Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) leeka


leeka
tag

Sziasztok.

Vásároltam egy használt Honor 6-ost és olyan gondolm lenne hogy nem tudom a billentyűzetet magyarra állÍtani, ugyanis kÍnai az alaprtelmezett. Van erre valami app-os megoldás?

Fear the future !

(#2552) leeka


leeka
tag

oké, megoldódott.
Most névjegy poblémám van, mert nem kell neki google account.
Van akinek ilyen tapasztalatai vannak?
Gondolom akkor sikerült egy nem Magyarországra szánt készüléket vennem. :(

Fear the future !

(#2553) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Üdv. Páran kérték anno fórumon és privátban hogy hogy írjak néhány tapasztalatot a honor 6 plus-ról, úgyhogy akit érdekel: Honor 6 Plus - A becsületes nagytesó

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2554) royalka


royalka
őstag

A témákból kiszedték különböző színű értesítések hátteret?? :Y

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2555) Pystyke válasza MunezXBK (#2545) üzenetére


Pystyke
tag

Nekem a konyhai "sencor" tv-el vannak haragban...
Hiába tanítom be, de hiába...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#2556) HoaryFox válasza Pystyke (#2555) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nekem JVC TV + Inviteles STB páros van, betanítattam, frankón megy :K (ZaZa Remote-tal)

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#2557) Pystyke


Pystyke
tag

A gyaloglo chat-re az istennek se tudok belépni...
A laptopomon kellett neki egy firefox, azóta mükszik,
De itt ez a trükk nem jött be...
"A bővítmény nem támogatot"

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#2558) Pickit3 válasza royalka (#2554) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nem, de sajnos a javából igen. Jó lenne azt is külön állítani.

(#2559) koxminator


koxminator
senior tag

Az mitől van, hogy húgi névjegyet akar felvenni, de totál fehér a háttér és a betűk színe is, így ugye abszolút nem látszik, mit ír be. Erre létezik valami megoldás? Másnál is ilyen?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#2560) gulyasa válasza Pystyke (#2557) üzenetére


gulyasa
őstag

A telefon saját böngészőjét amúgy is nem árt leváltani valami jobbra.
Én pl. Chrome-ot telepítettem, azután megszűntek azok a problémák, amelyek néhány oldalnál ezelőtt jelentkeztek.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2561) royalka válasza Pickit3 (#2558) üzenetére


royalka
őstag

Félig meddig már meg fejtegettem hogy melyik szint hol lehet állítani de még vannak hézagok.. Ha kicsit neki tudok feküdni csinálok egy témát .. Mert nem igaz hogy nincs egy számomra meg felelő..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2562) gulyasa válasza leeka (#2552) üzenetére


gulyasa
őstag

Az az igazság, annak ellenére, hogy kínain kívül más nyelvek - köztük a magyar - is belekerültek a szoftverbe, az edigital-ban kapható H60-L04 változaton kívül a többiekből egyiket sem szánták Kínán kívülre... :D
Pl. ezért kell ügyeskedni az email kliens kínai karakteres probléma megszüntetéséhez is (amit az összefoglalóban is olvashatsz)..

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2563) Pickit3 válasza royalka (#2561) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én is vegyítem amíg engedi. Ami az értesítés hátterét megváltoztatja az a: Hollow art, Two-to three, The Past, Young speciel. Kapásból ennyi amit találtam, de ettől függetlenül jó lenne egy téma szerkesztő vagy valami.

(#2564) theooracy


theooracy
aktív tag

Nos, mint ahogyan tegnap írtam, legnagyobb meglepetésemre, a nap folyamán, egyik wifi bekapcsolás után azonnal elkezdte letölteni a B313-as EMUI 3.0-ás frissítést. Ez azért is ért meglepetésként, mert a jó múltkor valaki írta itt a fórumban, hogy 2.3-ról nem frissít OTA -n 3.0-ra, csak manuálisan.. (Bár találtam most már egy-két hozzászólást, hogy mégis..) Nos, sokáig gondolkodtam, hogy így merjem-e engedni neki. Végül is ilyen "lesz, ami lesz" alapon hagytam, hogy tegye a dolgát. Nos, a frissítés legnagyobb örömömre problémamentesen befejeződött, egy-két alap beállítás és a Google Play letöltése után tökéletesen működik minden funkció. Az előző beállításaim is megmaradtak. :)) Plusz még tetszik is a 3.0..... :)

(#2565) gulyasa válasza theooracy (#2564) üzenetére


gulyasa
őstag

Szerintem túl sok frissítés keresési próbálkozás lehetett az utóbbi hetekben és ez már feltűnt a Huawei-nek is, és rájöttek, itt az ideje felrakni a frissítő szerverekre a cuccot... :C

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2566) leeka válasza gulyasa (#2562) üzenetére


leeka
tag

L12-es a modell számom, a gombkiosztás problémám megoldódott.
Viszont ez a névjegyesel még szenvedek, valamiért a lementett Vcard-okat se akarja bemásolni, ő csak 0-t lát és kész is. :(
ha jól olvastam XDA-n a root segÍt ezen.
Az meg hogy ő csak a Huawei acountot ismeri..... és még csak nem is működik.

[ Szerkesztve ]

Fear the future !

(#2567) HoaryFox válasza gulyasa (#2565) üzenetére


HoaryFox
őstag

Inkább már pakolnák fel a nyalókás rendszert :C

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#2568) royalka válasza Pickit3 (#2563) üzenetére


royalka
őstag

Igen ezeket találtam én is. Van egy black téma de ez se az igazi..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2569) theooracy válasza gulyasa (#2565) üzenetére


theooracy
aktív tag

Lehet.....vagy csak belenéztek az eladási statisztikákba és látták, hogy mennyi telefont adtak el 2.3-as EMUI-val és bevillant nekik, hogy ehhez már illenék OTA-n is 3.0-ás frissítést nyomni..... :D

(#2570) rafis83 válasza JoeCockBill (#2553) üzenetére


rafis83
tag

Jó teszt lett, köszi!

(#2571) koxminator válasza koxminator (#2559) üzenetére


koxminator
senior tag

Köszönöm, megoldódott, a kiválasztott téma volt a ludas, visszaállítottam alapra és meggyógyult :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#2572) royalka válasza Pickit3 (#2563) üzenetére


royalka
őstag

Megkaptam a Honor 6+ egyik themét és ez az értesítések/parancsikonok hátterét a kezdőlap hátterének a szinéhez lövi. Asszem ez marad. :). [link]

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2573) Pickit3 válasza royalka (#2572) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Találtál egy téma szerkesztőt vagy csak simán a honornak vagy a szoftverfejlesztője? :D

(#2574) gulyasa


gulyasa
őstag

Újra felteszem - és kiegészítem - a kérdésemet, amire még nem kaptam kielégítő választ.

Adott a telefon saját email kliense. Ezt használom a munkahelyi fiókom kezelésére.
El tudom olvasni a leveleimet, írni/küldeni is tudok, de az vele a problémám, hogy habár az ikonján jelzi a beérkezett olvasatlan levelek számát, de nem jelez hanggal, és az értesítési sorba sem írja ki a levelek érkezését.
(Nem értem, miért nem működik ez a funkció, hiszen minden be van állítva hozzá és pl. a gmail kliens is rendesen jelez hanggal és az értesítési sorban is a gmail fiókomról...)

Valaki azt javasolta, hogy a gmail kliensbe tegyem be külön fiókként a munkahelyi levelezésemet.
Sajnos ez az út nem járható.
Exchange szervert használnak nálunk, amit a gmail kliens nem tud kezelni (csak POP3-at, vagy IMAP-ot tud), ráadásul a felhasználónév mellett tartománynevet is meg kell adni a bejelentkezéshez és ez utóbbit már abszolút nem lehet a Gmail kliensben megadni a fiók beállításoknál.

Szóval valaki, aki szintén exchange levelezést használ, találkozott-e már ilyen hiányossággal és meg tudta-e oldani valahogyan?

Vagy tudnátok-e olyan ingyenes email klienst/widget-et ajánlani a telefon gyári email kliensének kiváltására, ami excange szervert is tud kezelni, valamint hanggal is tud jelezni új levelek érkezésekor?
(és persze jó lenne, ha nem tolna állandóan reklámokat az arcomba...)
:F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2575) csapee válasza gulyasa (#2574) üzenetére


csapee
senior tag

Amikor hozzáadtad a fiokot, be volt jelölve az értesites? Mert érdekes hogy jogosultságkezelöben nálam sem szerepel de mukodik.

Csapee

(#2576) Janije24


Janije24
tag

Üdv!

Ismét felteszem a kérdésem , mégpedig ugyan azt amit tegnap,
lassított felvétel készítésére van lehetőség? :F
Nem nagyon találtam rá semmi konkrétat, valahol azt írják tudja valahol meg azt, hogy nem.

Köszi a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#2577) bogabi válasza gulyasa (#2574) üzenetére


bogabi
senior tag

Szia! Nem ingyenes a program, amit javaslok, de - talán - a legjobb ActiveSync megoldás már régóta: Touchdown. Nem sokkal több, mint 4000 HUF, szerintem ennyit bőven megér - én évek óta használom. Itt a link, nézd meg, hátha bejön: [link]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2578) royalka válasza Pickit3 (#2573) üzenetére


royalka
őstag

Sajna nem. Totalcommander, csomagolgatás és xlm szerkesztés. Amit linkeltem témát tedd fel, iszonyat jó h sok helyen a háttérrel változik a fülek háttere is. Remélem több dolgot is el lehet majd lopni a nagy tesótól.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2579) Szevi


Szevi
tag

Üdv mindenkinek, szeretném megosztani mindenkivel, hogy elérhető a Horizon Go frissítése a Play-en.
Megoldották a hibát!

(#2580) doongoo válasza koxminator (#2559) üzenetére


doongoo
addikt

törölve

[ Szerkesztve ]

(#2581) doongoo válasza gulyasa (#2574) üzenetére


doongoo
addikt

Ugyanez van nálam is. Illetve néha ha épp megnyitom a klienset, akkor utána egy darabig még jelez, de aztán nem.

(#2575) csapee
én beállítottam az értesítést a fiókbeállításkor, de mégis problémás

[ Szerkesztve ]

(#2582) gulyasa válasza csapee (#2575) üzenetére


gulyasa
őstag

Na a következő a helyzet...
Mégis sikerült megoldani az értesítés funkció működésre bírását.
Senki ki nem találná, hogyan - ha mégis lenne valaki, akkor az olyat tud, amit én nem...

Szóval végül bementem a szinkronizálási beállításokhoz, ahol eddig mindhárom lehetőség (emailek, névjegyek és naptárbejegyzések is) be volt kapcsolva, ott az emailek szinkronizálása kivételével a másik kettőt kikapcsoltam.
És láss csodát, működik a hanggal értesítés, meg a szöveges az értesítési sorban.
De azt akkor sem értem, miért ez kellett, hogy működjön... :F

Mondjuk jó lenne meghekkelni valahogy azt is, hogy 5 percnél sűrűbbre is lehessen állítani a szinkronizálási időközöket...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2583) doongoo válasza gulyasa (#2582) üzenetére


doongoo
addikt

Én most megnéztem a kliensen belül. Kikapcsoltam az értesítést és vissza. Most működik, kíváncsi leszek meddig.
Az időköz nálam push-ra van állítva (kliensen belül lehet állítani). Most pl. előbb láttam telón a levelet, mint outlookban...

(#2584) gulyasa válasza doongoo (#2583) üzenetére


gulyasa
őstag

Áááá nem igaz.
Egy kis ideig tényleg működött a fenti megoldással, de most újra visszaált a régi módira, nem jelez hanggal. Megint csak akkor értesülök a levelek érkezéséről, ha ránézek - amikor eszembe jut - a telefonra... :W

Biztos valami bug lehet.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2585) doongoo válasza gulyasa (#2584) üzenetére


doongoo
addikt

próbáld ki az ajánlott touchdownt, lehet én is megnézem majd (hátha az stabilan megy)

(#2586) koxminator válasza doongoo (#2585) üzenetére


koxminator
senior tag

Én is évek óta használóm a Touchdownt céges emailezésre telefonra+tabletre. :K

Egyébként aki 1nél több céges fiókot használ, szerintem mindenképpen érdemes a gyárin kívül még 1 klienst használni

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#2587) Black&White válasza gulyasa (#2582) üzenetére


Black&White
addikt

PNF Root, Playről.

(#2588) civli74


civli74
csendes tag

Sziasztok

hogyan lehet vissza állítani a véletlenszerű kezdő képernyőt a segítséget előre is köszönöm

(#2589) Pickit3 válasza civli74 (#2588) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Újra beállítod a témát.

(#2590) royalka válasza civli74 (#2588) üzenetére


royalka
őstag

A saját témáknál alul van egy testreszabás gomb, arra nyomj. Majd a képernyőzár stílusoknál kiválasztod a legutolsót (legalább is nekem az a gyári. ;)

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2591) mofiba


mofiba
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok egy jó zenelejátszót ajánlani a készülékhez?
A beépített is megfelelne, de sajnos ha egy albumot szeretnék meghallgatni folyamatában, akkor nem úgy teszi, a sorrendet rendesen felcseréli, még akkor is, ha sorszámozva van a lista.
De lehet, hogy csak én vagyok ügyetlen, s csak beállítás kérdése, de megvallom, nem találtam még meg.
A Vlcvel próbálkoztam, az jó is lenne, sokkal több beállítási lehetőség van, de itt is elszúrja a sorrendet.
A Musixmatchot kipróbálva végre megvolt a sorrendiség, de olyan, mintha a budiból szólna.

Esetleg valami ötlet? :)

Balázs

(#2592) doongoo válasza mofiba (#2591) üzenetére


doongoo
addikt

poweramp esetleg?

(#2593) HoaryFox válasza mofiba (#2591) üzenetére


HoaryFox
őstag

Nekem is ez a problémám a beépített lejátszóval... esküszöm a 2008-ban kapott Voda 845-ös beépített lejátszója tudta a rendes sorrendet, de egy 2014-es telefon nem :O

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#2594) mofiba válasza doongoo (#2592) üzenetére


mofiba
csendes tag

Nem fillérb., de szerettem volna ingyeneset...
De ha többen azt ajánljátok, akkor megnézem a trialt és ha megfelel, akkor megveszem.
(megvan más forrásból, de rootolt telót írtak a telepítéshez, s ez edigis, s a garanciaidőn belül nem szeretnék ilyesmivel szórakázni)

(#2595) danielgalaxy válasza mati12 (#2528) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Közben találtam egy mégjobbat. Nem kell hozzá desktop sem, két telefon vagy tab - telefon viszonylatban is azonnal vihetők korlátlanul fájlok azonos wifi hálózaton, bármely platformon. Playen Send Anywhere néven van fent, ingyenes.

(#2596) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

sziasztok!miért nincs navi a készülékemen emui 3.0 óta?melyik a legjobb navi ami ingyenes és magyar?

(#2597) civli74 válasza Pickit3 (#2589) üzenetére


civli74
csendes tag

Köszi nektek :R :R

(#2598) Lagabor11 válasza gulyasa (#2574) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, ezzel én is szenvedtem, nekem a kínai írásjelek is bejöttek ékezetes betűk esetében, nagyon mókés volt így a fejléc.... :)
A MyMail volt olyan kedves, hogy ez ezt kiváltotta, ez egész jó, majdnem olyan mint a Gmail, valamint ide lehet mindent bevinni. Nézd meg, lehet neked is megoldja a kérdést. :)

(#2599) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, H60-L02-es, feltelepítések után egy darabig szépen megy, majd a telefon a tárcsázásoknál elkezd lassulni, utána a készenléti idő is rohamosan csökken. Ezt már másodjára játszom el, kicsit aggaszt, mert egy teljes telepítés a használatra sok-sok idő... az sw nálam H60-L02V100 és itt sok adat még, végén: B307SP03 gondolom ez lenne a lényeg. Az összefoglaló alapján tudtam meg (köszönöm:)), hogy ez teljesen belpiacos verzió WO jelzés jön a bekapcsolás után némi kínai szöveggel, nagyon mókás... :)
Nagyon ódzkodom, hogy teljesen nulláról húzzam fel 3 gombossal, mert ha nem jön össze akkor nagy baj van, két kártya erősen használat alatt van, nem tudok hirtelen új telcsit beaktiválni... szóval van valakinek használható tippje?
Még valami, a témák közt előző telepítésnél egy nagyon jót találtam, de ez most nincs fent, de nem is tudom, honnan lehet letölteni, abban volt a három irányú megoldás is, felvétel, elutasítás és SMS elutasítás, de ezt most nem érem el, hogyan lehet letölteni?
Előre is köszönöm. Gábor

[ Szerkesztve ]

(#2600) Lagabor11 válasza mofiba (#2591) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

AIMP-et próbáltad már?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.