Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

H60-L04... :C :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#502) danielgalaxy válasza - = Zk = - (#501) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Szép, de mi az, egy gomb elem ott közepén?

Más: észrevettétek, hogy töltésnél 90%-nál már zölden világít a led? Nem várja meg a 100-at.

(#503) Trotter66 válasza danielgalaxy (#502) üzenetére


Trotter66
tag

Ja, üzemszerű, nálam is így műxik.

(#504) MaCS_70 válasza danielgalaxy (#502) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, az egy nagyon-nagyon hasznos szolgáltatás! Ha ilyenkor leveszi az ember a töltőről (mert tudja, hogy elég neki a kicsit kevesebb delej), akkor akár meg is duplázhatja az akku élettartamát.

A LiIon akkumulátorok 3,92 volt fölött 0,1 voltonként kb. kétszeres elhasználódást szenvednek el, ami 4,2 voltnál még jobban felgyorsul (lásd: Samsung), így ha az ember általában nem használja ki a felső tartományt (néha azért illik teletölteni), nagyon jót tesz az akkuval.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#505) Pystyke


Pystyke
tag

Több, számomra zavaró dologra keresek megoldást:

Add1, a face-messengerre kapott üzeneteimnél pittyeg, ahogy kell,
De akármit csinálok vele, nem teszi ki a képernyőre a "buborékot",
Ha el akarom olvasni, le kell húzni a függönyt, átváltani értesítésekre, és csak onnan tudom megolvasni...
Pedig a beállításokban bekapcsoltam a "chat-fejek"-et, és
kivettem, hogy elrejtse teles képernyős alkalmazásoknál...

Ass2, ha jön egy levelem a g-mail fiókomba, kapok fütyül,
kitesz egy értesítést a függönyre, plusz még az "E-mail" be is be kell lépnem...
ki lehet ezt kapcsolni, nem kell értesítés az emilekről...

Add3, a névjegyekhez berakott képek méretét meg lehet növelni valahogy?
A Sony Sola-m teljes képernyőre kirakta a hívó képét, nem ilyen kis bélyegre csak...
Az nagyon látványos tudott lenni...

Ötletek? ;)

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#506) Pystyke


Pystyke
tag

Mit találtam... :

http://www.dualsimsmartphones.hu/termek/huawei-honor-6-dual-sim-okostelefon-feher-32-gb/

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#507) zoo84 válasza Black&White (#476) üzenetére


zoo84
csendes tag

Szia,
nekem még 2.3 van hogy tudnék én is 3.0 kapni

(#508) zoo84 válasza mofiba (#483) üzenetére


zoo84
csendes tag

szia kapcsold ki te is a 4g és utána jó lesz

(#509) Black&White válasza zoo84 (#507) üzenetére


Black&White
addikt

Egyelőre még nincs hivatalos EMUI3 frissítés L04-hez!
Viszont nem lehet sok hátra, mert pl. itt már lehetett jelentkezni beta tesztelőnek.

(#510) Amiens válasza Black&White (#509) üzenetére


Amiens
tag

Már várom nagyon! :))

Végre tettek értesítési ikonokat a zárolási képernyőre (hívás+üzentek), ahogy látom...

És 4 gombunk lesz az alsó részen? Érdekes.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#511) Yuri_1 válasza Amiens (#510) üzenetére


Yuri_1
tag

Üdv !

Ahogy írod a negyedik gommbbal tudod lenyitni illetve visszacsukni az értesítési sávot. Nem kell a kijelző tetejét húzogatni :) Egyszer megnyomva értesítések, mégegyszer a gyorsbeállítások (kapcsolók) :D Faca a 3.0

[ Szerkesztve ]

(#512) zoo84


zoo84
csendes tag

Sziasztok,

kinek milyen tapasztalatai vannak az üzemidővel?

(#513) Amiens válasza zoo84 (#512) üzenetére


Amiens
tag

Szombat óta én is a Becsületesek közé tartozom! :DD

Nekem eddig pozitív(-abb)..., az alkalmazások kilövésével megnövelhetjük ugye az üzemidőnket "pár" perccel, de mivel még nincs egy hete se nálam, ezért naponta töltöm -> wifi + 4g + mobilnet + game + letöltések, telepítések stb...

A napontát, azt 23-24 óraként értsétek!

Azt az 5 napos üzemidőt nagyon szépnek tartom, de alig képzelem el a normál kezdőképernyővel (az egyszerűvel még csak-csak).

Estére ultra üzemmódba teszem, így nagyjából 1-3%-ot szokott csökkenni a telefon akkumulátora.

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#514) Katak válasza zoo84 (#512) üzenetére


Katak
csendes tag

Szia, amit én leszűrtem a pár nap alatt kiemelkedő az üzemideje,az én használatom alatt. Bőven egy napig bírja. Wifi éjjelre van kibökve amúgy java részt azt használom,ha a mobilnetet bekapcsolom a készülék egy órával kevesebb hátralevő időt mutat. Kijelző nem automatikusra van állítva hanem középre. Sokat nyomom szinte reggeltől estig kisebb szünetekkel. Előző telefonhoz képest nekem kiemelkedik az üzemideje,azt reggel levettem töltőről délután már ismét felkellett raknom. Samsung S3 volt,azon automatikosra volt állítva a kijelző fényerő. Nem játszom rajt, kommunikálok messengeres felületeken, internetet nézem. Nem tudom a játék mennyivel eszi jobban az üzemidőt. Fotót kb 200-at készítettem,nincs egy hete nálam a telefon. Ha valaki nem olyan „nyomkodós" mint én,biztosan bírja több napig is az akksija :)

(#515) mofiba válasza zoo84 (#508) üzenetére


mofiba
csendes tag

Köszönöm, megpróbálom...

Az üzemidő nálam olyan 2 nap.
Nagyrészt net, levelezés, beszélgetés, stb. Játszani nem játszom :)

Szerinted ez a 4Gs cucc megoldódik majd a frissítéssel?
Bár ha jól tudom a Vodának nincs ilyen szolgáltatása...

(#516) doongoo válasza Pystyke (#506) üzenetére


doongoo
addikt

Szép kis árréssel dolgozik :((

(#517) - = Zk = - válasza danielgalaxy (#502) üzenetére


- = Zk = -
félisten

dehogy, az asztal rögzítője... semmi extra :N

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#518) Pystyke


Pystyke
tag

edigital-nál megjelent a Honor 3c

http://www.edigital.hu/okostelefon/honor-3c-(dual-sim)-kartyafuggetlen-okostelefon-white-(android)-p453771.html

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#519) sajo13 válasza Pystyke (#518) üzenetére


sajo13
senior tag

Jónak tűnik a középkategóriába. A 2GB RAM, HD kijelző egész baráti ezért az árért.
Nem is értem, hogy az 5"-os Honor 6 mellé miért nem 4.7"-os Honor 3C-t hozott ki a Huawei...

(#520) monti0222w válasza sajo13 (#519) üzenetére


monti0222w
addikt

Most te mit nem értesz ezen, egyre többen szeretnének nagyobb kijelzőt használni és nem érdekli őket annyira, hogy csúcs mobiljuk legyen, csúcs hardverrel, hanem megelégszenek egy kisebb teljesítményű 5 colos olcsóbb telefonnal! :)

(#521) sajo13 válasza monti0222w (#520) üzenetére


sajo13
senior tag

Hát akkor neked ajánlom az occó kínai 5"-os 480x800-as felbontású kijelzőket :D

Amúgy meg a változatosság, szélesebb paletta lefedés miatt mondtam, amit mondtam. Pl
4.7"-os Honor 3c HD felbontással
5"-os Honor 6 Full-HD felbontással
és később majd 5.5"-os QHD-s felbontású Honor 9 :D

[ Szerkesztve ]

(#522) monti0222w válasza sajo13 (#521) üzenetére


monti0222w
addikt

Vot má! ;]

Amúgy decemberre ígérték, jön a Honor 6 plusz 5.5 kijelzővel kirin 930 proccival, ha jól olvastam. :)

[ Szerkesztve ]

(#523) Black&White


Black&White
addikt

És akkor még a Honor 4X is ott van, 5,5"-on, kellemes hardverrel, egész jó áron. :)

(#524) Pystyke válasza Pystyke (#518) üzenetére


Pystyke
tag

Lesz erről is teszt?
Egy kollegának akarom ajánlani...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#525) kazsolt válasza Black&White (#523) üzenetére


kazsolt
tag

Csak sehol nem lehet kapni itthon :(
amúgy egész jó teló. Csak nem értem van ahol azt írják hogy 720p van ahol azt h 1080p...

(#526) Szedált


Szedált
tag

Akinek van tapasztalata - tud a Honor 5GHz-es wifi hálózathoz csatlakozni?

Nekem egy olyan bolt kéne, ahol lehetne venni NFC-s változatot, de az XXL GSM-ről is levették elég hamar. Pech. Szóljatok, ha láttok!

(#527) poolzee


poolzee
tag

Sziasztok

Tokot lehet szerezni hozzá itthonról?(hátlap v szilikontokot valami nevesebbet, pl. Nilkin)

[ Szerkesztve ]

poolzee

(#528) Pystyke válasza poolzee (#527) üzenetére


Pystyke
tag

én egy egyszerű fehér kihúzós bőrtokot vettem hozzá...
az tuti megvédi mindentől...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#529) rafis83 válasza Szedált (#526) üzenetére


rafis83
tag

Szia!

Nekem működik az Asus routeremmel az 5GHz, a nasomról kb. dupla sebességgel tudok pl. videót másolni a telefonra.

(#530) doongoo válasza Szedált (#526) üzenetére


doongoo
addikt

NFC-s változat aliexpressről chigon shenzen eladótól 1,5 hét alatt itt van Fedex-szel és már nem megy arra az árra pluszban semmi itthoni teher

(#531) Pystyke válasza Szedált (#526) üzenetére


Pystyke
tag

Elvileg ez az...
azt írja, dual-sim...
abban pedig kéne lennie nfc-nek...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#532) Amiens


Amiens
tag

Gyors kérdés!

Kipróbáltam ma ezt a 'Képernyőkímélő' módot.
Ez pontosan miben korlátozza a képernyő/rendszer működését?

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#533) Yuri_1 válasza Amiens (#532) üzenetére


Yuri_1
tag

Gyors válasz :) : Hogy HD lesz a felbontásod FHD helyett

(#534) Amiens válasza Yuri_1 (#533) üzenetére


Amiens
tag

Tökéletesen megleszek akkor a sima HD felbontással... :DD

Az így kapott üzemidővel már a Földet is megkerülhetném. :U

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#535) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Sziasztok. Kerővel nem találtam rá választ ezért kérdezném, hogy átlagos használat mellett kb mennyi kijelzőidőt tud összehozni? Böngészes, chatelés, telefonálgatás ilyesmire gondolok az átlag alatt.

Plusz több helyen írjátok, hogy a videózás nem az erőssége, ez a felvételt vagy a lejátszást jelenti? 😆

(#536) danielgalaxy válasza DIEGO15 (#535) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Hello! Nekem átlagban 4 - 5 óra képernyőidőket produkál, használattól függően. Jatszani csak ritkán játszom, leginkább net, ebook, email, folyamatos net és szinkron mellett. Szerintem elég jól bírja, másfél naponta töltöm.
Videó rögzítésben talan kicsit gyengébb mint egy kétszer ennyibe kerülő csúcsmobil, de emiatt én nem panaszkodom. Egy szoftverfrissítés ezen még segíthet, bár személyes véleményem az, hogy sokkal jobb a videórögzítési képessége, mint amennyit kicsengettem érte ;) Lejátszással nincs baja, full HD-t is viszi reccenés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#537) migabi24 válasza danielgalaxy (#536) üzenetére


migabi24
nagyúr

4-5h itt jól elrontottak valamit, ekkora akksival?

(#538) danielgalaxy válasza migabi24 (#537) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Az aksi valóban jókora, viszont engem ez igazából nem érdekel (pláne hogy nem férsz hozzá, nem látod, nem cserélhető otthon). A készülék egész karcsú, másfél napig bírja alapos használat mellett. Ez nekem nagy előrelépés az előző telefonomhoz képest. (az S5-öt nem számítom ide, mert csak másfél hónapig volt nálam)

[ Szerkesztve ]

(#539) tabletta válasza migabi24 (#537) üzenetére


tabletta
tag

Hiába mondják 3100-nak, normális használat mellett ez az akku inkább egy 2600-nak felel meg.

(#540) Pystyke válasza tabletta (#539) üzenetére


Pystyke
tag

Szerintem tökmindegy, mekkorának mondják,
Az a lényeg, mit bír...
És ez bírja...
Nekem kibírja két napig is...
Persze, ha nem szeretgetem egész nap...

[ Szerkesztve ]

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#541) hriska


hriska
aktív tag

Sziasztok!
Edigitalon a simpla simest lehet kapni?Kicsit összekeveredtem a dolgokkal.Valamint milyen gyakran kap frissítéseket,és végül,mikor és melyik verzió kapja meg a 3.0-át?
Köszi

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#542) doongoo válasza hriska (#541) üzenetére


doongoo
addikt

Edigital: 1 simes verzió
frissítések: ki lát a jövőbe
állítólag mindegyik verzió megkapja az EMUI 3.0-át (Edigitalos is), H60-L02 és H60-L12 már meg is kapta

(#543) mofiba


mofiba
csendes tag

Na ma újabb érdekességet produkált a kicsike, bővítve az eddigieket:
- finoman recsegő hangszóró
- kikapcsolás avagy a sim kérése, s a térerő elvesztése (bár az utóbbi nem jelentkezett azóta, hogy a 4Gt kikapcsoltam, az egyik fórumtárs javallatára - ezúton is köszönöm.)

Ma viszont egy sima parkolási sms elküldése közben, helyett a következő üzenetet írta ki: Sajnáljuk! Sajnos a(z) com.android.phone folyamat leállt. LeOKézva folyamatosan visszaugrott, nem lehetett csinálni semmit a készülékkel. Próbáltam újraindítani (mert a háttérben reagált a dolgokra, s feljött a kikapcs képernyő), de nem tudtam olyan gyors lenni, hogy Ok után a kikapcsra is rábökjek. Addig nyomogattam összevissza, ameddig kikapcsolt valahogy. Utána rendes volt minden.

Tudtok valami billentyűkombinációt, amivel újra lehet indítani, softreset, vagy valami hasonló. Sajnos a jó öreg akkukivétel nem működik :)

(#544) Black&White válasza mofiba (#543) üzenetére


Black&White
addikt

Rakd repülő módba és vissza, ez a megoldás. :)

(#545) mofiba válasza Black&White (#544) üzenetére


mofiba
csendes tag

Ha olyan repülőbe tettem volna, akkor onnan soha nem jön vissza egy darabban :DD
Sajnos az a sor ugrott fel folyamatosan, mást nem lehetett megnyomni az OKn kívül.

(#546) Skynet258 válasza mofiba (#543) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem néztem a Honor 6-nál működik-e, de a legtöbb nem kivehető akksik készülék esetében működik az, hogy hosszan (5-10 másodperc) nyomod a bekapcs gombot, ezáltal újraindul. :)

https://geekpulse.hu

(#547) doongoo válasza mofiba (#545) üzenetére


doongoo
addikt

Ilyenkor segíthet az android standard újraindítás: addig nyomot a power gombot folyamatosan, amíg újra nem indul a teló (kb. fél percig)

(#548) mofiba válasza doongoo (#547) üzenetére


mofiba
csendes tag

Köszönöm! Eddig csak kivehető akkus telefonom volt.
Lehet, hogy ezért indult újra, mert nyomtam folyamatosan mindent :D

(#549) hriska válasza doongoo (#542) üzenetére


hriska
aktív tag

Köszi!
Még annyit,hogy ez a H60-L02-----L12 ez kiadott sorozatot takar?

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#550) DIEGO15


DIEGO15
őstag

Nagyon bejön a honor, gondolkodom hogy leváltom a G3-mat, de azért van egy két megválaszolatlan kérdésem amibe szeretném a segítségeteket kérni.

Van esély rá hogy lehet majd később rootolni?

Meg lehet tapogatni valahol?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.