Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-01-10 07:29:55

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

(#601) Sztupidka válasza hYpErKe (#600) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Ez tetszik. Köszönöm szépen!

(#602) hYpErKe válasza Sztupidka (#601) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Nincs mit, ha sikerült használni és a flash után neked is van 4g akkor azt megírhatnád kíváncsi vagyok. :R

Pixel

(#603) Sztupidka válasza hYpErKe (#602) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Hát sajnos így első körben azt kell mondjam semmi változás nálam 4g kapcsán. Még próbálok állítgatni, de sok reményt nem fűzök hozzá.

(#604) hYpErKe válasza Sztupidka (#603) üzenetére

hYpErKe
(tag)

A májusi image-t raktad fel?

Pixel

(#605) Sztupidka válasza hYpErKe (#604) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Igen (N2G470)és próbáltam állítgatni, de semmi sajnos. Most pont külföldön vagyok és ott 3 hálózatból 2 tökéletes a harmadik csak közben közben.

[ Szerkesztve ]

(#606) hYpErKe válasza Sztupidka (#605) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Nekem is ez van fent, én semmit nem állítottam megy simán.
Olyat észrevettem, hogy utazás közben néha a 3g halózat felvillan de egy-két kilométer múlva újra 4g, ezt viszont a lefedettség hibájának tudom be. :U

Pixel

(#607) Sztupidka válasza hYpErKe (#606) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Talán csoda történt?!
Reggel bekapcsoltam a telót és van 4g, nem értem hogyan történt. Semmit sem csináltam egyedül a Google app frissült és tegnap még nem volt az tuti. Lehet a Telenor állított valamit vagy a Google a háttérben nem tudom, de egyenlőre úgy 10 kilométeres körzetben a lakhelyémtől működik. Nagyon remélem így is marad!

(#608) LouiS22 válasza Sztupidka (#607) üzenetére

LouiS22
(addikt)

Ha jól értem, kikapcsoltad a telefon, majd reggel bekapcsoltad. Ergo újra felcsatlakozott a hálózatra. Lehet, hogy ez hiányzott eddig.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#609) Sztupidka válasza LouiS22 (#608) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Igen jól érted, de nem hinném hogy ez volt a gond mivel minden éjjel ki van kapcsolva. Tényleg fogalmam sincs mi történt, de még mindig jó.
:R

[ Szerkesztve ]

(#610) LouiS22 válasza Sztupidka (#609) üzenetére

LouiS22
(addikt)

Ez a lényeg. Aztán az is lehet, hogy tényleg volt valami finomhangolás a szolgáltatónál is. Két hét múlva én is megtekintem, hogy mi újság Kaposvár környékén.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#611) hYpErKe válasza LouiS22 (#610) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Te is telenoros vagy?
Frissítés előtt pont felutaztam budapestre, és direkt figyeltem, hogy hol vált át 4g-re a hálózat, és Dunaföldvár vonaltól északra szinte végig volt 4g. Sztm ott lehetett a b20 határ. :U

Pixel

(#612) LouiS22 válasza hYpErKe (#611) üzenetére

LouiS22
(addikt)

Telekom.

(#613) memphis88

memphis88
(csendes tag)

Szevasztok! Honnan lehet biztonságosan beszerezni a Pixelt?? Ebay szóba jöhet??
Köszönöm!!

(#614) hYpErKe válasza memphis88 (#613) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Hali, mivel hivatalosan sehol nem kapható itthon, így lényegében bármilyen helyen megvásárolható ahol hozzá férsz.
Én azért nem ebayen venném, ennyiből inkább valamelyik gsm boltban vedd meg hiába szürke importos, ezekre elvileg van 1 év garancia ebayen sztm nehezebb érvényesíteni. (Feltéve ha nem tűnik egyik napról a másikra el a cég....). :K :U

Pixel

(#615) memphis88 válasza hYpErKe (#614) üzenetére

memphis88
(csendes tag)

Köszi a választ! Itthon nagyon drága: 222.000 Ft alatt nincsen. Ennyiért kicsit sokallom. A kamerája miatt érdekelt leginkább.

(#616) hYpErKe válasza memphis88 (#615) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Ha van lehetőséged Angliából hozasd meg ott jobb áron van. ;)

Pixel

(#617) Taci

Taci
(őstag)

Vajon fórumtárs, aki nyert egy Pixelt az Android Authority múlt heti nyereményjátékán? :)

"A big congratulations to last week’s winner of the Google Pixel International Giveaway: Barcsa R. (Hungary)."

[ Szerkesztve ]

(#618) LouiS22 válasza Taci (#617) üzenetére

LouiS22
(addikt)

Ha még nem, akkor majd lesz :)

(#619) gixxergabi

gixxergabi
(senior tag)

Srácok ez milyen töltő?
Láb távolság alapján bele lehetne dugni konnektorba, de a teste szélesebb így mégsem megy bele a kerek konnektorba.
Van egy átalakítóm, de az 3 lábút alakít Eu-ra, amibe bele tudom dugni, de nem merem bedugni... :DDD
Illetve ez gyorstöltő ha jól gondolom, érdemes lenne ezzel tölteni, vagy mivel gyorsan tölt gyorsabban is merül és az akksinak se tesz jót?

(#620) Just486 válasza gixxergabi (#619) üzenetére

Just486
(senior tag)

A feliratokat nem tudom rajta elolvasni, de első blikkre akár gyári Pixel töltőfej is lehetne. A gyors töltéstől az akku elvileg nem merül jobban, de az előfordulhat, hogy az élettartamra negatívan hat.

That unconquered country we call the future

(#621) gixxergabi válasza Just486 (#620) üzenetére

gixxergabi
(senior tag)

Köszi.
Természetesen gyári pixel töltő.
A kérdés hogy nem tudom a süllyesztett konnektorba bedugni, be merjem e abba az átalakítóba ami van, vagy hagyjam a fenébe ha nem fontos a gyors töltés, és töltsem mással ahogy Rlaci...
A cikkben azt írják nem jár hozzá füles, de ehhez volt egy fehér (bár kicsit gagyinak néz ki) másnak is?

(#622) Just486 válasza gixxergabi (#621) üzenetére

Just486
(senior tag)

A legtöbb ma forgalmazott töltőfej 110 és 240 volt között bármivel elmegy, tehát elvileg bedughatod. Ezt próbáltam leolvasni róla. Az indiai régiós csomagban lehet füles is, ez és a töltőfej alapján valószínűleg odavalósi a telefonod.

(#623) gixxergabi válasza Just486 (#622) üzenetére

gixxergabi
(senior tag)

International version G-2PW4200

(#624) Cobyka

Cobyka
(csendes tag)

Egy par napja hasznalom az Android O beta-t es eddig nem volt semmi problema a teloval.
Ami sokat javult az a dupla koppintasos ebresztes, eddig eleg megbizhatatlan volt, de most nagyon jol mukodik.
Ha van barmi keresetek /kerdesetek a betaval kapcsolatban szivesen kiprobalom/ valaszolok ra.

[ Szerkesztve ]

(#625) Sztupidka válasza Cobyka (#624) üzenetére

Sztupidka
(tag)

Szintén a béta verziót használom megjelenés óta és kellemes meglepetés, hogy eddig nem találtam hibát. Illetve tovább bírja az akksi nálam.

(#626) India

India
(aktív tag)

Sziasztok!

Jo minosegu uvegfoliat hol lehet venni ra ? Koszonom valaszotokat :R

(#627) LouiS22

LouiS22
(addikt)

Jelentem a mások által említett frissítés Kaposvár környékén is javította a nincs LTE hibát, tökéletes minden, full LTE a legkisebb faluban :)

(#628) hYpErKe válasza India (#626) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Jó minőségű nem tudom mit takar nálad, de én ebayról rendeltem 2 db tempered glass-t 400ft-ért. :)

Pixel

(#629) hYpErKe válasza LouiS22 (#627) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Akkor most már mindenki örül! :DDD

Pixel

(#630) hYpErKe

hYpErKe
(tag)

Tudtok ajánlani valami használható autós töltőt és tartót? :F

Pixel

(#631) Cobyka válasza hYpErKe (#630) üzenetére

Cobyka
(csendes tag)

Tartó:
http://s.aliexpress.com/Z3mE73qQ

[ Szerkesztve ]

(#632) Mr.C

Mr.C
(őstag)

Üdv!
Tudtok abban segíteni, hol tudok ilyen eszközt venni feketében (akár használtat is)?
És az összes magyar frekvencia támogatva van?
Köszi előre is a választ!

sudo rm -rf /*

(#633) hzoltan válasza Mr.C (#632) üzenetére

hzoltan
(tag)

Szia!

Én pénteken vettem, 2 nagykerben nézték meg, de csak kékben volt készleten. Szerintem, ha megrendeled egy megbízható boltban, akkor beszerzik neked, csak várni kell rá. A szomszédos országokból esetleg?

Telekommal és Vodafonnal is megy a 4G, b20 és b3.

Üdv!
Zoli

(#634) Mr.C válasza hzoltan (#633) üzenetére

Mr.C
(őstag)

Értem, akkor kicsit macerés a beszerzése.
Köszönöm azért! :)

sudo rm -rf /*

(#635) Just486 válasza Mr.C (#634) üzenetére

Just486
(senior tag)

Igen, meg mivel a nexusokkal ellentétben elvileg ez hivatalosan nem kapható itthon, illetve a Google "saját brandje" miatt előfordulhat hogy a htc sem javítja, így az itthoni is garancia erősen kérdéses.

(#636) barmar

barmar
(aktív tag)

sziasztok
van valami megoldás arra, hogy a navigációs sáv ne legyen folyton alul? tehát h pl egy swipe-al jöjjön fel mikor szükség van rá és amúgy full screenben legyen a kijelzőn a tartalom? tudom hogy van pár app ami ezt csinálja de ilyenkor pl a billentyűzet nem működik rendesen.
köszi!

(#637) hYpErKe

hYpErKe
(tag)

Valaki felrakta már az "O"reot?
Ha igen esetleg vmi fontos észrevétel?

Pixel

(#638) haiiro_o

haiiro_o
(tag)

Sziasztok. Mit gondoltok mi a reális értéke egy használt pixelnek? Illetve miket érdemes megnézni vásárlás előtt? Köszi.

(#639) Soybex válasza hYpErKe (#637) üzenetére

Soybex
(őstag)

Elég smoothra sikerült minden gyorsan megy. Mondjuk nekem a névjegyzékem frissítés után eltűnt valamiért, de visszatudtam varázsolni szóval nincs semmi probléma idáig vele :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#640) hYpErKe válasza haiiro_o (#638) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Szia! Nem nagyon veszített az értékéből mióta kijött, árukeresőn a legolcsóbb helyen 184 körül mozog, így a használt piacon szerintem olyan 160 körül lehet de ez függ az állapotától.
Arra figyelj ne legyen sérült/törött hardveresen nagyon ott van a telefon így bőven a csúcskategóriát képviseli még most is. ;)

Pixel

(#641) hYpErKe válasza Soybex (#639) üzenetére

hYpErKe
(tag)

Köszi az infót, este szerintem akkor feldobom én is. :R

Pixel

(#642) haiiro_o válasza hYpErKe (#640) üzenetére

haiiro_o
(tag)

Értem köszi.

(#643) daveoff

daveoff
(veterán)

felraktam én is az "O"-t, 5x-re, és pixelre is. eddig minden frankó, de majd használat közben kiderül. az akksi üzemidőre leszek kíváncsi, valóban sikerült-e javítani.

(#644) India

India
(aktív tag)

Sziasztok! Pixelre van 8.0 OTA? Nem talalom :)

(#645) Just486 válasza India (#644) üzenetére

Just486
(senior tag)

Még csak a béta programosoknak... tulajdonképpen tegnap jött egy dp5...

(#646) LouiS22 válasza Just486 (#645) üzenetére

LouiS22
(addikt)

Hehe.

Jó ez, nekem pl az akkuidő ugrott 15%ot ugyanolyan használat mellett.

(#647) Just486 válasza LouiS22 (#646) üzenetére

Just486
(senior tag)

Hát, mondjuk én alapból nem rajongok a 8.0-áért, szerintem ronda lett. Az akku meg változó gondolom eztán is lesz ilyen is-olyan is, mint eddig

(#648) daveoff válasza Just486 (#647) üzenetére

daveoff
(veterán)

Mi ronda benne? Kb ugyanúgy néz ki, mint az N. Innentől kezdve remélhetőleg csak előnyei vannak az új op rendszernek.

(#649) Just486 válasza daveoff (#648) üzenetére

Just486
(senior tag)

Mint általában, az új funkciók zömét most is csak úgy beledobálták a szélrózsa minden irányába, ahova érték, a vizuális dolgokat (pl beállítások, gyorskapcsolók) célirányos fejlesztés és finomhangolás helyett megint csak úgy átszabták, hogy más legyen mint korábban. Szokásos google dolgok.

(#650) tekk

tekk
(tag)

Nemrég én is csatlakoztam a pixel klubhoz, I am lovin' it :D

Kellene egy új kijelzővédő üveg vagy fólia. Van valami "atombiztos" termék?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.