Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) danielgalaxy válasza MaCS_70 (#450) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Egyébként én is erre gondoltam.
Na meg nekem többnyire eddig nagyképernyős telefonok közül amoled jutott (na ez nem mintha baj lenne). Csak a tabletem IPS.

[ Szerkesztve ]

(#452) svgyula válasza danielgalaxy (#451) üzenetére


svgyula
addikt

Nos ezen felesleges vitatkozni! A majdnem 180°-os színeltolódás nélküli betekintés az hiszem magáért beszél.
Nincs AMOLED féle "rajfilm hatás" mint csamcsung-nál ahol egy túlszínezett a valóságtól messze levő kijelzővel etetik a jó népet. Persze a nőknek ez nagyon bejön mert ők nem a funkciót hanem a színt nézik :K
Tehát meg lehet nyugodni a buszon, vonaton, metrón, stb. minden szomszéd el tudja olvasni a kapott üzenetedet :K nem fog nekik torzítani :D :D

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#453) VaDy


VaDy
tag

Ehhez mit szóltok?

[ Szerkesztve ]

(#454) Kornel válasza VaDy (#453) üzenetére


Kornel
veterán

ha dual simes lenne, még lehet meg is venném :)

(#455) VaDy válasza Kornel (#454) üzenetére


VaDy
tag

Minusz 15.000 ft edigitalhoz képest!

(#456) Szedált válasza VaDy (#455) üzenetére


Szedált
tag

De jól értem, hogy a gari itt kevesebb (?)

(#457) Kornel válasza Szedált (#456) üzenetére


Kornel
veterán

meg bolti.
nem gyári.

(#458) Szedált válasza Kornel (#457) üzenetére


Szedált
tag

Két év kultúr gari azért megér 15.000 Ft-ot, nemde? Persze kérdezem ezt egy kazal szürkeimportos telefontulaj között... Hallom is a kórust: NEEEEM :-)

(#459) VaDy válasza Szedált (#456) üzenetére


VaDy
tag

Én se értem, hétfőn felhívom őket!

(#460) Kornel válasza Szedált (#458) üzenetére


Kornel
veterán

de megér.
de kérdezem én, hogy nem érné meg nekik dual sim-est forgalmazni?
komolyan megvenném ennyiért.
de akkor már rendelek kintről és 80-ból megáll.

(#461) Szedált válasza Kornel (#460) üzenetére


Szedált
tag

Lehet, hogy később jön az is, persze az ugye plusz ~20k. Nekem is ez okoz fejtörést, jobban szeretnék NFC-s verziót dupla simmel.

(#462) Lhanzi6


Lhanzi6
csendes tag

Sziasztok!

Én most vettem egy ilyen telót :)

Mindent beállítottam rajta, de a témáknál csak a helyi témák jelennek meg, az online-on lévők nem. Mi lehet az oka szerintetek?

(#463) Lhanzi6 válasza Lhanzi6 (#462) üzenetére


Lhanzi6
csendes tag

net kapcsolat van rajta

(#464) - = Zk = - válasza Black&White (#445) üzenetére


- = Zk = -
félisten

amazontól vettem, hétfőre itt van (Y) szerda-csüt szabi, szal lesz időm nyomkodni szerencsétlent :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#465) Black&White válasza Lhanzi6 (#462) üzenetére


Black&White
addikt

Ha jól gondolom te még EMUI2.3 alatt próbálod.Van a témáknál "IMEI opciók" lehetőség?
Ha még nem tetted volna, engedélyezd.
Amúgy egy csomó más, Huawei ID-t igénylő dolog sem működik nálunk, vagyis inkább a világ nagy részén...
Ebben még van hova fejlődni Huawei-éknek, az biztos.

- = zk = -
Grat, szerintem a lehető legjobb helyről szerezted be.

(#466) danielgalaxy válasza svgyula (#452) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

S5-ön és az újabb Samsung telókban már szép, kiegyensúlyozott a színkezelés.
De most a Honor-nak gyönyörű a képe, szóval jóideig fogom ezt nézegetni még :)

(#467) Skynet258 válasza VaDy (#459) üzenetére


Skynet258
veterán

Csak a készülék, tehát nincs hozzá doboz, töltő, fólia... nem nagy érvágás, csak nehogy meglepetés érjen valakit. ;)

https://geekpulse.hu

(#468) - = Zk = - válasza Black&White (#465) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
mire alapozod ezt?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#469) danielgalaxy válasza Black&White (#465) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Hello!
Leszedtem egy Android L témát xda-ról, a hwt filet beásoltam a HWThemes mappába, de a témák között mégsem jelenik meg, nincs ötleted?

(#470) Black&White válasza danielgalaxy (#469) üzenetére


Black&White
addikt

Valószínűleg az egy EMUI3-as téma lesz.

(#471) zoo84


zoo84
csendes tag

Sziasztok,

úgy néz ki, nekem megjött az első hiba. A jelenség az az, hogy a telefon nem fogad hívást. Indítani tudok róla, de amikor engem hívnak a szokásos szöveget mondja: a hívott szám...
már többször újraindítottam és a ne zavarjanak opció sincs bekapcsolva.
Tapasztalt már valaki ilyet?
Üdv!

(#472) Black&White válasza zoo84 (#471) üzenetére


Black&White
addikt

Próbáld meg, hogy kilövöd a 4G-t.Parancsikonoknál, vagy a mobilhálózatok beállításainál.Néha nekem is ezt csinálta.

(#473) dptrsk válasza Black&White (#472) üzenetére


dptrsk
addikt

és zoo84:

Melyik szolgáltatónál vagytok?

(#474) zoo84 válasza Black&White (#472) üzenetére


zoo84
csendes tag

Köszönöm, úgy néz ki, hogy megoldódott, de azért még tesztelem.
észreveszem majd a 3G 4G különbségét?

pietrasko: Tmobil

(#475) dptrsk válasza zoo84 (#474) üzenetére


dptrsk
addikt

felhasználó válogatja, hogy észre veszi-e a 3G-4G különbséget.
A telefon gyorsabban fog merülni, ha sokat vagy úton, mert több cellaváltás történik 3G-n.
Az oldalak lassabban fognak betölteni, magasabb a 3G válaszideje.
A 3G instabilabb, mint a 4G.

(#476) Black&White válasza zoo84 (#474) üzenetére


Black&White
addikt

Ez jó. :)
Amúgy, nekem B307-től (EMUI3) kezdve nem jelentkezett.
Mert persze használom a 4G-t, ha már egyszer van. ;)

pietrasko: Telenor LTE-n lógok. :)

(#477) poolzee


poolzee
tag

Mátol én is honor 6 tulaj lettem...üdv

poolzee

(#478) danielgalaxy válasza Black&White (#470) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Igazad lehet, kár érte.

(#479) kazsolt válasza danielgalaxy (#478) üzenetére


kazsolt
tag

sziasztok
hol tudom megnézni a telefont kirakva-élőben? Nagyon kíváncsi lennék rá és pont eladtam a HTC-m és vennék már vmi masinát :)

(#480) kazsolt válasza kazsolt (#479) üzenetére


kazsolt
tag

illetve az XXL gsm-ben 90ezerért lehet kapni, érdemes foglalkozni vele? Adnak rá 1 év garit...

(#481) dptrsk válasza kazsolt (#480) üzenetére


dptrsk
addikt

Szerintem nem ér -15ezret a 2 év gyártói gari helyett 1 év bolti garancia...
Ahogy olvasom NFC-s verzió, akkor ez egy DualSIMes, kínai piacos, ha kell a DualSIM elgondolkodtató.
Bár a feltüntetett ár csak a készüléket tartalmazza, azt írják, ha jól olvasom.

(#482) svgyula válasza dptrsk (#481) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Amint látom a garanciális dolgokkal nagyon nincs tisztában szinte egy ember sem! A 2év garancia nem vonatkozik arra ha: leesik, a szoftver cserélve van! de itt álljunk meg egy pillanatra! Nekem volt egy táblagépem amihez adtak ki gyári frissítést DE ha azt nem szervizben rakták fel a garancia ugrott! Ezt a szemem előtt derült ki nem velem! de a srácot úgy hajtották el a szervizből, hogy én is csodálkoztam!
Na de tovább az akkumulátorra megint csak nincs 2 év garancia mert igen csak idióta lenne az a cég aki erre 2 évet ad! Ugyanis ez igen csak felhasználó függő van aki naponta tölti ez pedig mivel még nincsenek "csodák" max 1 év életkort vizuál! Aki csak 2-3 naponta tölti annak talán valamivel tovább él.
A garancia a hardver részre vonatkozik ami viszont valószínűleg 5 év múlva sem megy tönkre. Ha viszont a szoftver-hez hozzányúlnak a "tulajok" akkor ugrik a garancia. Ez csak és kizárólag a szerviz jóindulatán múlik! Ha találnak bármilyen nyomot a root, bootloader nyitásra akkor nem lesz garis!
Tehát azért definiálni kellene a "garancia" fogalmát pl. azt, hogy a vásárló hogyan értelmezi, meg az eladó hogyan értelmezi! A kettő biztosan nem ugyanaz! De én nem nagyon bízom abban. hogy ez a telefon két év múlva (a tökéletes működés ellenére) nem lesz elavult! De ezt minden készülékről el lehet mondani!
Tehát ne rugózzunk már annyit az ilyen meg olyan garancián. Azt meg csak az üveggömbből lehet megmondani, hogy az a cég aki a 2 év garanciát vállalta hol lesz pl 1,5 év múlva? Lehet, hogy ugyanott csak más néven és akkor mindenki a hajára kenheti a "hú de jó" 2 év garanciát.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#483) mofiba válasza zoo84 (#471) üzenetére


mofiba
csendes tag

Ez a hiba nálam is előjött, vagy valami hasonló.
Leesett a hálózat, úgy, hogy asszonyén mellettem a Htcn fullos volt, s ugyanannál a szolgáltatónál vagyunk.
S nem egyszer.

Valamint párszor megcsinálta (vagy négyszer úgy, hogy reggelre, egyszer zsebben), hogy pint kért, nem látta a sim-et. Ez számomra egy 8 napos telefonnál igencsak zavaró :(
Másnak is volt hasonló? Valami megoldás esetleg erre?

A készülék "hivatalos" edigitalos.

(#484) lolchief70 válasza VaDy (#453) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Egy kicsit zavaros a leírás.
Ha Nfc-t tud 32GB-osnak kellene lennie nem?
Ha meg csak 16 GBP-ős akkor meg nem tudna NFC-t...
Dual SIM-et sehol sem ír.
Kiváncsi vagyok mit mondanak ha valaki részletes tájékoztatást ker.

(#485) kazsolt válasza lolchief70 (#484) üzenetére


kazsolt
tag

Maholnap bemegyek az extremedigitalba és lecsekkolom a telót, 90et megérne...

(#486) MaCS_70 válasza svgyula (#482) üzenetére


MaCS_70
félisten

A garanciális kérdésekkel valóban kevesen vannak tisztában -- sajnos Te sem igazán.

Adva vagyon ugye a kötelező 1 év jótállás, ami gyakorlatilag minden 10e forint fölötti vételárú új tartós fogyasztási cikkre teljes körűen kiterjed. Ebben a körben törvényi vélelem áll fenn amellett, hogy az esetleges hibát a termék valamilyen tulajdonsága okozta, és a kötelezettnek kell ellenbizonyítania, ha ez alól szabadulni akar. Ha tehát elromlik a telefonom, de azon főzött ROM van, a szerviz feladata azt bizonyítani, hogy a szoftver okozta a hibát. Erre valóban rendelkezésükre áll annak a lehetősége, hogy a garanciális feltételek között szerepel, hogy a felhasználás csak a gyári szoftverrel rendeltetésszerű, de ha a szoftver nincs összefüggésbe a hibával (pl. kontakthibás csatlakozó, beégő kijelző) akkor a szoftveres mókolás nem zárhatja ki a jótállásos kötelezettséget. (A hibát többsége persze valóban lehet a szoftvercsere következménye, így ugrik a garancia -- de nem általánosan.)

Ha valamit úgy hirdetnek meg, hogy arra két év a jótállás, akkor az bizony a teljes készülékre, mindenestül, a kormányrendelet rendelkezései szerint vonatkozik, bár a második év valóban önkéntes.
Önkéntessége miatt azonban vonatozhatnak rá kedvezőtlenebb feltételek -- amiket viszont egyértelműen jelezni kell, és ha a fogyasztó tájékoztatása hiányos vagy félreérthető, akkor minden esetben a fogyasztó számára kedvezőbb verzió az irányadó.

A kis zugboltokkal egyébként nagyon vigyázni kell, mert elképesztő, gyakran látványosan jogszabályellenes feltételekkel működnek, közkedvelten visszaélve pl. azzal, hogy a javítási időtartam nem szigorúan, csak törekvés szintjén 15 nap -- bár ezt is félremagyarázzák.

Üdv: MaCS

UI: Ha pedig valaki odafigyel az akkumulátorok töltésére, sok évet kibírnak azok érdemi kapacitásveszteség nélkül.

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#487) kazsolt válasza MaCS_70 (#486) üzenetére


kazsolt
tag

Jelentem az XXL gsm oldaláról levették :O

(#488) MaCS_70 válasza kazsolt (#487) üzenetére


MaCS_70
félisten

Már hogy mit vettek le?

Az egyébként egy igencsak érdekes cég. Nemrégiben egy kis cégnek több készüléket vettünk náluk, előtte telefonon lebeszéltük, hogy kizárólag a hivatalos magyar képviselet hivatalos garancialevelével, gyári csomagolásban adott telefonok játszanak.
Na, a dobozokkal nem is lett volna gond, de azt amúgy mellékesen közölték a boltban, hogy az ár nem tartalmazza a tartozékok, azaz a töltő, a fülhallgató és az USB-kábel árát! :Y :Y :Y Mert azokat külön ki kell fizetni.

Úgyhogy vigyázat, az oldalukon szereplő árak valóban a telefon árai, nem pedig arra a termékre vonatkoznak, amit meg akarunk venni, és rendes boltban adnak.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#489) kazsolt válasza MaCS_70 (#488) üzenetére


kazsolt
tag

xXxXx ák meg... :D Amerika régiós telefon, NINCS európába szóló garancia. +10e Ft a tartozékok.
Hol érdemes még megnézni,ahol jó áron megkapni?

(#490) Black&White válasza kazsolt (#489) üzenetére


Black&White
addikt

Amerikai régiós H6? :C

(#491) kazsolt válasza Black&White (#490) üzenetére


kazsolt
tag

vicces volt nekem is, EZT mondta a nő a telefonban :O :D

(#492) svgyula válasza Black&White (#490) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Igen valahol olvastam van! Mert azok az idióták soha nem közösködnek így a frekvenciájuk is más és más. Lásd az egyszerű autórádiót! Lehet hogy a H60-L11-es?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#493) kazsolt válasza kazsolt (#491) üzenetére


kazsolt
tag

Nem akar valamelyikőtök megszabadulni a HONOR 6- tól? engem érdekelne.... :) :)

(#494) Kornel válasza kazsolt (#493) üzenetére


Kornel
veterán

engem is.
de csak dual sim.

(#495) svgyula válasza MaCS_70 (#486) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Amit leírnak a "jogszabályok" csak annyira igazak mint minden más! Lehet menni ide-oda de igazad csak akkor lesz ha megadják! :K Ha szívózol a szervizzel akkor pedig úgy jársz mint az étteremben amikor a leves kicsit keserűre sikeredett :DDD ha esetleg nem világos belepisilnek, vagy simán megköpködik :P
Pont olyan mint az autóvezetésben csak akkor van elsőbbséged ha megadják! Abban pedig legyél nyugodt a szoftver bármilyen mókolása azonnali garancia vesztést jelent teljesen függetlenül attól, hogy te vagy bárki más a parlament, meg az atyaúristen, erről mit gondol. :K Az akkumulátoroknak pedig jobb ha tudod nem korlátlan az újratölthetősége!(sajnos) :N

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#496) svgyula válasza Black&White (#490) üzenetére


svgyula
addikt

Ja valóban H60-L11 :K Már csak azt nem tudom, hogy a TD-SCDMA vagy a WCDMA van az usa-ban :F Belpiacos Kínainak biztosan jó!

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#497) Black&White válasza svgyula (#492) üzenetére


Black&White
addikt

Nem nyert.
Az USA-ban hivatalosan nem forgalmazzák, az L11-es variáns pedig a kínai belpiacos, 32GB/NFC verziót takarja.

(#498) A.tessz válasza Black&White (#497) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nekem 32 gigàs nfc dual sim változat van, kinai piacos és l12es. Mondjuk több mint valószinü a honor 6 l11 ugyanez csak egy simmel.

[ Szerkesztve ]

(#499) Black&White válasza A.tessz (#498) üzenetére


Black&White
addikt

Akkor nyiss egy sört! :D

Az L01,L11 verziók egy SIM-es, kimondottan kínai piacra készült verziók, csak TD-LTE támogatással.

(#500) MaCS_70 válasza svgyula (#495) üzenetére


MaCS_70
félisten

Úgy érzem, valamennyire képben vagyok a valós helyzettel kapcsolatban, mivel ez a munkám -- és ezekből a küzdelmekből én szoktam győztesen kijönni.

Az akkumulátorok élettartamáról pedig nem állítottam, hogy végtelen, de sokkal jobban kitolható, mint azt sokan hinnék. Vannak 10 év fölötti életkorú, használatban levő és még használható NiMH és Liion akkumulátoraim.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.