Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#400) Zirowe válasza caprine (#396) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Jó, hát az aprós hülyék az egy teljesen külön kategória.
Ebből is kiemelt helyen a facebookon jelentkezők vannak.

Nyilván, ha már van rá lehetőség, az ember fbn is feldobja a cuccait, hátha több embert ér el vele, de egyszerűen már nem éri meg a fáradozást.

Az alap az, hogy nem köszönnek, soha!
A másik meg, hogy hiába van minden leírva az apróban, csak azért is rákérdeznek kétszer, mert minek olvasnák el a szöveget, hiába tartunk már ott lassan, hogy a termék címében beleírom, hogy olvasd el a leírást.
A másik kedvencem, amikor egy tök átlagos hülyeséget hirdetek, rám ír vasárnap reggel, hogy ma mikor tudunk találkozni, mondom délután. Az nem jó, neki márpedig azonnal kell. Ok, visszaírom, hogy akkor 1 órán belül jöjjön. Ezt már el se olvassa és semmi válasz.
És nem egyszer, hetente legalább 2-3 ilyen van.

Meg le van írva, hogy hol lehet átvenni.
De nem viszem ki bivalybasznádba?
Kifizeti nekem.
Ja, csak amikor mondjuk a cucc 3k, nekem meg ez az egész +3 óra lenne, akkor kétlem, hogy meg tudná fizetni az utam.

Meg az xy adott helyszínhez képest két villamosmegállónyira.
Na, az neked semmi, gyere el vele oda.
Ember, ha nekem semmi lenne, akkor beleírtam volna, hogy elviszem oda!

Meg aztán a "most rögtön indulok érte, azonnal vedd le a hirdetést", ja persze.
Aztán amikor írok 3 óra múlva, hogy mikor téved erre, írja, hogy bocs, de először neki is el kell adnia a szarát, mert van ebből háromja is, de majd utána jelentkezik az enyémért..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.