Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Amúgy a Pixel 1 is megkapja a Q-t? Arra emlékszem, hogy 2 főverzió és 3 év biztonságit írtak és a P2/2XL-eknél lett 3 főverzió.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1252) alexandrosz válasza ghiottone (#1251) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Sztem megkapja. Meghosszabbított támogatásról ír.
Én feltettem a Q-t.
Gyorsan, simán települt.

(#1253) Lacee1986 válasza ghiottone (#1251) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Ha benne van a bétában akkor valószínűleg megkapja.

(#1254) hYpErKe válasza Lacee1986 (#1253) üzenetére


hYpErKe
tag

Úgy emlékszem, hogy a nexus 5x meg a 6p is benne volt a pie bétában tavaly mégsem kaptak végleges verziót.

Pixel --> Pixel 7

(#1255) alexandrosz válasza hYpErKe (#1254) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

(#1256) Gabes13


Gabes13
tag

Sziasztok! Egy olyan kerdesem lenne hogy az akksi az mennyire birja a strapat? Nem jatszok, ritkan fotozok, BT fulessel hallgatokzenet. Alapvetően a böngészés amúgy nalam. Köszönöm a valaszt!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#1257) szpeti40 válasza Gabes13 (#1256) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem kb egy fél napot megy el folyamatos wifi/mobilnet, insta, facebook, messenger, chrome használattal. Olyan 3-4 óra sot szokott lenni nekem.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1258) Gabes13 válasza szpeti40 (#1257) üzenetére


Gabes13
tag

Hmm... 2xl-t hasznalok de elegem lett a tepsi meretekbol es valami kisebbet keresek, de maradnék a pixel vonalon. Nagyon jo aron tudnek első szériást, szóval bevallalok akkor egyet.. köszönöm mégegyszer!

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#1259) hYpErKe válasza alexandrosz (#1255) üzenetére


hYpErKe
tag

Ennek igazán örülnék, de gugli oldalán nem találtam infót a kiterjesztésről, mindenesetre remélem így lesz. :)
Ha igen akkor nem veszek P4-et, ugyanis még most is nagyon elégedett vagyok az első generációval. :)

Pixel --> Pixel 7

(#1260) fokukac


fokukac
nagyúr

Hello, Ti nem tapasztaltok mostanában olyat, hogy mintha romlott volna a memória-kezelés?
A chrome nekem -1-2 hónapja állandóan újratölti a lapokat. Pedig nincs sok nyitva, olyan 3-4, néha picit több.
Van, hogy úgy tölti újra, hogy váltok egy másik tabra, majd vissza. De néha már akkor is, miközben olvasok egy cikket.

Utoljára a Nexus 5x csinált ilyet, de ott ezt betudtam a 2 GB RAM szűkösségének. De itt 4 Gb van, és a telefon szerint átlagosan csak 2,3 GB van használatban....

Szóval, más is tapasztalt mostanában ilyet?
Lehet, hogy csinálnom kéne egy hard reset-et.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1261) szpeti40 válasza fokukac (#1260) üzenetére


szpeti40
addikt

De, mostanában én is észrevettem :(((

Más: Adott alkalmazásoktól, hogy lehet elvenni teljesen a mobilnet hozzáférést?

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1262) fokukac válasza szpeti40 (#1261) üzenetére


fokukac
nagyúr

Közben a múlt hétvégén installáltam az aktuális havi android frissítést, és képzeld, elmúlt tőle a jelenség, sokkal fluidabb lett, nem töltöget újra.
Ez most valami komoly hiba-javítást tartalmazhatott, mert egész nagy volt a mérete is. (150 MB)
Mindegy, most fasza :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1263) pinceajto


pinceajto
csendes tag

Sziasztok!
Rég óta nyüstölök egy Pixel XL telefont. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A telefonnal eddig semmi gond nem volt. Most azonban úgy néz ki, hogy az akumulátora tényleg megadta magát és nem csak a sok alkalmazásom szívta a telót.

Van valaki aki tud nekem abban segíteni ki vállalna akumulátorcserét, mert már az egész internetet felbújtam és eddgi senki nem vállatla. (Részben tudjuk miért)

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

(#1264) szpeti40 válasza pinceajto (#1263) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is nagyon gyorsan merül a telefon, reggel 100%-ról naponta 1.5x töltöm, bár lehet sokat nyomkodom azért.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1265) pinceajto válasza szpeti40 (#1264) üzenetére


pinceajto
csendes tag

Nekem a kettő is megesik. A probléma mostmár beigazolódott, hogy valószínű egy cella már meghalt, mivel 5-20 % között random le tud merülni. Mai kérések 2100 körül mutatják a telepet az alső tartományban teljes szórással, így sajnos szükséges az akkumulátor csere csak a HTC nagyon szétszedhetetlen telefont készített így nem nagyon találni szervízt aki vállalja.

(#1266) Just486 válasza pinceajto (#1265) üzenetére


Just486
senior tag

1 cellás akkumulátor van a telefonban.

That unconquered country we call the future.

(#1267) pinceajto válasza Just486 (#1266) üzenetére


pinceajto
csendes tag

Ööööö... ma is tanultam valamit. Akkor úgy mondom, hogy használatból adódó akkumulátor öregedés miatt 20 % alatt már nem jó.

(#1268) Tomjack


Tomjack
tag

Sziasztok valaki segítene.

Pixelemet szeretném rootolni. Kinyitás meg volt. TWRP boot után mindig jelszót vagy jelkódot kér. De mindig lekódolja így nem tudom telepíteni a file-t.

Mi lenne a megoldás?

(#1269) forintuser válasza Tomjack (#1268) üzenetére


forintuser
őstag

Telepítés elött törölj minden biztonsági intézkedést. Ujjlenyomat, pin, mindent.

Holnapkészítést vállalok.

(#1270) Tomjack válasza forintuser (#1269) üzenetére


Tomjack
tag

Köszönöm

(#1271) z1RoX


z1RoX
tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy pixel 1 est Angliából. Mikrofon problémám van vele sajnos. Aki hasonló cipőben jár, járt tud valami megoldást vagy szervizt?

(#1272) alexandrosz válasza z1RoX (#1271) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Küldd vissza.. sajnos jó eséllyel első generációs, ahol ez gond volt.

(#1273) qqzs


qqzs
őstag

Sziasztok, Pixel XL Pie-ra frissites ota a Do not disturb profilváltás nem mukodik rendesen. Hiaba allitom be a profilban hogy minden hang es lathato jelzest tiltson mindent kikakpcsolok, csak az alarm marad engedelyezve a notification igy is bekapcsolva marad. ha meg kezzel lekapcsolom reggel mikor visszakapcsolna azt nem kapcsolja vissza. Mintha bugot talaltam olna bar ez olyan alap hogy lehet en csinalok valamit rosszul

Eladó: GTS450

(#1274) ghiottone válasza z1RoX (#1271) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Visszaküldés - sajna előforduló gyári hiba, hogy rosszul forrasztották a hang chipet, ami elengedi magát. Én is találkoztam vele, itthoni szervizek nem igazán vállalják.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1275) z1RoX


z1RoX
tag

Ertem koszi vissza kuldtem. Pixel 2 vel van valami hiba? Mert akkor azt rebdelek inkabb.

(#1276) ghiottone válasza z1RoX (#1275) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2XL-nek gyenge a kijelzője, de a kicsi 2-es jó. Annál más a beszállító és nem volt gond.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#1277) alexandrosz válasza z1RoX (#1275) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Nem lenne akkor érdemes elgondolkodni egy 3a-n?

(#1278) qqzs


qqzs
őstag

akkor do not disturb mindenkinek jo igy ahogy van hoyg anotificationokat nem kapcsolja ki?

Eladó: GTS450

(#1279) z1RoX válasza alexandrosz (#1277) üzenetére


z1RoX
tag

Jo lenne de nagyon draga. Pixel 2 55 ert megveszem ebayen persze hasznaltam. A 3 at meg 120 hasznaltan is :(

(#1280) Just486 válasza qqzs (#1278) üzenetére


Just486
senior tag

Nem biztos, csak olyan szinten igénytelenül írsz, hogy sokan valószínűleg azt sem értik mire gondolsz...

That unconquered country we call the future.

(#1281) *RLaci* válasza ghiottone (#1276) üzenetére


*RLaci*
addikt

Egyszer 3,egyszer 4 hónapig használtam 1-1 példányt 2XL-ből.Egyiknek sem volt semmi baja a kijelzőjének,sem beégést,sem black smeart nem tapasztaltam(ettől még tudom,hogy létezik,de engem elkerült).Persze megjelenítésben nem egy samu féle amoled,de rossznak egyáltalán nem mondanám.

[ Szerkesztve ]

(#1282) konzi


konzi
aktív tag

Daydream et használ valaki?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1283) qqzs válasza konzi (#1282) üzenetére


qqzs
őstag

Nekem van de oculus ota fiokban

Eladó: GTS450

(#1284) konzi válasza qqzs (#1283) üzenetére


konzi
aktív tag

Kaptam a telohoz de nem nagyon használom.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1285) szpeti40 válasza konzi (#1282) üzenetére


szpeti40
addikt

nekem is volt, de inkább eladtam, kipróbálni jó móka, de hosszútávon bele lehet unni

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1286) BusyChild


BusyChild
tag

valaki felrakta a final Q -t? érdemes várni vele? appok hogy veszik be vajon :F
igazibol attol tartok h elkurodik vmi ami eddig jol müködött... pl mint a gyorstöltés anno

[ Szerkesztve ]

Pixel 4a 5G

(#1287) szpeti40 válasza BusyChild (#1286) üzenetére


szpeti40
addikt

Én felraktam, eddig nem vettem észre semmi rosszat.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1288) fokukac


fokukac
nagyúr

Jól értem? Akkor mi is megkapjuk a 10-est az első pixelre?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1289) szpeti40 válasza fokukac (#1288) üzenetére


szpeti40
addikt

Már megkaptuk. :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1290) qqzs válasza szpeti40 (#1289) üzenetére


qqzs
őstag

Es mar a problemakat is tudjuk. Tolteskor fagyas stb. En meg varok par honapot

Eladó: GTS450

(#1291) m_makai


m_makai
tag

Mivel az Android10-et is megkapta, szívesen cserélnék benne akkumulátort, és használnám még másfél évig. Két szerelőt felkerestem, az jött vissza, hogy nem tudnak akksit berendelni. Ha valaki tud valamit jelezhetné. Előre is köszi.

(#1292) fokukac válasza szpeti40 (#1289) üzenetére


fokukac
nagyúr

Teljesen le vagyok itt maradva, nagyszerű. :)
Akkor utána olvasok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1293) szpeti40 válasza qqzs (#1290) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem nincs semmi probléma vele

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1294) hYpErKe válasza szpeti40 (#1293) üzenetére


hYpErKe
tag

Nekem is tökéletes minden, viszont update után amíg nem csináltam restartot merült mint a Titanic. Azóta minden okés még olyan észrevételem van, hogy mintha gyorsabb lenne a teló.
Nekem bejönnek az új gesztus vezérlések is.

Pixel --> Pixel 7

(#1295) endruboy1 válasza m_makai (#1291) üzenetére


endruboy1
senior tag

Nem tudom mennyire jók, de Aliexpressen pl elég sok féle után gyártott is van hozzá 5-10 dollárért, adnak hozzá szerszámokat is a cseréhez (igaz sztem hő pisztoly is kellhet).

(#1296) qqzs


qqzs
őstag

Aki updatelt mar attol kerdem a foto app valtozott? Slow motion es night foto benne maradt es jol mukodik?
Hivaslista tobb mint masfel honap?

Eladó: GTS450

(#1297) hYpErKe válasza qqzs (#1296) üzenetére


hYpErKe
tag

Jól működik a fényképező, benne maradt mindkét funkció.

Pixel --> Pixel 7

(#1298) qqzs


qqzs
őstag

Felraktam en is es tenyleg gyorsabb lett. Nalam az elozonol elojott valami neha akar 5 sec akadas ez is elmult. Viszont ket gulyeseget nem birnak javitani mar evek ota vagy ez csak engem zavar?
A hivaslistaban miert csak masfel honap latszik?
Meg hogy a google a keresoorias oprendszereben a kontaktok kozt miert nem lehet a nev reszletere keresni? Pl valaki-t nem add ki ha alaki-t irok be

Eladó: GTS450

(#1299) qqzs


qqzs
őstag

Ja meg ez a sotet nod mitol tobb mint eddig volt ahol csak az az app sotet amit ugy irtak meg. De pl nekem sotet modban a kontaktok sem sotetek a telefonalaskor

Eladó: GTS450

(#1300) szpeti40 válasza qqzs (#1298) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem a híváslistában van 2018-as előzmény is.
Nálam telefonáláskor is sötét a háttér.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.