek, két napja küzdök vele, nincs ötletem.
Valakinek esetleg van bármi tapasztalata ilyen esettel?
Köszi szépen előre is.

Szerk: csatoltam egy képet a jelenségről.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#16104) xy.zsolt válasza xy.zsolt (#16101) üzenetére


xy.zsolt
őstag

olcsó kijelző még mindig érdekelne.....

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.