Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) csapee válasza Black&White (#9997) üzenetére


csapee
senior tag

Kezdodik, nem tudnad az osszefoglalo elejere nagy kover betukkel kirakni az infot. Most kezdik elolrol.:U

Csapee

(#10002) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tőle rendelhettek nyugodtan.
Pont patent és az egész előlapot kitölti ez az üvegfólia, volt hozzá, nedves/száraz törlőkendő is.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10003) Black&White


Black&White
addikt

Megkaptuk az 5.12.1 Developert is:
Egyelőre nem sok újdonságot fedeztem fel, megújult az indításkezelő menüpont, illetve a recent apps kapott vízszintes elrendezést.

(#10004) Dyde


Dyde
aktív tag

Sziasztok! Én is boldog tulaja lettem egy ilyen készüléknek ma délután! :DD Eddig eléggé tetszik, vannak még nagyon szokatlan dolgok, pl mikor nagyítok egy képre akkor rezeg mint a vibrátor amit nem feltétlen értek, de amúgy jó :D Érdemes frissíteni a rendszert? Nem bugos az új verzió ill. gyorsabb jobb valamiben?
Tudtok ajánlani jó tokot? Nem flipeset szeretnék, hanem valamit amitől nem lesz nagyon bumszli.

[ Szerkesztve ]

(#10005) igmond


igmond
tag

Sziasztok!

Fekete pénteknek hála, én is beléptem a Honor 6 tulajok táborába, egy szép fehér készüléket sikerült beszereznem! Olyat szeretnék kérdezni tőletek, milyen programot érdemes feltenni napi használathoz, messenger, viber megvan, de pl videólejátszó, rendszer karbantartó vagy valami egyéb más ami ingyenesen elérhető a google áruházból?!

Köszönöm!!!

(#10006) kasee válasza -FreaK- (#9998) üzenetére


kasee
aktív tag

Nem hiszem, hogy frissítésnek / romolásnak köze lehet hozzá.
De ha garis akkor szerintem simán vidd be a szervízbe.

(#10007) KuZo


KuZo
tag

na, most jól ellepik a fórumot az olyan új tulajok, mint én.. :)
S4 mini-ről léptem Honor 6-ra és miután szerdán külföldre kell mennem, az összefoglalóban talált autós tartók megrendelésére már nincs időm. van ötlet, hogy merre szerezhetek be valami minőségibb darabot a készülékhez? szivargyújtós nem jó sajna, normál tapadókorongos kéne. segítenétek? előre is köszi!

(#10008) Black&White válasza KuZo (#10007) üzenetére


Black&White
addikt

Jó fej vagy, igazából egy napod van, hogy beszerezd, viszont annyit sem adsz meg segítségnek, hogy merre laksz. :DDD
Keress egy ilyet, ezt sok helyen láttam felbukkanni.

(#10009) gyurkamásik


gyurkamásik
csendes tag

Sziasztok,
elromlott (el...tam) a 2. sim slot-ot (l12). Van olyan hely ahol tudnak ilyet javítani/cserélni? mik a tapasztalataitok? (sim slot-ot lehet amúgy ali-n is venni, de beszerelni...?- gondolom képernyő/hátlap le, csere, majd vissza?).
szóval asszem szervíz kéne...
köszi!

(#10010) KuZo válasza Black&White (#10008) üzenetére


KuZo
tag

jah, ez lemaradt... amire a legnagyobb esély volt....faszpesti vagyok. :)

(#10011) BorsóKorsodi válasza BorsóKorsodi (#9987) üzenetére


BorsóKorsodi
tag

Valaki erre :S:S ?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#10012) ADAM1337 válasza igmond (#10005) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gyárilag van benne telefon kezelő néven.

(#10009) gyurkamásik Utána nézve, szerintem ez forrasztott.
alaplapcsere lesz

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10013) gyurkamásik válasza ADAM1337 (#10012) üzenetére


gyurkamásik
csendes tag

uh...köszi h. utánanéztél, vkinek javaslata megbízható szervíz, ahol ilyet tudnak?

(#10014) Kbali válasza KuZo (#10010) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nokia cr123-at keress, én is olyat használok, vékonyabb tokban is belefér

(#10015) Black&White válasza Black&White (#10003) üzenetére


Black&White
addikt

Kicsit nyomogattam, így sorra jönnek elő az új funkciók :
-a jogosultságkezelő menüpontban megjelent egy app secondary launch opció is. Itt adhatunk ki engedélyeket arra nézve, hogy mely alkalmazás indíthat el közvetlenül más alkalmazásokat is.
-van lehetőség gördülő képernyőkép készítésére is.Mindamellett, hogy hasznos funkció, a megvalósítás kicsit felemásra sikerült.Elég gyorsan kell dönteni, hogy ilyet szeretnénk készíteni.

(#10016) gulyasa válasza Dyde (#10004) üzenetére


gulyasa
őstag

Ha zavar, a beállításokban ki lehet kapcsolni a vibrálást.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#10017) kzkz válasza Black&White (#10015) üzenetére


kzkz
őstag

LED értesítés megjavult már? :)
Mióta visszatértem a stabil 5.1-re, azóta a waze-n se megy el a hang, illetve a viber-ből se tűnik el a névjegyzék. Szóval a dev-ben azért van még bőven hiba :(

(#10018) ADAM1337 válasza gyurkamásik (#10013) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Telemax a hivatalos, de sok rosszat hallani róluk.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10019) KuZo válasza Kbali (#10014) üzenetére


KuZo
tag

nagyon köszi! meglesem!

(#10020) kasee válasza gyurkamásik (#10009) üzenetére


kasee
aktív tag

(#10009) gyurkamásik : Én őt ajánlanám, tudnak alkatrászt is beszerezni , [link]

[ Szerkesztve ]

(#10021) Dyde


Dyde
aktív tag

Srácok, első zavaró dolog ami nem tudom hogy csak nálam jelentkezik-e. FB messenger, megkapom ha írnak, led is jelez stb, de nincs a képernyőn az a kis kerek messenger ikon az illető fejével amit lehet huzigálni vagy kidobni. A régi telefonjaimon ott volt mindegyiken. Ha rákattintok a fb messenger ikonra egy fél mp-re megjeleníti de utána egyből dob a beszélgetésbe. Ha kilépek, szintén eltünik. Gyári rendszerem van. Az alap bill. kiosztás elég fura, azt lehet lecserélem, ahhoz nem kell root ugye?

[ Szerkesztve ]

(#10022) Pystyke


Pystyke
tag

Béláim az Úrban!

Egészen véletlenül nincs felesleges bumper tokja?
A netes rendelésekben valamiért nem bízom...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#10023) Kbali válasza Dyde (#10021) üzenetére


Kbali
nagyúr

Értesítési beállításokat nézd át, hogy mi van a Messengernek engedélyezve.

(#10024) Dyde válasza Kbali (#10023) üzenetére


Dyde
aktív tag

Hiába van értesítésen, vagy engedélyezve. Egyiken sem működik. A messengernél is be van állítva minden. :F

(#10025) imiadmin válasza Dyde (#10024) üzenetére


imiadmin
őstag

Nekem minden jól megy a lollira történő frissítés után...

Úgy rémlik, hogy vagy három helyen kell/lehet beállítani, hogy egy alkalmazás hogy működjön/értesítsen...

Póbáld meg leszedni és újra felrakni a messengert... hátha újrakérdezgeti a jogosultságokat...

(#10026) Yuri_1 válasza Pystyke (#10022) üzenetére


Yuri_1
tag

Mire gondolsz konkrétan ?

van egy ilyenem [link]
és egy ilyenem [link]

Nem igazán használom egyiket sem, mert nekem az üveg jött be előre és hátra is.

(#10027) slezakimi válasza Dyde (#10024) üzenetére


slezakimi
senior tag

Telefonkezelőbe engedélyezd neki a felugró ablakot és lesz :)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#10028) xtibi


xtibi
tag

Sziasztok,

Nyilván láma vagyok és nem olvastam el az utolsó 3000 post-ot figyelmesen, de mégis megkérdezem. L12-re van olyan 5.1.1, ami hivatalos? Nem akarok rootolni, sem másmódon belemászni a teló lelkébe, egyszerűen csak frissíteni az újabb verzióra.

Ha létezik, akkor esetleg azt is el tudjátok mondani, hogy férek hozzá?

Köszönöm

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#10029) Dyde válasza slezakimi (#10027) üzenetére


Dyde
aktív tag

Ahh, ezer hála :R

(#10030) gyurkamásik válasza kasee (#10020) üzenetére


gyurkamásik
csendes tag

Köszönöm, megnézem őket, és beszámolok...

(#10031) Aladdin81


Aladdin81
csendes tag

Aliexpress-ről szándékozom a napokban L02-t rendelni. (DHL-lel.)
http://www.aliexpress.com/item/Huawei-Honor-6-Kirin-920-Octa-Core-1-7GHz-4G-FDD-LTE-3GB-RAM-5Inch-FHD/32431061890.html
Alapból multi-language ROM-mal látják el, amire azt írják, hogy nem támogatja az online frissítést. Kérjem ezt szerintetek egyáltalán? Vagy az itteni leírások és szakértők (Black&White-nak nagy respect) segítségével úgyis lehet majd frissítést telepíteni, ha megjött a teló? Lollipopot szeretnék majd EMUI 3.1-gyel. Garanciát az ilyen nem érinti, vagy?

(#10032) Black&White válasza Aladdin81 (#10031) üzenetére


Black&White
addikt

Nem ismerem a boltot, de ugye az ilyenkor borítékolható 27% áfával, ill a DHL-es ügyintézési díjjal (3100HuF) is számoltál, ugye?
Amúgy az a Multi-Language ROM a Meizu telefonokhoz van, attól nem kell tartanod és kérni se kérjed! :D

(#10033) Aladdin81 válasza Black&White (#10032) üzenetére


Aladdin81
csendes tag

Igen, számoltam minden járulékos ktg-gel. Persze jó lenne megúszni, de még így is korrekt, ill. lehetőleg nem jan. végén szeretném megkapni a telót. Karácsonyi időszakban szépen be lehetne lakni. Amúgy a normál posta is lutri, messze nem biztos, hogy nem szúrják ki. Akkor meg vártam ~1,5 hónapot feleslegesen...
OK, akkor alap ROM-mal kérem majd. Köszi!

(#10034) Black&White válasza Aladdin81 (#10033) üzenetére


Black&White
addikt

Megúszni nem fogod, azok az idők már elmúltak... :)
Vagy pedig olyan eladót kell Alin választani, akik garantáltan így árulnak.Pl Chigon/Top One.
És ugye nekik nem 1500 pontjuk van... :B
Amúgy ez szerintem legalább olyan jó ajánlat (EU Expedited Shippinget kell választani), bejáratott bolt: [link]

(#10035) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,

ma megjött a telefon, h60 l04 verzió, német amazonról.
Az lenne a kérdésem, hogy erre van már lolli update vagy nincs?
( a logout leírásnál nem müködik a link azért kérdezem! EMUI3.1, Android 5.1.1 B521 (régió: Európa)

[ Szerkesztve ]

#proudfather

(#10036) nickedez89 válasza xtibi (#10028) üzenetére


nickedez89
senior tag

[OlvassEL.txt] ;)

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#10037) Kbali válasza papeti01 (#10035) üzenetére


Kbali
nagyúr

Van, hihonorról tölthető, helyi frissítéssel fel tudod rakni

(#10038) ADAM1337 válasza Black&White (#10003) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Itt a kukára kattintva zárja be az összeset és fel/le dobálva egyenként az appokat ?
Mint az ios-ben ?
Ha igen maradok a B532 5.1.1-en mióta meg van tökéletes ez a software, igaz mókolni kellett az elején, de már patent. (H60-L12, kinaí karakterek, kamera hang kivétel stb.)

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10039) papeti01 válasza Kbali (#10037) üzenetére


papeti01
senior tag

Meg tennéd hogy belinkeled? Tegnap letoltotten egyet onnan, de az kitkatot tett fel, vagy csak nem csinált semmit... Nagyon köszönöm!

#proudfather

(#10040) Black&White válasza ADAM1337 (#10038) üzenetére


Black&White
addikt

Kukára kattintva összeset bezárja, felfele pöccintva az adott app-et zárja be, lefelé pöcivel pedig figyelmen kívül hagy minden egyéb szabályt és benntartja a memóriában (lakat ikon).

#10039 papeti01: javítva van a link az összefoglalóban.Tölthető újra.

[ Szerkesztve ]

(#10041) ADAM1337 válasza Black&White (#10040) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm, akkor hasonlít a p8 lite-ra ott is hasonló volt a kiosztás ha jól emlékszem.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#10042) szegto válasza Aladdin81 (#10033) üzenetére


szegto
senior tag

A készülék kb 90k körül jönne ki ha jól számolom, vagy még kicsit több is...

Speedshopban és edigitalban 96k 2 év gyári garival.

Nem értem mi éri meg ezen kínából rendelni.... de persze te döntésed.

[ Szerkesztve ]

(#10043) gulyasa válasza szegto (#10042) üzenetére


gulyasa
őstag

L02-t akar. Speedshop, meg a többi magyar "csak" L04-t árul H6-ból (meg a "Plus"-t).

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#10044) gyurkamásik válasza Aladdin81 (#10033) üzenetére


gyurkamásik
csendes tag

Hali,
én ezt vettem (ez ugyan két kártyás), 6-8 nap alatt volt itt, no customs. Először GB-be küldték, ott nem volt (legalábbis akkor) olyan részletes vizsgálat, onnan dhl-el ide.
http://www.aliexpress.com/item/Huawei-Honor-6-Dual-SIM-4G-LTE-FDD-Mobile-Phone-Octa-Core-3GB-16GB-Android-4/1978793078.html?spm=2114.01020208.3.46.5FD97o&ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_1

(#10045) Pystyke válasza gulyasa (#10043) üzenetére


Pystyke
tag

Nem járnátok jobban edigis H7-el?
Az dupla sim-es,
2 év garis, és
Biztos jók a frekvenciatartományok...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#10046) nickedez89 válasza Pystyke (#10045) üzenetére


nickedez89
senior tag

De az sajna 1sim+microSD vagy 2sim! :(((
Ebből a szempontból még mindig a H6 a nyerő!Nem nagyon tudok mondani másik telefont ami dual active +microSD!? Esetleg még a Honor 4X alternatíva, de az meg nagyobb és dual standby.

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#10047) szegto válasza gulyasa (#10043) üzenetére


szegto
senior tag

jahogy a dual sim miatt... ok értem.

(#10048) fant0mi válasza Black&White (#10003) üzenetére


fant0mi
addikt

Ez a recent apps vizszintes elrendezes valaszthato vagy eztan mar igy lesz? Csak mert tetszik a mostani mozaik.

(#10049) Black&White válasza fant0mi (#10048) üzenetére


Black&White
addikt

Sajnos nem választható. Az meg, hogy mi lesz a sorsa? Passz...
Ezekhez az infókhoz elég közel kellene lenni a tűzhöz.Mondjuk a stock MM alkalmazásváltója szintén nem egy állkopp megoldás.
Valóban, a legjobb az lenne, ha választható lenne ki, milyet akar.

(#10050) Emu


Emu
őstag

Tegnap nekem is megjött a telefonom, és szerettem volna belakni. A névjegyeim Google-ban tárolom de sehogy sem tudom őket beimportálni, mindig hibára futott. Van valami speciális opció amit esetleg be kell hozzá állítani?
Alkalmazások esetén régi telefonról tudok áthozni appot? (Igo szülinapp, meg ilyen egyébként fizetős alkalmazásokra gondolok)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.