Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Remus389 válasza kovbandi82 (#1000) üzenetére


Remus389
veterán

Nekem mondjuk Samsungom van régóta és semmi problémám nincs vele, tehát a Xiaomi-ról nem tudok nyilatkozni.

Az Mi-8, nem ez : [link] :) , na szóval elég kevés pénzért ad Super Amoledet, Snapdragon 845-öt, eltüntethető noccsot, dupla kamerát, dual GPS-et... stb.

Jó biztos nem tökéletes rajta a frissítés, ha te mondod. De az mennyivel korrektebb ha egy korosodó iphone-od van a frissítés belassítja a telódat, hogy megvedd az újabbat? Addig örülj amíg új az iPhone-od, utána cserélheted 2 évente.

Az ár meg ég és föld, szóval lehetünk elnézőbbek a Xiaomi-val, annyi pénzért belefér. Továbbá azt is vedd figyelembe hogy a Xiaomi nem egy Samsung vagy Apple, kezdők még, de fejlődnek, lehet hogy ma már egyre jobbak a szoftveres támogatásban is.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1002) Jegesmaci81 válasza kovbandi82 (#1000) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Mondjuk ne a Xiaomi-val hasonlítgasd már az Iphonet! Ez kb olyan mint amikor a ssangyonghoz hasonlítják a G mercit!

(#1003) marcarc válasza kovbandi82 (#999) üzenetére


marcarc
senior tag

O+ háztól házig garanciás. Viszi hozza a futár.

(#1004) neoforce válasza kovbandi82 (#1000) üzenetére


neoforce
aktív tag

A MI5 óta a Xiaomi 300% ban javított a dolgokon , a frissítések kell sincs már semmi gond elszálltak ezek a problémák amióta Globál készülékek vannak. Anno a Mi5-ön
kìnai alapú romot tudtál csak használni amit összemokoltak innen-onnan de az nem volt hivatalos.Kinőtte a gyártó a gyermekbetegségeket.Hivatalos Mi Store a Lurdy házban,és az árak is rendben vannak.Persze vannak még javítani való dolgok de hát melyik gyártónál nincs!

[ Szerkesztve ]

(#1005) Depression


Depression
veterán

vótmá? , xiaomi válasza :DDD

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#1006) Viszlát válasza Gicz (#976) üzenetére


Viszlát
addikt

Na most képzeld el azt a szitut, hogy elsőre nem 2 milliárdot nyersz, hanem csak 20ezret és úgy gondolod, hogy megy ez neked annyira, hogy folytasd, kidolgozol egy stratégiát, viszont a 20e nem elég hozzá. Ezért 100 forintos áron részesedést ígérsz és x ember ad neked ennyit ahhoz, hogy meg tudd csinálni a tervedet. Na ez az x ember aztán minden negyedévben várja, hogy kifizesd nekik a részüket, sőt, még a nyakadba is akasztanak egy különítményt, akik egyrészt figyelik minden mozdulatodat, nehogy elkótyavetyéld a befektetésüket, másrészt beleszólnak a jövőbeni terveidbe, mert hát szeretnének ők is 2 milliárdot. Leállni nem tudsz, mert akkor egy idő után felemésztené minden pénzed az x embernek kifizetendő jutalék. Aztán akkor még ott van a többi szerencsevadász is, aki a te sikereden felbuzdulva igyekszik elnyerni előled a fődíjat.

Na, rémesen leegyszerűsítve valami ilyesmi a helyzet (például) az Apple háza tájékán (is). :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1007) neoforce válasza Jegesmaci81 (#1002) üzenetére


neoforce
aktív tag

Azért erős túlzás a te példád főként úgy hogy S9+ ról is váltottak már Mi8 rá itt MA-án. Azonban nem egy a célközönsége a Xiaominak sem a Samu sem az Apple meg az irányelve is kicsit pozitívabb mint az utóbbi kettőnek.

[ Szerkesztve ]

(#1008) Remus389 válasza Viszlát (#1006) üzenetére


Remus389
veterán

Szegények, a végén még megsajnálom őket, és adományozok nekik. :)

Mondjuk elég venni egy ájfónt, már az is bőséges adomány.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1009) Jegesmaci81 válasza neoforce (#1007) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ne viccelődjünk már! Maradjunk annyiban hogy nem a Xiaomi fogja megszorongatni az apple de a Samut se. Tipikusan olyan cég amelyik semmi újat nem hoz csak másol! Tulajdonképpen megspórolja a fejlesztési költségeket. Önálló létezésre soha nem lesz képes!

(#1010) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Global rom volt Mi5-re is, a gondok megvoltak a China romokban is...Lényegében Miui rendszert használtam a kezdetektől, amikor az itteni kedves fórumozók azt se tudták mi az, nem egy Xiaomim volt, sőt, egyébb kínai gyártó is, mind vérzett valahol. Nyugodtan fórumozzatok vissza.
A belassítás meg ugye az akksi miatt volt, ha meg azt hiszitek a többi nem manipulál el vagytok tévedve.
De ez szerintetek nem igaz a droidos gyártókra?
Az az igazság hogy a Samsungon kívül mind másol, evez a többi farvizén, aztán eladja magát hogy húdejó. Sajnos ez az igazság.
Ettől függetlenül persze nem kerül kevésbe az új Iphone, de nem is akarom megvenni :D
Az IOS nem egy droid, azt is ki kell fizetni....

[ Szerkesztve ]

(#1011) neoforce válasza Jegesmaci81 (#1009) üzenetére


neoforce
aktív tag

Hát ilyet szerintem nem is mondtam még csak nem is gondoltam. Azért is mondom azt hogy nem egy a célközönsége.Xiaomi inkább a középkategoriát célozza meg!

(#1012) KoNZoLik@ válasza kovbandi82 (#1000) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ne keverd össze az Mi5-öt az Mi8-al, ezt most tényleg nagyon jól összerakta a Xiaomi! Közel tökéletes az Mi8 a maga 145000ft-os árával!

neoforce-"Xiaomi inkább a középkategoriát célozza meg!"

Igen és mégis KB mindenben veri az Mi8 a mostani iPhoneX-et, pedig az állítólag felső luxus kategóriás 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#1013) Remus389 válasza kovbandi82 (#1010) üzenetére


Remus389
veterán

A belassítás meg ugye az akksi miatt volt, ha meg azt hiszitek a többi nem manipulál el vagytok tévedve. Csak sajnos ezt már eljátszották párszor, csak legutóbb borult ki a bili, aztán jöttek ezzel a kamu akksis magyarázattal. Ősrégi telefonok is működnek, ősrégi akksikkal, el ne hidd.

Az IOS nem egy droid, azt is ki kell fizetni.... Az Android rendszer költsége is bele van építve a telefonok árába, talán olcsóbb, de volt itt róla szó, hogy a google-nak főleg az adataiddal fizetsz.

Ezzel úgy vagyok, hogy tökmindegy, egyrészt nem fog senki a körmömre nézni, mert nem vagyok terrorista, aztán meg így is úgy is begyűjtik az adatainkat, ha akarjuk, ha nem. Az Apple használata se véd meg ettől olyan nagyon.

Elég ha csak youtube-ot nézel, máris tudják hogy mi az érdeklődési köröd, akár Apple készülékről, meg ott van a kereső is.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1014) lugosi válasza Remus389 (#1013) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem a begyűjtés a probléma, hanem a továbbadás, esetleges eladás valamilyen formában.

(#1015) QwErTy42 válasza Remus389 (#1013) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ezzel úgy vagyok, hogy tökmindegy, egyrészt nem fog senki a körmömre nézni, mert nem vagyok terrorista, aztán meg így is úgy is begyűjtik az adatainkat, ha akarjuk, ha nem.

Ezzel az a baj, hogy a tenorista definíciója pik-pak megváltozhat. Ahogy pl. lásd Törökországban is bebörtönöztek több 10 ezer embert, mert mást gondolt...
Vagy majd azért fognak atrocicálni, mert balkezes vagy és nem jobbos...
Nem egészséges, ha a multiknak és vagy a zálllambácsinak túl nagy hatalmat adsz (információ=hatalom...), mert azzal úgyis vissza fognak élni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1016) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Látjátok, valaki a veséjét adja el egy telefonért valaki a lelkét/magánéletét :D Kinek mi a felesleges :D Bár ugyanúgy gyüjti az  is sztem..

(#1017) Remus389 válasza QwErTy42 (#1015) üzenetére


Remus389
veterán

Nem egészséges, de mit tudsz csinálni?

Ha kiváncsi rád a hatalom, a távolból bekapcsolják a mikrofonodat és le tudják hallgatni minden egyes szavad(ezt még a butafonok is tudják), sőt a kamerákat is aktiválni tudják! Azt is tudják mikor és merre jársz, hisz ott a zsebedben, a teló!

Évekre visszamenőleg tudják elemezni a netezésed, ha akarják.

A Facebook-ról már ne is beszéljünk, hiába törlöd, megvan nekik minden! A legintimebb magánbeszélgetésed is.

Szóval ez már veszett fejsze nyele! Nem véd meg ettől semmi!

Egyedül az véd meg, ha beleolvadsz a tömegbe, valószínűleg max gépek fogják "tudni" nem pedig emberek megnézni! Azért inkább valami Intel szerver chip olvassgasson rólam, mint egy kopasz dagadt államszolga! :)

Ha valaki azt hiszi hogy vett egy félmillás ájfónt és ettől rendben lesz, az hatalmasat téved

Szerintem a böngészők minden honlapot regisztrálnak ahová belépsz, tudják azt hogy én most ide mit írok! Ha akrják tudni!

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1018) Jegesmaci81 válasza QwErTy42 (#1015) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ez megint egy olyan vita ami teljesen értelmetlen! Szerinted az apple nem adja el/hasnálja fel az adataid??? Ne röhögtesd már ki magad! Ha ilyesmiktől rettegsz amiket leírtál jobb ha eldobod gyorsan a telefont, a bankkártyád és minden törzsvásárlói szarságot! Meglepődnél hogy bizonyos benzinkutak mi mindent tudnak rólad ha van náluk hűségkártyád!

(#1019) HarleyCustom válasza Remus389 (#995) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A Lurdy Mi Store nyitás előtt volt sor?
Arról is van videó. :)

Mi megy itt... OMG!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1020) neoforce válasza Jegesmaci81 (#1018) üzenetére


neoforce
aktív tag

Egyetértek.

1019:De még mekkora sor volt.

[ Szerkesztve ]

(#1021) Remus389 válasza Jegesmaci81 (#1018) üzenetére


Remus389
veterán

Igen, ez a modern világ átka. Nincs privátszférád, nincs magánéleted.

Azt hiszitek a Teréz körúti robbantót nem elemezték ki?

Vagy akárkiről olyan pszichológiai profilt állítanak ki, hogy maga is megdöbben mennyire halálpontos.

Rólam simán megállapítják, utólag is, hogy mikor és merre voltam, mondjuk 2015 júniusában, órára pontosan. Meg hogy akkor éppen mi érdekelt elsősorban (pl youtube, google kereséseim alapján), ezt még én se tudom. Mennyit kerestem, hol dolgoztam, bankszámlám egyenlege, hol vásároltam és pontosan mit, ez is megvan. A facebook csak a jéghegy csúcsa.

Tuti hogy megvan nekik az adótornyok alapján a helyadatok, hisz a zsebembe ott lapult a mobil. Valahol, valamelyik serverterem wincheszterében ott lapulnak a magánadataim, csak ugye emberi szem még nem látta, ez ad valamennyi megnyugvást.

Veszett fejsze nyele mint mondtam, ja majd persze veszek egy ájfónt és az megvéd.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1027) ollie


ollie
MODERÁTOR

A konteók nem szakmai topikba valók!

***

(#1028) Remus389


Remus389
veterán

Azt tudjuk hogy a Google-nak brutális a részesedése, kb 85%, a maradék iOS.

Mondjuk erre azt mondják azért mert olcsóbb. Ez kétségtelen.

Viszont ha lenne tényleg minden árszegmesben iphone, tehát olcsó iphone is, 30 ezertől új, akkor mennyi lenne az arány vajon?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#1029) QwErTy42 válasza Jegesmaci81 (#1018) üzenetére


QwErTy42
addikt

Olvasd el még egyszer amit írtam!
Egy szóval sem említettem, hogy az Zepöl nem csinálja ugyanezt...
Még egyszer: Nem Android vs. IOS aspektusban, hanem nagy általánosságban jegyeztem meg.

Másrészt attól, hogy ez a Világ elb-szott rendje jelenleg, még kifejezhetem a rendszerrel szembeni nem tetszésemet és vagy felhívhatom mások figyelmét ennek árnyoldalaira...

Harmadrészt ez nem vita. Ezek szomorú tények...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1030) #40359168 válasza ollie (#1027) üzenetére


#40359168
törölt tag

Akkor moderátorként nem lehetne törölni a vonatkozó kommenteket? Agyhúgykövet kapok attól, hogy kb. minden szifonnal kapcsolatos hír meg cikk alatt oldalakon keresztül olvashatom a beavatottak közhelyeit a new world orderről és a lehetséges menekülési útvonalakról.

(#1031) jacis


jacis
nagyúr

nem rossz

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1032) joey04 válasza jacis (#1031) üzenetére


joey04
titán

Vótmá 2x

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1033) 7Heads Drago válasza lugosi (#868) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hu de tuti vagy...
Elképesztő, te most azt hiszed, hogy a google csak azért gyűjt rólad adatokat, hogy google termékeket, vagy androidos termékeket akarjon neked eladni?
Nem ezt írtam.. :D
A lényeg, hogy terólad senki semmit se tud és nem is irányítanak.
Kezdem azt hinni, hogy te egy félisten vagy.... Vagy csak annak képzeled magad.
Utazz el egy lakatlan szigetre de lehetőleg csak gyalog menj és kp-ban fizess. Jah bocs műholdról akkor is láthatnak. Akkor muszáj lesz a hold árnyékos oldalát választanod. Elvileg kevesebb adat van rólad, mint egy droidosról de nem tudod magad kivonni a rendszerből te se. Persze képzelni sok mindent lehet.
Más hsz-ét elemezgeted miközben a tiedben is ott a gerenda. Mivel nem a témához kapcsolódik illene offba tenni. Én zártam ezt a témát.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1034) 7Heads Drago válasza jacis (#1031) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát ez tényleg gáz.
Minek veszik fel egyből a kesztyűt?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#1035) Giovan! válasza joey04 (#1032) üzenetére


Giovan!
addikt

De fogadjunk, hogy még háromszor be lesz linkelve az XS teszt megjelenéséig :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1036) joey04 válasza Giovan! (#1035) üzenetére


joey04
titán

Minimum ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1037) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudom, hogy ez az index cikk volt-e már említve:

https://index.hu/techtud/2018/09/14/iphone_xs_elitklubban_van_hazank/

Ez alapján én nem tartom kizártnak, hogy hamarosan lesz nálunk is esim támogatás a telefonokhoz. Én örülnék neki.

(#1038) <Lacy85> válasza 7Heads Drago (#1034) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Jó kis marketing trollok. :D
Ha nem fontos az alma logo, ezt mindet megkaphatod egy iphone árából. :D

(#1039) joey04 válasza lugosi (#1037) üzenetére


joey04
titán

Persze, lesz támogatás itthon, ez nem meglepő. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1040) pzstm válasza lugosi (#1037) üzenetére


pzstm
titán

telefonokhoz ha jól tudom év végével tervezik, én sokkal jobban várnám, hogy az óra is támogatott legyen :B :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1041) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Jó kis árcédula... Lehet, hogy nálunk nem nagyon fog fogyni.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#1042) lugosi válasza pzstm (#1040) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Arra nem olvastam infót, de ha a telefonos esim támogatott lesz, akkor lehet hogy arra is van esély. Gondolom hasonló technológia a kettő.

(#1043) szanyi20 válasza lugosi (#1042) üzenetére


szanyi20
tag

Támogatva lesz, az óra is de csak később, ahogy a telefon is. A telóhoz fog jönni egy frissítés, ami engedélyezi az esim használatát. Szóval szerintem az Apple oldaláról lehet csak csúszásra számítani a Telekoméról nem.

[ Szerkesztve ]

(#1046) hszilard666 válasza BlackDevil (#1041) üzenetére


hszilard666
veterán

Dehogynem! X bejelentéskor is sokan ugyanezt gondolták, aztán pokoli sokat látni belőle.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1048) hszilard666 válasza -secret- (#1047) üzenetére


hszilard666
veterán

Oké de ezeknek nagyrésze nepperek valszeg. :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1049) Pano válasza -secret- (#1047) üzenetére


Pano
addikt

Szerintem nem volt olyan, aki erre nem számított.

(#1050) Drp81


Drp81
aktív tag

Én is benevezek egyre, szerintem xs64-re. A párom megkapja az i7plusom, mert az Ő i6-ja már eléggé romokban hever..
Várjuk a majd a tesztet!

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.