Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#582) m_makai válasza LouiS22 (#581) üzenetére


m_makai
tag

Azért az én véleményem más mint a cikké... :U
Adott árkategóriában mindig a google telefonokat javasoltam javaslom, hacsak valaki már nem iOS user, vagy kell neki a két kártyás rendszer. 2017-ben feltételezem, hogy akinek nem ez az első telefonja, annak már van bejáratott (esetleg megvett) naptár, jegyzet tárcsázó és task list app-ja mindegy hogy android vagy iOS-en. Ergo mindegy hogy a perpill LG/huawei/samsung/Sony van a kezében a megszokott appal gyorsabban tud dolgozni.
Arra amire az okostelefon használható arra a stabilitása és a friss android rendszer miatt ez a legjobb. (Kivétel a NOTE az S-pen miatt, az jelenleg külön kategória) A filmvágás, komoly fotózás, zeneszerkesztés, film nézés, nem tartozik ide. Arra van számítógép, rendes optikával rendelkező kamera, és normális méretű TV ami kényelmesen látszik a fotelból. Filterezett Insta és FB fotókhoz és youtube nézegetéshez elég, de arra a N5 is elég volt.

Nyilván a marketing gépezet működik és jópofa az S8 tudása + kiegészítők ha elterjed és működik akkor lehet mondani hogy ez volt az első lépés de egy Lenovo Thinkpadot messze nem vált még ki. Bármely hang és gesztus asszisztens szerintem még kezdetleges. (Lehet 2 év és működni fognak, nem tudom. Senki nem tudja. A gyártók állítják hogy már most fasza mindegyik.) Egyszerűen gyorsabb megírni/irányítani egy előre beállított ismert felületen amit akarok, mint elmondani szóban hogy a gép megértse, majd ellenőrizni, hogy valóban azt csinálta-e.
Meggyőzni nem akarok senkit, mert minek, mindenkinek úgy is más a preferenciája.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.