Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56474) retesz147 válasza W00dyka (#56450) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem most jött meg 1 hete, csak fm nélküli változat e-bay-ről....

Hát talán sok érte az 1000Ft körüli ár.Most nézem, már csak 650Ft :W

A készülék mozog a házban, tehát, ha bedugod a fülest, vagy a töltőt, akkor ellent kell tartani, különben a fekete házból kitolod a belső részt :D
Ha jól mértem 50mAh-s az akksi (sztem karcsú lesz). Eddig cirka 1 órát üzemelt, azt még kibírta.
A vezérlés se valami kitalált dolog, mivel nem a középső play/pause az OK/Enter, hanem a felső M (kocsiban használva zavaró nekem).

Ami viszont nagyon zavar:
-PC-re rádugva a gép nem ismerte fel, nem tudtam elérni az SD kártyát, de kártya olvasóból igen, azaz a kütyü a hibás
-nem kezel mappákat, minden ömlesztve, névsorrendbe kezd lejátszani
-minden indulásnál ki kell választani, hogy mit akarsz, setup, music, vagy nálad gondolom FM, nem jegyzi meg, mi volt az előző funkció, amikor hallgattad
-és a legbosszantóbb, minden indulásnál elölről kezdi a zenék lejátszását, azaz pl van 200 fájl rajta, mindig elsővel kezd.

A hangzás tűrhető, kocsiban használom, ott a hangzás nekem tökéletes, fülest még nem dugtam rá. 16GB-s kártyát megeszi simán.

Részemről nem ajánlott, a menü és az összeszerelés miatt!

bocs a hosszúért!

#olcsó MP3 lejátszó

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.