Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) monti0222w válasza speed471 (#97) üzenetére


monti0222w
addikt

Ember te nem tudod mit beszélsz S4-m van, de szabadulnék tőle mint a tűztől! :(

[ Szerkesztve ]

(#102) Yuri_1 válasza blueMerle (#93) üzenetére


Yuri_1
tag

Ezt csak a kb. másfèl hónapos tapasztalatom miatt mondtam. Ugyanis e rövidke idő alatt 3 azaz három frissítès èrkezett a cuccra, köztük az új UI is. Ez persze a jövőre nèzve nem sokat jelent, viszont igazolja a hírekben is megfogalmazott állításokat, hogy a Huawei komolyan szeretne èpíteni a Honorra. Fenntartva az írtakat remèlem a berlini bemutatón elhangzottakat az idő ès a Honor is igazolja. A nagynevű taiwani cèg is gyorsan elfelejti a prèmiumkategóriásnak kikiáltott kèszülèkeit ès így tovább ... Úgyhogy GO HONOR !!! :D

[ Szerkesztve ]

(#103) speed471 válasza Kornel (#100) üzenetére


speed471
aktív tag

Persze mindenki a saját izléséhez és pénztárcájához méri a környezetemben nem kellett senkit meggyőznöm hogy jó a samu és nem is szeretném ezt vitatni :)
Majd ha stabil akadásmentes jó készüléket adnak ennyiért akkor ok.. na de 100k ezért soha!
Amúgy nagyon note utánzata van a telefonnak....

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#104) Tailortamas válasza cspety (#36) üzenetére


Tailortamas
csendes tag

Én innen rendeltem:
www.ibuygou.com

Szerintem megbízható oldal. Már harmadik cuccomat rendelem inne, többek között Xiaomi MiPad-ot is.
2-3 munkanap után feladják postán. A Honor-t pénteken rendeltem, és következő pénteken jött meg.

(#105) speed471 válasza monti0222w (#101) üzenetére


speed471
aktív tag

Ember te vagy az aki nem tudod mit beszelsz nekem note 2 van a ismerosomnek is..valakinek note3...
es csaj ismerosomnek samu s5.. de nem tudom mit beszelek... es van iserosom kozt samu s2 es s4 is. note 4 lesz a kovetkezo jelolt szamomra...

haverom sony rol valtot note2 re es sose tobbet nem venne pl sonyt maradjunk mar a temanal...
ennyiert kínait?

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#106) RECSKA válasza speed471 (#103) üzenetére


RECSKA
veterán

Stabil, akadasmentes, jo???

Samsung? Elirtad, nem? Toooccsvizt a nepnek!!!

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#107) Tailortamas válasza davidsz (#79) üzenetére


Tailortamas
csendes tag

Szia Davidsz!

Én is a 2 simeset nyúzom, és imádom. Te milyen akkumulátor időket tapasztaltál? Előre is köszi!

(#108) monti0222w válasza speed471 (#103) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem tudom de akkora hülyeségeket írsz össze, méghogy a Samu nem akad, még ilyen bugos akadós szarom még nem volt! :(((

(#109) speed471 válasza monti0222w (#108) üzenetére


speed471
aktív tag

Barátnőm is eroszeretettel hasznalja a telom es tetszik is nek es kepzeld nem akad..

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#110) Kornel válasza RECSKA (#106) üzenetére


Kornel
veterán

hagyd már.
csak egy troll.

(#111) johnny500


johnny500
tag

- Nekem ez a kedvenc márkám...
- Nekem meg ez...
- Uh, te szemét!
- Nem, te vagy a szemét!
- Nem, nem én hanem te....

Mindenkinek saját egyéni, hogy mit szeret. Tartsuk tiszteletben! Szerintem nem rossz ez ennyi pénzért.

(#112) speed471 válasza monti0222w (#108) üzenetére


speed471
aktív tag

Miért is fejsd ki kérlek?

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#113) svgyula válasza Bog (#11) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nekem augusztus óta van és szinte folyamatosan jönnek a frissítések. ÉS igen van rá EMUI 3.0! Még nem a frissítési sorozatban jött de le lehetett tölteni a hivatalos oldalról! A gyári telefonra felrakott hisuite (amit az USB kapcsolatnál a "Pc Suite (HiSuite) opció kiválasztása után egy dvd meghajtónak látja a telefont és innen telepedik a program!!) programmal fel lehet telepíteni. Apropó a belső tárhelyet is el lehet érni csak az usb kapcsolati formában a "készülék file kezelője" opciót kell választani és ilyenkor az intézőben megjelenik a "H60 L02" név alatt(nálam) és ott lehet a két meghajtót kiválasztani.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#114) speed471 válasza johnny500 (#111) üzenetére


speed471
aktív tag

Ott a pont én is ezt írtam higy hagyuk már nem lehet véleményt írni.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#115) speed471 válasza Kornel (#110) üzenetére


speed471
aktív tag

A trollok olyan buta emberek mint te.

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#116) spenglerjoci válasza speed471 (#105) üzenetére


spenglerjoci
tag

Abban egyetértek veled hogy a Samsung telók talán a legjobbak, (én egy S4 Zoomot használok) de az is igaz hogy a kínaiak olyan erővel törnek fel hogy hihetetlen....nem csak a telekommunikációban....de például tudtátok hogy a legújabb BMW motorokban kínai Keeway blokkok vannak? És miért? Mert most már ott tartunk hogy a kínai cuccok nem csak olcsók de már egyre jobb minőségűek. És ez a Honor 6 a legjobb példa rá, hogy a kínaiak már képesek olyan terméket önerőből gyártani ami nem csak hogy felveszi a versenyt a többi "nagy" gyártó termékeivel de fel is adja nekik a leckét rendesen. Ha ez így megy tovább ( már pedig így fog) akkor pár évtized múlva ezek a Kínai cuccok ki fogják szorítani a többi gyártót....mert ilyen ár/érték aránnyal nem lehet egyszerűen versenyezni

(#117) Kornel


Kornel
veterán

A legnagyobb baj az, ha valakinek a minőségről a samsung meg a bmw jut eszébe.

Utolsó off-om a topic-ba :K

Viszont jövőre egy ilyen dual simes Honor 6-ra cserélem a redmi note-ot, az 100%.

(#118) speed471 válasza spenglerjoci (#116) üzenetére


speed471
aktív tag

Ez így igaz.
Nagyon versenyképesek lesznek a kínai termékek és igen tudtam.
De szerintem még ahoz nyák minòségében is sokat kell fejlődniük.
Egyre inkább hozakodnak elő versenyképes termékekkel de azért te is inkább veszel egy német terméket amiben nincs kínai! Gondolom...
Szerintem a kínai termékek nem fogják megdönteni a piacit mert 1 lépéssel a többi gyártó minőségben is elérebb lesz mint ők.
köszönöm hogy írtál jól esik valakivel komunikálni aki értrlmesebb és nem csak.... :)

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#119) monti0222w válasza speed471 (#112) üzenetére


monti0222w
addikt

Mit is azt, hogy a páromnak van egy Redmi 1s mobilja és folyamatosabb működési produkál mint az S4-m, arról nem beszélve, hogy szemmel láthatóan gyorsabb, minden szarnál gondolkodik egy kicsit megcsináljam vagy ne, hát ebből van elegem! :O

[ Szerkesztve ]

(#120) svgyula válasza speed471 (#103) üzenetére


svgyula
addikt

Öreg! Neked fogalom zavaraid vannak...................... Eltévesztetted a hozzászólás írást nem? Ezt a kategóriát a samunál S5-nek hívják ami ez alatt van az nem egy napon említendő ezzel viszont az S5 ára pedig kicsit több mint a duplája és csak ezen a szinten van.
Csak azért teszem be nehogy túlbuzgó nyelvcsapásaidat a samunál/ról egy kicsit lassítsam.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#121) mpierre


mpierre
veterán

Ez után elgondolkodtam egy pillanatra..

#### A hatalom nem egy jelvény vagy egy pisztoly. A hatalom az a hazugság: minduntalan hazudni, míg lassan az egész világ behódol neked. #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html #### https://youtu.be/CRaOpLyIDpk

(#122) speed471 válasza svgyula (#120) üzenetére


speed471
aktív tag

Ember hagyad már már rég lezártuk olvass vissza.
Másrészt samu s5 130 k....
A note 4 nem rég jött ki egyébb buta megjegyzés?

Nekem a note2 nem akad és jelenleg ha le is cserélném akkor azért mert most még jó árba van... nyilván idővel megy lefelé ..mint minden.

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#123) eclipse19


eclipse19
senior tag

Ebben is van beépített jogosultságkezelés, mint a Xiaomi telefonokban?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#124) Yuri_1 válasza eclipse19 (#123) üzenetére


Yuri_1
tag

Igen van, sőt hálózatkezelő (tűzfal), ès a beèpïtett telefonkezelő virusvèdelemmel is :)

[ Szerkesztve ]

(#125) monti0222w válasza speed471 (#122) üzenetére


monti0222w
addikt

Hagyd már abba ember a hülyeséget már megint, hol kapsz te S5 130 -rt 2 év magyar garanciával? A sufni boltokat most hagyjuk!

(#126) balewi


balewi
aktív tag

Csak hogy meglegyen :)

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#127) Cultus


Cultus
tag

Következő telefonom lesz!!!! :C

"Ha valakinek több boldog perce volt, mint ami fájt, az álljon elém, és árulja el a titkot, amit talált."

(#128) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Na, végre itt a teszt! :C
Megint csak azt tudom leírni, hogy szuper lett. És az ár is reális.

(#129) GSPLR válasza speed471 (#97) üzenetére


GSPLR
senior tag

:D:D:D

Vegyed csak, az való neked... Érted vannak a reklámok.

Huawei

(#130) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Érdekes az akkuhasználatról a screenshot. Vagy beragadt valami app, vagy gyárilag bugos, h állandóan ébren tartja? Esetleg akinek már van ilyen készüléke meg tudná mondani mi a helyzet a kérdésemmel kapcsolatban?:)

(#131) GSPLR válasza speed471 (#122) üzenetére


GSPLR
senior tag

Neked fizetnek érte, hogy hülyeségeket írsz vagy ezt így magadtól produkáltad ide? Amit te itt összehordtál, arra inkább nem reagálnék, inkább hagyom, hogy az idő ellentmondjon neked. Minőség? NYÁK? Ár? AKADÁS!!!!???? Te ezeket hozod fel a Samsungnál (mint pozitív oldal)? Apám... Te hol élsz? Hozzád hasonló figurával még az iPhone topikban sem találkoztam....

Huawei

(#132) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem is rossz.

(#133) Layne


Layne
csendes tag

Nagyjából az MT6595 teljesítményét hozza, a GPU is ugyanaz benne. Ennyiért igen jó cucc. Csak a mérere fáj, hozzászoktam az 5.5"-es mérethez.

(#134) Fejvadi válasza Layne (#133) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha tetszik, át kell szokni:-)

(#135) speed471 válasza monti0222w (#125) üzenetére


speed471
aktív tag

http://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/samsung/g900f-galaxy-s5-i9600-16gb-p220321364/?gclid=CjwKEAiAhIejBRCKm_fTxIWyyXcSJABXY0XY8AhcfVl7GDxAsuGFVysVjvmBo7_EIjO5-98j7gW8ghoC2x7w_wcB

google a baratod butha...

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#136) eclipse19


eclipse19
senior tag

A Wifi hogy muzsikál? Jó a vétel és a sebesség?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#137) speed471 válasza GSPLR (#129) üzenetére


speed471
aktív tag

Vicces vagy elvégre ha már majd tényleg minden kínai lesz és szar meg mint pl a kedves barátom a huawei telóját fél év után vissza vitte utána is mond ezt köszi....

Tőlem mindenkinek lehet sok kicsi kínai csak nekem ne legyen.... :D

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#138) Flind


Flind
senior tag

Van rá CM / PA?

(#139) GSPLR válasza speed471 (#137) üzenetére


GSPLR
senior tag

Samsungnál melózok pajtás :)

Huawei

(#140) hardline


hardline
senior tag

Egyetlen hibája van ennek a telefonnak, hogy nem a kijelző alá biggyesztették a gombokat. Egyébként mind a hardver mind az ára nagyon jól eltalált. Szerintem.

(#141) Layne válasza Layne (#133) üzenetére


Layne
csendes tag

Hülyeséget írtam, a GPU nem ugyanaz benne. Teljesítményben lehet hogy hasonlóak, de az MT6595-ben PowerVR G6200 van.

(#142) monti0222w válasza speed471 (#135) üzenetére


monti0222w
addikt

Abban a 2 év gariban nem lennék olyan biztos, hogy Samsung gyári garis!
Viszont én biztos messze kerülöm a Samsung mobilt, egy ideig biztosan, alig várom a mostanit is eladjam! Nekem csalódás volt az s4!

[ Szerkesztve ]

(#143) papi77 válasza eclipse19 (#136) üzenetére


papi77
addikt

Nálam teljesen hibátlan,sokkal távolabb is van jel,mint a G2- nél!

Az első: NOKIA 1611

(#144) Black&White válasza hardline (#140) üzenetére


Black&White
addikt

Van erre is megoldás:
link

(#145) Farkas82 válasza speed471 (#135) üzenetére


Farkas82
tag

Szia! Én nem vitatkozni szeretnék veled, csak saját példámon bemutatni, hogy minőségben a Samsung sem kifogástalan. Volt egy S4-em. A kijelzője volt hibás, halvány függőleges sávosodás volt rajta látható. 3-szor volt garanciális szervizben, elsőre elismerték hibának, állítólag cserélték a kijelzőt, de ugyanolyan maradt, másodjára visszaküldték hogy semmi baja, harmadjára azt mondták hogy semmi baja, de azért cserélték az LCD-t. Érted, egy S4-esen lcd-t cserélni! Természetesen ugyanolyan maradt. Erre teljesen felesleges a full HD felbontás, ezeket a csíkokat elég lenne VGA-ban is bámulni, és úgy legalább nem lenne ennyire feltűnő. Ott betelt a pohár, pont kell a sógoromnak egy második telefon úgyhogy továbbadtam neki, én meg vettem egy Honort. Egyébként a rendszer fürgébb, kevésbé akadozik, és eddig, 10 nap alatt stabilabbnak is tűnik, pl nem kapcsol ki magától,(és az egyiket éjszaka csinálta, reggel tehát nem ébresztett, majdnem elkéstem a munkából miatta) a záróképernyőn az óra nem fagy le és mutatja még mindig a két órával ezelőtti időpontot, Az S4-en bármit nyomtam, stendert 1 s várakozási idő után reagált, ami elég arra, hogy az ember azt gondolja. mellényomtam, és újra rányomsz, amikor aztán ki tudja mit csinál, mert közben mégis reagált a kijelző, de ezt még türelemmel meg lehet szokni, de a csíkos kijelzőre, ami szerintük normális nincs bocsánat.

[ Szerkesztve ]

(#146) Agrippa22


Agrippa22
tag

I have a dream... Ez a készülék, ezzel a dizájnnal 4 colon.

Egyébként a Sony ui-a mellett ez az iphone-stílus is bejövős, jó kis cucc, de azért van ott a piacon Z1 is, ami ugyan "csak" 2 giga RAM-os, de azért olcsóbb függetlenül... :)

(#147) Zaji válasza Yuri_1 (#43) üzenetére


Zaji
őstag

És ezt hol lehet beszerezni?

(#148) Yuri_1 válasza Zaji (#147) üzenetére


Yuri_1
tag

Üdv !
Többen írták már itt is, hogy vanak megbízható, korrekt forumtársaink akik szívesen segítenek beszerzéssel és tanácsokkal a készülékkel kapcsolatban. Nekem is onnan van és nagyon nem bántam meg :D

(#149) rafis83 válasza Black&White (#144) üzenetére


rafis83
tag

Szia!

Biztos jó a link? Telefonról nem nyílt meg. Érdekelne milyen megoldást találtak ki.
Köszi! :R

(#150) RECSKA válasza speed471 (#135) üzenetére


RECSKA
veterán

Gratulalok! Belinkelted a dzsunka gsm boltokat nesze semmi papir garival... ez igen... golyo? Golyo nincs valakinel? Menthetetlen a vilag, inkabb magam vetek veget eletemnek, mint hogy a samboy fanboy zombivirus teljes elbutulasaval kelljen hatralevo eletem leelnem...

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.