Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) gulyasa válasza Black&White (#7999) üzenetére


gulyasa
őstag

Tudjuk, de amíg nem kapunk stabil, jól működő Lollipop-ot, addig sokan nem fognak ráfrissíteni, még a developer verzióban sem.
Így az SD írási jogos probléma még mindig időszerű.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#8002) Black&White válasza gulyasa (#8001) üzenetére


Black&White
addikt

Csak kiegészítő információként írtam.
Az itteni hozzászólásokból is jól kivehető, hogy a userek nagy része még KK-n van.
Amúgy L02-n eddig semmi gondom a Lolli Developer-rel, sőt! ;)

(#8003) csiszargabor válasza Black&White (#8002) üzenetére


csiszargabor
újonc

Üdv
Egy kérdés: én nem tudom megcsinálni a frissítést, nem megy...tud valaki segíteni aki helyben megcsinálná? Term fizetek érte.köszönöm

(#8004) Kovaratis válasza Shingen (#8000) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ilyenkor gyorsan telepíteni kell egy vírusírtót (általában a reklámja véletlenül az aktuális hírportálon megtalálható), és ha már ott vagyunk akkor egy memória kezelőt is. Így lesz szupergyors és biztonságos a rendszerünk! :)

(#8005) Black&White válasza csiszargabor (#8003) üzenetére


Black&White
addikt

Írd le, hogy milyen készüléked van.Miről próbáltál frissíteni mire.
Nem szégyen, ha nem értesz hozzá, csak próbálj meg több infót adni!
Pl, a Beállítások/A telefonról menüpontnál a Modellszám sor mutatja a típust, a Build-szám pedig a ROM verzióját.

(#8006) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Tudom, hogy nem romolás, meg ilyesmi a kérdésem, de esetleg valaki megszán, mielőtt feleslegesen kiadok érte pénzt?

Köszi!

(#8007) rafis83 válasza Kbali (#8006) üzenetére


rafis83
tag

Nem ablakos az enyém csak sima, de ezek a tokok nem bírják szerintem.
Előbb inkább mint utóbb elfárad a műanyag, és megreped.

(#8008) miauut válasza Kbali (#7978) üzenetére


miauut
tag

Én is megvettem az ablakos flipet, de túl is adtam rajta, mert nehézkes lett volna az autós tartóval használni. Javaslom neked is, szilikon, vagy fém hátlapvédő, előlapra fólia, és ehhez való autós tartó.

Miauut

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#8009) Hzi válasza miauut (#8008) üzenetére


Hzi
aktív tag

Attól függ, milyen az autós tartó. Az enyém kétoldalról rányomós (racsnis) és teljesen jó az ablakos tokkal, ha csak fogadni akarom a hívást.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#8010) slezakimi válasza Black&White (#8002) üzenetére


slezakimi
senior tag

L02 Lolli Developer.
Semmi gond, sőt egyre jobban tettszik.Egy random rebootom volt, de az akármi lehetett.
Remekül muzsikál :)

:R

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#8011) Black&White válasza slezakimi (#8010) üzenetére


Black&White
addikt

Nekem még ennyi sem, napról napra jobban tetszik! :)


A huawei.ru szerint csak Október végén jön a (stabil) Lolli.

[ Szerkesztve ]

(#8012) Kbali válasza Hzi (#8009) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nekem is olyan van, de én használom a navit is, emiatt kellene kivenni.

(#8013) slezakimi válasza Black&White (#8011) üzenetére


slezakimi
senior tag

3 napja megy rendesen, valami pillanatnyi elmezavar lehetett. :D

:)

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#8014) imis válasza Black&White (#8011) üzenetére


imis
senior tag

Szerintem is nagyon jó. Semmi gondom vele. Nem győztem kivárni a stabilt :DD

(#8015) microvillage válasza Kbali (#7978) üzenetére


microvillage
tag

Nemrég szereztem be egy ilyen "ablakos" verziót. Napi szinten többször nyitom, és csukom használat közben, de semmilyen hátrányát nem tapasztaltam eddig:)

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#8017) microvillage válasza microvillage (#8015) üzenetére


microvillage
tag

Ha arra gondoltál, hogy a telefont ki-be szednéd a tokból az viszont nem tudom. Egyszer beleraktam, és ennyi. Az elöttem szóló kolléga már említette az autós tartót. Oldalról összenyomós fajta van nekem is, teljesen rendben tudom vele használni a flip tokot. Amúgy nekem személy szerint nagyon bejön ez a fajta flip cover, én nem bántam meg a vételét :DD

[ Szerkesztve ]

-Mi Mix 3 tokok beszerzési áron vihetők-

(#8018) imis


imis
senior tag

Lolli-nál a külső sd alvó állapotban lecsatlakozik. Mit állíthattam el? (Próbáltam feltenni egy céges levelezést, ami jelszavazta a telefont és titkosítani akart, így inkább azt a fiokot töröltem)

(#8019) Dominator válasza danielgalaxy (#7934) üzenetére


Dominator
aktív tag

Most eljutottam odáig, hogy fent van a 380-as ROM, de az 511-et nem telepíti, hibaüzenettel leáll.

(#8020) danielgalaxy válasza Dominator (#8019) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Menni fog az! Csak helyi telepítéssel megy, a 3 gombos nem fog működni. Utána csinálj egy gyári visszaállítást, ami szintén hibaüzenettel le fog állni, de újraindulás után mégis megcsinálja.

(#8021) monyo12


monyo12
tag

Októbeeeeer!!!! :(((

(#8022) Black&White válasza imis (#8018) üzenetére


Black&White
addikt

Biztos, hogy csak alvó állapotban csinálja?
Először nekem is szórakozott miután a géphez csatlakoztattam, de frissítettem a HiSuite-ot (2.3.5.11-re) és megszűnt a probléma.
[link]

(#8023) Kbali válasza microvillage (#8017) üzenetére


Kbali
nagyúr

Erre gondoltam én is, mert nem tudom mennyire tolerálja a ki/berakást a tokból, ill. te úgy rakod bele a tartóba, hogy nyitva van a tok?

(#8024) imis válasza Black&White (#8022) üzenetére


imis
senior tag

Ki-be kapcsolgatja a külső sd-t és a kocsiban a BT nem kéri be a telefonkönyv adatait, de a kihangosítás működik.
Szerintem az Exchange elkezdte titkosítani a telefont és valami beragadt, mert leállítottam és töröltem a jelszavas belépés. Mikor elkezdte, azt írta, hogy csak factory reset-tel lehet visszaállítani. Lehet este újra teszem a romot. v. a reset-tel is veszik a root és a google appok?

(#8025) Narakh


Narakh
senior tag

Létezik olyan hely, ahol ezt a telefont meg lehet fogdosni? Edigitalban csak Plust láttam kirakva.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#8026) csiszargabor válasza Black&White (#8005) üzenetére


csiszargabor
újonc

Szia
H60-L02V100R001CHNC00B121SP06
Próbáltam Hisuite felismeri,letölt frissítést de a telefon elakad mikor frissitené...

(#8027) Black&White válasza imis (#8024) üzenetére


Black&White
addikt

Factory reset nem kéne, hogy piszkálja a system partíciót, szóval csak a SU-t kell majd újratelepítened Play-ről.
Az újratelepítés már más tészta, ott módszertől függően elveszítheted azt.
A google alkalmazások is vegyes képet mutatnak: ha gapps-ként telepítetted őket, akkor FR után is maradnak, ha nem akkor bukó.Szerintem. :)

#8026 csiszargabor:
Ez egy jó régi ROM, az utolsó EMUI 2.3-as.Először próbálj meg B307-re frissíteni.Aztán elvileg jönni kellene OTA-n a többinek.
Ha kell segítség, privizz.

(#8028) csiszargabor válasza Black&White (#8027) üzenetére


csiszargabor
újonc

Köszönöm..(ezen a linken nem jön be oldal)

(#8029) Black&White válasza csiszargabor (#8028) üzenetére


Black&White
addikt

(#8030) hetfield88


hetfield88
csendes újonc

Sziasztok,

Honor 6 L12-m van. Problémám, hogy nem tölt be semmilyen telefonszámot a névjegyzékből, sőt a névjegyzéket elindítva a címtárban nem jelenik meg semmi, csak annyi hogy "ismerős lista frissitése folyamatban" aztán ez egyszer csak eltűnik és ugyanúgy fehér kép. Nem tudok hívni senkit, azért ez nem kis para szerintem, kezdek bekattanni, nem tudom hogy ez egy szokásos Android anomália-e vagy Honor, de ez így nem lesz jó... Eddig tökéletesen működött!

Memory cleaner és újraindítás nem segített, az adatokat a Gmail fiókomból veszi, névjegyzék gyári app, net van!

Hogy oldjam meg, elég fontos lenne most hívást indítanom!

Köszi

(#8031) rafis83


rafis83
tag

B511-es béta rom alatt nálatok is nagyon lassan frissülnek az alkalmazások? Illetve nagyon lassan települnek?

(#8032) danielgalaxy válasza rafis83 (#8031) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Sőt, van alkalmazás ami nem is települ. Ami még zavar, hogy az akkumulátor adatokat nem gyűjti, nem tudok képernyő időket se semmi egyéb kapcsolódót nézni. Egyébként jó lesz ez. Úgy vettem észre, hogy hangzásilag nagyot javult a lollipoppal.

(#8033) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

Valaki esetleg nem tud vmi megoldást az FM rádió Halkságára? egyszerűen így használhatatlan buszon ...

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8034) csapee válasza Strauss (#8033) üzenetére


csapee
senior tag

Google Play Music - rádióadások még vannak? ;]

Csapee

(#8035) Narakh válasza Narakh (#8025) üzenetére


Narakh
senior tag

A Plus kijelzője egyébként csak méretben különbözik? Mert úgy simán elég lenne azt megtapiznom.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#8036) Black&White válasza hetfield88 (#8030) üzenetére


Black&White
addikt

Google Contact Sync?
Szinkronizálás be van kapcsolva?
Névjegyzék, Menü, Megjelenítendő névjegyeknél Google fiók van kiválasztva?

rafis83: igen, ez L02-nél is így van.Valószínű az új futtatási környezet, az Art mode miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#8037) hetfield88 válasza Black&White (#8036) üzenetére


hetfield88
csendes újonc

Szinkronizálás be volt kapcsolva! De ha nem lett volna, akkor is mi az már, hogy eltűnnek a nevek névjegyzékből? Vicc...

Amúgy a szokásos infos megoldás bejött: a 3. újraindítás után kidolgozta a problémát és most jó!

Remélem nem lesz ilyen többet, mert akkor kénytelen vagyok elpártolni az Androidtól pedig eleinte szimpatikus volt, de szerintem ilyet nem engedhet meg magának egy szoftver sem! Ez nem az. hogy lefagyott a Youtube vagy valami... :/

(#8038) imis válasza Black&White (#8027) üzenetére


imis
senior tag

Köszi,
megúsztam. Külső sd-t töröltem a telefonnal (valószínűleg megkezdte a titkosítást és valamit átírt), azóta jól működik. A BT-nél töröltem a párosítást telefonon és az autón is, majd újra párosítottam így az is jó lett.

Szerintem ez a lolli-s developer rom teljesen jó, szóval aki nem tud várni az nyugodtan felteheti. :K

(#8039) rafis83 válasza Black&White (#8036) üzenetére


rafis83
tag

Köszi a választ neked ill. danielgalaxynak!
Másik kérdésem az lenne, hogy valahol már elérhetőek esetleg témák 3.1-re? Amit eddig letöltöttem a témakezelőből, vagy innen onnan, azok nem módosították az ikonkészletet.

(#8040) Black&White válasza hetfield88 (#8037) üzenetére


Black&White
addikt

L12 egy kínai model, így alapból semmilyen google alkalmazás nem található rajta.
Persze megoldható a futtatásuk és legtöbbünk mindenféle anomália nélkül használja őket, de egyrészt a Honor nem egy Nexus, másrészt egy oprendszer sem hibátlan. :)

(#8041) Strauss válasza rafis83 (#8039) üzenetére


Strauss
senior tag

Nem tudom, te mit töltöttél le , de mindegyik módosítja az ikonokat :) Témakezelőben rengeteg van belőle.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8042) Strauss válasza csapee (#8034) üzenetére


Strauss
senior tag

_Nem internetes FM rádiót szeretnék... Sajnos a jól bevált Spirit Fm kilőve, mert ez miatt nem szeretném rootolni a mobilt, a saját beépített fm je , meg egyszerűen használhatatlan...

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8043) rafis83 válasza Strauss (#8041) üzenetére


rafis83
tag

Valami bibi volt nálam, most már változnak az ikonok is.

(#8044) gal3 válasza Strauss (#8042) üzenetére


gal3
csendes tag

A beépített FM alkalmazás nekem sem a szívem csücske. Root-olt Honor6-on működik vajon a Spirit? Valaki nem próbálná ki, akinek van már root-ja?

(#8045) Szmoki


Szmoki
senior tag

Sziasztok! Hét elején rendeltem meg ezt a telefont, ha minden igaz már otthon vár rám :) egy Xperia sp-t vált, aminek közel sem hibátlan a szoftvere ezért is lenne most nagyon fontos a stabilitás és gyorsaság. Ezek mellett szerintetek hagyjam KK-n vagy mehet a (fejlesztői?) LP?
Rootolni egyelőre nem szeretnék, de ha valami nem nekem megfelelően működik belevágok :)
Köszi

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#8046) Strauss válasza gal3 (#8044) üzenetére


Strauss
senior tag

Tuti működik... eddig amennyi mobilon próbáltam mindenen működött, ezen is futott volna , csak hát kéri a root ot.. azt meg a gari miatt még nem kap :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8047) Strauss válasza Szmoki (#8045) üzenetére


Strauss
senior tag

Ha az L04 es verziód van akkor az 507 es ROm ot tudom ajánlani , 5.1.1 es lolli béta, de rendben működik.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8048) Black&White válasza Strauss (#8046) üzenetére


Black&White
addikt

Önmagában a bootloader nyitás nem okoz garanciavesztést, ameddig gyári rendszer van a telón.
A root az már igen.Ez viszont csak akkor problémás, ha úgy kell gariztatnod, hogy nem tudod eltüntetni a nyomait. :)

(#8049) Strauss válasza Black&White (#8048) üzenetére


Strauss
senior tag

Tudom, de nem akarok vele xarakodni , ha netán tán mégis beüt a gebasz :)

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8050) Dominator válasza Strauss (#8047) üzenetére


Dominator
aktív tag

Jól látom, hogy nem látom sehol ezt a ROM-ot? Az összes link a Megára mutat, de onnan törölték :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.