Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Bounti válasza RedSix (#49) üzenetére


Bounti
aktív tag

Szintén zenész...

Bog olyan, mint Pistike a jóllakott ovodás, aki még nem tudja, hogy a csizmájába gombát rakott a

:-)

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#52) zyzz


zyzz
tag

Létezik olyan 2 SIM-es verzió, amiben minden benne van: NFC, infra, SD kártyahely, 4G (európai), 3G 900 MHz
Vagy ezek közül némelyikről le kell mondani?
Tuti lenne így együtt...

Az anandtech tesztjében gyengén muzsikált a WIFI - erről mi a tapasztalat a hazai felhasználóknál?
(a mobilarena teszt szerint oké a wifi, szóval lehet, hogy csak egy hibás példányt fogtak ki anandnál).

(#53) Yuri_1 válasza zyzz (#52) üzenetére


Yuri_1
tag

Írtam pm-et, és a Wifi nagyon király, ott is van jel ahol a többi rég meghal. Egyébként b/g/n 2.4 G és 5 G

(#54) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szuper telefonnak tűnik, de én annyira márkafüggő vagyok :/ egyszer megtapiznám, hátha le tudom gyürközni ezt :)

Finn the human

(#55) zyzz válasza Yuri_1 (#53) üzenetére


zyzz
tag

Ez jól hangzik, köszi a pm-et is! :)
Úgy látom, 2SIM-es telók között nem sok igazi versenytárs akad ezekkel a paraméterekkel.

(#56) A.tessz válasza zyzz (#52) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szerintem az l12 es verzióban minden benne van!

(#57) kelly416 válasza Matada2.3 (#54) üzenetére


kelly416
veterán

És melyik márkát függöd? A Motorolát, a Sonyt vagy az Almát? :DDD Bocs, csak elolvastam az aláírásod, és nem fér össze az állításoddal. Szerintem. :B

(#58) littlelion21


littlelion21
addikt

A 3C vajon mikor jön?

(#59) No.01 válasza tracky914 (#50) üzenetére


No.01
őstag

Bolond? ezt irtad: ...bekerül a szolgáltatók kínálatába... a cikkben egyertelmuen benne van, h nem fog. Mire varsz? Mellesleg meg v.melyik topickba mar beirtak tobben mindig van olyan aki elegedetlenkedik. Ennyiert ez verhetetlen ar. Nem! Legyen 80e ugy lenne a jo... erre mondtam, h legyen inkabb ingyen es akkor mindenki boldog lesz.

En itt befejeztem.

Ma megrendeltem en is holnap talan nem is de csutortokre mar talan nalam lesz. Nagyon kivancsi vagyok. 299EUR-t szvsz nagyonis megerte. Egyedul a presztizse ami nem uti a szintet... mar akit ez erdekel ugye. ;]

(#60) sYs


sYs
tag

Mennyi esélyt lát arra bárki hogy erre érkezik még szoftver frissítés, mint Android L vagy újabb UI?
Huawei-t ismerve elég esélytelen. Ez lehet ilyen szempontból jobb?

(#61) monti0222w válasza sYs (#60) üzenetére


monti0222w
addikt

Már vártam a tesztet, de ez a "különösen ajánlott", hát ez meglepi volt, gratula a teszthez és a gyártónak a Honorhoz! :C

[ Szerkesztve ]

(#62) dptrsk válasza sYs (#60) üzenetére


dptrsk
addikt

A cikkben írva van hogy 2015Q1re ígértek L-t és új UI-t

(#63) sYs válasza dptrsk (#62) üzenetére


sYs
tag

Azt lehet érdemes lesz megvárni, mert általában csak ígérni szokták.

(#64) Nigér


Nigér
őstag

Egy szóval: Odabasz.
Bárhonnan nézem, tetszik.
Köszönöm a tesztet!

(#65) RedSix válasza Bounti (#51) üzenetére


RedSix
tag

Legnagyobb! :)

***Live online, love online***

(#66) Yuri_1 válasza sYs (#63) üzenetére


Yuri_1
tag

Üdv. Csak jelezni szeretnèm, hogy az EMUI 3.0 már megèrkezett a H60-L12 változatra. ( nekem az van ) illetve, hogy a Huawei komolyan gondolja a brand èpítèsèt úgyhogy a nyakam rá lesz L is :DD

(#67) judas13 válasza sziklaik (#34) üzenetére


judas13
addikt

Ezért alapból meg a hangszóró következetes hátsó oldalra való erőltetése miatt nem kéne.
Nálam ha ezeket nem hozza bármilyen telefon, már felejtem is el.

trachemysss én sem tenném tokba, mi a tökömért vettem akkor?- ezt itt sosem értettem....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#68) tracky914 válasza No.01 (#59) üzenetére


tracky914
csendes tag

Elolvastam a tesztet, átsiklottam felette, ezért kell ilyen lekezelő gusztustalan stílusban válaszolni ? Az is olyan nagy emberiség elleni bűntett, ha szeretném, hogy csökkenjen a telefon ára a karácsonyi őrületben ? Frusztrált ember lehetsz, ha ezen ennyire kiakadtál. A bunkóság mellett pedig nem fogok szó nélküli elmenni, tudod, Ausztriában nem ez a módi. Én meg itt fejeztem be.

[ Szerkesztve ]

(#69) speed471


speed471
aktív tag

Ennyiért elég gáz...
Lehetne szebb a dizájn. Plána hogy egy kinaiért..

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#70) Freiherr válasza speed471 (#69) üzenetére


Freiherr
őstag

Mégis mi a fr@nc kéne nektek ennyiért,vagy mennyi lenne a reális?Ilyen erővel az Apple is kínai,ha meg Bog ilyen plecsnit ad rá,az azért jelent valamit szerintem.

XXX

(#71) Yuri_1 válasza speed471 (#69) üzenetére


Yuri_1
tag

Most viccelsz ugye ?! Ide illik a mondás, hogy "Minden hamisítvány ami nem kínai" :)

(#72) realist válasza speed471 (#69) üzenetére


realist
őstag

Szerencsére így is min 50-80%-al olcsóbb mint egy koreai és kb. 150-200%-al olcsóbb mint egyes taiwani mobilok. ;)

(#73) sefan67 válasza Freiherr (#70) üzenetére


sefan67
aktív tag

Nem kicsit tévedsz, pont a szerzők a leginkább előítéletesek egyes telefonokkal/márkákkal szemben és teljesen alaptalanul... egyiket fikázzák, másikat istenítik teljesen random módon (és persze bújtatott módon), tele érzelmekkel egy `független` portálon.
Ebben a cikkben is pont van két ellentét márka.

(#74) foxi69


foxi69
tag

2 SIM-es, NFC-s verzióhoz nem tudtok magyar vagy legalábbis EU beszerzési lehetőséget?

(#75) Chopper90


Chopper90
csendes tag

elolvastam a tesztet kétszer, de még így is lehet hogy átsiklottam felette, a kamera felbontásáról és a tárhelyről lehet valamit tudni? Illetve bővíthető a tárhely? Ezer köszi előre is :)

(#76) riszter válasza A.tessz (#39) üzenetére


riszter
senior tag

Ez engem is érdekelne privátban.

Vivere militare est

(#77) paytR


paytR
újonc

Én is már több mint 3 hete használok egy Kínából rendelt 16GB belső memóriás, 2 sim-es verziót, teljesen meg vagyok elégedve vele. Röviden néhány kiegészítés, személyes vélemény
- Dizájn lehetne jobb is - elég iphone5-ös -, de ilyen tudás mellett belefér ez is.
- egyszer ejtettem le eddig betonra kb fél méterről, és a sarka egy kicsit megkarcolódott, de egyéb baja nem lett, nem tört.
- 2 sim-et aktívan kezeli, ha az egyiken beszélek, becsöng a másik.
- MUI 3.0 frissítés érkezett múlt héten rá - Ha tényleg prémiumnak tekintik a márkát, akkor kell, hogy jöjjön rá minden más is, a többi verzióra is. Új MUI kevésbé tetszik amúgy, kicsit szintelen.
- Fényképek jók, estik is, de még egy rendes fényképezőgéptől messze van. Képek mérete kb 3 MB.
- NFC nincs, de annyi előnye még nincs talán.
- Wifi jó. Az Antutu teszten a sebességen problémáztak. Ugyan csak 50 Mbit/s körül van a max, de szerintem egy normál otthoni wifi sem mindig tud gigabites jelet adni, és mihez kell az egyáltalán egy 12-36 GB-nyi tárhelyes kütyüre? A vétel elég erős, és talán kevesebbet is fogyaszt, mint mobilnet mellett
- GPS tényleg villámgyors. Kb 5-10 másodperc kell neki, hogy térképre rakjon.

Kritika (dizájn mellett),
- ujjlenyomatok,
- lezáró gomb a hangerőszabályozó mellett van, és néha a rosszat nyomom :)
- akksi nem bírja 2 napig, főleg sok telefonálás mellett. De a háttérben igyekszik leállítani mindent, így egy este alatt, pl 5-7%-ot csökken csak a töltöttség, és hétvégéket is jól bírja. Mondjuk a leállítással volt hogy nem értek el Viberen vagy FB messengeren, így érdemes figyelni, hogy miket kapcsolunk ki (viszont jó, hogy minden egyedileg szabályozható)
- néha visszakeveri a lezáró képernyő hátterét az eredetire, illetve van néhány kínai betű, bár ez lehet, hogy már a kínai ROM miatt.

Bocs a hosszú írásért. Akit nem érdekel, úgyis átugorja

(#78) monti0222w válasza foxi69 (#74) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia a hardveraprón van rá lehetőség keresd mobileman, muzik yunkie, teXaSeee fórum társakat. :)

[ Szerkesztve ]

(#79) davidsz


davidsz
őstag

Különösen ajánlott számomra nem volt kérdés. 2 hónapja nyúzom a két sim-es verziót. egy iPhone 5 és iPhone 5s-t váltott le. Az első tökéletes telefonom (Több zászlóshajó volt már nálam). :C

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#80) Freiherr válasza sefan67 (#73) üzenetére


Freiherr
őstag

Lehet,hogy igazad van bizonyos mértékben.Én ezekre az irreális igényekre reagáltam a konkrét tipusra értve.Ennyi pénzért magyar garival ilyen teló igenis jó deal szerintem,összeesküvés elméletek meg nem érdekelnek.

XXX

(#81) A.tessz válasza monti0222w (#78) üzenetére


A.tessz
senior tag

Igen, van jó pár lehetőség: szoporiz kollégát tudom ajánlani, nekem tőle van az l12 es változatom!

(#82) xtevo


xtevo
őstag

Huh, ez a teló, baromi szép és jó és gyors is... Azt hiszem megvan a következő kiszemelt. Régebben a P6 volt a nagy szerelem, most pedig ez... :U

(#83) Liliom9


Liliom9
tag

Több mint egy hónapja használom a H60-L02 verziót (3/16 gb, 4G, dual sim). Kiváló telefon, eddig nem találkoztam hibával. Kínából rendeltem, nagyon megérte. Egyszerre érkezett egy Xiaomi MI4-el, de ez jobban bejön. :DD

Jött már rá frissítés is, béta változatban van EMUI 3,0 is. :C

(#84) monti0222w válasza Liliom9 (#83) üzenetére


monti0222w
addikt

A miértjét is leírnád, érdekel a véleményed a két telefonról?!

(#85) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez tényleg jó lett minden tekintetben.

kengyel

(#86) Liliom9 válasza monti0222w (#84) üzenetére


Liliom9
tag

Mindkettő kiválóan összerakott telefon.

Az MI4 kicsit vastagabb, jobban bejött a Honor vékonysága, könnyebben kezelhető számomra egy kézzel. A kamerája is jobb képeket készít, főleg tiszta időben.

Nekem az üveg hátlap prémium minőséget sugall. Egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy ezt nem szabad tokkal elfedni.

A 2 SIM és a bővíthető memória is a Honor mellett szólt, és a Xiaominak még nincs 4G-t támogató verziója, végül pedig a Honor fekete, míg az MI4 fehér volt. Számomra a fekete testhezállóbb.

De azzal zárom amivel kezdtem a Xiaomi is kiváló telefon. A fenti pár apróság miatt azonban a Honor 6 mellett döntöttem. :))

(#87) hue2000


hue2000
tag

Rég láttam ilyen plecsnit :C

Az élet mindig drága

(#88) F34R válasza student (#18) üzenetére


F34R
nagyúr

Inkompatibilitasi hibak miatt, van akinek 10+ eves gepe/notebookja van. A sebesseg sem mervado eleg a ~48 MB/s.

(#89) monti0222w válasza Liliom9 (#86) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm szépen, 3 telo közt őrlődök és így legalább tisztul számomra a dolog melyiket vegyem, majd meg. Ezért érdekelnek azok leírása ki mindkét vagy mindhárom telot ismerik v, használták. :R

(#90) Liliom9 válasza monti0222w (#89) üzenetére


Liliom9
tag

És mi a harmadik? Elég sok megfordul(t) nálam. Szeretem megnézni, kipróbálni az újdonságokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#91) korion


korion
senior tag

nekem mindegyik Huawei Apple hasonmás!kiv. a P széria,bár nem vagyok telefonszakértő :)
eddig nem vettem észre egy írásnál se,de itt mintha elfogultságot éreztem volna!
és az árakhoz képest drága telefon szerintem!
mondjuk nálam a max határ amennyit egy telefon ér(ami nem Vertu és társai) 120 ezer!
így ahhoz képest ez 75-80 :U

de tetszik és szertintem az egyik legszebb telefon a Apple 4-4S!
nem akartam vitát váltani,ez csak az én véleményem(szerény) ;]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#92) Evil Snowman válasza korion (#91) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Kivéve a P széria :Y Abban még több a hasonlóság almáékhoz, mint a többiben. :K Mondom ezt P7 és i6 tulajként. :)

[ Szerkesztve ]

(#93) blueMerle válasza Yuri_1 (#66) üzenetére


blueMerle
veterán

Aha...hát azért a nyakad szerintem ne tedd rá. Ott az Ascend Mate 2, (nem épp alsókategóriás készülék) ami idén július környékén került a boltok polcaira és nemhogy Lollipop de még KitKat sem lesz rá, szépen marad Jelly Beanen és ez biztos. Hoppá mi? De szerintem a G630 is marad 4.3-on (az szeptemberi fecske) erre én viszont nyugodtan rá merem tenni a nyakam. ;)

Maradjunk annyiban hogy a Huaweinél bármit is biztosra venni csak azért mert egy készülék új, igencsak kétes elképzelés, nem egyszer köpték szembe frissítés szempontjából a usereket, függetlenül a készülék árától (persze, más gyártó is ugyanezt teszi...) :U

[ Szerkesztve ]

(#94) monti0222w válasza Liliom9 (#90) üzenetére


monti0222w
addikt

Meizu Mx4 a harmadik. Tetszik mindhárom telo külső--belső tudása. :)

(#95) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezért a pénzért abszolút korrekt cucc. :C

(#96) zed1983


zed1983
őstag

Videót miért nem 4K-ban rögzít?

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#97) speed471 válasza realist (#72) üzenetére


speed471
aktív tag

Én bárpedig inkább kifizetem azt a 30 + egy samu s5 re és nem egy gagyidaszom van... :U

[ Szerkesztve ]

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#98) speed471 válasza Freiherr (#70) üzenetére


speed471
aktív tag

Ennyiért egy jól kinéző megbízható telefon... :)

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#99) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Na, erre mondják, hogy odab*sz :K

Ha most váltanék telefont, nem sokat gondolkodnék, hogy otthagynám-e a Sony-t!

Nagy-nagy gratula a Huawei-nek Honornak :R :R

"A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

(#100) Kornel válasza speed471 (#97) üzenetére


Kornel
veterán

vagy pont akkor van gagyidaszod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.