Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) SZATA válasza G@ben (#3450) üzenetére


SZATA
senior tag

Milyen OS?

(#3452) G@ben válasza SZATA (#3451) üzenetére


G@ben
addikt

Android. Még 2.3.4, ha számít. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3453) SZATA válasza G@ben (#3452) üzenetére


SZATA
senior tag

Rossz hírem van. :( Arra nem jön frissítés. Már az utolsó pár kiadást sem kaptátok meg. "A 3.8 kliens verziót és afelett, az android 2.x verziók már nem támogatják!"

(#3454) marsu. válasza SZATA (#3453) üzenetére


marsu.
senior tag

És iOS-re várható frissítés. :)

(#3455) G@ben válasza SZATA (#3453) üzenetére


G@ben
addikt

Értem. Lehet, hogy újra megpróbálom feltenni a 4.0.4-et és életre kelteni valahogy a wifit, mert az nem ment alatta. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3456) bzoly


bzoly
aktív tag

Sziasztok,

Mi történt a WAZE-el szombaton?
A Thököly felől mentem a Dózsa György úton és mindenképpen végig akart rajta vinni, pedig le volt zárva.
Majd a Bajza utcából rá akart vinni az Andrássy útra, ami egy rendezvény miatt szintén le volt zárva.
Pont ezért használom a Waze-t, hogy ne kelljen össze-vissza keringenem.

Zoli

(#3457) Taybore válasza bzoly (#3456) üzenetére


Taybore
aktív tag

Ha "rövid"-re van állítva, akkor nem veszi figyelembe a valós idejű eseményeket (pl dugók és lezárások). Én használtam szombaton is, de jól tervezett "gyors" beállítással. kerülte a dugós szakaszt.

(#3458) bzoly válasza Taybore (#3457) üzenetére


bzoly
aktív tag

Nincs rövid útra állítva, mert ezzel már egyszer szívtam. Késő este mentem arra, lehet, hogy már átcsúsztam vasárnap hajnalra, lehet ez volt a gond?

(#3459) Kbali válasza marsu. (#3454) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem, már az sem támogatott, mint a WP ;] :)

(#3460) SZATA válasza marsu. (#3454) üzenetére


SZATA
senior tag

Hamarosan, várhatóan még szeptemberben. Nagy durranás lesz!

(#3461) marsu. válasza SZATA (#3460) üzenetére


marsu.
senior tag

Kbali :DDD

SZATA Na, ez jól hangzik. :) Kíváncsian várom.

(#3462) junkpod


junkpod
nagyúr

sziasztok, két "bug"-om van Waze-val:
- az éjszakai/nappali nézet nem igazán a fényviszonyoknak megfelelően vált, ma reggel pl 7:30-kor váltott nappalira, addig éjszakai nézetben volt, és esténként is elég sokkal sötétedés után vált éjszakaira. Nálam van a gond vagy a waze csak időzónára vált és nem földrajzi pozícióra (ez pl Franciaországban tuti jó, de itt a keleti végen nem).
- van egy helyek gomb amire nekem mindig zat írja ki, hogy GPS vétel nem elérhető (pedig navigál rendesen) ez miért lehet?
köszi,

Box's don't touch!

(#3463) apaszka válasza SZATA (#3460) üzenetére


apaszka
veterán

:Y Várjuk, köszi az infót!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3464) Kbali


Kbali
nagyúr

Sziasztok! miért így tervez gyors utat? Átkompoltatna a Balcsin.

(#3465) G@ben válasza SZATA (#3460) üzenetére


G@ben
addikt

Mi lesz a minimális verziószám, amire jön az új?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3466) zoo8800 válasza Kbali (#3464) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerinte az a leggyorsabb. És tényleg azon az útvonalon tudsz leghamarabb felmenni az M7-re.
A komp menetrend gondolom nincs meg a Waze-nek :DDD

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#3467) Taybore válasza junkpod (#3462) üzenetére


Taybore
aktív tag

Éjszakai/nappali elvileg az adott pozícióban érvényes napkelte/napnyugta időpontban vált, amit a műholdról kap.
másikat nem tudom

(#3464) Kbali
Lehet, hogy arra gyorsabb :)

(#3468) Watt25 válasza G@ben (#3465) üzenetére


Watt25
veterán

A jelenlegi verzióknak Android 4.0 a minimum igénye, ez valószínűleg nem fog mostanában változni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3469) Kbali válasza Taybore (#3467) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az egy dolog, hogy a kompot nem lehet kikapcsolni, de ez akkor is nonszensz.
Ha nem vagyok résen, mert tudtam, hogy Zamárdi a déli parton van és megyek a waze után, hááát nem kicsit lettem volna ideges a tihanyi kompnál.

(#3470) G@ben válasza Watt25 (#3468) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi. Csak mert az én telefonomra a 4.0.4 a legújabb hivatalos, viszont azzal nem megy a wifi. De ha sikerülne azt is megoldani, már nyert ügyem lenne.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3471) junkpod válasza Taybore (#3467) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezek szerint nem, még nehezen képzeltem el, hogy minden koordinatara lenne neki ilyen adata. Szvsz max idozonankent és szélességi körönként... Másnál ez jól működik?

Box's don't touch!

(#3472) axioma válasza junkpod (#3471) üzenetére


axioma
veterán

Nem annyi kulonbozo adata kell feltetlen legyen, hanem algo ami kiszamolja... letezik, nem is olyan veszes, nekem volt olyan feladatom hogy szamoljak ilyet. Idozonastul, mindenestul, itt viszont eleg csak a valos helyzet alapjan, mind1 mi az ora allasa, eleg a gps idoadathoz hasonlitani.

(#3473) Taybore válasza Kbali (#3469) üzenetére


Taybore
aktív tag

Szorgalmaztuk már, hogy lehessen állítani a komp kerülést kliensből, de egyelőre nem mutatnak túl sok hajlandóságot a "majd megfontoljuk"-on kívül... :U

(#3474) Kbali válasza Taybore (#3473) üzenetére


Kbali
nagyúr

Értem én, de ez akkor is gáz... nem is kicsi. Ráadásul az útvonaltervet végigpörgetve sem látszik, hogy kompoltatna. A gmap-ben legalább látom ezt és vagy elfogadom, vagy nem, de itt nincs ilyen.

(#3475) Taybore válasza Kbali (#3474) üzenetére


Taybore
aktív tag

Értem én, hogy érted :K , de nem mi fejlesztünk, és annál többet, hogy sokszor szóltunk már nekik, nem nagyon tehetünk. :R

(#3476) Kbali válasza Taybore (#3475) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kompoknál tartós útzár elhelyezésével, kanyarodási irány beállításával ez térképszerkesztésből nem orvosolható addig?
Ha valaki kompolni szeretne, akkor célnak még beállíthatja, a túloldalról meg továbbtervez. :F

(#3477) simico


simico
aktív tag

Az itt lévő "Útfelbontás Vízművek" jelentést légyszi töröljétek, mert már egy hete nincs ott semmi. Kliensből sajnos nem lehet törölni (nincsen "Nincs ott" gomb).

(#3478) Watt25 válasza simico (#3477) üzenetére


Watt25
veterán

Megtörpént. Egyébként ma 23:59-re volt beállítva a vége. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3479) simico válasza Watt25 (#3478) üzenetére


simico
aktív tag

Köszi! Már hétfőn is akartam szólni, csak minden nap elfelejtettem mire gépközelbe kerültem... :B Ezeket a wazebot által csinált jelentéseket csak ti tudjátok törölni? Térképszerkesztőben nem láttam, gondolom nem is ott kell :)

(#3480) Watt25 válasza simico (#3479) üzenetére


Watt25
veterán

[link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3481) biacsia


biacsia
tag

Sziasztok!
Egyre jobban bosszant, hogy amikor megállok wazulás közben, elsötétül a képernyő és mindenféle sötétbőrű svédekről tol elém képeket a waze.. nem elég, hogy nem látom merre kell kanyarodnom legközelebb még nézhetem ezeket a felemelő embereket .... :((
Hogyan lehet kikapcsolni ezt a funkciót?

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#3482) apaszka válasza biacsia (#3481) üzenetére


apaszka
veterán

Nem lehet sajnos, még pénzért sem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3483) Taybore válasza biacsia (#3481) üzenetére


Taybore
aktív tag

A kép alatt van egy kis X. Arra, vagy akárhová a térképere kell rábökni és eltűnik. E, kb fél másodpercig tartó művelet után megint nézegetheted, hogy merre is akarsz továbbmenni. Ha a közelgő dugó ugrik föl, és amiatt nem látod, merre kell kanyarognod, az nem zavar? (Ugyanígy tudod eltüntetni azt is.)

(#3484) radi8tor válasza biacsia (#3481) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Képzeld, nálam meg azt csinálja, hogy elsötétül, de nem mutat semmilyen képet.
Na, most már tudom miért csinálja, régen nekem is mutatott képeket.

⭐ Stella

(#3485) biacsia válasza Taybore (#3483) üzenetére


biacsia
tag

Köszönöm, igen arra rájöttem, hogy ha rátapizok akkor eltűnik, csak ez kényelmetlenséget okoz. Sajnos nekem a "mi autonk" van és ott olyan messze van a szélvédő, hogy vezetés közben nem érem el.
Az, hogy közelgő dugó, vagy baleset infót kapok, értékelhető számora, könnyebb vele együtt élni. Imádom a vaze-t, ha tehetném mindenkinek ingyen adnék egy okos telefont, hogy használja mert hihetetlen okos kis alkalmazás.
Pontosan e miatt a pozitív élmény miatt nem látom szívesen, hogy Lakatos Nintento, vagy Kolompár Nabukonodozor épp elszökött otthonról. Szerintem nem tartozik rám és tudni sem akarok róla. Reméltem egy checkboxban ki lehet kapcsolni.Ezért kérdeztem.
Remélem a következő frissítésben lesz rá lehetőség.

"...a béke az, amikor nagyobb botod van, mint a többieknek..."

(#3486) Watt25 válasza biacsia (#3485) üzenetére


Watt25
veterán

Remélem a következő frissítésben lesz rá lehetőség.
Felesleges remélni. Amíg az együttműködés megvan a Waze és az Amber Alert között, addig így lesz.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3487) sztanozs


sztanozs
veterán

Észrevettem mostanában, hogy nagyobb dugó esetén (Fő utcában) a váron akar keresztülnavigálni a Waze. Keresztül lehet egyáltalán menni (Hunyadi uton fel, Palota úton le) erre?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3488) edk- válasza sztanozs (#3487) üzenetére


edk-
őstag

(#3489) sztanozs válasza edk- (#3488) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3490) Pulsar válasza radi8tor (#3484) üzenetére


Pulsar
veterán

Ilyet nekem is csinál, de ez inkább bug.

(#3491) szőröscica válasza Watt25 (#3486) üzenetére


szőröscica
addikt

Igazából nem is tudom, hogy ennek mi lenne az értelme. Állok a pirosnál, látom egy 100*100 pixeles képen, hogy eltűnt Eszmeralda. Szétnézzek, hogy nem-e megy át valaki a zebrán, és ha hasonlít rá, akkor kiáltsak utána, hogy hé, te nem tűntél el?

(#3492) marsu. válasza szőröscica (#3491) üzenetére


marsu.
senior tag

:DD

(#3493) Watt25 válasza szőröscica (#3491) üzenetére


Watt25
veterán

Értelme ugyanaz, mint a tejesdobozokra rakott képeknek. Nem sokszor, de van rá példa, hogy annak segítségével találtak meg embereket.

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#3494) Taybore válasza Watt25 (#3493) üzenetére


Taybore
aktív tag

Lehet, hogy csak a felbontás a probléma :DDD Majd lobbizunk, hogy teljes képernyőre tegyék ki a FullHD-s fotókat ;] :R

(#3495) chuck100


chuck100
újonc

Sziasztok! Pár hete használom csak a WAZE-t és ezért lehet, hogy már agyonrágott a kérdésem, de a problémám az, hogy OS9 alatt sem a fix kamerákról, sem a rendőrökről nem kapok hangriasztást... Folyton bámulni a képernyőt pedig ugye nem megoldható. Tudna nekem ebben segíteni valaki, hogy hogyan lehet ezt megoldani vagy ez mindenkinél így működik? Köszi!

(#3496) radi8tor válasza chuck100 (#3495) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hangriasztást nem ad, hanem bemondja, hogy rendőri ellenőrzés lesz.
A fix kamerákat pedig asszem' akkor mondja be előtte, ha gyorsabban mész a megengedett sebességnél.

⭐ Stella

(#3497) merqree


merqree
őstag

Android 4.4.4, IT-I9060 Samsung Duos készülék.
Play-ből próbálom telepíteni, letölti, majd a "Telepítés..." feliratnál megragad.
Ha újra megnyitom a Play-t akkor telepített alkalmazásként látom, és a megnyitással el tudom indítani.
Ellenben az alkalmazások között nem szerepel.
A beállítások, alkalmazás kezelőben szintén szerepel.

Találkozott már valaki ilyennel? Mi lett a megoldás?

Válaszokat, javaslatokat előre is köszönök!

(#3498) apaszka válasza Taybore (#3494) üzenetére


apaszka
veterán

:C
Nicolas Cage Laugh.gif

4.8 MB-os GIF-et ne illessz be közvetlenül a fórumba!

[ Módosította: radi8tor ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#3499) simico válasza radi8tor (#3484) üzenetére


simico
aktív tag

Megálláskor nekem is elsötétül, de nem mutat semmi képet. Eddig nem tudtam ezt mire vélni, akkor ez egy bug lehet. Mondjuk a képek nem hiányoznak...

(#3500) radi8tor válasza simico (#3499) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja, jó ez így.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.