Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1804) Stieve


Stieve
csendes tag

Sziasztok Sorstársak!

Az egész fórumot elolvastam elejétől a végéig és megismerkedtem a problémáitokkal. Sajnos nekem is be kell állnom a sorba, mert évek óta fájdalmaim vannak, és az állapotom egyre rosszabb. Sokat segít ha az ember rátalál egy ilyen fórumra ahol megoszthatja ilyen jellegű gondjait, illetve rengeteg segítséget talál.
Év elején csináltak MRI-t ezen LIV-LV között boltosodás, LV-S1 között pedig egy sérv található. Akkor azt mondta az orvos az ogk-ban hogy konzervatív kezelés ajánlott, és ha nem segít műtét. Az hozzá tartozik a történethez, hogy nekem a mindennapi fájdalmaim nem konkrétan medence tájékon vannak, hanem a gerinc mellett futó jobb oldali izom görcse ami tönkre tesz. A tartásom természetesen nekem is már rossz, egyik irányba el van torzulva. Sajnos az év eleje nem úgy alakult, hogy befeküdhettem volna a kórházba (Családi gondok aztán kemény meló) így elhúztam a dolgot. 2 héttel ezelőtt megerőltettem és borzasztóan megfájdult. Feküdtem, szedtem diclac-ot, mydetont és tramadolor-t. Már fel tudok kelni, és menni is jól tudok. Visszamentem az ogk-ba ahol az orvos új MR-t kért és azt mondta azonnal kezdjek el egy MCKenzie terápiát valamint gerincstabilizáló tornát és hozzá tette hogy lehet kiszakadt a sérvem. Az MR két hét múlva lesz, és szerda óta csinálom a mckenzie-t egy magán gyógytornász által. Nem is csodálkoztam mikor el kezdte erőltetni a kobrát… A fórumon leírtak szerint elkezdtem félni, hogy talán rosszabbat teszünk vele mint jót. Eastman-t és bárkit aki hozzá tud szólni kérdezném, hogy biztosan jó ötlet ez? Lumbális szakaszon a gerinc mozgása minden irányban beszűkült. Ez a kobránál is látszódik, de a tornász szerint ezt csinálni kell. Fájdalom az van közben, de nem az az idegi fájdalom, inkább a beszűkült mozgás miatti…
A tornák után 1-2 órával mindig bedurranok és rosszabodik a helyzet. Kérdés, hogy ez normális? Nem inkább könnyebbnek kéne lennie? Bocsánat a regényért csak én is el vagyok keseredve és mindent el akarok követni, hogy ameddig lehet ne legyen műtét…

Mindenkinek kitartást és jobbulást kívánok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.