Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) *RLaci* válasza Cobyka (#400) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ja,akkor ez szolgáltató ha jól látom.Ott két év.Ha jól tudom a play storesokra csak egy év van.Simát még csak-csak lehet kapni,de az xl még az usában is hiánycikk.

(#402) LouiS22 válasza *RLaci* (#399) üzenetére


LouiS22
veterán

Emlékeim szerint ott sem lehet Google Store-ból rendelni. Németeknél Telekom, angoloknál EE a partner (ők simlockosat adnak).

A

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#403) Just486


Just486
senior tag

A Német Telekom is?

That unconquered country we call the future.

(#404) hYpErKe válasza LouiS22 (#402) üzenetére


hYpErKe
tag

Kint angoloknál is a storeban simlock telefont adnak? :F

Pixel --> Pixel 7

(#405) LouiS22 válasza hYpErKe (#404) üzenetére


LouiS22
veterán

Srácok, szövegértelmezés :)

Az EE ad simlockosat!

A Telekom nem lockolt.

A Play-es pedig értelemszerűen nem lehet lockolt, hiszen a Google - egyelőre - nem mobilszolgáltató (Európában legalábbis nem).

De rendeljetek az Expansysról, az is gyárilag unlockolt (és mielőtt: tessen átmenni hardverapróra, beütni a keresést és láss csodát, máris olcsóbb lesz ;) ).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#406) hYpErKe válasza LouiS22 (#405) üzenetére


hYpErKe
tag

Már kérdeztem a srácot expansysban nincs. :U

Pixel --> Pixel 7

(#407) India válasza hYpErKe (#406) üzenetére


India
aktív tag

En meg az elejen vettem akkor is eleg nehezen tudtam megvenni , komolyan mondom tokeletes telefon nagyon szeretem :)

(#408) gmeszaros válasza #16820480 (#255) üzenetére


gmeszaros
tag

OFF: Ingyenes Spotify-on hogy lehet elrakni playlistet offline?

(#409) Sztupidka


Sztupidka
tag

Hali. Van itt valaki aki szintén Telenoros és LTE problémával küszködik? Közben jártam Budapesten és hát sehol sem volt 4g-m csak elvétve 3g. Asszem eljött az idő hogy vissza küldjem szervizbe.

(#410) Sztupidka


Sztupidka
tag

Valaki akinek nincs LTE problémája megnézné esetleg, hogy a *#*#4636#*#* kód után felugró menüben a telefon információ alatt milyen hálózat van beállítva?! Nálam LTE/CMDA/UMTS auto (PRL) re van alapból állítva. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#411) *RLaci* válasza Sztupidka (#410) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nálam is az van beállítva.Mondjuk én trés vagyok.Hibátlanul megy az LTE.

(#412) Sztupidka


Sztupidka
tag

Ezt végképp nem értem. Ha a kód beadása után a hálózat típusát át állítom LTE/TD-SDCMA -ra akkor tökéletes 4G van ( egyenlőre csak itthon tudtam próbálni hogy máshol milyen az majd kiderül) viszont minden újra indítás illetve kikapcsolás után vissza áll alapra és újra változtatni kell. Ezek szerint a probléma szoftveres. Majd mégegyszer felhívom Google Support-ot hátha meg tudják mondani hogyan lehetne ez az alap beállítás...

[ Szerkesztve ]

(#413) dud998


dud998
őstag

Sziasztok!

Hol lehet megbízható forrásból Pixelt vásárolni?
Nagyon gondolkodom egy ezüst 32GB-os verzión.
Elég a sima, nem szeretnék XL-t.

Üdv!

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#414) LouiS22 válasza Sztupidka (#409) üzenetére


LouiS22
veterán

A szolgáltatód nyaggasd, nem a telefon hibája lesz. Esetleg írj a Google-nak is, hogy hello, ezzel és ezzel a szolgáltatóval nem okés a telefon.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#415) Just486 válasza dud998 (#413) üzenetére


Just486
senior tag

Ez engem is nagyon érdekelne, "normálisat" sehol nem találtam eddig... (ami nem ázsiai/angol import, tisztességes számla, stb... Ja meg mondjuk 300-at nem adnék érte, 240 a nagyon maximum)
Egy valag ajánlat van kint, aztán amikor utána jár az ember mindről kiderül, hogy van valami simlisség.

That unconquered country we call the future.

(#416) dud998 válasza Just486 (#415) üzenetére


dud998
őstag

Igen, nekem is ez a bajom. :(

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#417) LouiS22 válasza Sztupidka (#412) üzenetére


LouiS22
veterán

Bocs az előzőért, épp vidéken voltam és próbaképp megnéztem, hogy mi történik akkor, ha az általad megadott paraméterre váltok. Tényleg fix LTE lesz ott is, ahol előtte más volt.

Szóval ez szoftveres/beállítási para lesz, amit Google és/vagy szolgáltató tud megoldani.

Én egyébként Telekomos vagyok.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#418) Sztupidka válasza LouiS22 (#417) üzenetére


Sztupidka
tag

Első körben holnap veszek és Vodephone töltő kártyát hogy tudjam tesztelni majd hívom Google Support-ot és Telenort. Köszi mindenkinek a segítséget!

(#419) hYpErKe válasza Just486 (#415) üzenetére


hYpErKe
tag

Ha találtok valami jó megbízható helyet léci osszátok meg velem is. :R

Pixel --> Pixel 7

(#420) Cobyka


Cobyka
csendes tag

Ti hasznaltok valamilyen tokot, skint a telora?

Nekem van rajta egy tok aminek az also es felso resze nyitott es egy esesnel persze az aljaval kapta el a betont :s

Sajnos nem talalok olyan tokot ami vekony (nem bumfordi) es vedi a telefon peremeit.

(#421) *RLaci* válasza Cobyka (#420) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én ezt használom,illetve most rendeltem egy ilyet.Ez mind a kettő elégé slim.Nem nagyítja a telót.

[ Szerkesztve ]

(#422) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Most szeretnék Pixel XL, vagy sima Pixel telefont venni.Kérem a segítségeteket abban, hogy ebben is van európai piacra készült telefon vagy ázsiai piacra készült telefon? Ha csak ázsiait kapok abban is van gyárilag magyar nyelv és az is frissül OTA-n keresztül?
Köszönöm a választ.

(#423) LouiS22 válasza kakuk100 (#422) üzenetére


LouiS22
veterán

Nincs ázsiai piacra készült Pixel, sem XL! Mindegyikben van magyar nyelv! Mindegyik frissül OTA!

Összegezve: felejtsd el azt, amit egyéb gyártók miatt tapasztaltál (pl. Samsung).

Egyetlen dologra kell figyelned: NE vegyél Verizon és EE-hez kötött telefont, ezek ugyanis zárt bootloaderrel érkeznek, illetve az EE esetén simlock is van.

Itt egy összefoglaló, kódszámokkal: [link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#424) kakuk100 válasza LouiS22 (#423) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Remélem nem faragok rá.Honnan fogom tudni, hogy nem ez a két verzió valamelyike? Olyan nagyon nem engedik nézegetni.

[ Szerkesztve ]

(#425) LouiS22 válasza kakuk100 (#424) üzenetére


LouiS22
veterán

Hát, például nem EE-nél veszed meg, fizetés előtt saját simmel kipróbálod.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#426) kakuk100 válasza LouiS22 (#425) üzenetére


kakuk100
őstag

Oké. Ha működik akkor jó, ha nem működik a sim kártyával akkor ne vegyem meg?

(#427) *RLaci* válasza kakuk100 (#426) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát szerintem akkor ne. ;)

(#428) kakuk100 válasza *RLaci* (#427) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi. Hülye kérdés volt. Mindegy délután megvettem az XL-t. Kicsit nagy de majd megszokom. Most lakom be. Eddig sikerültek a beállítások bár sokban más mint a eddigi androidos telefonjaim. Na most már nem vagy egyedüli XL-es. Meg tudnád mondani, hogy hol tudom megnézni hogy milyen márkájú kamera van benne. Sehol nem találtam.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#429) Just486 válasza kakuk100 (#428) üzenetére


Just486
senior tag

milyen régiós töltőfej volt a dobozában? Illetve ha véletlenül szabvány eu-s, akkor melyik boltban vetted?

That unconquered country we call the future.

(#430) Sztupidka válasza kakuk100 (#428) üzenetére


Sztupidka
tag

Üdv a klubban!
Azt megkérdezem hogy melyik szolgáltatónál vagy?

(#431) kakuk100 válasza Just486 (#429) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm! Én nem látok feliratot a töltőfejen, de szerintem nem eu-s mert csak átalakítóval használható.A Partnero gsm-ben vettem.
T-mobilos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#432) *RLaci* válasza kakuk100 (#431) üzenetére


*RLaci*
addikt

Üdv a klubban :R Milyen színű lett ? Nem olyan nagy,én pikk-pakk megszoktam.Ez a szenzor van benne.Kód szerint hova szánták?Az enyém UK-ből származik 2200-as.A töltőfej is háromlábú,de mondjuk ez engem nem nagyon zavar mert nem is használom.Egy régebbi HTC töltővel töltöm,lassan.

[ Szerkesztve ]

(#433) Just486 válasza kakuk100 (#431) üzenetére


Just486
senior tag

Köszi :) Igen, arra gondoltam, hogy itthon bedugható-e átalakító nélkül, de ezek szerint nem :( . Én akkor várok tovább...

That unconquered country we call the future.

(#434) LouiS22 válasza Just486 (#433) üzenetére


LouiS22
veterán

Mire?

Szinte biztosan nem fogod itthon szolgáltaói kínálatban megtalálni, aki pedig hoz belőle, az a UK-ból fogja, mert onnét a legolcsóbb beszerezni.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#435) kakuk100 válasza *RLaci* (#432) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm az üdvözlést! Ezüst lett, mert sehol nincs más szín illetve ha van akkor sokkal drágább. Feketét szerettem volna. Nem baj úgy is tokban használom majd. Már megrendeltem az Ebay-ről.
Én is úgy hallottam, hogy Sony camera van benne, csak hol lehet megnézni mert még az AIDA se írja ki.
Vajon miért? A samunál kiírja.
Szeretnélek megkérni hogy írjál le nekem 1 általános camera beállítást. Sajnos nem vagyok valami nagy fotós, de a te képeid fantasztikusan tetszenek. A kódot hol tudom megnézni?
Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#436) LouiS22 válasza kakuk100 (#435) üzenetére


LouiS22
veterán

[link]

De nem értem, hogy miért lényeges számodra, hogy ki gyártotta a kamera szenzort :)

A Pixel gyári alapbeállítása kamerára tökéletes, pont az volt a lényeg, hogy ne kelljen tekergeni ide-oda, hanem előkapva is tegye azt, amit tennie kell.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#437) *RLaci* válasza kakuk100 (#435) üzenetére


*RLaci*
addikt

Az előbbi hszben linkeltem,hogy milyen szenzor van benne.Sőt,most látom ezt LouiS22 kolléga is megtette. :) Sony IMX 378.Amiket láttál tőlem képeket az mind automatán készült, autó HDR+ -al.Nem kell rajta állítgatni semmit. :R

[ Szerkesztve ]

(#438) kakuk100 válasza LouiS22 (#436) üzenetére


kakuk100
őstag

Nem én vagyok a kíváncsi hanem egy barátom. Ha biztosan olvashatóan látja hogy a Sony camera van benne akkor Ő is venne egy Pixelt.

(#439) kakuk100 válasza *RLaci* (#437) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Akkor én is beállítom a HDR+ és ennyi. Még azt kérdezném, hogy fájlkezelőt nem találtam. Mit használjak helyette a letöltéseket?

(#440) LouiS22 válasza kakuk100 (#439) üzenetére


LouiS22
veterán

A Play Áruházból kedvedre válogathatsz. Ez gyári android, ez egy nem gyáriról (pl. Samsung) érkezőnek az elején furcsa lesz, de hamar megszokod. Írd be a Play-be, hogy fájlkezelő, file manager, és kismillió találat lesz :) Ez már tényleg egyéni döntés, kinek mi jön be.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#441) kakuk100 válasza LouiS22 (#440) üzenetére


kakuk100
őstag

Oké. Köszi a tippet. :R

(#442) LouiS22 válasza kakuk100 (#441) üzenetére


LouiS22
veterán

Szubjektív, de nekem pl. nagyon tetszik az Asus File Managere. [link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#443) Sztupidka


Sztupidka
tag

Van estleg köztetek Pixel tulajok valaki aki szintén Telenoros?

(#444) Just486 válasza LouiS22 (#434) üzenetére


Just486
senior tag

Arra, hogy legyen normál eu import. Pl német. Nem hajt a tatár. Az ilyen ismeretlen eredetű angol, ázsiai, amerikai holmiból nem kérek.

That unconquered country we call the future.

(#445) LouiS22 válasza Just486 (#444) üzenetére


LouiS22
veterán

Hát nem tudom, az Expansys igencsak régi motoros és megbízható cég. De tényleg nem szeretnék reklámot csinálni nekik.

Másrészt némi trükközéssel a német Telekom webshopja megeszi a magyar postacímet. Továbbá vannak szakosodott UK és német cégek, akik "postacím" szolgáltatást nyújtanak. Te megrendeled az adott országban a terméket, befut hozzájuk, ők pedig továbbítják neked. Igen, ennek ára van, mert nem szeretetszolgálat.

A telefon árát és a várható eladási számot nézve nem véletlen, hogy egyik nagy szolgáltató sem vállalta fel a Pixelek itthoni forgalmazását. Egészen egyszerűen nem érné meg nekik.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#446) kakuk100 válasza LouiS22 (#442) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen. Tényleg jónak néz ki. Már fel is tettem, :K

(#447) Just486 válasza LouiS22 (#445) üzenetére


Just486
senior tag

Ráérek én, ez csak egy telefon. Szolgáltatónál utoljára a SonyEricsson K700i-met vettem, nagyon el vannak azok tévedve. Nem is értem hogy akad ember, aki náluk költi telefonra a pénzét.. Na mindegy.

That unconquered country we call the future.

(#448) *RLaci* válasza kakuk100 (#439) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én EZT használom régóta,nekem bevált.A Playben kedvedre válogathatsz.

#444) Just486 Egy UK versional mi a baj?Hogy más a töltőfeje?Valószínűleg E három hely valamelyikéről származik.Ezekből ugye az EE-s lehet gáz a tiltás miatt.De úgy tudom azok simlockosak.Ha meg mégis olyanba szaladt volna bele kakuk100 kollegina,akkor problem esetén vissza viszi a Partneroba azt helló.

kakuk100 Amúgy garit hogy,mennyit adott a Partnero?

[ Szerkesztve ]

(#449) kakuk100 válasza *RLaci* (#448) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszi szépen ezt a fájlkezelőt ismerem. Régebben használtam. Ha ez nem jön be amit már letöltöttem lecserélem.
Ne idegesíts!!! Honnan tudom, hogy simlockos vagy nem? 1 évet kaptam, de évek óta minden telefonomat ott vásároltam. Jól ismerjük egymást. Különben mivel a Pixelt a HTC gyártja mind ázsiai.

[ Szerkesztve ]

(#450) *RLaci* válasza kakuk100 (#449) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezt úgy értettem,hogy szolgáltatós a telefon de függetlenítették.Nem fizetik a hozzátartozó számlát,és letiltják a telefont.A dobozán milyen kód van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.