Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Smithy87 válasza Elar (#1498) üzenetére


Smithy87
senior tag

Annyira nem hülyeség két topikra szét választani. A két simesek jellemzően kínából származnak és teljesen más a típus számuk is. Ha egybe vesszük és frissítéseket meg romokat linkelünk nem 1-2 db fog papírnehezékké válni. A Kezdő HSZ.eket kellene helyre tenni az statikus kint van minden oldal fölött. Ha ki van írva, hogy EDIGIS 1 SIM ES HONOR 6 VAZZEEEE és jön a dualos olcsón külföldről dumával. Jogosan lehet elhajtani, hogy olvastad te a címet,első HSZ.-t, Biliát, nyelvtankönyvet akármit.

(#1502) dptrsk válasza Smithy87 (#1501) üzenetére


dptrsk
addikt

Annak idején a samsung topikokban sem lett abból baj, hogy LTE vagy 3G modell(más a fw), szerintem itt se lenne gond és nem kéne 2 topikot figyelnie mindenkinek.
Annak semmi értelme, hogy valaki elolvassa a tesztet megkérdezi a 2 SIMes modellt és át van küldve a másik topikba.

Az sokkal jobb ha mindenki a kérdésfeltevésben jelzi, hogy melykk modell.

(#1503) monti0222w válasza dptrsk (#1502) üzenetére


monti0222w
addikt

Az összefoglaló nem lenne hülyeség, meg az 1 topicos rendszer, de ezt minél többen kellene támogatni, volt már próbálkozás egyesíteni, de lelett szólva az ötlet! A részemről Ok. az egész! :)

Ui: úgyis egyre többen leszünk előre láthatólag!

[ Szerkesztve ]

(#1504) Black&White válasza 39764 (#1492) üzenetére


Black&White
addikt

A sárga foltok a kijelző alsó részén.
A kijelző szerelésénél felhasznált ragasztó nem kötött meg rendesen.Adni kell neki egy kis időt, illetve létezik pár DIY módszer, amivel segíthetsz a dolgon.
-UV lámpával adsz neki pár percet (5 perc) az érintett területen.
-Reggeli napsütésben kirakod az ablakba (állítólag UV szempontból ez az ideális időszak)
-Teljes képernyős filmlejátszás, játék.

Amúgy ez nem a Huawei, vagy az itt használt JDI kijelző nyűgje.
Pl. elég sok LG és pl Apple termék is érintett.
Mindenesetre valaki rákérdezhetne az e-nél mi az állásfoglalásuk ez ügyben, mert szerintem garanciális probléma.
Más típusoknál él is a csere lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#1505) sCOORp


sCOORp
csendes tag

Üdv Urak!

Edigis készülékem a frászt hozta rám. Egyik pillanatról a másikra a következő üzenet jelent meg és azóta folyamatosan ismétlődik, ha leokézom: "Sajnáljuk A(z) Rendszer UI alkalmazás sajnos leállt. OK"
Kikapcsoltam, újraindítottam, de nem lehet eltüntetni.
Így nem lehet használni a készüléket. :(
Volna valamilyen ötletek? Előre is köszi.

(#1506) monti0222w válasza sCOORp (#1505) üzenetére


monti0222w
addikt

Gyári vissza állítás megvolt?

(#1507) poolzee válasza sCOORp (#1505) üzenetére


poolzee
tag

valamilyen telepítést csináltál és az első indításkor? (gondolom nem tudsz belépni sem mert mindig feldobja?)

poolzee

(#1508) svgyula válasza Smithy87 (#1501) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem is a két fórummal van gond hanem azzal, hogy nem tudják melyik melyik! Az utóbbi időben egy-egy kérdést párhuzamosan mindkét fórumon tárgyalják :( Na ezt nem kellene. Viszont nagyon egyszerűen meg lehetne oldani a dolgot! Legyen egy fórum és mindenki az aláírásában írja oda milyen típust használ és ebből egyszerre kiderül ki tud válaszolni :K Ha vállaljátok én is mindjárt beteszem és működni fog! Csak kell egy moderátorral beszélni, hogy megoldható lenne pl. az átirányítás vagy inkább legyen egy HONOR 6 fórum és oda berakni mindent? Ha olvassa esetleg egy közbeszólást a megoldásokra kaphatnánk?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#1509) sCOORp válasza monti0222w (#1506) üzenetére


sCOORp
csendes tag

Írtam privit.

(#1510) sCOORp válasza poolzee (#1507) üzenetére


sCOORp
csendes tag

Telepítést követően hibátlanul működött, aztán ma használat közben jelentkezett. Vagy a vasárnap, vagy én nem tetszem neki. :O

(#1511) Pystyke válasza svgyula (#1508) üzenetére


Pystyke
tag

Én a két fórumos megoldást támogatom...
A két készüktípus nagyon sok mind nben különbözik egymástól,
(Emui típus, frissítések gyakorisága, sárgásodási-viszhangosodási hajlam, stb)
Míntha két teljesen másik telóról beszélnénk...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1512) sanya67


sanya67
tag

Sziasztok!
10 napja én is csatlakoztam a tulajok táborához (e-digitalos).
P6-ost megörökölte a nejem.
Eddig semmi bajom a H6-ossal, jól teljesít.
Illetve hirtelen egy kérdés:
A gyári e-mail klienst nem tudom rendesen beállítani.
Inviteles fiókot kezel (Imap), beolvas, küld rendesen, de ha törlöm az üzit, akkor a kiszogálóról is törli.
Be lehet ezt állítani, hogy ne törölje?
Ha nem helyezem át a törölt mappába, akkor a pc-s kliens letölti, de egyúttal törli a mobilról is.
Remélem érthető volt...:)

(#1513) monti0222w válasza svgyula (#1508) üzenetére


monti0222w
addikt

Tőlem ok. a dolog! :)

[ Szerkesztve ]

(#1514) dptrsk válasza Pystyke (#1511) üzenetére


dptrsk
addikt

Emuiban tudtommal nem különbözik, csak a 04es típus később kapja meg a frissítéseket, de hardveresen(nfc és dupla simslot) kivételével azonosak.

sárgásodási hajlamról akkor lehetne nyilatkozni, ha gyártás után kb ugyanannyi idő telne el míg hozzájutsz egy AS vagy EU modellhez. De ez ugye nincs így, mivel az AS modell többet áll mire EUs tulajhoz kerül.

(#1515) Pickit3 válasza Pystyke (#1511) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Régen a p6ból 3fajta volt, mégis simán megfértünk egymást mellett. Ráadásul a kínai és az eu-s p6 tulajok támogatták egymást. Emellett egy összefoglaló is gyérítené a hozzászólásokat, mivel ott már a sok újoncka megkapja a választ a kérdésére.

Más:
Mivel én is reklamáltam hogy egy fórumot kéne csinálni ezért csináltam egy összefoglalót. Szeretném ha valamelyik nagykutya megkeresne(vagy akárki) és én elküldeném neki bár kibővítésre szorul. Vagy inkább prototípus, de legalább van valami kiindulási alap.

(#1516) sCOORp válasza sCOORp (#1510) üzenetére


sCOORp
csendes tag

Gyári visszaállítást követően monti0222w segítségével ismét üzemel a kicsike.
Köszönöm!

(#1517) monti0222w válasza sCOORp (#1516) üzenetére


monti0222w
addikt

:C Ok.

(#1518) hvilmos válasza doongoo (#1477) üzenetére


hvilmos
újonc

Is-is

(#1519) xtevo válasza Pickit3 (#1515) üzenetére


xtevo
őstag

Szerintem logout-on kéne egy összeszedni mi minden legyen benne, és így az aktív közönség rakná össze közösen. ;)
Rögtön átlátható lenne az egész, szvsz.

(#1520) Tibacca válasza doongoo (#1473) üzenetére


Tibacca
csendes tag

Ha megkapom a telefont, akkor majd leírom én is a tapasztalataimat, A karcolástól nem félek, belül végig van ragasztott védőréteg.

(#1521) Pickit3 válasza xtevo (#1519) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én nem gondolkodok ilyen nagy mizériában csak egy topikot kéne csinálni egy összefoglalóval a tetején. Mondjuk én Skynet258 gondoltam, persze ha kedve van hozzá :)

(#1522) Skynet258 válasza Pickit3 (#1521) üzenetére


Skynet258
veterán

Nah, ahogy priviben is válaszoltam, nekem nincs jogosultságom az első hsz-t átírni, csak modi tudja ezt megtenni. Lényeg a lényeg, össze kell szedni mi legyen az első hsz-ben, ide be lehet szúrni a különféle verziókat, módosításokat, nem szoktak szólni érte. Aztán ha összeállt a végleges, kell keresni egy modit, ő pedig beteszi az első hsz-be.

Benne lehetnek olyan dolgok, hogy mittomén

- hányféle Honor 6 szerezhető be, mik a különbségek hardveresen
- ROM-okat honnan lehet lekapni
- ajánlott kiegészítők
- milyen ismert hibákkal találkoztunk már, esetleges megoldások ha vannak

ilyesmik. Meg kell nézni egy pár másik jól pörgő készülék topikját, aztán onnan ihletet lopni. :D Mehet be kép is, meg lehet ezt csinálni egész igényesen. :K

És akkor viszont egy topikra kéne átszokni, el fogunk itt férni a különféle verziókkal (ezt is be lehet írni az első hsz-be, hogy "ha felteszel egy olyan kérdést ami típus specifikus lehet, akkor ne felejtsd el odaírni, hogy neked milyen készüléked van!)".

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#1523) justo00 válasza svgyula (#1508) üzenetére


justo00
tag

Egy kicsit visszavehetnél a nagy arcodból, mert azt hiszed te vagy itt a BÓLER!

(#1524) Pickit3 válasza justo00 (#1523) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nincs itt semmi arcoskodás, sem veszekedés. Simán meg fogjuk oldani a problémát. Személy szerint én rajta vagyok az ügyön és aki segíteni akar az jelezzen pü-ben.

(#1525) rendesadam válasza Skynet258 (#1522) üzenetére


rendesadam
tag

Hali!

Végigolvastam mindkét fórumot, bár (még) nincs ilyen telefonom. Rengeteg okosságot, érdekességet találtam, amit érdemes lenne kigyűjteni és egy összefoglalóban közzé tenni, függetlenül attól, hogy mi lesz a két topic sorsa. Csak valahogy nincs bennem lelkesedésem újra nekiállni, meg talán érdemes lenne ilyen készülékkel is rendelkezni :]

(#1526) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

.

(#1527) chabusch


chabusch
tag

Sziasztok! Tegnap szert tettem egy H60-L04-re és két dolgot vettem észre. Kerestem a fórumban, hátha szóba került már, de nem találtam. Szóval a két dolog:

- a telefonkezelőben nem találom az alkalmazások hozzáférését kezelő részt. A permission manager helyén a networked applications van. Tudja valaki esetleg, hogy lehet előszedni a permission managert?
- ha egy kontakthoz nagyobb felbontású kép van rendelve, az nem jelenik meg a tárcsázóban. A kép visszavágásán kívül van más lehetőség arra, hogy a kép megjelenjen?

Köszi
Cs.

(#1528) Black&White válasza chabusch (#1527) üzenetére


Black&White
addikt

1. Telefon-kezelő, swipe jobbról balra, Jogosultságkezelő
2. Playről egy külső alkalmazással, pl ezzel: [link]
3.Jönni fog, de az OTA frissítés az már csak ilyen, nem egyszerre ugrik fel mindenkinél..
Egyébként a B114-es frissítés, ha jól emlékszem, kifejezetten az orosz felhasználók számára készült.Csak azért kaptátok meg, mert mindenki frissített a szintén orosz piacra kiadott B109-re.

(#1529) Pystyke válasza Black&White (#1528) üzenetére


Pystyke
tag

A kapcsolatok képének méretét lehet valahogy növelni?
(híváskor ne csak egy kis bélyeg legyen, hanem pl teljes képernyő?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#1530) pampika válasza Pystyke (#1529) üzenetére


pampika
őstag

+1
jó lenne vmi gyári megoldás, h ne kelljen külső progi

(#1531) chabusch válasza Black&White (#1528) üzenetére


chabusch
tag

Nagyon köszi!

A telefonkezelőben a jobbról balra swipe után nincs jogosultságkezelő, csak "networked apps", amiben azt tudom állítani, hogy az alkalmazások hozzáférjenek-e a nethez mobilon és/vagy wifin keresztül. Más jogosultságot nem tudok állítani.

(#1532) RP1980


RP1980
tag

Üdv mindenkinek!

Ma megérkezett a nillkin frosted tok és a 9h fólia. A tok hihetetlen jó. 100% méretpontos, jó tapintású és a kikapcs gombot is jobban kitapintom. Szóval remek!

(#1533) RP1980 válasza RP1980 (#1532) üzenetére


RP1980
tag

A 9h fólia már nem annyira super.... Szerintem ront az érintőképernyő érzékenységén... Nem tudjátok, lehet valahol az érzékenységet állítani?

[ Szerkesztve ]

(#1534) Pickit3 válasza RP1980 (#1533) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Kesztyűmód! :D

(#1535) RP1980


RP1980
tag

Azt még meg tudja valaki mondani,hogy a értesítés kezelőben mi a különbség az értesít és az engedélyez között?

(#1536) Garadow


Garadow
csendes tag

Valaki tud nekem segíteni távirányító kapcsán? A tesztben van linkelve egy oldal ahonnan le kell tölteni két fájlt. Telórol tölstem mindkettőt, és telórol is rakjam fel,vagy szükséges hozzá gép?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#1537) Pickit3 válasza Garadow (#1536) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nem kell hozzá gép. Mind a kettőt le kell tölteni, a rendszer az egyiket elpakolja úgy hogy nem találod meg(szükséges valami ami kell a távirányítónak). A másikat meg telepíteni kell, mint egy alkalmazást és működni fog.

(#1538) dptrsk válasza RP1980 (#1535) üzenetére


dptrsk
addikt

értesít=legközelebb is megkérdezi mit csináljon, mert az app push értesítést küld.
enged=jelzi, mintha üzeneted jönne...

(#1539) Pickit3 válasza RP1980 (#1535) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Ha az értesítést állítod be akkor szól a telefont hogy szólni akar az alkalmazás míg az engedélyeznél nem figyelmeztet a telefon hogy szólni akar az egyik alkalmazás így az egyből szólni fog. Remélem követhető voltam. :)

megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#1540) Garadow válasza Pickit3 (#1537) üzenetére


Garadow
csendes tag

Az a baj, hogy nem tudok rámenni..nem tudom elinditani a letöltést, ha rákoppintok akkor nem történik semmi. Mintha sima szövegre rányomok..
erre van valami orvosság?

[ Szerkesztve ]

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#1541) Black&White válasza Garadow (#1540) üzenetére


Black&White
addikt

Innen próbálod?

(#1542) Garadow válasza Black&White (#1541) üzenetére


Garadow
csendes tag

köszi, innen már jó!

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#1543) zsomba87


zsomba87
újonc

Szerintetek a hatlap kamera koruli zorgese miatt kuldjem vissza garanciaba?

(#1544) Pickit3 válasza zsomba87 (#1543) üzenetére


Pickit3
aktív tag

A kamera objektíve "zörög" magyarul a fókuszáló micsodája. Ezt nem javítják mivel ez nem hiba. Ha megfigyeled akkor az össze telefonnál zörög(kivéve amelyik fix fókuszos).

(#1545) monti0222w válasza zsomba87 (#1543) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem igen, én most megint rázogattam, nyomkodtam, de semmi zörgés nem tapasztalok, pedig erősen csináltam! :)

[ Szerkesztve ]

(#1546) zsomba87


zsomba87
újonc

Volt leeseve kb 50cm-rol kemeny padlora. Csak nem tudom elotte zorgott e. Most ha leteszem az asztalra kicsit erosebben akkor is hallatszik.

(#1547) Skynet258 válasza zsomba87 (#1546) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez semmiképp sem normális, semelyik készülékem sem zörgött még, ahogy ez sem, hiába rázogatom. Viszont ha az esés miatt mozdult el valami, akkor valószínűleg nem fogják gariban megcsinálni... (persze megpróbálni meg lehet).

https://geekpulse.hu

(#1548) Pickit3 válasza zsomba87 (#1546) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én nem vagyok telefongyilkos, :P de azt tudom hogy attól biztos nem lett baja. Ha megkopogtatod a hátulját akkor hallod, hogy zörög az objektív. Előre-hátra mozog mivel így élesíti a képet. Amikor nem dolgozik(nem fut a kamera alkalmazás)akkor szabadon mozog. Ezt már jobban nem tudom kifejteni. Ennyi erővel én is elviszem az autót a szerelőhöz mivel "zörög" a motor. :D

Skynet258
Nekem a legnagyobb esése az fél centi volt(amikor az asztalra rakom) és mégis zörög amióta kivettem a dobozból, sőt még a p6om is. Kivéve az y200, mert az fix fókuszos. :)

[ Szerkesztve ]

(#1549) monti0222w válasza Pickit3 (#1548) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem tudom, de én kopogtatom és semmi zörgés, már az asszonynak is odaadtam, hogy rázogassa, hátha én vagyok a süket, de ő sem hall semmit!

(#1550) zsomba87


zsomba87
újonc

Koszonom a segitseget, lehet h megprobalom visszakuldeni, ha kicsrelik jo, ha nem akkor ez van.
Keves embernel van zorges ez ami fura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.