Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:31

LOGOUT.hu

..:: Honor 6 ::..

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) monti0222w válasza Amiens (#349) üzenetére


monti0222w
addikt

Ma voltam a Mamut 1-ben az edigiben, de annyian voltak, hogy még a mutatásra is, majdnem sorjegyet kellet váltani! ;] Félórát mondott a srác mire kitudná hozni, hát nem tudtam megvárni. Sajnos!

(#352) Amiens válasza monti0222w (#351) üzenetére


Amiens
tag

Szerintem új közmondás van születőben:

Extrém lassú vagy, mint az Edigital...

iPhone 11 Pro / LG G6 / Lumia 950 / Nokia E72

(#353) monti0222w válasza Amiens (#352) üzenetére


monti0222w
addikt

IGEN, valami ilyesmi. :C

(#354) Zaji


Zaji
őstag

Jól emlékszem, hogy a Sony kamera modulja van a Honor-ban?

(#355) nimba1 válasza manokaki (#348) üzenetére


nimba1
aktív tag

Köszi, akkor 1000 ft-ért nem kellett futnom. :N

(#356) svgyula


svgyula
addikt

Leírom ide is hátha valaki kiegészítőn gondolkodik, a tapasztalatokat erről a fülesről
Ez kicsit olcsóbb most én 13.81$-ért vettem anno'. A minőség első osztályú ízléses tartóban tartalék gumival( :DDD ) érkezik. A vezetékek nem hajszálból vannak de megfelelően rugalmasak mindenhol normális rögzítéssel csatlakoznak. Az egyes elemek nem csak "fém" hatásúak hanem fémek! A hangzás pedig egy új dimenzió minden más eddig használt fülhallgatóhoz képest. Megvan az összes magas és rendesen mozgatja az agyamat a mély hang. Tehát aki esetleg ebben gondolkodik, bátran belevághat nem fog csalódni.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#357) davidsz válasza svgyula (#356) üzenetére


davidsz
őstag

Nekem is ez van. Ajánlott! :C :R

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#358) blueMerle válasza svgyula (#356) üzenetére


blueMerle
veterán

Wow, régóta kerestem egy olcsó de minőségi fülest a telómhoz, köszönöm a tippet, már meg is rendeltem :K

(#359) monti0222w válasza svgyula (#356) üzenetére


monti0222w
addikt

Milyen fülesekkel tudod összehasonlítani az Akg és Sennheiser nem játszik, mert túl hypolt drága sz..ok! Példaképp Piston 2, vagy Sound Magic e10 képest milyen?

(#360) svgyula válasza monti0222w (#359) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Ez nagyon attól függ kinek milyen a "füle" :P. Én pár évig lemezlovaskodtam :B anno'. Elég sokat változott a hangzásvilág ha csak az utolsó 10 évet nézzük. A winamp van fent a telón és szépen kiadja az összes frekvenciát amit kiemelek. Sajna nincs "zajszintmérőm" sem hangfrekvencia mérőm így a hi-fi és a füles által leadott hangokat tudom hasonlítani. Nos az 5.1-hez képest a fülben zajmentesen ez jobb hangzást produkál. Sajna azokat amiket írtál nem vettem meg csak azért, hogy hasonlítási alapom legyen és nincs egyik sem a közelemben. Csak pár oldalon olvastam a véleményeket a hasonlításokról. Nekem előtte Sony volt de az nem egy erős ellenfél (két éves).

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#361) monti0222w válasza svgyula (#360) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönőm a válaszod, Ha meglesz a füles összefuthatnák egy hallgatásra összehasonlítva az e10-el. :)

(#362) lolchief70


lolchief70
aktív tag

Sziasztok!

Honor 6-os készülék hogy kezeli a nano sim kártyát Micro sim adapterben?
Írják több helyen hogy nem ajánlott így használni de nekem csak ez a megoldás jöhet szóba. Van e bármi lassulás vagy hálózati probléma T nano stimmel?

Köszi!

(#363) manokaki válasza lolchief70 (#362) üzenetére


manokaki
őstag

Én is igy használom semmi gond nincs vele , söt lassan 2 éve igy használom amiotta volt Iphone 5-m ,kb 1 hétig de ugye a nanoSim az megmaradt , de más telefonhoz nem nahyon kell , igy adapterrel használom..

Attila

[ Szerkesztve ]

(#364) svgyula válasza monti0222w (#361) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nem értem teljesen neked jön? Vagy az enyémről beszélünk ami több mint egy hónapja megvan?

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#365) lolchief70 válasza manokaki (#363) üzenetére


lolchief70
aktív tag

Köszi! :R
Nem értem miért írják olyan határozottan hogy nem szabad adapterrel használni.
De a lényeg hogy jó azzal is. :)

(#366) Garadow


Garadow
csendes tag

Kijött már az EMUI 3.0 H60-L04 re?

Honor 6, H60-L04, EMUI 3.0

(#367) blueMerle válasza Garadow (#366) üzenetére


blueMerle
veterán

Ezszerint még nem.

(#368) A.tessz válasza lolchief70 (#365) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én is adapterrel használom az egyik kártyámat, semmi gond nincs vele.

(#369) monti0222w válasza svgyula (#364) üzenetére


monti0222w
addikt

Bocs ha félre érthető voltam, de én úgy értettem neked is most jön a füles és ezért írtam úgy. Amúgy áll a kérésem valahol összefutnánk, söröző vagy bármi más helyen és bele hallgatnánk a fülesekbe. Érdekel a füles, szoktam füles talikra is járni, amit az itteni füles topic lakok szerveznek. :)

[ Szerkesztve ]

(#370) svgyula válasza monti0222w (#369) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Max Siófok, Fehérvár, környékén.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#371) monti0222w válasza svgyula (#370) üzenetére


monti0222w
addikt

Hú, az nekem nem jó én Pesten gondoltam, pedig jó lett volna kipróbálni mert, olyan füleseket keresek ami ár-értékben megéri ajánlani megvenni. Ilyen pl: a Xiaomi Piston2 vagy a Sound Magic bármely fülese :)
Hát majd talán mással! :( .

(#372) Pystyke


Pystyke
tag

Sziasztok!!!

Nagyon tetszik ez a cucc...
Igazából 3 alternatíva jöhet szóba...
1, Kártyafüggetlen Honor6
2, Telenor-2 éves hűséggel Z3 compact
3, Telenor 2 éves hűséggel Galaxy Alpha

Telefonálásra, és tablet helyett netezésre használnám,
Szeretek fényképezni, ébresztőórának használni, stb...

Tavaly áprilistól egy Sony Sola-t használok,
Ami a kiadott szoftverfrissítés óta szinte használhatatlanul belassult,
(még sose vágtam földhöz telót, ne ezt sikerült, és majdnem meg is tapostam...)
Szerintem kevés lett neki a 512 Mb RAM,
Ezért is tetszett meg a 3 Gb RAM a Honor-ban...
Vagy elég a Z3c - Alpha 2 Gb-ja is?
Azokat biztos olcsóbbé megkapnám 2 év aláírása után...

A Lolipopp mennyire fogja felzabálni a tRAM-ot a telefonból?
Nem szeretnék még egyszer pórul járni...

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#373) mofiba


mofiba
csendes tag

Sziasztok!

Ma megvettem én is az edigitalban egyet...
Egyelőre nagyon tetszik.
Viszont egy valamivel nem boldogulok, s az az igo. Nem tudjátok, hogy miért nem hajlandó elindulni (mind belső, mind külső memóriából megpróbáltam), mindannyiszor a syst hiányolta. Ugyanaz az igo tökéletesen működött egy sensationon előtte.
Előre is köszönöm...

Üdv,
mofiba

(#374) Skynet258 válasza Pystyke (#372) üzenetére


Skynet258
veterán

2 GB elég, ha viszont fontos a kamera, akkor ne a Honort válaszd... a másik kettő ebből a szempontból jobb lesz, hardverileg pedig azok is ott vannak a toppon. Benchmarkokat most nem vadászok telón keresztül, de azokban tippre mindkettő veri a Honort. Más kérdés, hogy a pontok nem mindig számítanak, ezért is mondtam, hogy kamera oldalról közelítsd meg inkább a dolgot. ;)

https://geekpulse.hu

(#375) monti0222w válasza Skynet258 (#374) üzenetére


monti0222w
addikt

Viszont mind két telefon csak hd-s kijelzőt kapott a Honor full hd-t, a compact az szerintem teljesítményben egál, az alfa igen erősebb honortól. A fotózás terén meg nincs olyan nagy különbség!

A pénznek meg senki sem az ellensége, szóval ha a szolgáltatónál megkapja az említett két telot olcsóbban akkor inkább azok közt válaszon!

Én személy szerint, egy jó darabig, vagy soha többé samsung telefont, az biztos! :(

[ Szerkesztve ]

(#376) Szedált válasza monti0222w (#375) üzenetére


Szedált
tag

A Samsung telefonom nekem is permanensen okoz nehéz pillanatokat. Erre tervezem cserélni, vagy OnePlus One. Annak a beszerzése viszont elég kacifántos és valamivel drágább is ennél - cserébe péklapát a kijelző és erősebb a Snapi 801-es procija.

(#377) sajo13 válasza Skynet258 (#374) üzenetére


sajo13
senior tag

A Z3Compact kamerája semmivel sem jobb a Honorénál. Teljesen hasonló eredményt mutatnak. Az Alpha kamerája talán picit jobb és gyorsabb, de ott meg az aksi harmatgyenge. Árban pedig a Honor a legjobb, még úgyis, hogy FullHD-s a kijelzője és független.

(#378) Pystyke válasza Pystyke (#372) üzenetére


Pystyke
tag

Netezésre melyik a legalkalmasabb?
gondolok itt a multitaskingra...
8-10 oldalon párhuzamosan netezni-facebook-skype-viber-face-messenger,
esetleg melléküldök egy kis navigálást is,
csak az íze kedvéért...
Ilyenkor el tud fogyni a 2 Gb RAM?
főleg, ha megjön rá az 5.0-ás android...
nem fog bedadogni-kifagyni egy Z3c, vagy egy Alpha?

Honor6, Talkband B3, Glock 26c ;)

(#379) Skynet258 válasza sajo13 (#377) üzenetére


Skynet258
veterán

A Honor 6 kamerája nem egy nagy kaland. A képek még ok, de a videója eléggé gyatra.
A Samu Alpha képes 4k-ban is rögzíteni ha arra van szükség, a képek pedig az S4 óta jók a Galaxy szériánál is. Z3 Compact szintén 4k videó, és 20.7MP-es szenzor. Erre pedig már csak azért is merem mondani hogy jobb, mert a Z1C kamerája is jobb összességében a Honorénál, tehát a Z3C-é sem lesz ennél rosszabb...

A kijelző az most másik történet, ott a Honor jobb a felbontás miatt. De én most kamera oldalról néztem a dolgot, mert a fórumtárs azt írta, hogy neki az fontos. Na ha az fontos, akkor olyan sokat azért ne várjon már a Honortól, mert csalódni fog. :U

De ha továbbmegyünk proci és GPU irányba, akkor sem a Honor fog kijönni jobban... Jó ez a készülék, de azért ismerjük már el, hogy van jobb a piacon. Igaz drágább, de attól még erősebb ebben-abban.

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#380) Skynet258 válasza Pystyke (#378) üzenetére


Skynet258
veterán

Nem fog elfogyni a 2GB RAM sem, én elég hardcore user vagyok jó pár év Androiddal és sok tesztelt készülékkel a hátam mögött - hidd el, elég. Jelenleg és jövőre biztosan, aztán utána is max komolyabb játékok jönnek és ott lehet kevés. De a multitaskingra... simán elég.

https://geekpulse.hu

(#381) speederiii válasza Skynet258 (#374) üzenetére


speederiii
tag

Honor6 kamera: éppen azon csodálkozom, hogy szobában lámpafényben milyen jó képeket készít, nem utolsó sorban színhűség tekintetében, vaku nélkül. Ez pl. az xperia sp-mnek sem volt erőssége...
Szerintem igen jó a kamerája (persze ennél is van jobb biztosan, de szerintem nem a csalódás kategória, ha az ember nem egy rendes fényképezőgép minőséget vár, de a compact fényképező kategóriától szerintem nincs túl messze)...

[ Szerkesztve ]

(#382) Smithy87 válasza speederiii (#381) üzenetére


Smithy87
senior tag

Hát sokat nem használtam ha van bőséges fény akkor elfogadható. Desire 816 ról váltottam annak azért jobb a kamerája szerintem. Majd tesztelgetem még egy kicsit de összességében amit egy telefontól alvárok azt hozza.

(#383) zoo84 válasza Skynet258 (#379) üzenetére


zoo84
csendes tag

Egy Z1C, Lumia 930, Z3C és egy Honor 6 tulajdonosaként bártan állítom neked, hogy a Honor jobb, mint a két Sony. Ezzel már más Sony fórumon is foglalkoztak, hogy az Xperia Z(13 MP) is jobb képet készített, mint utódjai, amelyek a 20,7 exmor szenzorral jöttek ki. És ha jól tudom, akkor a Honor is egy 13 MP Sony szenzort tud magáénak.
A Z3C-t ugyan csak 5 napig birtokoltam, mert a kamerája annyira felidegesített, hogy inkább visszaadtam, mielött kettétörtem volna. Tapasztalataim alapján a képek olyan fakók, mint egy kép, amely már 2 éve a napon van. A villanó se derít akkorát, meg olyan fényeset. Az éjszakai képről meg inkább ne is beszéljünk.
Ennek ellenére nagyon sajnálom azt a telefont, mert igen jó méretei voltak, kellemes készülék lett volna

(#384) monti0222w válasza Skynet258 (#379) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia Skynet258 nem az van vitatva, hogy nincs nála jobb, de te azt írtad mindkettő veri, ami az Alfát illeti igazad van, de a compactal nagyjából egálba van vele!

(#385) danielgalaxy válasza sziklaik (#34) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Egyetértek, bár így is tetszetős. 2 napja használom és az az igazság hogy egyre jobban szeretem. Bár S5 után szokni kell.

(#386) danielgalaxy válasza Yuri_1 (#43) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Én az Extreme Digital féle EU-s verziót használom, remélem ide is jön hamarosan az update. Lehet tudni róla valamit?
Egyébként sosem volt még kínai telefonom, de ez most ennyiért nagyon rendben van.
Az update résznél három féle lehetőség adott. Gondolom az első az OTA, a harmadik is egyértelmű (USB), de mi az a "helyi"?

[ Szerkesztve ]

(#387) dptrsk válasza danielgalaxy (#386) üzenetére


dptrsk
addikt

Az szerintem az amikor felmásolod a memkarira/tárhelyre az update.zip-et...

(#388) danielgalaxy válasza speed471 (#156) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Sosem látom értelmét ezeknek a belharcoknak telefon és telefon között.
Nekem Samsung Wave, S3 és S5 is volt és ami azt illeti kisebb hibáktól eltekintve imádtam mindet. A Samsung garancia ügyben profi, és míg most hétvégén el nem lopták az S5-ömet, meg sem fordult a fejemben hogy Honor-t vegyek.
De mivel sajnálatos módon ez történt, úgy gondoltam hogy szétnézek a "kínai piacon" és azt kell mondjam, még az S5 után sem csalódtam ebben a telefonban.
Egyébként ami szerintem megkülönbözteti a top gyártók termékeit a kínai gyártókétól, azok az apró szolgáltatások és feature-k, mint pl az IP67 védelem, az ujjlenyomat olvasó, vagy mondjuk a különböző Samsung szolgáltatások (csak hogy S5-nél maradjunk). Ezek kinek fontosak, kinek nem. Egy biztos, a kínaiak egyre jobb alternatívát nyújtanak és a Honor 6-ot nagy Samsung fan-ként is bátran ajánlanám bárkinek.
Még magamnak is, mivel eme telefonhoz most ragaszkodni fogok minimum egy évig.

[ Szerkesztve ]

(#389) Kornel válasza danielgalaxy (#388) üzenetére


Kornel
veterán

nevet is fogsz változtatni, danielhonor-ra? :DD

[ Szerkesztve ]

(#390) Skynet258 válasza zoo84 (#383) üzenetére


Skynet258
veterán

Ezt most nem mondod, hogy a Z3C képei ilyen sz*rok? Nekem a Z1C képek bejönnek, bár igazából csak a "katt azt jóvan" jellegű témákra használom, minden másra ott a Nikon dslr. :DDD

De mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy visszafele fejlődtek... hozzáteszem a Z1C is job bképeket készít 13MP-en, mint 20-ra téve... :U

Viszont a videófelvételi képességekben egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy a Honor a jobb. :)

https://geekpulse.hu

(#391) zoo84 válasza Skynet258 (#390) üzenetére


zoo84
csendes tag

Szia,
nekem nem nyerte el a tetszésem (egyén válogatja, kinek mi a jó)
videó területén biztos jobbak a sony-k, de ez engem szerencsére pont nem érdekel. Ha jól emlékszem a Z3C azután csinál 13 MP képet, miután manuel-re van állítva. De ahányszor elindítod a kamerát, mindig auto-ban kezd. Ez jobb a honornál, mert megjegyzi az utolsó beállítást. Az intelligens mód is nagyon rendben teszi a dolgát. Bár amitől majdnem kihűltem, azaz éjszakai kép. Néha a vakuval készített képek olyan gyatrák, hogy vallatni lehetne vele. Ilyen esetben vaku kikapcs és láss csodát. Számomra ez felfoghatatlan. Illetve még van a gyors fotó mód, ami nálam 0,8 sec alatt készül. Igaz itt nagyon nincs fókusz és efféle extra, de még így is tűrhető a kép. Lehet csak megszokás és beállítás kérdése, de szerintem a ,,kikapom fotózok, elrakom" fényképezésnél (állítgatás nélkül) jobb képet lő a Honor.

(#392) hedges


hedges
csendes tag

Tegnap én is vettem egyet az Edigitalban.
Egy LG 4x-et száműztem miatta.
Egy napos használat utáni tapasztalatok alapján, egy remek választás lett a Honor 6. "Különösen ajánlott"

(#393) danielgalaxy válasza Kornel (#389) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

:) Az nem a telefon miatt van. De jogos! :D

(#394) danielgalaxy


danielgalaxy
aktív tag

Nektek milyen a fényerő? Én szinte az összes telefonomat a felénél alacsonyabb fényerőn használtam, de ezen jól fel kell csavarni hogy lámpafénynál is lássák valamit...

(#395) dptrsk válasza danielgalaxy (#394) üzenetére


dptrsk
addikt

Ez érdekes, nekem is Galaxy S5 volt előtte, ott automata +1-en kellett használni, hogy jó legyen.
Honornál pedig automata -1nél is jól látom mindig...

(#396) danielgalaxy válasza dptrsk (#395) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Ez tényleg fura. Pedig alapvetően nem szeretem a nagy fényerőt, de úgy érzem itt kicsit több kell neki. Többiek hogy érzik, lehet csak az enyém ilyen?

(#397) manokaki válasza danielgalaxy (#396) üzenetére


manokaki
őstag

teljesen fel és automata be , én igy használom és tökéletes !

(#398) svgyula válasza manokaki (#397) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Én is így állítottam be! A szenzor tudja mikor milyen háttérvilágítás szükséges! :K

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#399) club1


club1
veterán

Tudtok olyan honor dual sim-es verziót, ami a hazai összes 4G/LTE frekvenciát (800/1800/2600 MHz) tudja? Szeretnék venni egy olyan telefont, amit tudok használni a már most bekapcsolt 800 MHz-es vidéki, az egy hónapon belül bekapcsolandó 2600 MHz-es nagyvárosi 4G-n is, de egész egyszerűen nem találok, csak a nagyobb (Samsung, Sony) gyártóknál...

(#400) hedges


hedges
csendes tag

Tokot tudna valaki ajánlani hozzá?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.