Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#707) Remus389


Remus389
veterán

Én nem igazán értem ezt az iPhone jelenséget, anyámnak ipad mini retinája van, én is nyomkodtam, de fel nem fogom mit esznek ezen annyit egyesek és képesek prémium árat fizetni. Nem szépek az ikonok (egy miui veri), semmivel sem gyorsabb, nem értem.

Engem pl tökre zavar hogy nem tudom kedvemre alakítgatni a felületet, meg nem csúszik a háttérkép.

Továbbá nincs választék és az áron prémium van. Nincs Widget (lehet már van, akkor bocsi), továbbá egy rendes Sennheiser fülest se tudsz bele venni, mert nincs jack, röhejes és ezért vannak oda.

De vannak olyanok akiknek ez a non plus ultra, számomra érthetetlen módon.

Ha nyernék tombolán egy iphone Xmax 512GB-ot tuti menne az apróra és maradnék a droidnál :D Az árából meg értelmesebb dolgokat vennék.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#721) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tim Cook szerint remek az iPhone-ok árazása :))

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#726) Remus389 válasza janeszgol (#715) üzenetére


Remus389
veterán

Szerintem az iPhone előnye 2007-ben volt mindent elsöprő, olyan 2010 környékén már éledezett az Android a HTC Desire-al és a Galaxy S-sel, mára (sőt évekkel ezelőtt is) viszont teljesen elolvadt az előnye, sőt sok szempontból hátrányban is van, funkcionalitásra gondolok.

Egy iphone nem is okostelefon, mert nem elég okos.

Meg a jack, azt már maguknak csinálták.

A lényeg az hogy az agyakban rögzült (egyesekben) hogy az ájfón a tuti, és kész, hiába csinál bármit a konkurrencia. Ezért a prémium ár.

A másik része menőzés, Amerika majmolás, státuszszimbólum. Az elbutultt amerikaiaknak jó, de mi elvileg okosabbak lennénk, vagy mégsem? :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#729) worxland válasza Youri (#677) üzenetére


worxland
addikt

Csengőhang, zene, videó feltöltéshez. Képek (rendes) szinkronizálásához/menedzsmentjéhez.
Ha tudsz más módot rá, írj légy szíves privátot, mert komolyan érdekel (van a családban elég iPhone/iPad).

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#740) Richoo44 válasza Totheground (#650) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Csak ne legyen rajta nocccs :D :D :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.