Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) gulyasa válasza Shingen (#16000) üzenetére


gulyasa
őstag

Erre a kérdésre (is) itt találsz választ: http://logout.hu/bejegyzes/black_white/honor_6_osszefoglalo.html

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16002) Shingen válasza gulyasa (#16001) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, megtaláltam de a teloban nincsenek olyan dolgok mint amiket leírnak
Lehet már más a droid rajta nem olyan a felülete.
Ha rámegyek gmail szinkronizál, akkor megjön az üzi, de amúgy meg nem jön meg megint.

Ezen droid 6 van, 4 emui

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#16003) Shingen


Shingen
addikt

nekem még 5 droid van és abban benne van a szikronizálás csúszka, hatosnál ilyet nem is látok

風林火山

(#16004) Willie válasza Shingen (#16003) üzenetére


Willie
őstag

Szia! Próbáld ki az inbox alkalmazást.

(#16005) svgyula válasza Shingen (#16002) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Beállítások-jogosultság kezelő-alkalmazások itt nem csak a Gmail hanem a google service is be kell állítani mindent megbízható alkalmazás stb. jogosultságot. Azt is meg kell adni, hogy milyen hálózathoz férhet hozzá! Ezt a beállítások-adatforgalom kezelés-Hálózati alkalmazások címszó alatt találod meg.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16006) Szevi


Szevi
tag

Sziasztok,
szeretnék megosztani veletek olyan információt, ami hasznos lehet a jövőben. :)
H60-L04
Nem mai darab, 2014 év vége, de egy igazi fenomen.
Anno ZTE Blade első kiadással kezdtem, az is egy nagy durranás volt. de a HONOR 6 szerintem az eddig kiadott legnagyobb ász! Nem tudásban, hanem összességben!
Sajnos eljárt felette az idő. Ki kellett cserélnem (felváltanom) egy másik telóra, de mindennap ránézek és frissítem töltöm.
Sajnos kevés már a hardver és az akku is gyengélkedik. Speedshop Akku+ Hátlap+ munkadíj kb. 10-12 ezer ft.
Ennyit szerintem megér. Nem tudom mi lesz vele. Most Xiaomi Redmi Note 5 64/4 a választott.
Nagyon meg vagyok eddig elégedve vele.
De aha visszaemlékszem, a Honor 6 is ezt adta új korában. :)
Mit mondjak, kezembe veszem a kicsikét és nagyon ott van még!
Sebesség nincs már, hardver gyenge, d a filing!
Ez azoknak szól akik kitartanak. Ez egy ETALON teló!
Sajnos fejlődünk. Mindenki döntsön a fellől, hogy mi az ami neki fontos!
Köszi, hogy elolvastátok!
Szép napot!

(#16007) imis válasza Szevi (#16006) üzenetére


imis
senior tag

Nekem H60-L12 több, mint 3 éves, nincs miért lecserélnem. (egyszer volt akkucsere 2-3ezer Ft + oldal gombhoz kábel kb 1 ezres Kínából) szerintem még teljesen jó a sebessége.
van tartalékban egy H60-L04, azon van egy kékes folt, fekete képernyőn látszik (4ezer volt egy akkucsere a speedshopból)
Szóval tényleg egy nagyon bevált készülék, mondhatni 3 év után már ingyen van :B

(#16008) fil válasza imis (#16007) üzenetére


fil
őstag

Valóban ez egy masszív ,jól megépített készülék. Az enyém is 2014-es (H60-L12). Az egyetlen amit komolyan hiányolok ,hogy az ujjlenyomatolvasót kihagyták belőle. Ha lehet mobilfizetést használok és hát ott nagyon hiányzik. Ha váltok ,valószínűleg ez lesz az oka.

(#16009) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Még nekem is megvan H60-L12, szeretem a halálból hoztam vissza egy rossz romolás következtében. Egy bajom van vele, hogy működő coctact sync ill. calendar syncet csak valamelyik kínai oldaról tudtam letölteni és az első frissítísnél felül írta a magyar régió szerint (valami ilyesmi történhetett) akkor onnantól kezdve nem frissítette a névjegyeket. Ha erre tudtok megoldást akkor még tovább örülnék a telónak... :)

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#16010) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok!

ismét H60-L12 tulaj lettem! :))
még nem olvastam végig a topic-ot, hogy milyen "fejlődésen" ment át az elmúlt 2 évben ez a remek teló...
mivel nekem is ez volt az elő HASZNÁLHATÓ telóm, ami minden igényemet kielégítette, muszáj volt beszerezzek egyet... :)) :)) :))

Üdv
Imi

[ Szerkesztve ]

(#16011) imis


imis
senior tag

L04 utolsó frissítése mi volt?
van ennél újabb:

(#16012) HoaryFox válasza imis (#16011) üzenetére


HoaryFox
őstag

Emlékeim szerint ez volt a legutolsó build.

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#16013) imis válasza HoaryFox (#16012) üzenetére


imis
senior tag

Köszi. :R

(#16014) zsolti197878 válasza Black&White (#14251) üzenetére


zsolti197878
csendes tag

:R így utólag is köszönöm

(#16015) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv. Csak érdeklődnék, hogy egy karc és kopásmentes, tökéletes akkuállapotú H60-L02-es dual simes, 16GB.-os Honor 6-os telefon, szilikon tokban+2 db. új Nilkin tokkal mennyit kóstál manapság? Ja és rootolva, buherálva sosem volt....

(#16016) theooracy válasza theooracy (#16015) üzenetére


theooracy
aktív tag

Ui. : Tudom, hogy van beárazós topic is, csak itt is megkérdezem, ha nem gond.....

(#16017) gulyasa válasza theooracy (#16015) üzenetére


gulyasa
őstag

A sallangok (tok, fólia, stb.) nem sokat számítanak.
A Vatera-n max 30 ezerért vannak kitéve a fix árasok, és úgy látom Telekom-osok, tehát nagy valószínűséggel H60-L04 széria.
A miénk sem ér többet... sajnos... ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16018) theooracy válasza gulyasa (#16017) üzenetére


theooracy
aktív tag

Értem, köszi. Ilyen összeg körülire gondoltam én is... :K

(#16019) urnora


urnora
újonc

Sziasztok ! Korábban telefonomon (2016 júliusában vásárolt Honor 6) mind a Waze mind a Here WeGo jól működött, melynek feltétele a GPS kapcsolat. 1 hete Horvátországban voltam, ahol egyszer csak a Waze újraindításakor a GPS kapcsolatom megszűnt, melyet azóta sem tudok visszaállítani. Bekapcsolom, viszont ezek után sincs GPS kapcsolatom. Lehet elállítottam, valamit, de nem jöttem rá mi a baj. Kérem, segítsetek! Köszönettel

(#16020) xy.zsolt válasza Szevi (#16006) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Engem a mai napig tökéletesen kiszolgál...4éves (használtan vettem, 2 éve, 40ezerért)...szerintem simán vállalható a sebessége és pl még soha nem dobott le a GPS, stb. Amíg ez így van addig ragaszkodni is fogok hozzá. Szerintem minden idők legjobb ár/érték arányú mobilja

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16021) szendo777


szendo777
tag

Sziasztok,
Ha valakinek van ilyen eladó, akár hibás törött csúnya bármilyen, ne kiméljetek. :C

Honor 10 kék

(#16022) theooracy válasza szendo777 (#16021) üzenetére


theooracy
aktív tag

Nekem...

(#16023) gulyasa


gulyasa
őstag

Még mindig megvan az L02-esem, még mindig bírja, így még egy ideig marad is. :D

Viszont annak idején nem nagyon folytam bele a ROM frissítgetésekbe. Amikor megvettem (kb. 3 éve) EMUI 2.3 volt rajta, amit akkor felfrissítettem az aktuális 3.0-ra. Aztán még jött OTA-n a B317.
Akkor nem láttam okát a tovább frissítésnek, azóta is ez a verzió fut a telefonon. Plusz root-oltam a használhatóság kedvéért... ;)

Ettől függetlenül nyomon követtem a változásokat. Azt is tudom, hogy (a látszat szerint) 2016 óta nem jött ki frissebb ROM ("stable" ág.)
Most eldöntöttem, hogy "felokosítom" a telefont a legutolsó verzióra.
Már összegyűjtöttem az összes ROM frissítést (EMUI 3.0, 3.1 és 4.0).
A telefonom mostani állapotától kezdve a stabil ágon már az EMUI 3.0-ból is van/volt még 20 db frissítés és utána jött a 3.1... :F

A kérdésem:

Ha teszem azt a frissítéssel a végső célom, hogy a legutolsó EMUI 4.0-ig (stable 6.4.1) "eljusson" a telefon, akkor fel kell telepítenem az összes 3.0 frissítést, majd az összes 3.1-est és végül az összes 4.0 ROM-ot a megjelenésük sorrendjében?
Vagy elég csak pl. a telefonomon jelenlegi 3.0-ra (B317) ráfrissíteni az első 3.1-es ROM-ot (B526)? És ugyanígy át lehet-e lépni a további 3.1 frissítéseket, azonnal feltelepítve az első EMUI 4.0-t (B807)?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16024) JÁCINT01


JÁCINT01
csendes újonc

Sziasztok kérdés az lenne honor 6 után gyártott kijelző hogy bírja? Gyárit magyar honban nem tudok hozzá szerezni. Választ köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#16025) Kbali válasza urnora (#16019) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak a Waze nem látja a GPS-t vagy más alkalmazások sem?

(#16026) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! Tudom, hogy nem illik hirdetni, de van egy alig használt fekete Nillkin frosted tokom, meg fóliám H6-hoz. Egy nagy tábla Milka ellenében elvihető.

(#16027) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Mi a különbség a Honor 6 előlap csere és a TOUCH képernyő csere között?....mert az előbbit vállalják a szervizben , még az utóbbit nem. Mondjuk én "front glass"-ként rendeltem az alkatrészt, de úgy már rá sem mertem kérdezni :) És ha már vállalják akkor korrekt ezért a melóért a 3000ft munkadíj.....csak, hogy képben legyek.

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16028) gulyasa válasza xy.zsolt (#16027) üzenetére


gulyasa
őstag

Ez azért van, mert a komplett előlapot (a kijelzőt az üveggel együtt) könnyebb cserélni.

Az általad említet "front glass" egy különleges eljárással van ráragasztva a kijelzőre. Annak cseréje igen időigényes és pepecselős meló.
Ahhoz, hogy egy új üveget felrakhass, előbb le kell "robbantani" a régit, vegyszer, hőlégfúvó, kaparóeszköz segítségével. Eközben akár a kijelző is megsérülhet.
És az új üveget sem egyszerű felapplikálni. Speciális UV aktiválós ragasztó kell hozzá, meg olyan eszköz amiben UV fénnyel fixálni lehet a kötést a kijelző és az üveg között (olyan, mint az UV lámpás műkörömépítő szerkezetek...)

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16029) xy.zsolt válasza gulyasa (#16028) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Köszi a választ....azóta magam is rákerestem és tényleg nem egyszerű.....ezért inkább rendeletem Kínából komplett kijelzőt.....17euroba fájt. Durva az, hogy ezt a sima üveget is 3000ft-ért vettem....hiba volt.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#16030) gulyasa válasza xy.zsolt (#16029) üzenetére


gulyasa
őstag

Sajnos ez van.
Ma már elég kompaktra gyártják a telefonokat.
Pedig sok évvel ezelőtt felvetették ötletként, hogy cserélhető modulokból kellene a "jövő" telefonját legyártani.
Ehhez képest ma már a nehezen javítható/szétszerelhető telefonokkal érkezett meg a "jövő"...
Na meg a fixen beépített akksikkal... :(

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16031) suhi84


suhi84
tag

Sziasztok!

Ha beszélgetés közben halkan lehet hallani amit a vonal másik végén mondanak hangszórócsere vagy lehet valami más probléma?

(#16032) svgyula válasza suhi84 (#16031) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Próbáld meg kitakarítani a hangszórót. Én úgy szoktam csinálni, hogy egy nagyon erős mágnesre rátekerek egy papírtörlőt. A hangszóró mágnesénél ha erősebb akkor leszedi az összes fémet ami odakerült.
Utána óvatosan kifújatom és mint az új. Fémport bárhol magába szed a hangszóró mágnese. Ha nem segít akkor csere, de az nem occó, ha kapsz alkatrészt?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16033) suhi84 válasza svgyula (#16032) üzenetére


suhi84
tag

Köszi!
Megpróbálom.
Sajnálnám kidobni a telefont, mert egyébként semmi baja.

(#16035) zsolti197878


zsolti197878
csendes tag

Mint Honor 6 H60-L12 tulaj kb 2014 november óta, most 4 éves múlt készülékkel mondom, hogy még most sem a sebesség miatt cserélem le ezt a kitűnő készüléket.

(#16036) Ceree válasza zsolti197878 (#16035) üzenetére


Ceree
senior tag

Ezt el alatamasztom en is: nekem is van egy a fiokban, neha alternativ itthoni feladatokra hasznalom, teljesen rendben van a sebesseg. Nekem a bizonytalan mukodese hozta el a veget: hiaba csereltettem benne akkut, a random kikapcsolasok megmaradtak sajnos, ez pedig nem toleralhato velemenyem szerint egy telefonnal.

Másolat_eredetije

(#16037) zsolti197878 válasza Ceree (#16036) üzenetére


zsolti197878
csendes tag

Én is cseréltem benne akkut ami elejében szinte hozta az újkori készenleti időt de hamar jelentkezett nálam is a ~10-30%on történő véletlen szerű kikapcsolások.

(#16038) Hzi


Hzi
aktív tag

Sziasztok!
Ha vki felnéz még ide, egy kérdés: Honor 6 L12 olyat produkál, hogy a tárcsázó 3-ból 2-szer kidob.
Rábökök a telefonszámra, mintha indítaná a hívást, de fél másodperc múlva kidob a névjegyhez.

Vmi ötlet?

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#16039) svgyula válasza Hzi (#16038) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Csinálsz egy mentést a rendszerről. Ezután felrakod a rendszernek megfelelő verzió ROM-ot az SD kártyára utána háromgombos telepítés majd a mentést visszatöltöd. Ez általában szokott segíteni mert ilyenkor újra rakja az összes rendszer alkalmazást is.
Ja még egy fontos dolog! Az összes akp frissítést vedd ki és tiltsd le! A rendszerfejlesztést abbahagyták 2016 év végén! Az alkalmazások frissítése csak ronthat a működésükön.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16040) Hzi válasza svgyula (#16039) üzenetére


Hzi
aktív tag

Köszönöm a gyors választ!
Elméletben értem, megcsinálni sajnos nem tudom.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#16041) svgyula válasza Hzi (#16040) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Egyszerübb mint gondolnád. Megnézed a jelenlegi verziószámot a rendszer-telefon menüben. Ezután letöltöd.Az SD kártyára csinálsz egy dload könyvtárat a gyökérbe. Ide kicsomagolod a letöltött zip tartalmát. Ennek egy update.app nevű file-nak kell lenni! A mérete ~2,8GB tehát ekkora szabad helynek kell lenni az SD kártyán! Ha nem akar felmenni akkor az SD kártyát exfat típusra kell megformázni. Ha minden megvan akkor telefon kikapcsol. Ezután mindhárom gomb hang+ hang- bekapcsoló gomb egyidejű lenyomásával és tartásával indítod a telefont. Addig tartod nyomva amíg az EMUI felirat megjelenik. Ha lefut utána minden értelemszerűen.
Nagyon fontos az, hogy azt a verziószámú ROM-ot töltsd le ami a telón van!
letöltés
Esetleg még itt.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#16042) Hzi válasza svgyula (#16041) üzenetére


Hzi
aktív tag

Rendben, köszi.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#16043) szendo777 válasza Hzi (#16042) üzenetére


szendo777
tag

Szia, Arra figyelj hogy ne ugorj egyszerre több verziószámot és csak olyan romot tegyél fel amilyen most is van. Ha 5 akkor bármelyik 5-ös jo, ha 6 akkor bármelyik 6-os. De ne keverd mert tégla lesz. :)

Honor 10 kék

(#16044) Hzi válasza szendo777 (#16043) üzenetére


Hzi
aktív tag

Szendo, tudod, hogy nem értek hozzá, ezért nem fogok ilyet csinálni.
Anno ezért bíztalak meg Téged.
De csak 95%-os a siker, mert a fenti hiba napi szintű és bosszantó.
Vártam Tőled rá javaslatot, de nem jött össze. :(

Ezért írtam ide. Is.
Másik topicban visstaállítást javasolnak, talán azt megpróbálom, mentéssel.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#16045) szendo777 válasza Hzi (#16044) üzenetére


szendo777
tag

Mert én sem tudom mi okozza. Itt nem a problémához szóltam hozzá hanem az újratelepitéshez. Csak tanács volt mire érdemes vigyázni ha belevágsz. :R

Honor 10 kék

(#16046) juventusfan


juventusfan
tag

Helló!
Tudna segíteni nekem abban, hogy az ébresztő hátterét hogyan tudom megváltoztatni?
Amikor aktív az ébresztés, akkor a háttér megváltoztatható. Ezt én egyszer megtettem. Azóta ezt elfelejtettem hogyan is lehet megtenni. Segítenétek please. Volt exem van a háttérbe😂😂😂

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#16047) gulyasa válasza juventusfan (#16046) üzenetére


gulyasa
őstag

Szerintem az ugyanaz, mint a kezdőképernyő háttere.
Beállítások - Személyre szabás szekció - Háttérképek...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16048) juventusfan válasza gulyasa (#16047) üzenetére


juventusfan
tag

Sajnos nem ott kell.

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#16049) gulyasa


gulyasa
őstag

Eljött a váltás ideje.
Tegnap óta meg is van az utód: P20 Pro.

Azért a H6 is megmarad még, pl. tartaléknak. Semmi baja, az eredeti akksi is nagyon jól bírja még, amióta (2015) megvettem a telefont "szürke importból", mindig megfelelően volt kezelve.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1, Lenovo Tab M10 2nd Gen

(#16050) Ceree


Ceree
senior tag

Nem hittem a szememnek tegnap. Bekapcsoltam a jó öreg honort... és egy frissítés fogadott! Egy 2014-es telefonra... Így ugrott is a biztonsági szint 2018 augusztusira. Nem semmi! :Y :DDD

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.