Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) vivo2000


vivo2000
tag

Nekem is teljesen jól müködik az lte, én telekomos vagyok és minden szuper...

(#352) vivo2000


vivo2000
tag

Elöször is Boldog új évet kívánok minden kedves forum társamnak .Azt tudja valaki hogy ennél a telonál az állapot jelző kis led, a nem fogadott hívás sms,stb kívül az akumlátor lemerülést vagy a feltöltödésnél nektek jelzi valamilyen szinnel.Mert nekem nem vagy ez nincs ebben a készülékben ?

(#353) LouiS22 válasza vivo2000 (#352) üzenetére


LouiS22
veterán

Be kell kapcsolni, alapjáraton nem engedélyezett.

Értesítések/csavarkulcs. A színeket meg bármelyik led buherátor app-pal be tudod állítgatni, app szinten is. Én a Light Managert használom, de a LED Flow is ugyanúgy működik.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#354) LouiS22 válasza *RLaci* (#349) üzenetére


LouiS22
veterán

Budapesten nekem is tökéletes :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#355) LouiS22 válasza Sztupidka (#347) üzenetére


LouiS22
veterán

Érdekes teszt lehetne még, ha valahol összefutnánk és megsasolnánk, hogy mit mutat a két telefon ugyanott, ugyanarra a toronyra kapcsolódva.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#356) #31631410 válasza LouiS22 (#355) üzenetére


#31631410
törölt tag

Sziasztok!
Honnan érdemes rendelni ilyen telefont,? Megbízható helyet keresek,mert eddíg csak media-ban vásároltam,de ugye ott nem kapható...

(#357) LouiS22 válasza #31631410 (#356) üzenetére


LouiS22
veterán

Nem szeretnék reklámot csinálni, de:

[link]

Persze végighívhatod az összes GSM boltot is, aztán várhatsz, vagy ha mázlid van, akkor épp van nekik.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#358) LouiS22


LouiS22
veterán

Kint van a januári frissítés.

Rootolt hogyan frissítsünk leírás: [link]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#359) *RLaci* válasza LouiS22 (#358) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nekem most megy fel OTA-n.

(#360) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv..Tud valaki segiteni hogy az mitöl lehet, hogy heti 2-szer újra indul a telefon és az a legroszabb az egészbe ,hogy ha valaki hív el se ér addig, mig be nem ütöm a pin kódomat...

(#361) LouiS22 válasza *RLaci* (#359) üzenetére


LouiS22
veterán

Aki nem rootolt :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#362) LouiS22 válasza vivo2000 (#360) üzenetére


LouiS22
veterán

Ezt nem teljesen értem (leginkább a PIN beütését).

Három dolgot tippelek, aztán majd a többiek hozzászólnak:

1. valami app kavar be (ezt lesz a legnehezebb kibogozni, talán egy megoldás,hogy gyárizod a telefont, nem raksz fel semmit és úgy használod pár napig. Ha nincs reboot, akkor biztosan valami app okozza a galibát).

2. hibás SIM

3. valami hardveres gebasz (de ez a legvalószínűtlenebb).

Kezdésnek nézd át a nem gyári alkalmazásaid (elsősorban játékok körül nézelődj, ha van a telefonon).

És lécci fejtsd ki ezt a beütöd a PINt és utána elérnek dolgot is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#363) asdf_ válasza LouiS22 (#362) üzenetére


asdf_
veterán

Ha ujraindul a telefon, akkor a pin kod beutese nelkul az nem jeletnkezik fel a mobilhalozatra, innentol kezdve pedig ot nem tudjak felhivni, amig eszre nem veszi, hogy rebootolt a telefonja es hogy emiatt be kell vernie a sim kartya pin kodjat.
Egy jo hangos inditasi dallamot javaslok atmenetileg, mig ki nem derul a problema :)

(#364) *RLaci* válasza LouiS22 (#361) üzenetére


*RLaci*
addikt

Azt az időszakot már magam mögött hagytam. :)
Örülök hogy van egy "androidos"iPhoneom. ;] :DD

(#365) LouiS22 válasza asdf_ (#363) üzenetére


LouiS22
veterán

Jahogyígy :D Annyira evidens, hogy erre nem is gondoltam (meg hát nem indult még újra a telefon, így nem szembesültem ezzel a problémával). Plusz amióta az eszemet tudom, a SIM PIN ki van kapcsolva.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#366) vivo2000 válasza LouiS22 (#362) üzenetére


vivo2000
tag

Köszi a segítséget,még abba segíts hogy tudom be állítani, az ébresztőnél hogy amit szeretnék ébresztő hangot be állítani,azon ébreszen...

(#367) LouiS22 válasza vivo2000 (#366) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha kiválasztod az ébresztőórát, akkor van ott egy Alap csengőhang felirat. Arra ráböksz és választasz másikat.

Ha a kérdés arra vonatkozott, hogy saját hang, zene, akármi, akkor meg csinálj egy Alarms mappát a gyökérbe és abba tedd bele az óhajtott fájlt.

Neked egyébként ez az első androidos telefonod? :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#368) vivo2000 válasza LouiS22 (#367) üzenetére


vivo2000
tag

Köszi a segítséget nem ez az első androidos telom csak elötte samsung galaxy szériáim voltak abba nem kelett külön mappát csinálni valamikor régen csináltam csak el felejtetem

(#369) LouiS22 válasza vivo2000 (#368) üzenetére


LouiS22
veterán

:R

Ringtones a csengő, Notifications az értesítők mappája, ha esetleg.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#370) vivo2000 válasza LouiS22 (#369) üzenetére


vivo2000
tag

Ok köszi még egyszer.👍

(#371) hjanos1


hjanos1
senior tag

Sziasztok!

En szenvedtem vegig a 4G-s problemat egy eve a Google Nexus 6P-vel. Hihetetlen, hogy mennyire hasonlit, ugyhogy leirom hatha tudtok ti is valamit kezdeni vele.

December kozepen megjott a 6P, orultem mint majom a farkanak, tettem bele a microSIM-rol lecserelt nanoSIM-et. A 4G-re nem ment fel akarhogy piszkaltam (elotte ugyanott Nexus 5-on fullos 4G volt).
Rogton jott a csere kerdese, stb. amikor utananeztem topikban es masnak is volt gondja a Telenor halozattal. Innentol a csere mar nem izgatott, hanem elkezdtunk nekiesni a Telenor ugyfelszolgalatanak, hogy mi van, nem lesz ez igy jo. Azt mondtak, hogy naluk nincs gond, erdeklodjunk gyartonal. Mas szolgaltatoval nem volt gond, igy senki nem gondolta, hogy gyartonal barmi ertelme van probalkozni. Aztan kiderult hogy a Telenor 800MHz-es (B20) 4G halozataval semmi baja es azt szereti. Igy ment ez egy ideig amikor talaltunk egy ?sved? szolgaltatoi forumot ahol irtak hogy a teszteles soran hibat talaltak a halozatuk eszkozeit keszito gyarto es a 6P kompatibilitasaban es a Google/Huawei beigert nekik egy update-et. Itt irtam a Huawei magyar ugyfelszolgalatanak, reszletesen leirva a problemat magyarul/angolul (hogy tovabbkuldhessek a globalis fejlesztocsoportnak, aki vegsosoron megoldja a gondot), kiterve arra hogy melyik halozatokon megy es melyiken nem, pontosan milyen frekvenciakon. Erre jott a valasz par napon belul, hogy februarban jon hivatalosan az orszagba a telefon es addigra kijon a szoftverfrissites ami orvosolja a problemat - ez volt januar kozepen. Februari biztonsagi frissites megoldotta nagyreszt a gondokat, utana a marciusi orvosolta azt a par kisebb hibat ami meg maradt 4G-vel.

TL;DR: Nexus 6P-vel nem a szolgaltato halozataval volt a gond. Gyarto ugyfelszolgalatanak irt mailre lett vegul lepes.

Nalatok ugy latom a Telekom/Telenor kozos 800MHz-es halozatat nem szereti, Budapesten ahol a 1800MHz-es (Telekom es Telenor is) es 2600MHz-es (csak Telekom nehany helyen) halozatot hasznalnak nincs gond. A 800MHz-eset videken hasznaljak foleg, kevesbe surun lakott teruleteken. Nagyvarosokban pedig az 1800MHz-et (pl. irtatok, hogy Pecsen is megy, ez is oda tartozik).

Ezt jelezzetek Google ugyfelszolgalatnak es talan akkor van ra esely, hogy erdemi fejlemeny tortenjen. Javaslom, hivatkozzatok arra, hogy az elozo evi Google telefonnal is volt ilyen problema, akkor eppen a Telenor 1800MHz-es halozatan, azt is egy szoftverfrissites oldotta meg.

Rage: ez mar a masodik eset az utobbi idoben hogy a Google telefonjai az orszagban legalabbis a megjelenest koveto elso par honapban nem allnak valami jol az orszag 4G halozataval. Szerintem ez meg egy kinai olcso gagyifontol is elvarhato, hogy menjen a 4G rendesen ha mar tamogatja, sosem lattam ilyen gondot mas gyartonal. Foleg amilyen tularazottra sikerult a Pixel szeria mondjuk a Nexus 6P-hez kepest, az utan nem vartam ilyen amator hibat megint. :W
Intenziven hasznalom a 4G-s mobilinternetet, nem azon akarok idegeskedni egy 2-300k-s telefonnal, hogy varom, amig sziveskednek kijavitani a hibajukat.

[ Szerkesztve ]

The Factory Must Grow

(#372) vivo2000


vivo2000
tag

Üdv...Nagy a csend itt..Kiváncsi vagyok hányan vagyunk itt akinek ilyen telefonja van,egyébként ki hogy van meg elégedve a telefonnal,én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve szerintem az egyik legjobb mobil a piacon,hallotátok hogy jön a Google Pixel 2 szerintem brutál lesz,bár erős lesz az idei év felhozatal na majd kiderül mik lesznek...

(#373) LouiS22 válasza vivo2000 (#372) üzenetére


LouiS22
veterán

Az még csak egy nagyon béna pletyka volt, még bénább renderrel :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#374) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Azt hiszem az országban nekem van egyedül Pixel XL-m. :O :DDD

(#375) LouiS22


LouiS22
veterán

Jut eszembe: nektek nem szokott túlságosan melegedni? Nekem előfordult és azt hiszem megvan a hiba forrása: a bekapcsolt és folyamatosan hálózatot kereső wifi lehet az (csak akkor jön elő, ha mobilneten vagyok és közlekedek a városban, telefon meg a tokban az oldalamon). Most két napja azt csinálom, hogy ha indulok otthonról, akkor wifi ki, melóhelyről el, akkor meg ugyanez. Azóta nem is volt ez a melegedős sztori.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#376) ShadowX válasza *RLaci* (#374) üzenetére


ShadowX
őstag

Majd ha ráérek megsajnállak. :D

(#377) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Köszönöm szépen az együttérzést :DD

(#375) LouiS22 Nekem állandóan be van kapcsolva,sosem volt még melegedés.

[ Szerkesztve ]

(#378) apaszka válasza jacis (#144) üzenetére


apaszka
veterán

Pár dolog tetszik benne, ma nem cserélem még le a 6p-t.

De jónak tűnik nagyon.

Szerk.
Mondjuk az ára is. Ugye 32 giga semmire sem elég, ebből is 64 és van.
32 est nem vettem volna, hiszen nem bővíthető sajnos ez a vonal...

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#379) vivo2000


vivo2000
tag

Louis22 Nekem se volt melegedés állandoan be van kapcsolva a wifi. Más: Szerintetek miért vagyunk ilyen kevesen,ebben a topicban mert hogy nagyon drága,vagy talán mert ismeretlen ez a készülék az embereknek,vagy mert nehéz be szerezni,mondjuk csodálkozom is, hogy nagyon kevesen vagyunk itt az én véleményem szerint nem teljesen az ár miatt vagyunk kevesen,mert más új csúcs készülékeket is meg vesznek az emberek nagy része,ha nem mert még nincs kiforval szerintem de lehet hogy nem így van.Szerintetek...

(#380) vivo2000


vivo2000
tag

Nektek hogy tetszene ezzel a kinézettel,nekem nagyon tetszik,szerintem nem nézz ki rosszul bár ez az én véleményem,nektek tetszene?

(#381) LouiS22 válasza *RLaci* (#377) üzenetére


LouiS22
veterán

Hm, fura.

Nem állítom 100%-osan, hogy ő a ludas, de az biztos, hogy amióta kikapcsolom utazás közben (akkor egyébként sincs rá szükségem), nem tapasztaltam a melegedést.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#382) vivo2000 válasza vivo2000 (#380) üzenetére


vivo2000
tag

Bocsi a link le maradt itt van https://youtu.be/iaKRKlSlb5A

(#383) *RLaci* válasza vivo2000 (#379) üzenetére


*RLaci*
addikt

Fején találtad a szöget :D Pont ez a két dolog amiért alig van nálunk pixel illetve xl.Az ár és a nehéz beszerezhetőség.Az enyém UK-ből származik.De legfőképpen a horror ár sztem az ok.Ennyiért nagyon sok alternatíva van rá.Bő hónapja használom az XL-t,nem bántam meg az ára ellenére sem.Mondjuk az itthoni áraknál valamivel kedvezőbben jutottam hozzá.Remek készülék,csak az ára........... :O

(#384) vivo2000 válasza *RLaci* (#383) üzenetére


vivo2000
tag

Hát igen én sem bántam meg az biztos, karácsonyra kaptam németből, és még most is elbűvől nagyon miden téren ott van a kamerája az valami brutál jó nagyon sok telefonom volt de még ilyen jó kamerával nem volt dolgom..Perfect👌

(#385) hYpErKe


hYpErKe
tag

Hát ha a 200K lélektani ár alá megy, akkor benevezek én is egyre, de sajnos még úgy látom nem akarnak csökkenteni árat sehol sem, és tényleg alig kapható valahol.... :W

Pixel --> Pixel 7

(#386) Just486 válasza hYpErKe (#385) üzenetére


Just486
senior tag

Azért árgépen egy 10-est esett már, most 230 az ára a kisebbnek. Én is egy kicsit kedvezőbb árra várok...

That unconquered country we call the future.

(#387) hYpErKe válasza Just486 (#386) üzenetére


hYpErKe
tag

Partneronál már 222, de ez a legolcsóbb amit eddig találtam. :(((

Pixel --> Pixel 7

(#388) LouiS22 válasza hYpErKe (#387) üzenetére


LouiS22
veterán

Nagyon azért ne reménykedj abban, hogy egyhamar 200 alá megy. Ami meg azt a céget illeti... kezeld fenntartásokkal. Kiírnak mindent, aztán amikor felhívod őket, kiderül, hogy nincs is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#389) *RLaci* válasza vivo2000 (#384) üzenetére


*RLaci*
addikt

Itt megoszthatod a jobb képeid,ha gondolod.Legalább lenne a topicban még egy pixeles rajtam kívül. :D

(#390) vivo2000 válasza *RLaci* (#389) üzenetére


vivo2000
tag

Ok teszek fel én is...

(#391) hYpErKe válasza LouiS22 (#388) üzenetére


hYpErKe
tag

Jah tudom, hogy nem 1-2 nap alatt megy le az ára 200 körülre, remélem kitart a kis nexusom a digitizer hibával addig, ha nem akkor még egy kicsit rá kell szánnom sajna. :U
Nem annál a cégnél tervezem venni, én se hallottam sok jót róla, ha esetleg van valami ötleted ahol érdemes lehet akkor várom. :K

Pixel --> Pixel 7

(#392) LouiS22 válasza hYpErKe (#391) üzenetére


LouiS22
veterán

Kukkants a hardverapróra, írd be a pixel keresőszót, első találat lesz ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#393) vivo2000


vivo2000
tag

Nagyon nagy a csend itt kérem szépen :)

(#394) India válasza vivo2000 (#393) üzenetére


India
aktív tag

Tokeletes telefon. :R , nincs mit irni.

[ Szerkesztve ]

(#395) vivo2000 válasza India (#394) üzenetére


vivo2000
tag

Hát ez igaz,egyébként amiota meg van hibátlan a pixel teló ezt nagyon jól meg csinálták remélem lesz neki folytatása és azok is lesznek ilyen jó... :K

[ Szerkesztve ]

(#396) LouiS22 válasza India (#394) üzenetére


LouiS22
veterán

És lassan érkezik a februári biztonsági javítás is :D

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#397) hYpErKe


hYpErKe
tag

Kint külföldön vásárolt telefonokra 1 év garancia van? Pl Google.store angolban, vagy ilyen nagyobb boltokban is?

Pixel --> Pixel 7

(#398) Cobyka válasza hYpErKe (#397) üzenetére


Cobyka
csendes tag

Én Hollandiában vettem és 2 év garit adtak.

(#399) *RLaci* válasza Cobyka (#398) üzenetére


*RLaci*
addikt

De ott hol?Google play storeból,vagy valamelyik disztribútortól?

(#400) Cobyka válasza *RLaci* (#399) üzenetére


Cobyka
csendes tag

Belsimpel

Amint latom itt is elfogytak a keszletek :-(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.