Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) cdfrank válasza edk- (#2850) üzenetére


cdfrank
csendes tag

Köszi! Legalább frissült a KRESZ-tábla adatbázisom is! :R

(#2852) Taybore válasza Kasya (#2849) üzenetére


Taybore
aktív tag

Szia!
1.) waze töröl, a telefon tárhelyéről is töröld a waze mappát, telepítsd újra
2.) 2-3 naponta frissül a térkép, miután egy arra jogosult szerkesztő jóváhagyja a trafit a szerkesztőben
Üdv! :R

(#2851) cdfrank: az sose árt :DDD

(#2853) Kasya válasza Taybore (#2852) üzenetére


Kasya
nagyúr

Koszonom!

(#2854) SZATA válasza Kasya (#2849) üzenetére


SZATA
senior tag

Nem kell újratelepíteni!
Írd be a kereső mezőbe ezt, majd enter: ##@restorefav
(Már volt róla szó itt.)
Azért ajánlja fel az útvonalat, mert azt a szerver csinálja, ahol megvannak a kedvenceid.

Arnold Schwarzenegger:
https://m.facebook.com/waze.hu/photos/a.670026326382892.1073741829.160089080709955/995393663846155/

[ Szerkesztve ]

(#2855) Taybore válasza SZATA (#2854) üzenetére


Taybore
aktív tag

mea culpa :U

(#2856) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Akik jobban ismerik a Waze lelkét: Lehetséges, hogy a szerver olykor hibas útvonaltervet küld a kliensnek? Ma reggel is crashelt kétszer, majd harmadszorra ugyanoda tervezve már jó volt. Regebben is jártam mar hasonlóan, pedig alapvetően eleg stabil a sw.

Same rules apply!

(#2857) Kasya válasza SZATA (#2854) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kiprobaltam, de csak forog a karika. 3 perc utan kinyomtam.
Vegul beallitottam ujra manualisan az Otthon es Munkahely cimet, az elozmenyeket pedig csak szimplan sajnalom.

Koszi azert!

(#2858) SZATA válasza EQMontoya (#2856) üzenetére


SZATA
senior tag

Nekem is volt már olyan a pályafutásom alatt, hogy összeomlott egy tervezéskor, de akkor nagyon rossz volt a térerő / net. Egyik nap is találtam olyan térképhiba jelentést, amiben erre panaszkodnak.

Kivizsgálni nagyon nehéz, nem tudom reprodukálni. Folyamatosan megy a fejlesztés a szervereken, bármikor előjöhet némi bizonytalanság, ha a körülmények úgy jönnek össze.

(#2857) Kasya: Az ilyen kódoknál általában csak pörög. Van amelyiknél magától leáll és kiír valamit, némelyiknél meg le kell állítani. Ez kiírja, hogy mit csinál. Már más is mondta itt, hogy nem működött. Próbáltad a kód beütése után újraindítani a klienst? A kód jó, nekem kiírja, hogy visszaállítja a kedvenceket, csak épp azon az eszközön nem volt, ahol kipróbáltam.
Az előzményeidet ez egyébként sem hozta volna vissza, csak a kedvenceket.

[ Szerkesztve ]

(#2859) ezmivolt


ezmivolt
tag

Ha az Örkény Színházat írja be az ember, akkor a Waze a Károly körútról bevinne a Madách térre, ami kamerával figyelt terület, és csak kerékpárral vagy gyalogosan használható.

(#2860) radi8tor válasza ezmivolt (#2859) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor nincs mese, bicajjal kell menni. :)

⭐ Stella

(#2861) Watt25 válasza ezmivolt (#2859) üzenetére


Watt25
veterán

Egy színházba nem járó bunkó vagyok, :) úgyhogy kérlek azt is megírnád, hogy mi lenne a jó célpozíció?
Asbóth utca jó?

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2862) #79335424 válasza Watt25 (#2861) üzenetére


#79335424
törölt tag

Király utcából balra, a Rumbach Sebestyénbe és hátulról jobbra, a Madách térre. (Nemes manőver egy 12 Tonnással. Általában némi dudaszó kíséri. :) ). Az Asbóth a Király felé egyirányú.

[ Szerkesztve ]

(#2863) Hoorus


Hoorus
őstag

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy mikor lesz javítva a MALI T760-al szerelt telókkal előforduló "kockásodás"? Nagyon kellene ez a program, de jelen állás szerint használhatatlan.. :O

(#2864) axioma válasza Hoorus (#2863) üzenetére


axioma
veterán

Amig nem javitjak, egy kepernyoforgatas jobbra/balra megoldja (addig amig masik teljes kepernyos akarmilyen felulet be nem jon, utana ujra kell forgatni). De a semminel jobb.

(#2865) Watt25 válasza #79335424 (#2862) üzenetére


Watt25
veterán

Akkor végül is jó az Asbóth is, hiszen csak onnan lehet bemenni az Asbóth-ra, amit te mondtál. :) (Egyébként az Ashbóth-Madách kereszteződésbe raktam a célpontot.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2866) Taybore válasza Hoorus (#2863) üzenetére


Taybore
aktív tag

Egyelőre nem lehet tudni, mikor jön új verzió :( de már nagyon várjuk. :K

(#2867) Kbali válasza EQMontoya (#2856) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ilyen a wp kliens. :( Nekem a héten kétszer is eljátszotta. Elsőre az újraindítás megoldotta, másodjára egyszercsak jó lett.

(#2868) BudaII válasza Taybore (#2824) üzenetére


BudaII
csendes tag

Sajnos továbbra sincs térképem...lassan lemondok erről a programról!

(#2869) stampedli válasza #79335424 (#2862) üzenetére


stampedli
tag

Te kamionnal jársz színházba? :P

(#2870) Taybore válasza BudaII (#2868) üzenetére


Taybore
aktív tag

Sajnálom, ezek szerint nem volt megoldás egyik ötletem se. :( Mást most látatlanban nem tudok kitalálni, de hátha másnak van még ötlete.
Esetleg egy képernyő képet tudsz küldeni, amin látszik, hogy mit nem látsz? :)

[ Szerkesztve ]

(#2871) #79335424 válasza stampedli (#2869) üzenetére


#79335424
törölt tag

Igen. Szerinted a díszlet hogy jut oda? Léghajóval? Szinte az összes budapesti színháznak szállítok, állandó behajtási engedélyem van. De vidéken is teherautóval járok színházba. Tegnap a debreceni szabadtérin voltam, most pedig a Kölcsey központ teherbejárójában állok és épp szedik le a díszletet.

(#2872) stampedli válasza #79335424 (#2871) üzenetére


stampedli
tag

Ach so! Végülis logikus, bár mókásabb volt azt képzelni, h kiöltözve, teljes pompában szálltok ki barátnővel a csőrös Scania-ból. (:

(#2873) Siriusb válasza stampedli (#2872) üzenetére


Siriusb
veterán

Egy szavát se hidd! Szeret öltözködni, hatalmas mennyiségű öltözet áll rendelkezésére, s így tudja csak megoldani a szállítást. Mindig az esemény előtt dönti el, melyik szmokingjával fedje el a jégeralsót. Ha otthonról indulna el felöltözve, esetleg még meggyűrné a frakkját, ami megengedhetetlen. :P ;] Így alsóneműben is el tud jutni a színházig.

(#2874) #79335424 válasza stampedli (#2872) üzenetére


#79335424
törölt tag

Á, előadás előtt a színház környéke megközelíthetetlen teherautóval. Olyankor, természetesen motorral megyünk. Van egy bőrszmokingom, a szöszimnek meg egy..... azt inkább nem írom le. :)

(#2875) BudaII válasza Taybore (#2870) üzenetére


BudaII
csendes tag

Ime, amit látok...illetve, amit nem...

[ Szerkesztve ]

(#2876) SZATA válasza BudaII (#2875) üzenetére


SZATA
senior tag

Köszi a képet!
Bökj rá egy jelentésre, Magyarországot mutatja egyáltalán!?

[ Szerkesztve ]

(#2877) BudaII válasza SZATA (#2876) üzenetére


BudaII
csendes tag

Nem mutatja....

(#2878) Watt25 válasza BudaII (#2875) üzenetére


Watt25
veterán

Próbáld meg azt, hogy beírod a keresőbe, hogy ##@other és megnyomod a billentyűzeten a keresés gombot.
Lehet, érdemes a programot utána újra is indítani.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2879) jFox válasza BudaII (#2875) üzenetére


jFox
őstag

A hétvégén új rom-ot tettem a telefonra és utána nekem is ilyen volt. Eltávolítottam a waze-t utána formáztam a belső sd-t (természetesen mentettem ami kellett róla) majd waze visza és megjavult.
Azóta megy wifi-n is. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#2880) acerola1


acerola1
újonc

Ez az eltűnt gyerekes funkció engem is idegesít. Megállok a pirosnál lenne időm nézni, hogy merre is fogok menni, erre letakarja a térképet egy nagy fotóval. Jó lenne egy opció, hogy ki lehessen kapcsolni.

(#2881) Siriusb válasza acerola1 (#2880) üzenetére


Siriusb
veterán

+1
Én is pontosan ezt akartam tenni, megnézni az útvonalat. Amikor meg nem, akkor is odavonja a figyelmem, hogy valami történik a telefonon, de mindig csak egy, a zenészek nagy családjába tartozó valaki fényképe bukkan fel. Hagyjanak már békén, hadd válogassam már meg, mit akarok látni a telefonomon és mit nem.
Egy biztos, ha ez nem változik, használok inkább mást.

(#2882) Hosssszu válasza Siriusb (#2881) üzenetére


Hosssszu
őstag

Osztom én is ezt a vélemény!

(#2883) SZATA válasza Hosssszu (#2882) üzenetére


SZATA
senior tag

Az a véleményem, hogy most már nem olyan zavaró ez. Egy út során egy-két embert ha feldob - feltéve ha a szokott környéken autózol. A felugró ablakot meg el lehet tüntetni, ha a térképre böksz.

(#2884) V.Stryker válasza acerola1 (#2880) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Épp ezért látogattam meg a topikot, de akkor látom nem kikapcsolható... :(

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2885) Siriusb válasza SZATA (#2883) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem a mai napon Dél-Pestről a központba menet nem egyszer-kétszer dobott fel fényképet. Igaz, nem használom nap mint nap, de akkor is idegesítő. Természetesen ha a fejlesztők ragaszkodnak ehhez az újításhoz és erőszakosan beletolják az ember arcába, az ő dolguk, de biztos vagyok benne, hogy nem én leszek az egyetlen, aki letörli az alkalmazást. Az is lehet ez a google trükkje, hogy a Google Térképre térjenek át az emberek. :)

(#2886) szőröscica


szőröscica
addikt

A héten folyton kilép, ha útvonalat akarok tervezni, kb huszadjára sikerül elindítani normálisan. Wp-n. Az eltűnt emberekre pedig én sem vagyok kíváncsi, ez egy nagyon idegesítő funkció.

(#2887) EQMontoya válasza szőröscica (#2886) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1, szintén. Ez viszont azért mókás, mert a WP kliens nem változott biztosan, tehát:
-Vagy hibás útvonaltervet küld a szerver
-Vagy nem backward-kompatibilis protokolmódosítást sikerült elkövetni.

Igazából bármelyik elég nagy gáz. :)

Same rules apply!

(#2888) apaszka válasza V.Stryker (#2884) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem sem tetszik. Pont mikor nem kellene, mert k.lámpánál állok, és megnézném netre majd tovább, erre ott vagy egy bazi nagy eltűnt emberke.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#2889) Kbali válasza EQMontoya (#2887) üzenetére


Kbali
nagyúr

Detto. Sajnos egyre toöbben panaszkodunk a wp-s kliensre, de kb. senkit nem érdekel, 1.5 éve nem volt rá frissítes, beta teszt sincs.
Tegnap pont erről a kilépegetős dologról bezsélgettünk, lehet, hogy összefüggésben van a napszakkal, hellyel: ahol sokan használják, sok a jelentés, megtelhet a memória, mert elképzelhető, hogy a wp máshogy használja. Mert amúgy nem konstans, hogy mit csinál.

(#2890) Watt25 válasza Siriusb (#2885) üzenetére


Watt25
veterán

Igaz, nem használom nap mint nap
Ezzel összefügg a dolog. Úgy működik a dolog, hogy minden embert mindenkinek csak egyszer jelenít meg. Ha minden nap használod, akkor néhány naponta kapsz egy-két képet, ha sokáig nem használod, akkor ömlesztve megkapod, amiről "lemaradtál". :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#2891) Siriusb válasza Watt25 (#2890) üzenetére


Siriusb
veterán

Értem, kösz az infót.
Azt hiszem, a következő 70%-os akcióban megveszem a Sygic-ot. A Waze fejlesztőinek meg gratulálok.

(#2892) V.Stryker válasza Siriusb (#2891) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hol volt ilyen akció és mennyi volt úgy az ára? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2893) lautnermark


lautnermark
aktív tag

Jelenleg is fut a 70%-s akció.

Árlista:

http://eshop.sygic.com/en/products

(#2894) Taybore válasza lautnermark (#2893) üzenetére


Taybore
aktív tag

Nemá pont itt reklámozzuk a konkurenciát! :Y :N :R

(#2895) lautnermark válasza SZATA (#2883) üzenetére


lautnermark
aktív tag

Nálam dél-pesten és dél-budán továbbra is MINDEN MEGÁLLÁSNÁL az arcomba tolja a fotókat. Nem arról volt nemrég szó, hogy lesz ez ellen valami megoldás?

Taybore

Offtopikként lett üzenve!

Nyilván ha kikapcsolható lenne az indián keresés, akkor nem hozták volna szóba mások is a konkurens programokat!

[ Szerkesztve ]

(#2896) szőröscica válasza lautnermark (#2895) üzenetére


szőröscica
addikt

Nekem is minden piros lámpánál jönnek az eltűntek. És siralmas, hogy lehetetlen útvonalat tervezni, mert folyton kilép.

(#2897) formax válasza szőröscica (#2896) üzenetére


formax
tag

Nem értem, miről beszéltek, szerintem eltúlozzátok az ügyet. Ma napon eddig 3-3,5 órát használtam a waze-t, és a 2 megérkezésnél jött fel az ablak. A héten kb. eddig kb. 15 órát használtam, és 3x jött az ablak, beleértve az előző 2-t. Nem takart le semmi fontosat, ha a térképre böktem eltűnt. És nem, nem cigányok voltak.

formax

(#2898) axioma


axioma
veterán

Nem lehet, hogy a ket dolog osszefugg? Marmint a windows-os kliens (fagyasok stb.) es az allando felugro eltunt gyerekek, mert abban me'g nincs benne (es most mar nem is lesz) az a tarolasi hely, ami az ismetleseket kiszu"rne'?

(#2899) V.Stryker válasza axioma (#2898) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én iPhone-on használom. tegnap egész végig majd minden lámpánál a cigánygyerekek képét kellett néznem. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2900) Watt25 válasza axioma (#2898) üzenetére


Watt25
veterán

az a tarolasi hely, ami az ismetleseket kiszu"rne'?
Biztos, hogy szerver oldalon van ez megoldva.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.