Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Tomasek


Tomasek
csendes tag

Hello!

Edigitalos készülékem van, és azt vettem észre h néha eldobja a hálozatot (voda) a telefon. Ez telefon vagy szolgáltatói hiba?

(#1252) danielgalaxy válasza Tomasek (#1251) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez szerintem Rom hiba, nekem is csinálja, volt hogy csak factory reset segített visszahozni, néha meg csak pár másodpercre csinálja.

(#1253) pampika válasza Tomasek (#1251) üzenetére


pampika
őstag

lehet ez is, az is, vagy épp ott "lyukas" a hálózati lefedettség vagy épp sim kártya hiba is, ha régi a kártyád. utóbbi esetben bemész a vodához, kicsit rásírsz/megmutatod ha épp nincs hálózat és adnak másikat ingyen :)

(#1254) doongoo válasza rafis83 (#1246) üzenetére


doongoo
addikt

Nem butaság, így van, a 3-gombos az full gyalu

(#1255) danielgalaxy válasza doongoo (#1254) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Kösz mindkettőtöknek! ;)

Na de akkor úgy látszik 109-re csak akkor jön frissítés, ha jelentkeztél béta tester-nek.

[ Szerkesztve ]

(#1256) doongoo válasza danielgalaxy (#1255) üzenetére


doongoo
addikt

legalábbis most, később biztosan lesz erre is

(#1257) Tomasek válasza pampika (#1253) üzenetére


Tomasek
csendes tag

Budapest központjában ment el többször pár másodpercre a térerő. A telefon 3, a sim kártya 2 napos.

(#1258) poolzee válasza Tomasek (#1257) üzenetére


poolzee
tag

nekem soha nem volt ilyen gondom...(telenor)

poolzee

(#1259) danielgalaxy válasza poolzee (#1258) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Szinte észre se lehet venni, mert néha csak pár másodperc az egész.
Bár most már nem csinálta 2 napja.

(#1260) Smithy87


Smithy87
senior tag

Na feltettem a korábban linkelt XDA-s kolléga álltal letoltott 3.0 frissítést. Semmit nem gyalult le. Gyorsabb nem lett ellemben lasabb sem. Nekem is Edigis L04 van. Nem tapasztaltam javulást viszont az itt leírt hibákat sem. Szerintem csúnyább a 3.0 mint a 2.3 :) De ez egyéni. Nem találtam meg a témázó appot. :( Valamint a play store is eltünt a látható ikonok közül.

(#1261) Trotter66 válasza doongoo (#1256) üzenetére


Trotter66
tag

És, ha a Béta van fent és nem jelentkeztem teszternek? Elvileg akkor nem jön?

Regisztráljak és várjam a csodát? Lehet a Bétára a véglegest feltenni, vagy vissza kell állítani a 109-esre és ezt követően mehet a 3.0-ás?

(#1262) Trotter66 válasza Smithy87 (#1260) üzenetére


Trotter66
tag

Na az nekem is eltartott egy darabig, amíg rájöttem a téma ikon hollétére. Az egyik gyűjtőmappában keresd. Elvileg nekem a gyorsgombsorba tette alapból. A Playstore önálló ikonként volt nálam az egyik képernyőn. Remélem segítettem.

(#1263) Smithy87 válasza Trotter66 (#1262) üzenetére


Smithy87
senior tag

Szia! köszi a tippet valóban ott volt csak nem látszott. Mostmár megvan szórakozok is majd vele. remélem erre már jönnek frissítések. :D Az nem lehet gond, hogy a 114 et átugrottam? 109 sp1 ről frissítettem a 370esre

(#1264) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Kicsit lemaradtam, de gondolom, hogy ez a L04(edigital) telós topik.

Nos én is eldöntöttem, hogy regisztrálok erre a tesztelős micsodára, de ahogy sejtettem már regisztrálásnál úgy kidobott mint a sz*r arra utalva, hogy ne te ne... :DDD

A jó hír az, hogy harmadjára sikerült, de mivel türelmetlen vagyok ezért félpercenként nyomogatom az online frissítés gombot. Mennyi idő múlva küldik a frissítést?

(#1265) Smithy87


Smithy87
senior tag

Egyébként a sokkal korábban linkelt csoda fóliából van valakinek? Mármint esetleg tovább értékesítésre irányomba. továbbá van e aki használja. :D

(#1266) Trotter66 válasza Smithy87 (#1263) üzenetére


Trotter66
tag

Sajnos erről nekem nincsen infóm. Én is 109-ről frissítettem a bétára.

(#1267) doongoo válasza Trotter66 (#1261) üzenetére


doongoo
addikt

Nem vagyok én jövőbelátó...
3-gombossal bármire felmegy a stabil tutira

(#1268) doongoo válasza Smithy87 (#1265) üzenetére


doongoo
addikt

Ha a touch plusra gondolsz, akkor újra kapható. A másik topicban ott a link a rendeléshez.

(#1269) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Szegény honor6-ot hogy szidták tegnap a z3c topikban... "Mert a hüvej egy sz*r, sz*r a hw és sz*r a emui"... hmmm erős érv! És még miért jobb a z3c?? "Hát meee ott van a képernyő fölött a sanyi felirat"-Hű nem semmi, azért fizessek másfélszer(vagy akár dupla árat) hogy legyen egy hülye felirat?!(esetleg filctoll :)) ) De mégis miben jobb? Háát s5 minősítésű és japán gyártmány!-Azt se tudod mi az az s5 minősítés másrészt megnyugodhatsz hogy az is kínai mint a többi hiába van akármilyen felirat...az összeszerelésről meg annyit hogy (amit győzike szokott) beázik :)) "De ócska műanyagból van"-azért annyira nem ráadásul legalább nem árnyékol :D szóval ott tartunk, hogy a z3c fanok kétségbe vannak esve, hogy amit a z3c HD visz, azt a honor6 fullHD-ba.
De könyörgöm, ha nem tesztszik a rendszer akkor sz*r a telefonnal együtt? Én konkrétan azért vettem mert rohadt jó rendszer. Konklúzió akkor nekem nem tetszik a sanyi szoftvere(de amúgy tényleg nem) és sz*r a telefonnal együtt és most kezdjük el fikázni, fúúújjjjj. Nehogy már jobb legyen a sanyi. Na jó azért nem kezdek gyerekeskedni mint a másik topikban és elismerek hogy jó KIS telefon, de csak olyan személyeknek akik nem értenek a telefonhoz. És z3c-re sem cserélek pedig kértek ...sőt z2re is. De mivel tudom melyik a jobb így maradtam a honornál. :))

(#1270) Lagabor11 válasza istiurog (#1211) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, ezzel én sokat sz...m, a megoldást én is itt kaptam:
megnyitod a huawei app stor et és beírod akeresőbe, hogy google. Bejön ez a kép:
https://docs.google.com/file/d/0B8ZHsMHafncZMndiR1RyR0NFc2s/edit?usp=docslist_api
Ráböksz fent a google ikonokkal teli képre, bejön ez a kép:https://docs.google.com/file/d/0B8ZHsMHafncZczhOVUR6VlJCRE0/edit?usp=docslist_api
Lejjebb görgetsz és kiválasztod a következő képen középen látható contacts syncet:https://docs.google.com/file/d/0B8ZHsMHafncZRHB3VUxTVVZMSms/edit?usp=docslist_api
Telepíted és a telefon beállítások-fiókok- google alatt engedélyezed a szinkronizálást

A lényeg, hogy az app centerben van banner is, ez zavart meg engem is, erre kell kattintani, utána kis kinai nyelv lecke, de az ikonok mutatják a megoldást :)
No para, menni fog, után jön a nagy boldogság. :)
Ha frissíted 3.0-ra, akkor a play store-t újre le kell az app centerből töltened, ezt is besz...m, de hamar rájön az ember. A témák közt találsz majd nagyon jó felületeket amelyek ingyenesek, szép és mutatós, meg informatív is, mindegyik, ahogy tetszik... :)

Kitartás.

(#1271) Lagabor11 válasza doongoo (#1267) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Szia, korábban sokat segítettél, lenne még egy kérdésem, ha lehet:
A H60-L02-es be volt 8 Gb kártya amit kicseréltem 32 Gb-ra. Az új kártya kapott FAT32-es formázást, feltöltve 5 Gb adat. telefon remekül befogadta, majd egy ki és bekapcsolás után a kártyára hibát jelzett, formázást ajánlott fel. Erre ráböktem, majd nem nagyon történt semmi sem. Persze lehet türelmetlen voltam félóra után, kivettem, gépen megnéztem, a kártya nem olvasható. :( Ok, újra formáztam, most NTFS választással. Ez most működik, viszont gyorsabban merül a telefon. Van tipp, mit tehetek? Kerestem menüt ami formáz, azt nem találtam meg.
Köszönöm.
Gábor

(#1272) HoaryFox válasza Lagabor11 (#1271) üzenetére


HoaryFox
őstag

Beállítások->Tárhely->(lent)SD-kártya törlése

Ez formázza a kártyát, hiába csak törlés a neve :DD

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#1273) nimba1


nimba1
aktív tag

Én is jelentkeztem tesztelőnek még régebben, de nem jött frissítés. Mondjuk az enyémen 108-as van még. Ahogy látom 109- ről települ. De gondoltam akkor felajánlja sorban.

(#1274) Lagabor11 válasza HoaryFox (#1272) üzenetére


Lagabor11
csendes tag

Köszi, tesztelem már :)

(#1275) thomboy


thomboy
tag

EMUI 3.0 update for Honor 6 is finally here! Your phone will automatically update over the coming week so you can make the most of all the enhanced features. #FORTHEBRAVE

https://www.facebook.com/HonorEurope

Bár addig se akarok várni... :))

| Trance 4ever |

(#1276) Trotter66


Trotter66
tag

Urak, valaki tudja-e, hogy hol lehet - ha egyáltalán lehet -, a betű színét állítani a 3.0 bétában?

A témák testreszabása opcióban sok mindent lehet állítani, de a betűszínt nem.
Az a probléma, hogy az általam preferált Free elnevezésű téma színsémájában az sms üzenetek egy szürke buborékban jelennek meg, melyben a számokat meghatározhatatlan zöldben hozza a séma. Na ez az, amit nem lehet látni.

Maga a téma teljesen jó, pláne, hogy egy másik téma ikonjait tettem rá, csak valahogy a színsémát kellene meghekkelni.

Tud valaki segíteni? Vagy van-e olyan közöttünk, aki írt már témát, sémát Honor6hoz?

Hárombetűs navigációhoz elég terjedelmes téma és sémakollekció van, ami szerkeszthető is - értők számára.

[ Szerkesztve ]

(#1277) Szevi


Szevi
tag

Üdv mindenkinek. Érdeklődnék, hogy erre a H60 - L04 V100R001C00B108SP01 verzióra is érkezik vagy letölthető már az EMUI 3.0?

(#1278) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok! Melyik otg kábelt ajánlanátok ezek közül? Köszi

(#1279) monti0222w válasza Szevi (#1277) üzenetére


monti0222w
addikt

Úgy tudom a hivatalos OTA-n még csak érkezik.

(#1280) Szevi


Szevi
tag

Letöltöttem ezt: H60-L04V100R001C00B109SP01 felmásoltam egy dload mappában belső tárhelyre. Inditottam helyi frissítést, de nem találja. Mit rontok el? Köszi!

(#1281) Szevi


Szevi
tag

A frissítés megtörtént. várjuk az EMUI 3.0-át. béta nem érdekel.

(#1282) galbi1972


galbi1972
tag

Van valami link esetleg, ahol össze van szedve ami a rootoláshoz kell + leirás vagy video (youtube-on találtam de pocsék a minösége...) ? Most az EMUI 3.0-ás B370-es van rajta

(#1283) doongoo válasza galbi1972 (#1282) üzenetére


doongoo
addikt

Holnap belinkelem Pc-ről az xda full index topicját

(#1284) doongoo


doongoo
addikt

Egy darab gyári fehér Smart cover flipes tok eladó privátban

(#1285) Emmácska


Emmácska
újonc

Sziasztok! :)
Kérdés mindazokhoz, akik próbálgatták az EMUI 3.0 tesztverzióját: van valami mód arra, hogy a szokásos androidos gombok jelenjenek meg alul, ne kis síkidomok? :D Engem borzasztóan zavar a screenshot-okat látva, hogy a kis vissza-nyilacska helyén egy háromszög van.
Ha ezt nem lehet megmókolni, szerintem nem fogom letölteni a frissítést, inkább maradok a 2.3-nál. :N

Technikai Analfabéla

(#1286) Trotter66 válasza Emmácska (#1285) üzenetére


Trotter66
tag

Nem tudod megváltoztatni, viszont, amikor nincs rá szükség eltüntethető a beállítások menüből. Gyakorlatilag redőnyként tud működni, hasonlóan, mint a parancsikonok, amelyeket fentről húzol le.

(#1287) Emmácska válasza Trotter66 (#1286) üzenetére


Emmácska
újonc

Értem. Köszi szépen a választ! :)

Technikai Analfabéla

(#1288) doongoo válasza galbi1972 (#1282) üzenetére


doongoo
addikt

(#1289) galbi1972 válasza doongoo (#1288) üzenetére


galbi1972
tag

Köszi! Az enyém H60-L04-es Edigitalos, a feloldó kódot már megszereztem, a többi menetben van különbség az ázsiai verziókhoz képest?

(#1290) doongoo válasza galbi1972 (#1289) üzenetére


doongoo
addikt

Szerintem nincs. Arra figyelj, hogy a végén a megfelelő (romodnak megfelelő) gyári recoveryt tedd vissza.

(#1291) thomboy


thomboy
tag

Valaki használ(na) Lazy Swipe programot? Nekem valamiért nem jön össze a beállítása...
Folyamatosan azt írja, hogy "Kérlek engedélyezd a felugró ablakot, és indítsd újra a Lazy Swipe-ot", majd behozza az Értesítéskezelőt:(

Ötlet valakinek?

| Trance 4ever |

(#1292) galbi1972 válasza doongoo (#1290) üzenetére


galbi1972
tag

Az a gondom, hogy a HONOR 6 Multi-Toolal próbálom, de mikor az install recoverynél kiválasztom az 1. Install CWM or TWRP menüt. választhatok 3 lehetöség közül: 1. Install CWM 6.0.5.0 , 2 Install CWM 6.0.5.1 3, Install TWRP 2.8.0.11, de bármelyiket választom bezáródik a program ...( Win7 64bit.)
Van valami ötlet, hogy hol rontom el ?

(#1293) Elar


Elar
senior tag

Egyébként mennyivel tud "többet" az Emui 3 ?
Mi fog változni a 2.3-hoz képest?

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#1294) Trotter66 válasza Elar (#1293) üzenetére


Trotter66
tag

Sokkal kezelhetőbb, több variációs lehetőség. Testreszabhatóbb. Egyértelmű fejlődés a 2.3-hoz képest és szerintem előre. Nekem még Bétám van.

[ Szerkesztve ]

(#1295) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Valakinek már megjött a végleges EMUI 3.0 OTA frissítés?

H60-L04 edigitalos.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#1296) Trotter66 válasza HoaryFox (#1295) üzenetére


Trotter66
tag

Nekem még nem. Szintén Edigitalos.

(#1297) galbi1972 válasza Trotter66 (#1296) üzenetére


galbi1972
tag

Közben megoldottam.... Nekem is Edigitalos én XDA-s B370-es EMUI 3.0-ás van rajta. Ez már szerintem a végleges lehet....

(#1298) Land


Land
veterán

Lehet G3-ról Honor 6-ra váltok... Van akivel már priviben beszélgettem erről. Esetleg ha van még korábbi G2/G3, N5 tulaj, érdekelne a véleménye a váltásról.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1299) danielgalaxy válasza Land (#1298) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én S5-ről "váltottam" (megszabadítottak tőle) és Honor 6-ot vettem utána. Semmiképp nem érzem hatalmas visszalépésnek. Önszántamból nem cseréltem volna le, de elégedett vagyok ezzel a telefonnal. Pulzust nem mér és ba*zki még ujjlenyomatot sem hajlandó olvasni ez a dög, pedig de megveszek érte annyira hiányzik... :D

(#1300) Trotter66 válasza galbi1972 (#1297) üzenetére


Trotter66
tag

Akkor vajon miben különbözik a bétától? Mert nekem is ezek a paraméterek szerepelnek a bétában.. :K

Esetleg csinálnál egy screenshotot a paraméterekről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.