Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) qqzs válasza szpeti40 (#1300) üzenetére


qqzs
őstag

csak ugy egy ketto vahy visszamenoleg megvan az egesz? Es picel telefon? Es a kereses a kontaktok kozt neked is ilyen?

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1302) qqzs


qqzs
őstag

Es hol van az a grafikon ami mutatja a battery hasznalatot?

Eladó: GTS450

(#1303) endruboy1 válasza qqzs (#1302) üzenetére


endruboy1
senior tag

Battery -> jobb felül 3 pötty -> battery usage

Nekem a dupla koppos érintésre a sima fekete-fehér halvány idő kijelzés hiányzik, most bekapcsolja rá a teljes képernyőt mintha a bekapcsoló gombot nyomtam volna meg. Remélem vissza hozzák a régi módot.

(#1304) konzi


konzi
aktív tag

:)

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1305) BusyChild


BusyChild
tag

valaki esetleg tudja hogy lehet erőltetni, hogy végre sötét háttere legyen a gmail app nak? ez az egyedüli google app ami még mindig fehér háttérrel működik egyszerűen nem értem miért. üdv

Pixel 4a 5G

(#1306) fokukac válasza BusyChild (#1305) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nekem sötét hátterű a gmail app már egy ideje...

Mondjuk én jobban szeretnék inkább egy szürke átmenetet a fehér és a fekete között.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1307) fokukac válasza BusyChild (#1305) üzenetére


fokukac
nagyúr

Megnéztem, gmail app-ban beállítások, azon belül általános beállítások, téma : világos / sötét

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1308) qqzs


qqzs
őstag

Kulfoldon se kapta meg meg mindenki allitolag mar honapok ota updatelik ,meg en se

Eladó: GTS450

(#1309) BusyChild válasza qqzs (#1308) üzenetére


BusyChild
tag

igen szerver oldali update-tel jön mint olvastam reddit-en. közbe átváltott feketére, de kellett egy kényszerített app leállítás. :)

Pixel 4a 5G

(#1310) Thom!


Thom!
veterán

Homescreenről a naptár mellett a hőmérséklet kijelzést hogy lehet eltüntetni?
Mert magától visszajött és idegesítő.

(#1311) fokukac válasza Thom! (#1310) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem azt sehogy sem lehet konfigurálni...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1312) Thom! válasza fokukac (#1311) üzenetére


Thom!
veterán

El tudtam tűntetni jó sokáig Pixel 1-2-3 is.
Most van itthon Pixel 2 és 3 is egyszercsak előjött... :W

(#1313) looser


looser
addikt

Hahó!

Esetleg valaki belefutott abba, hogy halk a beszédhangszóró (Pixel XL)? Kihangosítva szuper, de beszélgetéskor alig hallani a másikat. 9 hónapos a készülék, itt vettem a haprón. Gyönyörű állapotú, tokban hordott készülék és rendkívül gyors. 10-es android, csináltam gyári visszaállítást, de nem segített. Ez szerintetek szoftveres vagy hardveres gond lehet?

Üdv :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1314) konzi válasza looser (#1313) üzenetére


konzi
aktív tag

Leirtak alapjan egyertelmuen hardver.

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1315) looser válasza konzi (#1314) üzenetére


looser
addikt

Reméltem, hogy nem :(
Keresgéltem és találtam olyan "megoldást", hogy a gyárilag vele adott kijelzővédő-fólia blokkolta valakinek a beszédhangszóróját, de nálam nem ez a helyzet. Írtam a Google Supportnak meg a Laptopszalonnak is (akiktől van a teló), remélem kapok választ. Erre egyébként a forgalmazó mondhatja, hogy szubjektív? Ott leszek, lesz sim kártya a telefonban, kipróbálhatja. Már kis alapzajnál sem hallható max hangerőn...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1316) qqzs válasza looser (#1315) üzenetére


qqzs
őstag

Ha jol emlekszem ez valami sorozathiba volt regen de lehet mas telefonnal

Eladó: GTS450

(#1317) looser válasza qqzs (#1316) üzenetére


looser
addikt

Hát lányok, fiúk, szégyellem, mert nem néztem meg alaposan; kicsit kapirgáltam és bizony sikerült a mindent eltakaró kijelzővédő fóliát leszedni és megjött a hangerő. Elég lett volna a perforált részeken (beszédhangszóró, szelfikamera, közelségérzékelő) kiszedni, úgyhogy most kell hozzá rendelni egy másikat. De ez legyen a legnagyobb gond :-)
Köszi mindenkinek! :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1318) endruboy1


endruboy1
senior tag

Hát, lehet, hogy eljött a nap mikor ténylegesen véget értek a szoftver frissítések... Mondjuk így is még jó darabig frissebb marad mint a legtöbb Androidos telefon, de azért szomorú.

(#1319) qqzs válasza endruboy1 (#1318) üzenetére


qqzs
őstag

Nem baj. Ez az egyetlen telefon ami valos lifetime full resolution photo backupot ad a tobbi pixel csak 2 evet :)

Eladó: GTS450

(#1320) endruboy1 válasza qqzs (#1319) üzenetére


endruboy1
senior tag

Igen :). A Pixel 4 meg semennyit se már.
De kapunk még egy utolsó updatet majd decemberben: "Update 11/5: Google confirmed to The Verge that the Pixel and Pixel XL will not get the November security patch. However, there will be “one final software update” in December that encompasses features and fixes from both months. Afterwards, the original Made by Google phones will no longer be updated"

[ Szerkesztve ]

(#1321) hYpErKe


hYpErKe
tag

Szerintetek kijátszható az, hogy egy másik pixel telóról átlököm erre a képeket és innen töltöm fel a drivera korlátlanúl?
Tudom a fájl adatoknál ott van, hogy pixel x típusúval készült ezt lehet mahinálni valahol? :U
Idővel biztosan egy újra váltok és kicsit zavar ez a nem szimpatikus hozzáálás. :DDD

Pixel --> Pixel 7

(#1322) szpeti40 válasza hYpErKe (#1321) üzenetére


szpeti40
addikt

Szerintem igen, mintha gopros videóval csináltam volna már ilyet és az szerintem fullos minőségben ment fel

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1323) qqzs válasza szpeti40 (#1322) üzenetére


qqzs
őstag

Az lehet de fogyott a tarhelyed

Eladó: GTS450

(#1324) AdamVonSzabo válasza hYpErKe (#1321) üzenetére


AdamVonSzabo
tag

Elvileg működik. Redditen többen is megerősítették, hogy a feltöltő készüléket nézik, nem az EXIF-et. Még most.

(#1325) szpeti40 válasza qqzs (#1323) üzenetére


szpeti40
addikt

Nem fogyott :B

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1326) looser


looser
addikt

Anyám Google Pixelje múlt szombat este lett feltöltve, vasárnap reggel elutazott. Kétszer telefonált, ebből úgy 30 percet velem. Csinált 8 pár perces videót és úgy 60 képet. Nem vitt töltőt. Ma, egy héttel később 9%-on állt az akksi. Szerintem ez nem semmi :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#1327) hYpErKe


hYpErKe
tag

Sziasztok!

Valaki cserélt már pixelben akkumulátort, esetleg van tapasztalata, hogy honnan érdemes rendelni, és a beépítésnél mire kell nagyon figyelni? :R

Köszi a válaszokat!

Pixel --> Pixel 7

(#1328) gigaherz válasza hYpErKe (#1321) üzenetére


gigaherz
tag

Működik. P4-ről tolom P1-re dropboxal át a képeket automatikusan, P1-ről megy fel Photos-ba, kvóta nélkül. :) Photosban P4 marad a fájl adatoknál.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#1329) qqzs válasza gigaherz (#1328) üzenetére


qqzs
őstag

es akkor nincs gphotosod a p4en?

Eladó: GTS450

(#1330) gigaherz válasza qqzs (#1329) üzenetére


gigaherz
tag

De van, csak a backup & sync nincs bekapcsolva.

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#1331) qqzs válasza gigaherz (#1330) üzenetére


qqzs
őstag

most lehet nem ertek valamit de ha backupsync bekacsolva akkor ertem hoyg nem backupol de nem is syncronizal lefele? plusz ha szerkesztesz valamit p4en akkor azt se nyomja vissza?

Eladó: GTS450

(#1332) gigaherz válasza qqzs (#1331) üzenetére


gigaherz
tag

Ha ki van kapcsolva a backup & sync attól még leszippantja a photosban lévő tartalmat. Szerkesztésre local copy-ba menti csak, de azt meg átküldöm a P1-re, mint a többi képet. :))

Gránit bank ajánlókód: URWPK

(#1333) bejgli86


bejgli86
csendes tag

Sziasztok! Elnezest ha volt mar szo rola, de nem tudtam 1000+hszt elolvasni :) szoval a kerdes h elofordult e vkinel, h video rogzites kozben a kep megfagy, akadozik, illetve hibauzebetet dob a szoftver h nem tudott mindent rogziteni? 2 pixel is van a kornyeken, es mindketto ezt csinalja. Legujabb gyari android frissites van rajtuk. Elore is koszonom!

(#1334) qqzs


qqzs
őstag

Urits memoriat indirsd ujra

Eladó: GTS450

(#1335) fokukac válasza bejgli86 (#1333) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem még nem csinált ilyet, pedig elég sokszor videózok.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1336) bejgli86 válasza qqzs (#1334) üzenetére


bejgli86
csendes tag

Koszonom, ez ugy latszik megoldotta a problemat. Egy tovabbi kerdes, az egyik pixel kamera appja video rogzites kozben iszonyatosan zug, a masik nem produkajla ezt, illetve masik appon keresztul torteno hangrogites is kevesebb zajt produkal. Lehet vhogy "ujratelepiteni" a camera appot?
Elore is koszi!

Nagyon jo latni, hogy meg mindig van aki kitart az OG pixel mellett, sokat gondolkodom h mit lehetne ujitani, de csak a stock android johet szoba vagy IOS de az uj pixel illetve iphone sorozatbol igazan egyik sem nyerte el a tetszesemet... Hatha majd az ideiek :)

(#1337) fokukac


fokukac
nagyúr

Na hát így majdem két év elteltével már nekem is elkezdett kikapcsolgatni 20% alatt... :(

Akkucseréről van esetleg valakinek valami újabb infója?
Hol tudnék cseréltetni benne?

köszi,
@

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1339) fokukac


fokukac
nagyúr

Újraraktam a pixelen a rendszert, mert valami mostanában folyamatosan merítette az akksit a háttérben, és ilyen 1,5 órás kijelzőidőim voltak...
Jó, elvoltam vele egy darabig, mire belaktam, de most annyival jobb, hogy le se lehet írni, 1 óra 50 perc kijelzőidővel 60%-on tán még sosem álltam vele. (Igazából ez még a Nexus klónja volt, már akkor sem takarítottam le, amikor váltottam, mert lusta voltam... már akkor is tele volt valószínűleg szemetelve)

már azon gondolkoztam, hogy veszek egy újat, de most lehet, hogy még megtartom egy darabig.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1340) szpeti40 válasza fokukac (#1339) üzenetére


szpeti40
addikt

Valami nekem is nagyon rántja az akksit, van, hogy napi 2x kell töltenem :F
Én is újraraktam vagy fél éve, de nekem nem lett jobb sajnos :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#1341) fokukac válasza szpeti40 (#1340) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem olyan 1-2 hónapja kezdte. Ilyeneket írt ki, hogy egyik nap linkedin 42%. másik nap speedtest 40%. Ezeket gyorsan uninstalláltam vagy letiltottam, de ugyanúgy merült tovább. és merült 80%-nyit, és iyleneket írt ki, hogy böngésző 5%, fényképező 3%... Tehát nem mutatta meg, hogy mi szívta le. Na mindegy, remélem, ez most nem jön már elő.

De más. most az újrainstallálás után a kamera valahogy full screen lett, mint amikor fullscreen megy a videó. Azaz nem tudok csak úgy kilépni belőle, mert nincs ott a visszagomb, hanem a kamera menüje van a helyén, nem látszik se az alsó, se a felső status-bar (de a felsőnek a fekete csíkja ott van.)
így előbb csúsztatnom kell kézzel, hogy ki tudjak lépni. De akkor is alig látszik, mert átfedésben van a kettő.
Nektek ilyen ez? Nekem csak most lett ilyen. Nem lehet ezt valahogy kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1342) Tomjack válasza fokukac (#1341) üzenetére


Tomjack
tag

Szia, Nekem is ilyen. Nem találtam én se megoldást rá.

(#1343) qqzs válasza fokukac (#1341) üzenetére


qqzs
őstag

Ha felhuzod lentrol akkor se jon elo? Nekem ott van egyebkent mindketto

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#1344) fokukac válasza qqzs (#1343) üzenetére


fokukac
nagyúr

De, ezt próbálom elmagyarázni, hogy fel kell húznom, és akkor előjön, és úgy már ki tudok lépni.
De akkor is alig látszik. Eddig nekem is ott volt mindkettő, csak most a reset után nincs már...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1345) bejgli86


bejgli86
csendes tag

Sziasztok! Mar egy ideje nagyon gyenge volt az akku a pixelemben, ilyen masfel ora kepernyiodo megette az egeszet. Viszont ma felraktam a toltore, es teljesen meghalt a gep. Semmi reakcio toltore (probaltam tobb toltovel is, de meg a toltes ikont sem rakja ki), power gomb nyomvatartas, power + hangLE szinten semmi. Valakinek megoldas/tapasztalat? elore is koszonom!

(#1346) Tomjack válasza bejgli86 (#1345) üzenetére


Tomjack
tag

Aksi csere.

(#1347) fokukac válasza Tomjack (#1346) üzenetére


fokukac
nagyúr

és hol? van valami tipped?
rám is rám férne lassan...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1348) Tomjack válasza fokukac (#1347) üzenetére


Tomjack
tag

Én AliExpress rendeltem. Küldtek vele csavarhúzót. Én kicseréltem magamnak.
És eredeti aksi. Kb 4000 volt.

[ Szerkesztve ]

(#1349) qqzs válasza Tomjack (#1348) üzenetére


qqzs
őstag

Pixel xl-en hol vannak a csavarok? Es mibol gondolod hogy eredeti volt?

Eladó: GTS450

(#1350) Tomjack válasza qqzs (#1349) üzenetére


Tomjack
tag

Mert az egyest a HTC készítette. Aksi is az. Hajszárítóval, kijelzőt kell elsőre levenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.