Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Szerintem jól sikerült a telefon!
A cikk is jó, köszönjük szépen!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! :C

De... de a kamerán és a friss Android verzión túl semmi előnye nincs ennek a telefonnak. A Snapi 821-est más telefonban is megkaphatjuk, jóval olcsóbban is. Az aksija mindent összevetve kicsi, és a képernyő terén is kisebb házba raknak már 5"-os kijelzőt.... Ráadásul továbbra sincs SD kártya támogatás, ami roppant szomorú ilyen ár mellett...

A Nexus-ok nem csak azért voltak vonzóak, mert friss android volt rájuk a leghamarabb, hanem mert ár/értékben is nagyon jók voltak. Ennyi pénzért én nem látom azt, hogy ez jó vétel lenne, nyújt arányosan ennyit...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) eventus


eventus
veterán

Sajnalatos a media hangszoro minosege, illetve sikerult rovid ido alatt feltorni a rendszert.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#4) Luser2000 válasza HUTCHDB (#1) üzenetére


Luser2000
addikt

Amerikában igen népszerűnek tűnik, cserébe még drága is (főleg az XL).
Ahogy nézem folyamatosan az itt-ott megosztásra kerülő fotókat, azok mobilos összehasonlításban kiemelkedőek, a MA-s képekhez képest is jobb eredményt mutatnak. (Nekem ez tetszik benne).

Igaz a Nexus volna sem volt dupla kártyás, de én ezt a Pixelekből már hiányolom.
Az FM rádiót el tudom fogadni, hogy kihagyták, lévén egy technológiai vállalttól fura lenne egy streaminget nélkülöző analóg megoldás.
Az infra adó már más kérdés, az még talán beleférhetett volna, én kifejezetten kedvelem, használom is, amikor épp olyan telefonom van.

Remélem a következő generációs Google telefonok ennél majd nagyobbat szólnak (vagy sokkal olcsóbbak lesznek - nyilván nem).

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Szerintem, jól összerakott telefonról beszélünk, számomra rendben van. Az én elvárásaimnak bőven megfelelne, az ára már kevésbé. Köszi a tesztet !

kengyel

(#6) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Nagy kár, hogy itthon nincs hozzá normális support. Talán pár év múlva megéri majd egy pixel akárhány.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Nem csalódtam a Pixel-ben, egyedül a 4000mah akku-t hiànyolom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) xxman


xxman
senior tag

Első nekifutásnak nem rossz, de ez így ennyiért kevés.
Vannak hiányosságai, de a kamera + audio rész dícséretes, és szerintem jól is néz ki (a gigaüvegbetétet leszámítva).

Ezzel a tiszta droiddal kezdhetnének valami grafikai ráncfelvarrást, számomra nagyon régiesnek, gagyinak hat

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#9) papi77


papi77
addikt

Nekem tetszik,dee...nagyon drága :B

Az első: NOKIA 1611

(#10) akosar válasza Cifu (#2) üzenetére


akosar
tag

Egyetértek veled. Jó készülék, de 230e Ft-ert vagy ferjen bele nagyobb kijelzo, vagy akkor legyen kompakt. De ez a relativ nagy hazban, relativ kicsi kijelzo...de jo, legyen igy! De akkor 130-150k legyen a teteje! Szoval az en fejemben ez a telefon (mindent osszevetve) egy nagy ellentmondas.

(#11) pit stop


pit stop
addikt

Sonyval kéne összeállniuk, és akkor jól kiegészítenék egymást :D

Felsorolt negatívumok mellett csodálkozom is plecsnin, XZ-vel összevetve. Ott "csak" kamera miatt nem kapott; itt csak az a kiemelkedő :U

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) helixP


helixP
nagyúr

Hát, bizony sanszos, hogy hibás lencsét fogtatok ki, mert máshol se híre, se hamva annak a csúnya maszálásnak a képek bal oldalán. :(
Kár érte, mert amúgy nagyon rendben van az optikája más teszteket végignézve.
Amúgy nekem ez, így ennyiért túlárazott, ennyit nem adnék semmilyen telefonért.

(#13) rdt89


rdt89
addikt

OP 3 S820-a forma-forma volt a Pixel S821-el.
A telefon mindezeket leszámítva nem rossz, de az ára magas. Kíváncsi leszek jövő ilyenkorra mennyire fog mérséklődni az ára egy fekete pénteki akcióban. :)

(#14) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az árán és talán a káván kívül semmibe nem tudok belekötni, kifejezetten tetszetős lett, jó az irány.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#16) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Az előttem szólók már leírták, hogy mi is a baja ennek a telefonnak, de én még kiegészíteném egy szubjektív dologgal, és lehet ezzel egyedül maradok, de szerintem valami iszonyat ronda szegény. De alapvetően nem lenne rossz telefon ez, a Tetszett plecsni még érthető.

[ Szerkesztve ]

(#17) Taci


Taci
addikt

Imádnám! De nem ennyiért... :(

@rdt89: Ha a magyarországi speciális BF-akciókra gondolsz, akkor kb. az aktuális áron veheted majd meg, előbb felárazva, aztán "leértékelve".

[ Szerkesztve ]

(#18) kutga


kutga
nagyúr

230 ezer forint? :Y

Let the Zone take me if I am.

(#19) Juhaszatti válasza Taci (#17) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ez nem egészen így van. Tavaly 65-ért vettem a Black Friday keretein belül olyan telefont, amit mindenhol máshol még hetekkel/hónapokkal később is 90 körül árultak.

(#20) #16820480


#16820480
törölt tag

Elölről tetszik, a hátlap továbbra is borzalmas szerintem. Elöl jobb lenne az ujjlenyomat olvasó, leginkább úgy, hogy nincs külön gombja, csak a képernyő alatti terület érzékel. A káva hatalmas, az akksi kicsi, az árcédula meg a "futottak még" kategóriába teszi számomra. Nem látom igazán előnyét egy HTC 10-hez képest, de akár ide lehetne venni a Sony telefonokat is, vagy (a felület ellenére) a Samsungot is.

(#21) Shyciii


Shyciii
veterán

A kamera biztos nem hibás ennél a tesztkészüléknél? Mert ha a DXOMark ezt értékelte a legjobbra, akkor hiteltelen azaz oldal. Konkrétan első fotónak megnéztem a szokásos házas fotót, és egy elmosott masszát látni szinte mindenhol. Az a fotó katasztrófálisan rossz.

Az pedig tiszta vicc, hogy 230eFt-ért kapok egy vérszegény akksiidőt, csúnya hátlapot.

[ Szerkesztve ]

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Iszonyat szarok a kepek. A Subarunal az eleje ugy ahogy eles, ahova fokuszalt a telo, de a hatuljanal mi tortent, atcsuszott egy masik univerzumba? :D

(#23) ollie válasza Cifu (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

de a kamerán és a friss Android verzión túl semmi előnye nincs

At tegyük hozzá, hogy nálunk. Én is inkább választanék egy OP3T-t helyette, de mondjuk az USA-ban már elgondolkodnék a Pixelen.

***

(#24) PuMbA válasza Shyciii (#21) üzenetére


PuMbA
titán

Igen, ez nagyon érdekes. Minden más tesztben ennél sokkal, de sokkal jobbat hoz a kamera. Ebben a tesztben egy darab jó fotó sincs, mindegyik mintha be lenne mozdulva és emiatt el van mosódva :)

[ Szerkesztve ]

(#25) xmaas


xmaas
őstag

A Subaru jelesen vizsgazott nalam, a telefon hat erdekes de...

A kamera rendben van, az akksi/ uzemido lehetne jobb is

Hianyolom a bovithetoseget van cloud meg minden de internet az nincs allandoan es nincs mindehol es nem korlatlan szoval amig azt nem oldjak meg addig legyen bovitheto hattertar mert van boven helyzet amikor sehol net es pont kene tartalom olyankor meg malmozunk es nezzuk a falat?...

Ugyan ez ervenyes a radiora is analog meg "elavult" de csak ismetelni tudom magam mivel az internet lefedetseg finoman szolva szar illetve nincs korlatlan mobilnetje mindenkinek addig legyen normal radio is elvegre filleres tetel es van boven hely abba a batar keszulekhazban .

Az arazas elvan tulozva szerintem ennyi penzert (230 kb.) illene adni az abszolut csucsot ami az XL valtozat, a sima meg olyan 150-180 korul kene hogy kezdjen

(#26) szami777


szami777
addikt

Köszi a tesztet. :R

Engem valahogy nem győzőtt meg ez a telefon.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#27) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remekül néz ki ez a telefon, meg tudom érteni, hogy ahol van támogatása is hivatalosan ott miért lesz kelendő. Viszont itthon ennyiért tényleg nem éri meg. Hibának tudnám felhozni a 3000mAh-nél kisebb akkumulátort és a nem bővíthető tárhelyet.

Finn the human

(#28) hétalvó


hétalvó
addikt

itthoni garancia a htc-hez hasonlo lesz vajon?

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#29) Richie86


Richie86
senior tag

Ez a telefon nem vett meg, így én sem fogom megvenni :)

(#30) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szép és jó telefon lehet, de valóban nincs sok kecsegtető funkciója, amiért ezt választanám. Nagyon sok minden kimaradt belőle.

(#28) hétalvó A HTC csak gyártja, a többit a google intézi szerintem.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#31) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nézegetve a cikket, meg a készüléket hátlapját beugrott.

Ez a Nexus One-ra akar asszociálni :D Bele kell kicsit látni ,de ott volt ilyen felemás kombó.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Silenzio


Silenzio
addikt

Szerintem ez nem csak lencsetorzítás, és azt sem hiszem, hogy szoftveres lenne. El vannak mozdulva a lencsék egymáshoz képest, ezért "szellemképesek" a fókuszból kieső helyek.

Maga a telefon egy szó: uncsi.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#33) Cifu válasza ollie (#23) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha az USA-ban élnék, feltehetően nem a Mobilaréna fórumán kommentelném a Google Pixel tesztet. :DDD

Magyar nyelvű teszt, magyar embereknek, a magyar ugaron. ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#34) Dr. 444Hertz válasza pit stop (#11) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

+1 :C
Amúgy mennyire igazad van.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#35) JDMKid


JDMKid
tag

csodálkozom, hogy a vízállóság hiányát egy 230 ezres telefonnál még nem hozta elő senki :DDD

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#36) bikkamokka


bikkamokka
tag

Az árán nem vagyok meglepve, lesz majd olcsóbb is. A szervizháttér hiányzik. Egy korábbi Nexus-t (Nexus 4 és 5-tel volt tapasztalat) bevittünk LG szervizközpontba törött kijelzővel. Másnapra új kijelző és új aksi volt benne. Kifizettük, elhoztuk. Itt ez hogyan lesz? A Huaweinél (Nexus 6p) már küldözgetni kell csomagban a készüléket, 7-8 munkanapig javítják (a 220V-os töltőfej elromlásakor mondta ez az ügyfélszolgálat)... egyébként meg napi munkaeszköz.
Fontos dolgok ezek is.

(#37) judas13


judas13
addikt

Csalódás.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#38) CptAdamica válasza bikkamokka (#36) üzenetére


CptAdamica
veterán

Manapság már nagyon ritka az, hogy beviszed a szervizbe és másnap hozod haza, ma Magyarországon az a divat, hogy 30 napig ülnek rajta, majd benyögik, hogy cserélik, expansys-nál ez az idő mondjuk 16 nap.

Megyen!

(#39) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, na de majd hátha a nagytesó... Ez semmiképp. Az árán kívül a méretét sajnálom (kicsi). Oké, a fivér ott lesz, na de mennyiért...? Kár.

Kamera: f/2,0, OIS nélkül és mégis a legjobb...? Érdekes... Várom (várjuk :) ) az özönnyi tesztképet... :)

(#40) Bass


Bass
addikt

Fotózni mikor tanulnak meg az arénán,tobb tesztbe észrevehető mint ha kapkodva fotóznának. Sok az elmosódás bemozdulás meg nappal is ez nem kamera hiba ,egyszeruen ha fenykepezunk tartsuk már rendesen azt a telefont. Több tesztnél észrevehető ezek a hibák.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#41) szucsy89


szucsy89
tag

Ez most nem jött át nekem... külsőre csúnya, a káva óriási, a hátlap szerintem borzalmas. A hangszórója az idei prémium felhozatalból az egyik legrosszabb (a nagy káva ellenére nem tudtak belerakni egy stereó hangszórót), nincs wireless töltés, nincs micro SD, vízállóság stb... az ára is drága ezeknek ellenére. Meglepődve olvasom azokat a híreket, miszerint viszik mint a cukrot, de ezek szerint többeknek az az egyik fő szempont, hogy a legfuidabb rendszer legyen rajta és a leghamarabb megkapja a frissítéseket.

(#42) assemble


assemble
addikt

Az teny, hogy ilyen premium arkategorias telokent ar/ertekben nem tul jo.
Amit viszont nem ertek, hogy teljesen ugyanannyiba kerul, mint egy iPhone, annal viszont jelentosen jobb sok teren, az megis ajanlott plecsnit kapott. Jack dugo nelkul is :) Van erre valami magyarazat?

(#43) blagolf


blagolf
senior tag

Érthetetlen a plecsni osztása a Mobilarénának. Kijelző mérethez képest nagy ház, gyenge akku, gyenge fényerő, bővíthetőség hiánya, nem vízálló, drága, kamera nem kiemelkedő. (apróbb hiányosságokat még lehetne sorolni hosszan)
Mégis tetszett! :C

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#44) blagolf válasza assemble (#42) üzenetére


blagolf
senior tag

Ezt nevezzük részrehajlásnak.

Üdv, Zoli

(#45) Xaels válasza Graphics (#31) üzenetére


Xaels
félisten

Gyönyörű Nexus One. Azóta sem volt olyan szép Google teló. A trackball helyére mehetne egy ujjlenyomat olvasó, a kijelző kitölthetné a keretet és kaphatna egy felső közepes hardvert... Álmodik a...

Egyébként számomra feketében a Pixel is rákívánós, legalább is a hátulja. Legalább vittek bele valami kis kreatívitást. Az ár meg, hagyjuk ebben az árban még mindig ezt választanám a többség ellenében. Max 1-2 készülék van amit elé helyeznék.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46) Graphics válasza Xaels (#45) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha megcsinálnák a Nexus One-t mondjuk 5"-os méretben, hasonló design-nal, és az általad leírt módon , trackball helyett valami kisméretű leolvasóval én lennék az első aki megvenné.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#47) Shyciii válasza szucsy89 (#41) üzenetére


Shyciii
veterán

Ezt a legfluidabb rendszert Nexusokra sosem értettem már. Egyszer kipróbáltam, és vettem magamnak egy Nexus 5X-et. Iszonyat csalódás volt. Többször döccent meg, mint bármely más telefonom, ráadásul belakva jelentősen belassult. Arról nem beszélve, hogy bár stock rendszer, és nincs tele szeméttel, mégis iszonyat gyatra akksiidőt produkált, mint más ugyanannyi kapacítású telefon, amibe meg beleszemetelnek a szolgáltatók, vagy kínaiak. Arról nem beszélve, hogy borzalmas funkcióhiányban szenved egy stock android. Megváltás volt visszatérni más gyártó termékeihez.

(#48) atike válasza Shyciii (#47) üzenetére


atike
nagyúr

Nem tudom milyen 5X-et nyomkodhattál... :) :U

(#49) dealerman


dealerman
senior tag

Èn azèrt megnèznèm nyári napsütèsbe a kijelzőet :U

underground techno will never die

(#50) #67656192


#67656192
törölt tag

Jó cikk de a pixel eggyel távolabbra került tőlem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.