Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Blizzardking válasza Fryskitt (#1696) üzenetére


Blizzardking
őstag

Soha nem mondtam hogy a készülék szar. Elvekről, gondolkodásmódról, magatartásról szoktam írni. Tökre megértem ha valaki ájfónt vesz. Amire rá szoktam menni, az az objektív gondolkodást mellőző csordaszellem, ami tökéletesen harmonizál az ilyen apple-szerű cégek üzleti magatartásával. Az apple-nek hiába írnám le, hogy ne legyen kapzsi, marad az, hogy menetelő emberek érzelmi megnyilvánulásait próbálom realizálni, a másik oldalon. Szarom én le nagy ívben, hogy ki milyen telefont használ, ha boldog vele, és tisztában van vele miért vette. Ha valaki beírná hogy a szigony utcába jár iskolába, és ha nem ájfónja lenne, nem engednék focizni az udvaron, sokkal többre becsülném mint ezeket a szar megmagyarázásokat amiket a vérfanoktól lehet látni.
Csak az apple politikája mágnesként vonzza a fanatizálható embereket, akikkel viszont komoly problémák lesznek az elkövethező 50 évben. Az a folyamat érdekel, ahogy a hüllőagy átadja a vezérlést a tudatnak. Ebben az ájfón csak egy színpad, ahogyan ez a fórum is.

kchris78 - egy újabb sóherség és kamu kommunikáció, semmi egyéb. Az objektívek frontlencséjén is van egy rohadt kemény bevonat, szóval maga a technológia már jóideje megvan, csak akkor kerülni kellett volna a "zafírüveg" szót. Írták volna hogy I-coating, még örültek is volna páran hogy megint feltaláltak valami világengető újdonságot, amit a Pentax meg a Nikon 100 éve használ. Nem beszélve arról, hogy ha 1,5 mm-el vastagabb lenne a készülék, nem álln ki a kamera, és ez jelentené az igazi védelmet.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1702) HarleyCustom válasza Blizzardking (#1701) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez szép volt :)

Honnan másoltad ki a szöveget?:D
Az biztos,hogy sok energiát fektettél bele. Téged is megfertőzött az Apple vírus. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1703) Gigicuci válasza Blizzardking (#1701) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nekem az a fő gondom, hogy az árak folyamatos emelése mellett kivették az átlagembernek is elérhető telefonokat. (lásd.: SE). És legalább annyira megdöbbentő, hogy ennek ellenére viszik őket, még itt Magyarországon is. Másnak ezek szerint megfelelő az ár-érték aránya. Érdekes. Tényleg érdekel, hogy ezt meddig lehet fokozni még. Jól csinálja az Apple, de nekem már kicsit hányingerem van tőle.

(#1704) Madwe válasza Gigicuci (#1703) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nézd, amikor az rtl hiradóban egy vidéki szociális munkás panaszkodik arról hogy havi 130kból nem lehet megélni miközben egy iphone x-et nyomkod, akkor mit várunk :D?

(#1705) Blizzardking válasza Gigicuci (#1703) üzenetére


Blizzardking
őstag

Sokáig. Mégcsak meg se kell erőltetni magukat. Steve tartalmat is akart a prémium ár mellé tenni. Tim-ék most kezdik látni, hogy gyakorlatilag bármit megtehetnek. Németh Sándor ebben picit előttük jár, de az apple egykor fentebb kezdte. Most tanulják mekkora lehet a bullshit %-os aránya a valódi műszaki fejlődéshez képest. Ezzel az Xs-sel átlépték az 50%-ot, és megy a szekér. Most már magukat szórakoztatják, a következő évek ájfónjai, és azok bejelentései nagyon viccesek lesznek, már nagyon várom őket.

Herreløse - A droidbibliából. Szrípió van a borítóján egy óriási almára szögelve, oldalából olaj folyik, és az utolsó vacsorát Tim Cook főzte neki.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1706) HarleyCustom válasza Gigicuci (#1703) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A helyzet az,hogy az Apple nem hallja meg a magyarországi emberek hangját. Érted? Nem érdekli. De van még pár ország,amivel ugyanígy van.
Nem számítunk nekik.

Ha a legújabb iOS-szel rendelkező telefon kell valakinek,akkor ezt kell megvenni. Lehet régebbi olcsóbb iPhone-t is venni. Ez van!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1707) HarleyCustom válasza Blizzardking (#1705) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Óriási!
Látom ahogy rémálmaid vannak egy iPhone telefon miatt,ami elveszi a Lego-dat.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1708) FLx válasza HarleyCustom (#1706) üzenetére


FLx
addikt

Pont igy, senkit nem erdekel Magyarorszag. USA-ban az utolso dokkmunkas is siman megfizeti ezeket a telefonokat ha akarja. Mondjuk ha teljes aron kellene kifizetni, az mar nekik is sok, de mindenki az elofizetessel veszi nevetseges reszletfizetesi feltelekkel.

Nekunk meg az jutott, hogy el lehet donteni megeri-e a havi fizeteset valakinek vagy akar tobbet.

[ Szerkesztve ]

(#1709) Fryskitt válasza Blizzardking (#1701) üzenetére


Fryskitt
addikt

Ebben is nyilván van valami. Téged ez zavar, engem meg az, hogy olyanok írnak, akiknek sosem volt vagy nem is láttak ilyet.
Azonkívül milyen autókkal járnak ... nem gond nekik egy telefon.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1710) joey04 válasza HarleyCustom (#1702) üzenetére


joey04
titán

Azért számomra meg ez a félelmetes... így démonizálni egy céget. szerintem aki ilyet csinál az sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, sokkal kevésbé normális viselkedés.

btw látod, kezdődik a filozofálgatás amit megjósoltam. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1711) Madwe


Madwe
nagyúr

Tudtok ajánlani jo kijelző védő fóliát maxhoz, ami a szelekig elmegy? Kezd felidegesiteni a jelenlegi gyorsan plazaban feltett cucc, amin túllog a kijelző:)

[ Szerkesztve ]

(#1712) kengyel válasza Madwe (#1711) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is az XS-re olyat tudtam venni, hogy kijelzőig nem ér ki.

kengyel

(#1713) tboldi válasza Madwe (#1711) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nillkin 3D CP+ Max

Ilyet használtam a 7-esen, használok most a 8 Plus-on, és használnék a XS Maxon is. :)

(#1714) Blizzardking válasza joey04 (#1710) üzenetére


Blizzardking
őstag

"btw látod, kezdődik a filozofálgatás amit megjósoltam" = ingoványos talaj ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1715) kchris78 válasza Blizzardking (#1705) üzenetére


kchris78
veterán

azert ne vegyuk ugy hogy mindenki aki iphonet vesz az egy 512GB-os maxot vesz es fel evnyi fizujat erre kolti... en latok jopar iphonet mindenfele villamos meg ismeretseg meg akikkel talalkozik az ember, Xet nagyon keveset latni. regebbi olcsobb 6/6s-t (ezt nem lehet megkulonboztetni) es 7-et viszont annal tobbet! Ugyhogy nem koltenek az emberek annyit szifonra, itt nyilvan mindenki ezt veszi mert nekunk ez hobbi es early adopter, ja es ez pont ennek a telefonnal foglalkozo topic...

(#1716) Jegesmaci81 válasza kchris78 (#1715) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Hobbyból nem vesz az ember telefont! Max valamilyen hobbyhoz.
Ezeken a gondolatokon mindig elcsodálkozom.
Kevés X-et látni? Ugorj be egy nagyobb projektmegbeszélésre.
Nyilván a villamoson nem fogsz találkozni Xekkel. PErsze van pár felső vezető aki szereti a Bkk-t de rajtuk kívül kizárólag komoly értékrendi problémákkal küzdő ember használ 400ezres telefont villamossal közlekedve. Na meg persze néhány diák akiknek a szülei megtehetik hogy csemetéjüknek vegyenek egyet.

(#1717) HarleyCustom válasza joey04 (#1710) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

“Morálisan ingoványos”
:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1718) joey04 válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


joey04
titán

nem vesz hobbyból? nekem is ez a hobbym, érdekelnek, pont. gond van azzal aki villamossal jár és 400k-s telefont vesz? tudod hány drágább hobby van? peca, gamerkedés, és még sorolhatnám. és akkor még elő se húztam a cigit, ami sokaknak havi 30k. drága cucc, de azért na...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1719) HarleyCustom válasza kchris78 (#1715) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1720) FLx válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


FLx
addikt

Mi itt az osszefugges? Aki villamossal jar az mind szegeny vagy mi es ugyse teheti meg? Mondod ezt pont itt ahol annyi IT-s megfordul? Majd minden kollegam tomegkozlekedessel jar dolgozni es senki nem keres kevesebbet havonta mint 1,5 iphone ara...

Van baj rendesen egy olyan tarsadalomban, ahol a vilag legnagyobb penznyelojet, az autot azonositjuk a jo egzisztenciaval. Ehhez kepest az semmi, hogy sokan vesznek draga telefont.

(#1721) Madwe válasza FLx (#1720) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ezt én is furcsállom, mintha azt mondanánk, h aki nem dohányzik, az csóró :D nekem ugynaolyannak hat a párhuzam :D főleg h belvárosban közlekedni kocsival hülyeség :D egyértelműen a bkv és a motor a nyerő, pont :D

(#1722) S e t h válasza joey04 (#1710) üzenetére


S e t h
nagyúr

aki ilyet csinál az sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, sokkal kevésbé normális viselkedés

Az még kevésbé normális, hogy vki megfelelő végzettség nélkül próbál analízálni, címkézni másokat a saját véleménye, világlátása alapján, azt igyekezve kiterjeszteni másokra, mert ugye csak az lehet normális.

Kivéve ha alá tudnád vmivel támasztani, hogy veszélyesebb a társadalomra egy bizonyos állásfoglalás a minél is?
Tényleg, minél veszélyesebb? Mert azt nem írtad le.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1723) utomi válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


utomi
senior tag

Ez mekkora baromság már. Egyrészt nem mindenki él létminimumon Magyarországon sem és van aki megteheti ,hogy vesz egy iPhone Xs Maxot. De hát van aki meg ruhára vagy cipőre költ csak ennyit. Nyilván nem átlag Józsi (elnézést a Józsiktől :) ) . Más meg a kocsijára, gamer videokártyára vagy egyéb dologra költ óriási összeget. Akörül miért nincs ekkora hiszti?
A villamosos hasonlatod meg egyenesen fail mert nem tudom honnan veszed, hogy aki azzal jár az egyenesen csóró. :W

(#1724) Jegesmaci81 válasza utomi (#1723) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Olvassátok már el mégegyszer a hozzászólásom. Szó nincs benne arról hogy ki csóró és ki nem. Ráadásul nem én vetettem fel hogy kevés az iPhonex az utcákon.

(#1725) hszilard666 válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


hszilard666
veterán

Dehogynem :D én hobbyból veszek minden tech cuccomat, br. 0Ft ot keresek az eszközökkel. Van X em, 3db macbookom. Hobbi. Nem vagyok felső vezető, csak egy 20 éves srác.

Semmi köze az anyagi háttérhez a mai világban a telefonnak, full gáz fizuval a legtöbb áruhitelt biztosító bank megadja a hitelkérelmet. Kb. Netto 90K s fizuval már tudsz Xs t “venni”.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1726) tboldi válasza hszilard666 (#1725) üzenetére


tboldi
nagyúr

Azt hittem, fiatalabb vagyok nálad, de ezek szerint nem. :D
——————————
Amúgy van autóm, meg iPhone-om is, ennyi erővel szerepelhetnék a Forbes magazin világ leggazdagabb emberei listáján. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1727) Jegesmaci81 válasza hszilard666 (#1725) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Gondolom mert fiatal vagy aki még arra költ amire akar. Viszont képzeld el ezt 2 gyermek nevelésével lakáshitellel vagy bérletidíjjal. Igenis értékrendi probléma ha valaki átlagos keresettel 400ezres telefonnal bóklászik. Ha meg hitelt is vesz fel rá akkor konkrétan ki merem jelenteni hogy egy idióta!

[ Szerkesztve ]

(#1728) Madwe válasza Jegesmaci81 (#1727) üzenetére


Madwe
nagyúr

Átlagos keresettel valóban idiótaság ennyit költeni telefonra... Azon a vidéki szociális munkáson még mindig kivagyok aki az rtl hiradóban osztotta az észt h milyen szar itthon ez a meló havi 130kt kap s alig jön ki belőle, de azért az iphone x-et nyomkodta közben... RÖHEJ!
Ettől függetlenül sokan szerencsére jóval jobban keresnek mint az átlag :)

(#1729) Fryskitt válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


Fryskitt
addikt

"PErsze van pár felső vezető aki szereti a Bkk-t de rajtuk kívül kizárólag komoly értékrendi problémákkal küzdő ember használ 400ezres telefont villamossal közlekedve." - ezt komolyan gondolod? Mert csak ma láttam ketőt a 17-esen...

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#1730) hszilard666 válasza Jegesmaci81 (#1727) üzenetére


hszilard666
veterán

18 éves korom óta saját háztartást tartok fent, nem vagyok eltartott. :U

Tboldi:
Muhahaha :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#1731) Jegesmaci81 válasza Madwe (#1728) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Erről beszélek.

(#1732) S e t h válasza Jegesmaci81 (#1727) üzenetére


S e t h
nagyúr

Távol álljon tőlem, hogy szándékos flammel illesselek, de nem véletlen, hogy mindenki veled foglalkozik.
Értsd meg, hogy nem vagyunk egyformák, mások a proritásaink. Nem tudom és nem is akarom átnevelni az embereket, megérteni inkább, de azt sem mindenáron.
Tetszik vkinek az iPhone? Megveszi? Tegye. Miért kellene nekem azzal foglalkoznom, hogy milyen anyagi körülmények között él, hogyan szocializálódott és miképpen jutott el odáig, hogy meghozza a döntését?
Nem szükséges minden döntést analízálni, ideologizálni, ami rajtad kívül esik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1733) Jegesmaci81 válasza S e t h (#1732) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Igazad van de egy csomó minden (válság, lakáspiac stb.) ezzel a felelőtlen magatartással alakult ki. Számomra sokszor vérlázító az emberek fontossági sorrendje. Ezzel be is fejeztem mert hosszan beszélgethetnénk erről és már nagyon messze vagyunk az xs témától.

(#1734) joey04 válasza S e t h (#1722) üzenetére


joey04
titán

olvasd el mire válaszoltam és rájössz. mellesleg a másik fórumozóval ilyen kapcsolatban vagytok, hogy neki tudod a végzettségét, és az is fel is jogosítja őt arra, hogy elemezzen, analizáljon, címkézzen, stb? vagy csak megint az egyik oldalt találod be? Nem tudom egyébként mi a célod, hiszen az elfogult androidos pajtásaidnak mindegy mit írsz, ha az apple usert szidsz akkor már a markodból esznek, a normális emberek meg látják, hogy csak az egyik oldalt cseszteted. de ha neked ez okoz örömöt, akkor hajrá. sajnálatos picit, de nem az én bajom. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1735) S e t h válasza joey04 (#1734) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nincsenek android és iOS pajtásaim, maximum a te világodban, ahol nagy élménnyel strigulázod mások hozzászólásait.
Az hogy kinek milyen hobbija, kényszerbetegsége az egy dolog, amíg nem sért más fórumozókat.
Csendben jegyezném meg, hogy a társadalomra veszélyesség a bűncselekmény egyik fogalmi eleme.
Te ezzel a bélyeggel illetted egyik fórumozó társadat, én rákérdeztem miért, te meg kitérsz, támadsz, de a kérdésre nem válaszolsz. Kérdés hogy nem akarsz, vagy nem tudsz válaszolni.
Ha meg még nem esett volna le, nálam nincs olyan hogy ios meg android user, ember van.
Utána gondold végig, hogy te miként viszonyultál máshoz, aki eltérő véleményen volt veled, mert tudod, a stílus, na az nem mindegy.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1736) joey04 válasza S e t h (#1735) üzenetére


joey04
titán

Válaszoltam. Ha nem tudod kihámozni, az a te bajod. Te meg mindig csak egy oldalt támadsz az iPhone topikokban. Ebből egyértelmű a helyzet szvsz. A stílus meg: amilyen a mosdó, olyan a törölköző. Az egyáltalán nem baj ha valakinek más véleménye van. Amikor otrombán, trollkodva, fröcsögve jön ki belőle, na az a gáz.

Üdv, egy android user. btw

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1737) S e t h válasza joey04 (#1736) üzenetére


S e t h
nagyúr

Te meg mindig csak egy oldalt támadsz az iPhone topikokban. Ebből egyértelmű a helyzet szvsz.
Reménytelen vagy.
Szomorú, ha ez nem szándékos, na további jó értetlenkedést fórumszerte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#1738) joey04 válasza S e t h (#1737) üzenetére


joey04
titán

Neked is. Pá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1739) HarleyCustom válasza joey04 (#1738) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1740) Taci


Taci
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#1741) utomi válasza joey04 (#1738) üzenetére


utomi
senior tag

+1 :R

(#1742) kchris78 válasza Jegesmaci81 (#1716) üzenetére


kchris78
veterán

akarmit is irsz most az en hozzaszolasomra szolva konkretan osszekapcsoltad azt hogy egy penzes ember es auto, no bkk/bkv. sajnos emiatt lehetetlen kozlekedni budapesten autoval par eve, rogton auto kell hogy lassak az emberek hogy o mar megut egy szintet. siman mehetnek autoval dolgozni de nem ertem hogy miert kene szivnom a dugoban mikor 20-25 perc alatt metro elvisz ahova nekem kell, meloba meg elerek egy villamossal es kis setaval... autoval csak nyaralni jarunk es hetvegen videkre.

De a lenyeg: direkt nem csak a bkvt irtam hanem minden velem erintekzo embert mert vannak akik boven akik siman megvehetnek egy fizujukbol az xst es megsem teszik meg. illetve kik vannak tobben? a bkvsok vagy dugoban ucsorgo veteto/menedzserek? mert igazabol (ha ez nem lett volna egyertelmu) az aranyra gondoltam a sok alatt - itthon szerintem ha 50-100 iphonera egy X vagy jobb jut akkor lehet keveset mondok az 50-100 al de ehhez keves a mintam.

(#1743) Blizzardking válasza S e t h (#1737) üzenetére


Blizzardking
őstag

Szerintem az történhetett, hogy Búvártacskó halálakor kétfelé osztotta az erejét mint egy I-hegylakó. :K

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1744) Gombócka


Gombócka
csendes tag

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nagyon vártam már, hogy lehessen az Iphone-t 2 SIM kártyával használni. Éppen ezért vettem az XS-t és amint lehetett ki is váltottam a személyes használatra szánt SIM-et virtuális SIM-re, a céges pedig maradt a fizikai. A mai napon többször előfordult, hogy a céges (fizikai SIM!) számot nem lehetett hívni azt mondta be, hogy a "hívott szám pillanatnyilag nem elérhető". Előfordult olyan is, hogy a személyes számom (eSIM) sem volt elérhető. Nem tudom hol lehet a gond. A eSIM megoldás nem stabil? A készülékem hibás? A Telekomnál vannak problémák? Valaki tapasztalt hasonló problémát az eSIM-el? :W
Kérlek segítsetek, mert sajnos a Telekom sem tudott segíteni. Fontos lenne legalább azt kizárnom, hogy a telefonom hibás. Ja az még fontos, hogy mindegyik esetben a telefonon az látszik, hogy van térerő...
Köszönöm szépen előre is a segítségeteket. :R

(#1745) lugosi válasza Gombócka (#1744) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem volt foglalt közben a másik sim?

(#1746) HarleyCustom válasza Gombócka (#1744) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ha az egyiken beszélsz,akkor a másik nem elérhető. (Dual Standby)
Ki tudod bizton zárni azt a verziót,hogy egyáltalán nem beszéltél egyiken sem és úgy próbált meg valaki hívni és nem voltál elérhető?

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#1747) Blizzardking válasza Gombócka (#1744) üzenetére


Blizzardking
őstag

Be kell kapcsolni a hívásátirányítást az egyik számról a másikra ha nem elérhető, és be kell kapcsolni a hívásvárakoztatást mindkettőre. Ha az egyiken beszélsz, a másikat ledobja a hálózatról, ezért az nem elérhető státuszba kerül. Ha jön rá hívás, átirányítja arra a kártyára mi fent van a hálózaton, és ha be van kapcsolva a várakoztatás, akkor becsörög és át is tudod venni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1748) Gombócka válasza Blizzardking (#1747) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Sziasztok!
Azt tudom, hogy ha az egyiken beszélek akkor a másik kikapcsolt állapotba kerül. De nem beszélek senkivel. Az asztalon mellettem van a telefon és ezt műveli

(#1749) kleinguru válasza Blizzardking (#1747) üzenetére


kleinguru
addikt

Az a bajom, hogy a céges kártyán van a mobilnet és ha hívnak a privát számomon, akkor elmegy a net a laptopról. A hívásátirányítás itt is megoldást jelentene:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1750) Blizzardking válasza kleinguru (#1749) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha azon a kártyán hívnak amin netezel, akkor tudsz telefonálás közben netezni, ha a másikon, akkor nem, mert lerúgja a hálózatról a neten lévő kártyát. Azt tudod csinálni, hogy az összes hívást átirányítod a magánodról a cégesre, és akkor tudsz netezni és beszélni egyszerre, viszont az átirányítás hálózatok között úgy tudom nem ingyenes, ezért a költségek valamivel nőni fognak.

Gombócka - lehet hogy neked sim kártya problémád van, próbáld ki a cégest rátenni az e-simre, hogy azzal megy-e. Vagy cseréltesd ki a simet a szolgáltatónál. Teszteld külön-külön először, a kettő csak akkor legyen egyszerre, ha külön már mindkettő működött.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1751) FLx válasza Blizzardking (#1750) üzenetére


FLx
addikt

Ha bekapcsolod a cellular data switching-et, akkor fog menni telefonalas kozben a netezgetes is, mert mindig az eppen aktiv kartyan aktivalja az adatkapcsolatot. Mondjuk ehhez mindket kartyan kell lennie elofizetesnek adatra is.

[ Szerkesztve ]

(#1752) Blizzardking válasza FLx (#1751) üzenetére


Blizzardking
őstag

Kösz az infót, Kleingurunak fog jól jönni.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1753) Gombócka válasza Blizzardking (#1750) üzenetére


Gombócka
csendes tag

A céges (fizikai) számom áttettem másik telefonba és működik rendesen. Az Iphone XS-ben most csak eSIM van, és így ez is működik.. :((

(#1754) Blizzardking válasza Gombócka (#1753) üzenetére


Blizzardking
őstag

És a cégest nem tudod rátenni az e-simre?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1755) Gombócka válasza Blizzardking (#1754) üzenetére


Gombócka
csendes tag

Nem sajnos.

(#1756) kleinguru válasza Blizzardking (#1752) üzenetére


kleinguru
addikt

Így így, beállítottam, köszi:R!

A magán előfizum csak 1,2GB-os, alapból, ami a csomagban van. Arra a pár percre elég lesz, amíg azon hívnak.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#1757) Blizzardking válasza kleinguru (#1756) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ne nekem köszönd, hanem FLx-nek.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#1758) ateszapa748


ateszapa748
aktív tag

Sziasztok,
Iphone X után egy ideje Note 9-et használok, amivel meg vagyok elégedve. Még is érdekelne, hogy érdemes-e sima Xs-re váltani? Van esetleg valaki, aki Note 9 -ról váltott?

[ Szerkesztve ]

(#1759) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok! Ismertek olyan fórumot ahol normális keretek között lehet az új iphone-okról beszélgetni pl. kiegészítőkről, tapasztalatokról illetve egyéb ehhez kapcsolódó témában? Gazdag/ csöves és "hülyevagyhogyennyipézé telefont veszel" nelkül. (iPhone 4 óta androidon élek és unom, úgyhogy csúnyán érik a váltás iOS re.)

[ Szerkesztve ]

(#1760) Hitch válasza Ahanoiaid87 (#1759) üzenetére


Hitch
aktív tag

Feljebb olvasva láthatod, hogy nincs ilyen topik....

(#1761) Ahanoiaid87 válasza Hitch (#1760) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Igen, ezért kérdeztem hátha... De sajnos ez van, akkor marad a válogatás.

(#1762) davidsz válasza Gombócka (#1744) üzenetére


davidsz
őstag

Nálam is ez van 2db telekomos simmel. Kártya új. Előfizukon minden ok. Vakarom rajta a fejem, mert ez így nem ok. Valamikor csak a Net megy el.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#1763) HarleyCustom válasza Ahanoiaid87 (#1759) üzenetére


HarleyCustom
veterán

iPhone topik

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.