Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) *RLaci* válasza Just486 (#300) üzenetére


*RLaci*
addikt

Itt 250-be megáll.[link]

(#302) Just486 válasza *RLaci* (#301) üzenetére


Just486
senior tag

Nézegetem én is megállás nélkül, bár engem főleg a számlaképes boltok ajánlatai érdekelnek. Csak állandóan vacilálok az 5" és az 5,5" között.. Jó a nagyobb akku, a jobb felbontású képernyő, de a Nexus 6P (5,7") nekem már nagyon nagy, az 5" viszont lehet már kicsi lesz... Na meg persze ennyiért nem tudok/szeretnék telefont venni, biztos várok amíg közelebb kerül a 200 ezerhez.

That unconquered country we call the future.

(#303) *RLaci* válasza Just486 (#302) üzenetére


*RLaci*
addikt

Úgy tudom,hogy a srác rendes Expansysos számlával hozza.Én is vacilláltam,de egyáltalán nem bántam meg,hogy az XL-t választottam. 5X-ről váltottam nem sokkal nagyobb,pikk-pakk megszoktam.Az 5X is családban maradt,már kifejezetten kicsinek találom az 5.2-es kijelzőt amikor kezembe veszem.Pedig ott csak 0.3 col a különbség.Nekem mondjuk hasonló árba fájt az XL mint a simának az itthoni ára.

[ Szerkesztve ]

(#304) vivo2000


vivo2000
tag

Sziasztok segítsetek abban hogy tudom be állítani, hogy jelezen az állapot jelző pl:sms nem fogadott hívás,stb.

(#305) *RLaci* válasza vivo2000 (#304) üzenetére


*RLaci*
addikt

Beállítások,értesítések, fogaskerék jobbra fent, villogó értesítőfény.

(#306) vivo2000 válasza *RLaci* (#305) üzenetére


vivo2000
tag

Ok köszönöm,és még azt néztem hogy tényleg nincs lehetőség, arra hogy az értesítési sávot ha le huzzom, akkor nincs ott a hang vagy rezgő,csak úgy lehet ha a hangerő gombot le huzzom, és úgy rezgőre vàlt ezen nagyon el vagyok csodálkoza..

(#307) *RLaci* válasza vivo2000 (#306) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nincs,ne zavarjanak mód van.Ez sajnos droid sajátosság már elég rég,asszem lolli óta.Playben találsz rá appot ami megoldja.

[ Szerkesztve ]

(#308) tejbele


tejbele
csendes tag

Remek cikk.

A telefon kívülről csodás, reméljük hoszabb használat után is az marad.

Üdv, Tejbele

(#309) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv...Azt tudja valaki hogy lehet,be állítani hogy a töltség jezőnél legyen ott a %-jelzés vagy ennél a telonál nem lehet be állítani...

(#310) vivo2000


vivo2000
tag

Sziasztok.Még egyet szeretnék kérdezni ezzel a telefonnal hogy tudok képernyő mentést csinálni.

(#311) LouiS22


LouiS22
veterán

Sziasztok!

Beléptem én is a Pixelesek táborába. Még adatmentek, beállítok, de eddig nagyon tetszik, nem bántam meg.

Tegnap délben rendeltem meg, ma délután hozta a futár!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#312) vivo2000 válasza LouiS22 (#311) üzenetére


vivo2000
tag

Üdv a klubban...Gratulálok hozzá...

(#313) LouiS22 válasza vivo2000 (#312) üzenetére


LouiS22
veterán

Azt már látom, hogy kicsit szopni fogok a minden adat átköltöztetése témával, de remélem, hogy a Helium Backup megoldja a problémám. Rootolni - egyelőre - nem szeretnék :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#314) Sztupidka


Sztupidka
tag

Vivo2000
ezen a videón megtalálod a választ és még pár hasznos tippet.
LouiS22 üdv a klubban.

[ Szerkesztve ]

(#315) Sztupidka


Sztupidka
tag

Bocsi rossz volt a link. Ezek a reklámok...
Ide katt

(#316) vivo2000 válasza Sztupidka (#315) üzenetére


vivo2000
tag

Köszönöm a segítségedet nagyon sokat segítettél...

(#317) aizen92


aizen92
addikt

miért nem lehet európában sehol kapni?
illetve ezek az árak egyes boltoknál.... agyrém.

Márciusban megyek USA-ba, ott esetleg érdemesebb lenne megvenni?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#318) LouiS22 válasza aizen92 (#317) üzenetére


LouiS22
veterán

Már miért ne lehetne kapni? Menj a hardverapróra, üsd be, hogy google pixel és láss csodát.

Az USÁ-ban vásárolt készülékkel meg vigyázz: a Verizonosokkal sokat fogsz szopni, ha netán piszkálni szeretnéd a telefont (értsd: root).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#319) aizen92 válasza LouiS22 (#318) üzenetére


aizen92
addikt

Beütöttem. És nincs XL.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#320) vivo2000


vivo2000
tag

Azért ez nem semmi sasoljátok meg komoly nagyon...Itt a link:
https://youtu.be/xijdLKpIW7E

(#321) LouiS22 válasza aizen92 (#319) üzenetére


LouiS22
veterán

Jahogyxl

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#322) aizen92 válasza LouiS22 (#321) üzenetére


aizen92
addikt

Jahj, ez a sima topic :)) igen, ezt mindig benézem. Sorry.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#323) India


India
aktív tag

Sziasztok!

Google Pixel keszulekem van rajta ez a szoftver talalhatato 7.1.1 (NMF26O, Dec 2016) de ahogy latom van 7.1.1 (NMF26Q, Dec 2016) mit javit? Ez nem verizon update igaz?

[ Szerkesztve ]

(#324) Dr.FantastiK válasza India (#323) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

valszeg csupan Security Patch !

{semmit nem javit..

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#325) LouiS22 válasza Dr.FantastiK (#324) üzenetére


LouiS22
veterán

UK szolgáltatói typo-t javított (valamelyik APN-ben a pont helyett vessző volt).

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#326) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv..Azt meg tudja valaki nekem mondani hogy tudom be állítani a névjegyeknél hogy a sim kártyára mentse a számokat mert nem találok olyan opciot...

(#327) LouiS22 válasza vivo2000 (#326) üzenetére


LouiS22
veterán

De miért akarnál ilyet tenni?

Azon túl, hogy a sim tárhelye korlátos, eleve oldschool megoldás.

Miért nem szinkronizálod a google címjegyzékébe a névjegyeid? Nincs adatvesztés, csere után azonnal ott van minden újra. Tényleg érdekel, hogy miért ezt a 90-es éveket idéző valamit szeretnéd.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#328) vivo2000 válasza LouiS22 (#327) üzenetére


vivo2000
tag

Igazad van persze egyszerübb,de szeretem ha mindent a sim kártyára ment,tudom régi modi a dolog de hát én szeretm ha a kártyára menti a számokat...😉

(#329) LouiS22 válasza *RLaci* (#298) üzenetére


LouiS22
veterán

Te melyik szolgáltatónál vagy? Én Telekomosként érzékelem sztupidka problémáját, jelesül - igaz, vidéken- nagyom nem talál lte-t ott, ahol egyébként kellene legyen. Többnyire edge, most épp hspa.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#330) *RLaci* válasza LouiS22 (#329) üzenetére


*RLaci*
addikt

Telekom.Viszont én 99%-ban Bp.-n használom. Így nincs tapasztalatom vidéken.

(#331) LouiS22 válasza *RLaci* (#330) üzenetére


LouiS22
veterán

No, annyi frissítés, hogy a fővárosba visszatérve LTE minden. Két lehetőség van: ahol voltam vidéken, ott valami nem stimmelt a toronnyal és ezért az Edge, vagy Pixel antennája érzékeny/gyengébb.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#332) Protector


Protector
csendes tag

Üdv,
Valaki nem tud olyan helyet ahol esetleg élőben meg lehet tapogatni/nyomogatni egy ilyen google pixel telefont?

iPhone 11 Pro

(#333) LouiS22 válasza Protector (#332) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem kifejezetten találsz belőle az országban... Hivatalosan biztosan nem, nagyobb GSM boltokban esetleg lehet belőle, de gyanítom, hogy azok már rendelésre jönnek és nem kiállítási darabnak.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#334) *RLaci* válasza LouiS22 (#331) üzenetére


*RLaci*
addikt

Most Pécsen vagyok,hibátlan LTE kapcsolat.

(#335) Sztupidka


Sztupidka
tag

Közben beszéltem Notebook de vel ahonnan vásároltam a készüléket és azt mondta tuti EU piacos. Ajánlotta, hogy hívjam fel a Google Németországot. Ők is igazolták hogy Eu-s a készülék illetve hozzá tette hogy szerinte a szolgáltatónál lesz a hiba mivel a Pixel mindegy honnan való minden LTE hálózatot támogat. Persze ha szeretném vissza küldhetem a boltba és küldenek helyette újat vagy vissza adják a pénzt. A Telenor ügyfélszolgálat küldött frissítést a SIM kártyára, de nem segített. Utolsóként azt mondták cseréljék kártyát. Ami már biztos csak a saját Telenor 4G nem működik itt ahol lakom 100 kilométeres körzetben. Messzebb még nem tudtam próbálni. Viszont Vodafone kártyával tökéletes és ausztriai hálózatokon is. Hát passz. Lehet a készülékem nem fér össze a Telenorral, de lehet hogy hibás. Viszont ha kapok újat és az sem segít... Ja még annyi, hogy én úgy tudom a Telenor és a Telekom egy hálózatot használ.

[ Szerkesztve ]

(#336) LouiS22 válasza Sztupidka (#335) üzenetére


LouiS22
veterán

Dehogy használnak egy hálózatot, szép is lenne :) Mindenki saját magának épít, olyannyira nem egy, hogy még a hardverek sem ugyanazok. Ha jól rémlik, a Telenor ZTE, míg a Telekom Huawei cuccokat használ.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#337) asdf_ válasza LouiS22 (#336) üzenetére


asdf_
veterán

Budapest kivetelevel kozos az LTE halozatuk, par ev faziskesesben vagy...

(#338) Sztupidka


Sztupidka
tag

Azt tudja esetleg valaki, hogy a Vodafone milyen frekvencia sávot használ? A Telenor ha jól tudom 800 és 1800 Mhz

(#339) India válasza Protector (#332) üzenetére


India
aktív tag

Enyemet megtapizhatod ha szeretned Budapesten ha jo neked.

(#340) Protector válasza India (#339) üzenetére


Protector
csendes tag

Köszi, de a közel jövőben nem járok Pest felé, majd csak januárban. Azért rendes tőled, de hátha majd akad valahogy valahol lehetőség. Legfeljebb januárban rádírok és összefutunk, persze csak ha neked is megfelel. Nyilván nem ez a világ legfontosabb dolga. :D Köszi mégegyszer.

iPhone 11 Pro

(#341) India válasza Protector (#340) üzenetére


India
aktív tag

:R

(#342) LouiS22 válasza asdf_ (#337) üzenetére


LouiS22
veterán

Ok, akkor ha így van, mivel magyarázod, hogy Kaposvár mellett, egymás mellé téve egy Pixel és egy Samsung S3 LTE, utóbbinál vígan LTE (Vodafone), Telekom meg csak Edge? Ha ugyanazt a hálózatot használják - ahogy állítod -, ugyanott vannak, ugyanabban a cellában? Kérdezem csak.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#343) LouiS22 válasza asdf_ (#337) üzenetére


LouiS22
veterán

No, akkor a pontosság kedvéért, idézet egy tech újságírótól:

Budapesten kívül a Telekom és a Telenor együttműködik: az egyik építi a keleti, a másik a nyugati hálózatot. A Vodafone külön utakon jár.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#344) Sztupidka


Sztupidka
tag

Most indulok SIM kártyát cserélni. Ez az utolsó lehetőség amit a Google Support ajánlani tudott. Ha nem segít akkor két lehetőség maradt. Rossz a készülék, de ugye ez nagyon valószínűtlen mert más hálózatokon jó a rosszabbik lehetőség hogy a Telenor illetve ezek szerint a Telekom hálózatában valami zavar van vagy egyszerűen csak elavult. Még azt is mondták ha utóbbi a gond akkor azt elvileg a szolgáltató idővel fejleszti, mert különben a jövőben több új készülékkel lesz probléma.

(#345) asdf_ válasza LouiS22 (#342) üzenetére


asdf_
veterán

Azzal magyarazom, hogy ertem, amit olvasok, nem csak atsiklik a szemem a betuk felett:

Sztupidka: ... Ja még annyi, hogy én úgy tudom a Telenor és a Telekom egy hálózatot használ.
Te: Dehogy használnak egy hálózatot, szép is lenne :) Mindenki saját magának épít,
En: Budapest kivetelevel kozos az LTE halozatuk, par ev faziskesesben vagy...

Majd te a "pontossag kedveert" megerosited, amit irtam (ami ellentete annak, ami te irtal)

Ki beszelt itt a Vodafone kozoskodeserol? :U

[ Szerkesztve ]

(#346) LouiS22 válasza asdf_ (#345) üzenetére


LouiS22
veterán

Jogos :R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#347) Sztupidka


Sztupidka
tag

Na SIM cserélve, de a hiba maradt. A Telenoros srác is azt mondta inkább azt tudja elképzelni, hogy valamiért a készülék nem kompatibilis az ő rendszerükkel minthogy hibás. Legalábbis ilyen telefon hibáról hogy csak egy hálózaton nem jó még nem hallott. Persze mindent továbbítottak a központ felé és max 30 napon belül tájékoztatnak. Ezzel én befejeztem ezt a túrát. Egyenlőre együtt élek a problémával hátha fejlesztenek vagy javítanak valamit vagy ha annyira zavaró lesz akkor váltok szolgáltatót. Ha meg esetleg más probléma is felmerül akkor vissza küldöm.

[ Szerkesztve ]

(#348) aizen92 válasza Sztupidka (#347) üzenetére


aizen92
addikt

Hasonló volt a nexus 6P topicban is. Egyszer csak jött egy software update és a telekom is fejlesztett valamit, amitől megjavult.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#349) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Tegnap egész nap Pécsen voltam.Ugyanúgy hibátlanul működött az LTE mint itthon Budapesten.Telekom.

(#350) India válasza *RLaci* (#349) üzenetére


India
aktív tag

Szinten nekem is tokeletes :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.