Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) qqzs


qqzs
őstag

En mar kezdem unni. Van hogy 10 masodpercet is kell varni muveletek kozt. Csomo memoriat felszabaditottam, napi ujrainditas sem segit. Foleg gepeles kozben fagy le. Most meg csak ugy hall a hivo fel ha kihangositva vagyok. Mintha ahhoz mas mikrofon lenne mint a normal telefon beszelgeteshez.

Eladó: GTS450

(#1352) qqzs válasza Tomjack (#1350) üzenetére


qqzs
őstag

Linket tudnal kuldeni? Es hogy ragasztottad vissza a kijelzot?

Eladó: GTS450

(#1353) endruboy1 válasza qqzs (#1352) üzenetére


endruboy1
senior tag

Youtubeon érdemes rá keresni a kijelző cserére. Van ilyen két oldalú ragasztó, azzal kell vissza ragasztani, szintén lehet Aliról rendelni: [link]
Akku nekem innen van: [link]
Bár gondolom itthon is kapni, nem néztem. A szélére max 2 mm széles kell de vágni is tudod. Szét szedesnel kartya lapot javaslom a kijelző felfeszitesehez nagyon lassan és óvatosan. Ha 2 mmnel jobban benyulsz ala a kijelző banhatja. De ezeket elmondják a videóban. Még én se csináltam meg csak berendeltem a cuccokat. Fél évet még lehet elmegy ez az akkum, 70%-os.

[ Szerkesztve ]

(#1354) hYpErKe válasza endruboy1 (#1353) üzenetére


hYpErKe
tag

Neked milyen gyártási dátum van a rendelt akksin?

Pixel --> Pixel 7

(#1355) endruboy1 válasza hYpErKe (#1354) üzenetére


endruboy1
senior tag

Fű majd megnézem neked de talán 2018-ra emlékszem. Ha nem napon volt tárolva nem hiszem, hogy gáz.

(#1356) hYpErKe válasza endruboy1 (#1355) üzenetére


hYpErKe
tag

Rengeteg értékelést megnéztem és soknál volt, hogy 7-10 % csökkenés volt már a beszerelés után. És minél régebbi az akksi annál nagyobb az esély erre sajna.
Találtam szintén aliexpressen 2020-as gyártásút, viszont írták többen, hogy az nem eredeti és, hogy nem megy a gyors töltés. Jelenleg 74%-os a kapacitás az enyémnek de már 20% töltöttség alatt néha random kikapcsol. Szóval szeretnék minél előbb rendelni egyet.
Magyar oldalakon is kerestem, találtam is pár helyen, viszont mind 2016-os gyártású olyat meg nem szeretnék. :((

Pixel --> Pixel 7

(#1357) qqzs válasza hYpErKe (#1356) üzenetére


qqzs
őstag

Honnan tudjatok a kapacitast ilyen pontosan szamokkal megalapitani?

mas
Ha smartlock be van kapcsolva azaz nem lockol a kepernyo ha pl valami bt dolog kapcsolodik hozza akkor nekem a zsebemebe ha bekapcsol a kepernyo elkezd onallo eletet elni atelefon, hiv, nyomogat mindenfelet. Van erre valami megoldas?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1358) hYpErKe válasza qqzs (#1357) üzenetére


hYpErKe
tag

Accubattery app írja ki, hogy kb mennyi még az akksi kapacitása, sok sok töltési ciklusból számolja ki.
Smartlock nekem is be van kapcsolva, de talán ha egyszer oldotta fel zsebben a kijelzőt.
A megoldásra nincs ötletem, lehet a ruha anyaga is hozzájárul neked a sok feloldáshoz, kapcsold ki jobbat nem tudok. :N

Pixel --> Pixel 7

(#1359) endruboy1 válasza hYpErKe (#1356) üzenetére


endruboy1
senior tag

Szerintem az még elfogadható csökkenés. Azért ez nem feltétlenül lineárisan csökken idővel tovább. Meg annyira olcsó, hogy ha 1 évig jó még akkor is megéri.

[ Szerkesztve ]

(#1360) BusyChild


BusyChild
tag

sziasztok
létezik még skin az OG XL re valahol? a dbrandnél már discontinued
milyen lehetőségek vannak?

ugyanitt: van esetleg valakinek eladó megkímélt XL-je ami fehér?
:R

[ Szerkesztve ]

Pixel 4a 5G

(#1361) qqzs


qqzs
őstag

Haldoklik a pixel xlem akkuja es nem szeretnem dobni az eletreszolo ingyenes driveot original felbontasban. Arrol toltenek fel. Be lehet ugy allitani gphotost, hogy ne tolson fel csak le?
Már ha a feltoltesi telefon szamit nem az exif adat quota elbiralas szempontbol

Eladó: GTS450

(#1362) gigaherz


gigaherz
tag

Feladta a harcot az enyém, hirtelen se kép se hang. Másik akksival sem. Eddig mondjuk gyakran újraindult magától, de csak fotó feltöltésre volt használva. Ha netán valakinek van egy működőképes a fiókban, átvenném szívesen :)

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#1363) fokukac válasza gigaherz (#1362) üzenetére


fokukac
nagyúr

az enyém se kapcsol már be, de én az akksira gyanakszom, hogy az halt meg végképp...
feltöltöttem, bekapcsoltam, lehúztam a töltőről, még 30 másodpercig ment, majd kikapcsolt, és azóta semmi életjelet nem ad...

lehet, meg kéne még azért menteni, a képfeltöltés miatt...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1364) hYpErKe


hYpErKe
tag

Sziasztok!

Valakinek már sikerült EDL download módból vissza hozni a telefont?

Pixel --> Pixel 7

(#1365) fokukac


fokukac
nagyúr

elvittem szervízbe, hogy csináljanak vele valamit, de azt mondták, hogy nem az akksi miatt nem kapcsol be, hanem mert a chipset halt meg...
szóval béke poraira. :(
pedig a fotó-feltöltés miatt jól jött volna még a kis klasszik pixel...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1366) hYpErKe válasza fokukac (#1365) üzenetére


hYpErKe
tag

Rádugod usb kábellel pcre, az eszközkezelőben ha a bekapcsoló gombot megnyomod és a portoknál Qualcomm megjelenik akkor a tied is Edl módba került. :((
Amúgy én is mentés miatt akarom megmenteni. ;]

Pixel --> Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.