Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) aujjobba válasza Remus389 (#499) üzenetére


aujjobba
addikt

Dubajban sokkal több tepsi Huawei-t láttam mint iPhone-t.

(#502) #75376384


#75376384
törölt tag

Valaki homályosítson már fel. Miért foglalkoztatja, hogy a másik mire és mennyi pénzt költ?
Szerintem mindenki aki ilyen-olyan módon bevállalja tisztában van a határaival. Nem sűrűn hallani, hogy valakitől visszavették a telefont meg mittomén, mert nem tudta fizetni a részletet.
Hogy témánál maradjak. SE utánpótlást akarok. Az R tetszene is, de nem értem miért csak ilyen tepsiket képesek kiadni.

(#503) Hegyirabló válasza #75376384 (#502) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Tök igazad van. Más meg cigire, piára költ annyit egy telefon ciklus alatt, mint egy iPhone ára. Ha meg tudja venni, vegye meg.

Aquila non captat muscas.

(#504) judas13


judas13
addikt

Megnyílt az út az egy gurigás szifonok felé.
Egy két éve még a fél millát is pofátlan lázálomnak gondoltuk legtöbben. Nincs határ, bármennyit kihúzhatnak azoktól akik ehhez aszisztálnak évrôl-évre.
A jövőnk tegnap óta elkezdôdött!!
👍

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#505) Pjotr


Pjotr
senior tag

Meizu M6 note 36000 és hibátlan... Hagyjuk meg az iphone-t a hanyatló imperialistak jatekszerenek. Egy havi fizetésem egy telefont ér? Vicc...

[ Szerkesztve ]

(#506) Remus389 válasza judas13 (#504) üzenetére


Remus389
veterán

Ugye ezek a modern telefonok arról híresek ha leejted a betonra, ugye betörik az üveg.

Na most ha leejtesz egy 500.000 Ft-os ájfónt mennyi hozzá a kijelző 280.000??

Az iPhone X kijelzőcsere mennyi?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#507) Hegyirabló válasza Remus389 (#506) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Hát nem szabad leejteni. :))

Aquila non captat muscas.

(#508) hemaka válasza #75376384 (#502) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mert a magyarok ilyenek, szeretnek mas zsebeben turkalni, ez elteti oket.

(#509) Jegesmaci81 válasza Remus389 (#506) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Iphone kijelzőcserét nem tudom de a samu s8+ megjelenése után pár héttel taknyolt el úgy hogy betört a kijelző. Nem kért érte sokat a Samu márkaszerviz csak 180ezret! :-) Most azt hiszem újonnan az egész telefon nem kerül ennyibe!

(#510) Remus389 válasza Hegyirabló (#507) üzenetére


Remus389
veterán

130 ezer az iPhone X kijelző csere, hm, többre számítottam.

Ezért sincs nekem ilyenem, szerencsétlen S6-osomon a hátlap már pókhálós, szerencsére a kijelző még úgy ahogy ép. Ha a kijelző is bepókhálósodik, akkor kuka, nem érdekel(illetve olcsón eladom, mondjuk nem tudom kinek kell, mondjuk 10.000-ért talán). 40-ért veszek egy másik ugyanilyet használtba (50 ezer az új kijelző hozzá+ a hátlap is biztos egy tizes az esetemben).

Aki ilyen csúcs ájfónt vesz, főleg erőn felül, az kalkulálja bele ha leejti akkor akár 200.000 Ft++++ lehet a javítás. Bezony. :K

Jegesmaci81 Hú, részvétem, szívás.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#511) Jegesmaci81 válasza Remus389 (#510) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Biztosítva volt. Eszembe se jutott volna márkaszervizbe vinni! Ha jól emlékszem 20ezer Ft volt az önrész.

(#512) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Hát....
Fogtam kezembe tavaj ájfon ikszet.....kicsit megnyomkodtam......
kb 2 perc volt a csoda amíg érdekelt.....ráadásul egy fehér króm kávás kombót ritka ronda volt....
Senkit nem akarok megbántani akinek ez van de ez egy női giccs vagy strici telefon
Nem értem ez kinek tetszik ?
Gondolkoztam már talán egyszer lesz szifon de nem tetszik anno,most,és jövőben sem.....
Androidos vonalon szemmel láthatóan jobban látszik az innováció a design újítások,notchot leszámítva

[ Szerkesztve ]

(#513) gyurma888 válasza Remus389 (#510) üzenetére


gyurma888
aktív tag

No para, majd rohannak személyi kölcsönért :C nehogy már pókhálós legyen, úgy mégsem lehet vele menőzni :)

(#514) MasterMark válasza 2xar (#479) üzenetére


MasterMark
titán

Ugye ezt most te sem gondolod komolyan? A tavalyi rúd téliszalámi 1 kg volt 999 dollárért. Most jött az idei 1 kg-os rúd téliszalámi, ugyanúgy 999 dollárért, és bónuszként adnak egy másfél kilós rúd téliszalámit is, de az már 1100 dollár. Tavaly nem volt ilyen. Nem volt áremelés.

Switch Tax

(#515) #75376384 válasza hemaka (#508) üzenetére


#75376384
törölt tag

Sajnos igaz... azért érdekelne, hogy mi jár azoknak a fejében akik azt figyelik, hogy ki “menőzik” meg ki miből fizeti etcetc. Meg közöttük ebben a topikban is a circlejerk. De őket igazából nem is érdekli és nem irigyek... :)

[ Szerkesztve ]

(#516) Youri válasza Jegesmaci81 (#355) üzenetére


Youri
veterán

Ha ezt meg kell magyarázni, az rég rossz...

RTX ON

(#517) Halkow.


Halkow.
senior tag

" Xs indulóára 399 990 forint, az Xs Maxé pedig 439 990 forint. Az 512 GB-os csúcsmodell ára is érdekes, Max esetén 577 990 forintot kell fizetni érte! "

Jézusom!

Engem meggyőztek tetszik a ráncfelvarrás is, és mióta ios-re váltottam, jobban szeretem mint az androidot és tudom, hogy valamit jól csinálnak és jól átgondolt minden, de nem, hogy olcsóbbak még drágábbak lettek :Y és egyre távolodnak tőlem.

Tudom, van előfizetés és hitel és pénztárcához mérten veszünk telefont.

De 399.000Ft egy 64GB-os Xs-ért :O

Az Xs Max 512GB 577.990Ft-os ára pedig örület.

XR-ről nincs hír?

Még gondolkodom, egy kicsit mi legyen a beázott se-m útodja.

(#518) Jegesmaci81 válasza Youri (#516) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Mármint mit?

(#519) Gergőke88 válasza Halkow. (#517) üzenetére


Gergőke88
addikt

“XR-ről nincs hír?”
Nincs semmi..... :U

Szerk.: végülis ma itthon szerintem nem volt meg olyan oldal ahol ne hozott volna le róla minden infót, nem. Beszélve a gyártói honlapról.

[ Szerkesztve ]

(#520) belan válasza Halkow. (#517) üzenetére


belan
addikt

Jó de ez magyar árak Amerikában xs 320 ezer kb xs max meg 360 ezer ,amcsik nem tehetnek róla itt ilyen sok a áfa nagyon kicsi piac ez nekik .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#521) Viszlát válasza #75376384 (#502) üzenetére


Viszlát
addikt

Az biztos, hogy nagyon szomorú képet fest az emberekről ez a topik. Csak reménykedni lehet, hogy nem reprezentatív az itt látott minta, ennyi korlátolt, a saját maga igényeitől és gondolkodásmódjától elvonatkoztatni nem tudó embert egy helyen látni egyszerűen sokkoló és megdöbbentő...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#522) bayarena válasza Szada85 (#411) üzenetére


bayarena
aktív tag

Dehát ugyan azt írtam. Mindenhol a világon szolgáltatónál veszik havidíjért cserébe. Nem csak a szifont hanem a telefonokat általában.

(#523) Gergőke88 válasza Viszlát (#521) üzenetére


Gergőke88
addikt

Hatalmas +1.

(#524) Jegesmaci81 válasza bayarena (#522) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Azért eléggé megdobja a havidíjad egy Xs! Többnyire vagy egy feleslegesen magas előfizetést kell bevállalni amit soha nem fog kihasználni a tulaj vagy egy elég magas telefondíjat!

Tudom ezzel nem leszek népszerű de be kellene látni mindenkinek hogy akinek havi 200nettó jövedelme van vagy kevesebb annak rohadtul felesleges pénzkidobás egy iphone. Drága az összes kiegészítő, soha nem lesz pénze egyéb Apple cuccokra stb. Elképesztően nagy áldozatot hoz egy rohadt telefonért. Neki vannak kitalálva a manapság egészen jól muzsikáló középkategóriás androidok.

(#525) *Mukeey* válasza Segal (#489) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Huawei se lesz túl kreatív...

Nem sikerültek túl jól ezek a szériák,se a Samu 9ese,se az új iPhoneok olyan semmilyenek.Előző szériákról semmiképp nem éri meg váltani.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#526) Madwe válasza Remus389 (#510) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azt ugye tudod h itthon kb 20kért 1, 40kért meg 2 év teljes körű biztosítást tudsz ezekre kötni? lopás, törés, karc akármi... ha eladod, akkor is eléggé növeli az értékét. 10% megér talán 2 év biztosítás:D

(#527) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Azért tényleg érdekes lesz,akinek ugyebár 6-osa van szeretne sok váltani,7 vagy 8 ? kezd elavulni.....tavalyi X ?
Meosztó forma,funkciók.
Idei X sorozat?
Túl drága....
Sokan fognak váltani androidra tuti

(#528) 2xar válasza MasterMark (#514) üzenetére


2xar
tag

Ugye ezt most te sem gondolod komolyan? Tudtommal a téliszalámi gyártási technológiája nem fejlődött és a hozzá szükséges anyag és energia mennyisége nem lett kisebb tavaly óta...

Ha a számítástechnikában igaz lenne amit feltételezel (az évről évre jobb technológiáért - nagyobb kijelző, több ram, gyorsabb proci, jobb kamera - évről évre arányosan többet kell fizetni) akkor például ma egy 4 magos processzor kb. 1358 milliárd dollárba kéne kerüljön.

Mégis hogy képzelted hogy egy ekkora idióta és logikátlan érvelésnek bárki fel fog ülni?

(#529) Sn00k


Sn00k
veterán

Erdekes volt bele kukkantani a topikba. Szokasos para az ar miatt meg megy a szenvedes a statuszszimbolumrol meg a menozesrol. Eleg sok penzt elszoktam egy even belul szorni telefonokra(sajnos🙃) es kurv@ra nem azert, hogy menozzek, egesz egyszeruen belefer es erdekel az ujdonsag varazsa. Mindossze ennyi. Magam is tisztaban vagyok vele , hogy ez egy felesleges penzkidobas de basszsu egyszer el az ember...
Nyilvan az megint mas kerdes , ha valaki a konyha penzt rakja bele, hiteleket vesz a nyakaba, de valljuk be eleg sokan elnek ebben az orszagban , akik kenyelmesen megtehetik , hogy KP-ra vegyenek, megeroltetes nelkul ilyen cuccokat. Es nem, nem azert hogy menozzenek!
Draganak tenyleg draganak tartom egyebkent en is, de senkinek nem tartanak pisztolyt a fejjehez hogy vegye meg. En mar arra vagyok inkabb kivancsi, melyik evben fog jonni majd a buvos 1 millas arkategoria.

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#530) Hegyirabló válasza Sn00k (#529) üzenetére


Hegyirabló
veterán

"egesz egyszeruen belefer"

Nyugi!!! Úgy is azt fogják mondani, hogy csak vetítesz és menőzöl! :)

Aquila non captat muscas.

(#531) Remus389 válasza Sn00k (#529) üzenetére


Remus389
veterán

En mar arra vagyok inkabb kivancsi, melyik evben fog jonni majd a buvos 1 millas arkategoria.

Szerintem a következő genben még nem, de az azutáni vagy az azutáni-azutániban.

Nyílván közrejátszik a dollár és a forint inflálódása is, tehát kevesebbet ér 1 egység pénz. De nyílván az Apple is tesz a jó ügy érdekében, hogy legyen "millás ájfón"

Én meg majd akkor röhögve veszek olcsón egy S8-ast, amit bátran kiejthetek a kezemből. :)

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#532) Jegesmaci81 válasza 2xar (#528) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

és ez neked hogy jött ki??? Mármint az 1358milliárd dollár!
Már ne haragudj de nem a gyártás a legnagyobb költség! Meglepődnél, hogy egy LCD panel gyártása anyagköltséggel együtt mennyi. Mindig a fejlesztési költség az ami nehezen térül meg. Hiszed vagy sem egy csúcskategóriás telefon gyártása mindössze néhány 10ezer Ft. A legnagyobb költségek a fejlesztés a logisztika, a reklám. Ezekhez jönnek a jogdíjak adók stb.

(#533) Hallosz


Hallosz
senior tag

Már rég nem a készülék a téma, hanem az ára. Erről egy meglátás.
Komolyan úgy gondolja valaki is, hogy hétköznap délelőtt 11 óra körül, a körúti Starbucks Coffeeban kévézgató üzletemberek, 115.000 forintos Xiamomi ar/érték arány bajnok telefont fognak lerakni az asztalra, a bömbi vagy a merga kulcs mellé? Ugyan már, kezébe nem vesz ilyet!

Magyarul, pont azért ilyen az ára.
Mindenkiben érzelmet generál, és pont ez a cél, ezért gyártják, és ezért veszik.
(már aki megteheti)

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#534) Hegyirabló válasza Hallosz (#533) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Mások meg pont azt mondják, hogy ez a "volks" telefon, és már mindenkinek ilyen van társadalmi státusztól függetlenül.

Aquila non captat muscas.

(#535) bayarena válasza Jegesmaci81 (#524) üzenetére


bayarena
aktív tag

Én most ezt nyugati országokra mondtam. Ott nem nagy kiadas mobilra havi 20 ezer. És az Apple a nyugati piacokra tervez. Nem Magyarországra.

(#536) balgab84


balgab84
aktív tag

Nagyon sokan biraljak itt az apple arpolitikajat, ok, azok akik nem ertik a ceg filozofiajat....soha nem lesz olcsobb, sot, dragabb lesz mindig...aki megteheti az ugy is megfogja venni, aki nem teheti meg, annak ott van rengeteg mas marka.

(#537) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Akinek az innováció,ár érték a fontos androidot vesz.
Akinek a státusz,márkanév,annak,ios.....ennyi

(#538) Jegesmaci81 válasza bayarena (#535) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Bár nincs rá semmilyen statisztikám csak amit látok de külföldön sem nagyobb az apple telefonok aránya az androidokkal szemben. Ez alól kivétel az USA de ott is csak azért mert az amerikaiak torkán nehéz lenyomni európai vagy ázsiai terméket. Lásd XBOX vs PS, ameriaki autók vs európai stb. Arról nem beszélve hogy az USA-ban nagyságrendekkel olcsóbban árulják őket! Szerintem az amerikaiak le se szarnák az Apple-t ha a mi Ftosított árunkat kellene dollárban megfizetniük.

(#539) joey04 válasza Viszlát (#521) üzenetére


joey04
titán

Pont ezt mondtam a napokban, hogy ha az itteni átlag a nagy átlag véleményét képviselné, akkor az Apple már rég csődbe ment volna. És mindenki amd procit rakna a gépébe ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#540) Hallosz válasza Hegyirabló (#534) üzenetére


Hallosz
senior tag

Hm, lehet hogy igazuk van? Álruhás bérszámfejtőket, esztergályosokat, és házmestereket láthattam a körúton kávézni bömbivel, plaza cicával? És 1/2 millás telóra, még tettek ugyanennyiért swarovski köves tokot is. :B ;)

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#541) Madwe válasza Sn00k (#529) üzenetére


Madwe
nagyúr

De ez egy magyar fórum, itt felfoghatatlan és gyanús ez a mentalitás! Mi az h valaki megteheti ezt? Felfoghatatlan, hogy valaki mondjuk havi 900kt keres tisztán legálisan becsületesen mondjuk, szereti az apple termékeit és nem menozni, hanem szeretetből veszi... Ja h 200kbol jön ki az ember és 250kt keres, és ami attól eltér az lehetetlen...
És akkor arról nem is beszélve, hogy külföldön ez a fizu kevés is lenne, s a telefon se 440k hanem mondjuk 300k... persze konkurenciához képest draga, s valóban indokolatlanul. Na De ha veszik az emberek, akkor mi a gond:)?
Az meg h sokan hitelbe verik magukat telefon miatt, miközben egy albérletben élnék és hónap végén kajára is spórolnak, az légyen az ő bajuk, saját magukat csapjak be és nyomorgatják egy nem lényeges dolog miatt...

[ Szerkesztve ]

(#542) KoNZoLik@ válasza Sn00k (#529) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

"En mar arra vagyok inkabb kivancsi, melyik evben fog jonni majd a buvos 1 millas arkategoria"

Vegyél a MAX-ból kettőt és már meg is lesz az a milla :DDD

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#543) #40359168 válasza Kamikaze75 (#537) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nope.

(#544) Sinesol válasza Kamikaze75 (#537) üzenetére


Sinesol
veterán

Hagyjuk már ezt a szűklátókörűséget...

[ Szerkesztve ]

(#545) belan válasza Kamikaze75 (#537) üzenetére


belan
addikt

Hat azért ezt nem mondanám évekig a applét majmolta a összes telefon gyártó még most is vegyük például ott a notch !!!Kamera kinézetét már i7 plus óta majmolva van ,android nagyon sokat kopint a ios-ról főleg a kínaiak miui emui .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#546) andro93


andro93
aktív tag

Beleolvastam néhány kommentbe, mintha egy óvodában lennék. Sajnos a PH fórum is kezd egyre inkább elburjánzani.
Egyébként az Apple majdnem 50%-ot keres a telefonjain, de ha megveszik, miért ne adnák ennyiért? Ez biznisz.
Én 250-ért vettem 256-os Iphone X-et, és megérte lecserélnem rá az S8-at. Sokkal jobb érzés használni, és igen, ad egy prémium érzést az, hogy a telefonom 2 év múlva is telefon lesz, nem úgy mint az S8, amin tele volt buggal az Android 8.0, amit 1 év béta tesztelés után kiengedett a Samsung.

És vegyetek UAG tokot, abban nem törik el, ha leejtitek. :K

[ Szerkesztve ]

(#547) hemaka válasza Kamikaze75 (#537) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#548) Gempas 70 válasza andro93 (#546) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Végre valakinek bejött az élet... :)

(#537) Kamikaze75 ilyenkor viccelsz - bolondozol?

[ Szerkesztve ]

(#549) belan válasza andro93 (#546) üzenetére


belan
addikt

Ez így van sokkal jobb érzés használni egy iPhone-t mint egy androidos telefont és igen évek múlva is telefon lesz nem úgy mint egy androidos telefon . Kevés jó androidos mobil van , meg jól optimalizálva .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#550) Gempas 70 válasza belan (#549) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Mi jobb érzés?? Most komolyan ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.