Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) gulyasa válasza fil (#2650) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem tudom, van-e jelentősége annak, hogy a te telefonod L12-es.
Az enyém L02, de az, aki az xda-n is hasonló problémáról írt, neki L04 van...

De számomra inkább az (is) furcsa, hogy csak a beépített email klienssel van ilyen gond és az exchange "fajta" levelezéssel, ugyanakkor a Gmail kliens teszi a dolgát rendesen (jelez, villog, stb...)
De mint már említettem, alapban a Gmail kliens nem is tudja kezelni az exchange levelezést és amit ajánlottak hozzá exchange kiterjesztést nekem az sem használható, mert a jelenlegi (legfrissebb) állapotában nem kezel tartományt (domain)... :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#2652) Janije24 válasza monti0222w (#2601) üzenetére


Janije24
tag

Köszi!

Eladó új Zuk Z2 pro tok: http://hardverapro.hu/apro/zuk_z2_pro_armor_hibryd_tok

(#2653) fil válasza gulyasa (#2651) üzenetére


fil
őstag

"...ugyanakkor a Gmail kliens teszi a dolgát rendesen (jelez, villog, stb...)..."
Akkor lehet ,hogy itt a különbség. Én Gmailt használok-

(#2654) Pickit3 válasza fil (#2653) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Egy gyári visszaállítás is segíthet, hogy minden működjön. Sokszor elfordult hogy visszaállítás után jelent megy 1-2 menüpont. Én a múlthéten csináltam egy visszaállítást mivel nagyon teleszemeteltem és nem győztem törölni... A lényeg hogy visszaállítás előtt egy éjszaka alatt 12%-ot merült úgy hogy minden le volt tiltva. Visszaállítás után 2%-ot merült miközben minden engedélyezve volt. A fene se érti. :F

(#2655) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Telefoncserén gondolkozok, jelenleg egy Sony Xperia SP-t használok. Az egyik kiszemeltem a Honor 6. Lenne pár kérdésem a telefonnal kapcsolatosan.

Az SP-n elég sok mindent szinkronizálok folyamatosan: 2-3 Gmail fiók, Facebook, Messenger, Viber, Whatsapp, Instagram, Dropbox
Naponta töltöm, kb. 3 óra képernyőhasználatot bír. Folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet, wifi és GPS.
Mit gondoltok, ilyen használati szokások mellett a Honor 6 tovább fogja bírni mint 3 órás képernyőhasználat?
Az SP nem a multitaskingról híres, most custom ROM-ot használok, ezzel valamivel jobb a helyzet, de még ez se igazán kielégítő. Gondolom, hogy a Honor 6 nem omlik össze attól, hogyha 1 nappal ezelőtti youtube linket nyitok meg a facebookon, aztán miután megnéztem a videót, és mennék vissza a facebookba újratölti az egész applikációt.
Vásárlás esetén az edigital-t választanám. Olvastam problémákat az ott vásárolt készülékekről. Mennyire jellemző a dolog? Máshonnan tudtommal hivatalos magyarországi garanciával nem lehet megvásárolni a telefont.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Próbáltam a kérdéseimre rákeresni. A multitaskinggal szinte biztos vagyok, hogy nem lenne baj. Inkább az általatok tapasztalt üzemidők érdekelnének.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

(#2656) Pickit3 válasza Willie (#2655) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Többet fog bírni mint 3 óra. Nekem eddig 5órás képernyőidő volt a legrosszabb amikor folyamatosan játszottam. Sima netezéssel("2-3 Gmail fiók, Facebook, Messenger, Viber, Whatsapp, Instagram, Dropbox") 7-8órás, de még magasabb fényerőn is 6óra kihozható.
A Honor 6 meg éppen a multitaskról híres. Fagyás vagy összeomlással még senki nem találkozott.
Ezt jól tudod, csak edigiből tudsz venni. Milyen problémákra gondolsz?

(#2657) Willie válasza Pickit3 (#2656) üzenetére


Willie
őstag

Köszi a választ! :)
Nem játszok, úgyhogy gondolom olyan veszély nem fog fenyegetni. :D
De az a 7-8 óra nagyon szimpatikus. :)
Olvastam, hogy recseg a hangszóró. De ha jól emlékszem, akkor csak azoknál jelentkezett a hibajelenség, akik Magyarországon vették.

(#2658) Karpanti


Karpanti
csendes tag

Sziasztok!

A héten vettem végül egy edigitálos készüléket. Az itt leírtaknak megfelelően akartam 3 gombossal újrarakni. Ráraktam az sd kártyára először a 2087# hozzászólásban belinkelt francia b370-es, majd utána az xda developers oldalán talált legfrisebb emui3.0 b370-es romot. Nyilván valamit én rontottam el, lehet, hogy már magát a "3 gombot" egyszerre nem jól nyomtam le :DD? Ha sikeresen indítanám el, minek kellene egyáltalán történnie?

Nálam simán elindult csak a telefon, és a beállításoknál megjelent, hogy rendszerfrissítés érhető el. Ott három lehetőség volt, 1. Online frissítés, a 2.és a 3. pedig az összefoglalóból is ismert helyi ill. USB-s frissítés. Itt a helyi frissítést választottam, és így jutottam mind a két esetben failed eredményhez.:( Nincs valakinek valami ötlete, hogy mit csináltam rosszul?

(#2659) Trotter66 válasza Willie (#2657) üzenetére


Trotter66
tag

Nekem is Edigitalos van. Az enyém nem recseg, sőt a páromnak is e-s van,az sem recseg. És nem is hajlott, mint egyik kolléga írta korábban.

Jellemzősen kétnaponta töltöm, wifi, gps, mobilnet megy rajta egyszerre, igaz nálam a többórás képernyőhasználat ismeretlen fogalom.

(#2660) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Valakinek sikerült már beizzítania a Huawei Cloud-ot? Nekem soha nem elérhető az országomban, pedig más készülékről ment...

(#2661) nimba1 válasza Karpanti (#2658) üzenetére


nimba1
aktív tag

108-ra 109-et kell utána megy a b370.

(#2662) Matyo11


Matyo11
csendes tag

SOS. Lécci segítsetek ha tudtok. Tegnap játszottam a telefonommal (Dragon Mania Legends...nagyon király sztem) és egyszercsak elkezdtem kapni üzeneteket hogy leáll a googl play meg a facebook meg hasonloak. Miután ujrainditottam a sok hibaüzenet miatt a home gomb a képernyön nem reagál, a képernyözár mintha nem létezne (elaltatom a képernyöt az on/off gombbal de amikor ujraélesztem egyböl a kezdöképernyön vagyok ismét), hirtelen a google lett ismét az alapértelmezett billentyüzet, no meg szerintem valami opciok is eltüntek a felugro ablakrol,ami akkor jön elö ha hosszan nyomom az on/off gombot. Valaki látott már ilyet? Gondoltam rákérdezek mielött gyári visszaállitás lenne belöle.

(#2663) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Valahogy be lehet állítani az alapértelmezett Zene alkalmazást, hogy ne csak fájlnév alapján ABC-sorrendben rakja a zenéket vagy maradjak PowerAMP-nál? Jó lenne, ha az ablakos tok kicsi ablakából is tudnám irányítani a zenét :K

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#2664) Karpanti válasza nimba1 (#2661) üzenetére


Karpanti
csendes tag

Szia!

Közben sikerült, de csak ebben a sorrendben ahogy leírtad. Nem ment egyből a 370. Köszi a segítséget! :R

(#2665) Willie válasza Trotter66 (#2659) üzenetére


Willie
őstag

Köszönöm a válaszodat! :)

Húha, az úgy érdekes, akkor Te nem nyomkodod 2 töltés között 4-5 órát? Hátha még majd más is megírja a tapasztalatait.

Van itt esetleg olyan, aki SP-ről váltott?

(#2666) nimba1 válasza Willie (#2665) üzenetére


nimba1
aktív tag

Általánosságban elmondható az edigis 108-as rom, alapból merül,a tesztnél elég csak megnézni milyen sokat van ébren a telefon kikapcsolt kijelző mellett.
A 109, B370 meg nagyon jól bírja, főleg tiszta telepítéssel. Én nálam is be van kapcsolva minden mostanában 3 naponta töltöm 4 óra kijelzővel. Ha megyek valahova autóval és kell a waze akkor sem teszem töltőre mondjuk megy 1,5 órát a gps, akkor 2 napot bír.

(#2667) Lagabor11


Lagabor11
csendes tag

Sziasztok, nekem H60-L02-es van, számítógépre dugáskor nem ismeri fel a win 8.1.
Van valakinek tippje, mit lehet tenni? (B313 van a telefonon)
HiSuite is telepítve van, de hiába kapcsolom be a fejlesztői menüben a USH hibakeresést, nem hozott sikert.

(#2668) Trotter66 válasza Willie (#2665) üzenetére


Trotter66
tag

Mikor, hogy. Van, amikor gyűröm, általában akkor, amikor várok valahol, vagy egyéb hulladékidőmben.
Megmérni nem mértem, hogy egy adott napon mennyi nyomkodom. Viszont nálam napi 2-3 órát biztosan megy rajta aktív módban a Waze. Van, amikor feldugom töltőre, vagy amikor nem.

(#2669) bkiky01


bkiky01
senior tag

A gyári "Okos Vezérlő"-be ha elmentek több eszközt, hogyan tudom visszatölteni mondjuk egy újratelepítésnél, vagy egy 3 gombos után?
Vagy külső progit használjak pl. ZaZa Remote?

(#2670) Trotter66 válasza bkiky01 (#2669) üzenetére


Trotter66
tag

Újra be kell állítani egyenként - legalábbis így tudom.

(#2671) bkiky01


bkiky01
senior tag

Remélem találok rá valami megoldást, mert sok eszközt akarok beállítani..

(#2672) Burgburger


Burgburger
tag

Holnap hozom el az extremtől a telefont. :C Az lenne a kérdésem, hogy a Samsung autós töltő és utazó töltő az jó a készülékhez? Előre is köszi!

(#2673) bkiky01 válasza Burgburger (#2672) üzenetére


bkiky01
senior tag

Ha micro usb-s, akkor igen. :))

(#2674) Burgburger válasza bkiky01 (#2673) üzenetére


Burgburger
tag

S3 a Samsung ahhoz volt!

(#2675) nimba1 válasza Burgburger (#2674) üzenetére


nimba1
aktív tag

igen

(#2676) MunezXBK válasza Burgburger (#2674) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Kevés lesz hozzá, S3 töltője 1A-es, Honoré 2.

(#2677) Burgburger válasza MunezXBK (#2676) üzenetére


Burgburger
tag

Arra azért elég lesz a kocsiban hogy a waze-tól ne fingjon ki navigálás közbenm ugye?

(#2678) Burgburger válasza nimba1 (#2675) üzenetére


Burgburger
tag

kösz!

(#2679) csapee válasza Burgburger (#2678) üzenetére


csapee
senior tag

Szerkesztés gomb!!!!

Csapee

(#2680) Kovaratis


Kovaratis
őstag

Me widget mért nincs itt? Vagy csak én nem találom?

(#2681) Trotter66 válasza Burgburger (#2677) üzenetére


Trotter66
tag

Nekem a korábbi aTab5 telót nem igazán tudta tölteni az egyamperes töltő, amikor mobilnet, GPS és a Waze ment és a háttérben futottak a progik. Amikor jó helyen voltam lefedettségben, akkor tö9ltögetett, de inkább csak a szintentartás volt a jellemző. Vettem egy 2A-s töltőt a kocsiba és onnantól kezdve nem volt probléma. A Honor is töltődik ilyen használat mellett a 2A-s töltőről. Az aTab5 és a Honor között meg ég és föld a hardver tekintetében, vagyis több áramot fogyaszt. Nem egy nagy összeg egy jobb 2A-s töltőt beszerezni, csak javasolni tudom.

(#2682) bullw


bullw
tag

A Gmailbe ha beteszem az exchange fiókot, akkor meg kell változtatni a feloldást. Nine ilyet nem kér, csak ha belépek az alkalmazásba. Gmailben nem lehetne így?
Nekem gmailhez nem kellett tartomány, csak a felhasználónév. MáS app kért tartományt is. Szóval nekem gmail így is kezelte az exchange fiókot, csak a zárfeloldás bosszant...

(#2683) danielgalaxy válasza Pickit3 (#2656) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Maradjunk annyiban, hogy a Honor 6 aksija kiváló, jól bírja a telefon, nagyon szeretjük, de azért a 7-8 óra képernyőidő egy kicsit megmosolyogtató.

[ Szerkesztve ]

(#2684) Burgburger válasza Trotter66 (#2681) üzenetére


Burgburger
tag

Köszönöm az infót! :R

Csapee: Köszönöm a figyelmeztetést! :R

(#2685) Pickit3 válasza danielgalaxy (#2683) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Nekem egyszer sikerül kerek 8órát kihozni, de csak hd módban és a beállításokkal is bűvészkedni kellett. Kis játék, kis telefonálás és sok netezés persze nem nagy fényerőn 6%-ig engedtem lemerülni. Meg lehet csinálni csak érteni kell hozzá. ;)

(#2686) Bazsa74 válasza Pickit3 (#2685) üzenetére


Bazsa74
tag

HD mód? Le lehet venni a kijelzőt full HD-ről? Nem is tudtam. Bár nem is kerestem ilyen beállítást rajta. :)

Off

(#2687) Pickit3 válasza Bazsa74 (#2686) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Persze, képernyőkímélés néven fut. A beállításokban megtalálod a készülék menüpont alatt.

(#2688) Kovaratis válasza Pickit3 (#2687) üzenetére


Kovaratis
őstag

Én nem is nagyon látom a különbséget..

[ Szerkesztve ]

(#2689) Bazsa74 válasza Pickit3 (#2687) üzenetére


Bazsa74
tag

Na azt ki sem próbáltam. Azt hittem ez kikapcsolt állapotban bead egy analóg vagy digitális órát :) Köszi a segítségért. Kipróbálom majd. :R

Off

(#2690) fant0mi válasza Burgburger (#2677) üzenetére


fant0mi
addikt

200 km-t vezettem ugy hogy meg felig sem merult le, toltes nelkul. Igaz a kepernyo felbontasa vissza lett veve, nem fullhd-n ment. 1 A-es toltessel szinten tudja szerintem tartani.

(#2691) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Kb 1 hete a 3 gombos módszerrel újra raktam a 370es romot, de sajna továbbra is random újraindul illetve eldobálja a hálózatot. Gyanús, h gariztatás lesz belőle, ami az edigitalnál nem túl fényes! Nem ezt vártam egy 100HUF-os telótól! És még csak azt se lehet mondani, h egyedi az eset.

[ Szerkesztve ]

(#2692) bogabi válasza Zoli1222 (#2691) üzenetére


bogabi
senior tag

Mindjárt felrobbanok... bootloader unlock kódot próbálok szerezni, de a honlapon - ahogy az összefoglalóban is van - nem sikerül. Már vagy 3 ezerszer beírtam a capcha kódot, de semmi. Azt írja, please input the correct product id. Próbáltam azt is, hogy nem az első típusszámot írom át a böngészőben, hanem random valamelyiket - semmi. :O

És mindezek mellé ismét problémás az emailek jelzése. Ez egy nagyon jó telefon - lenne, ha nem lenne vele ilyen probléma. Miért büntet a sors???

[ Szerkesztve ]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2693) bogabi válasza bogabi (#2692) üzenetére


bogabi
senior tag

H60-l02...

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2694) bullw


bullw
tag

Nekem is B&W segített, mert az én böngészőm sem akarta az igazságot...

[ Szerkesztve ]

(#2695) Burgburger válasza fant0mi (#2690) üzenetére


Burgburger
tag

Neked is kösz! Arra jutottam, hogy kipróbálom, azt ha nem felel meg az igényeimnek veszek egy 2A-es autós töltőt. :C

(#2696) bogabi válasza Burgburger (#2695) üzenetére


bogabi
senior tag

Én ilyet rendeltem: [link]

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2697) bogabi válasza bullw (#2694) üzenetére


bogabi
senior tag

Áh, fáradt vagyok... szmbe sem jutott másik böngésző (Chrome alól próbálkoztam). Na majd kipróbálom mással is.

A tévedés joga fenntartva. A meccs áll egyenlőre, egyelőre ez a helyes.

(#2698) Burgburger válasza bogabi (#2696) üzenetére


Burgburger
tag

Ezt elmentem. :R :R

(#2699) Willie válasza nimba1 (#2666) üzenetére


Willie
őstag

Köszi a választ! :)

(#2668) Trotter66: Neked is köszönöm! :)

Nem tűnnek rossznak az adatok! :)

A Zoli1222 által írt újraindulás sok embernek okoz problémát?

(#2700) Tomasek


Tomasek
csendes tag

Sziasztok!

Edigis készülékem van. Valakinek csinált már olyant a készüléke, hogy teljesen felfórosodik a telefon hátulja és ki is kapcsol a készülék? kb: 1-2 havonta egyszer előfordul. Ez mitől lehet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.