Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) kutyek válasza belan (#549) üzenetére


kutyek
senior tag

Lol :D ez jó volt

(#552) worxland válasza belan (#549) üzenetére


worxland
addikt

"Ez így van sokkal jobb érzés használni egy iPhone-t mint egy androidos telefont" - neked
"évek múlva is telefon lesz nem úgy mint egy androidos telefon" -ezt mond a 4s-nek, amitől másfél év után kitörő örömmel szabadult meg az egész osztályunk, amint lehetett váltani (Lumia 650-re :) - nem sokáig tartott az öröm).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#553) Sinesol válasza Gempas 70 (#550) üzenetére


Sinesol
veterán

Oda van írva... "jobb érzés használni"

Kiforrottabb az egész rendszer, intuitiv, magától értetődő minden, folyamatos frissítések, évekkel a konkurrencia előtt járó soc, fejlett ökoszisztéma, a legjobb minőségű app store kínálat, összességében a legjobb felhasználói élmény a piacon.

(#554) nonsen5e válasza Gempas 70 (#550) üzenetére


nonsen5e
addikt

Gondolom a 40k-s androidhoz hasonlítja a kolléga az (580k) 300k-s iphonet.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#555) #95561216 válasza batai15 (#230) üzenetére


#95561216
törölt tag

10 év android után váltottam, ízlés kérdése, de jobban bejön. Objektíve meg nem kell random gyártók elkúrt felületeit megtanulnom, amikor végre találtam egy olyan modelt a sok elcseszett között, ami többé-kevésbé megfelelt. Meg ami nekem személyesen nagy plusz pont, hogy ha akarom teljesen meg tudok szabadulni a google tapadós mancsaitól.

(#556) doooo


doooo
veterán

"Sokkal jobb érzés használni egy iPhone-t... évek múlva is telefon lesz... valódi prémium érzés..." Még hiányzik az "...élet értelme...", meg az "...egy iPhone-t használni és meghalni..."

És akkor csodálkoznak, amikor kicsit durvább jelzőkkel illetik őket. Ha nem látnám a tiszteletet érdemlő kivételeket, azt hinném valódi szekta. Haragnak ugyanakkor felesleges utat engedni... ide a szánalom a kellő érzés.

[ Szerkesztve ]

(#557) #95561216 válasza -secret- (#330) üzenetére


#95561216
törölt tag

Xr minden, csak nem SE utód. Nagyobb, nehezebb, rondább.

(#558) joey04 válasza doooo (#556) üzenetére


joey04
titán

Írhatta volna azt is, hogy az iOS-t jobb használni, csak az nem lett volna pontos, mert a hardver és a szoftver harmóniája adja azt a bizonyos pluszt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#559) #95561216 válasza hszilard666 (#377) üzenetére


#95561216
törölt tag

Bírom amikor valaki félig tájékozottan hinti az igét. Nézzük például szolgáltatói részletfizetést. Nincs "kezelési költség meg minden szar", mert akkor nem is 0 THM-es hitel lenne, hanem 0 kamatú. Az, hogy a szolgáltató ingyen hitelt nyúj, neki pénzbe kerül. Egy bolt esetén ez úgy nézne ki, hogy árcsökkentés helyett kifizeti a banknak a hitelnyújtás költségét, mert arra jobban harapnak az emberek. A szolgáltató viszont ugyan annyiért akarja adni üzletpolitikailag részletre és teljes áron is, ezért a költségét szétteríti. Mindenki fizeti, aki teljes áron veszi annak is be van építve az árba a részletre vásárlók hitelének költsége, közben még a kamatokat és a likviditást is bukják.

(#560) Cypresss válasza belan (#549) üzenetére


Cypresss
senior tag

Kérlek mesélj még. Türelmetlenül várom az igehirdetést. :U :DDD

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#561) #95561216 válasza Ashitaka (#470) üzenetére


#95561216
törölt tag

Hogy a drágább felé terelni kell azt még megértem, na de a nagyobb felé mi a pék f**ának? Hogy ne vegyenek ipadet?

(#562) judas13 válasza Remus389 (#506) üzenetére


judas13
addikt

:K

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#564) Teo. válasza andro93 (#546) üzenetére


Teo.
aktív tag

Hàt igen az iOS 11 az legendàsan jól lett optimalizàlva.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#565) bayarena válasza Jegesmaci81 (#538) üzenetére


bayarena
aktív tag

Ausztrál tapasztalatom van. A legtobb embernek Apple term erkei vannak. Csak csucs kesxulekeket lehet kapni es szolgaltatonal az aktualis csucs iphone 100 aud es amikor megjelenik az aktualis csucs galaxy az is 100 aud. Szinte alig dragabb am az apple. Teljesen jo az arszabasa a fizetesekhez kepest.

(#566) -secret- válasza Teo. (#564) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért? Így a végére már elég jó lett szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#567) Teo. válasza -secret- (#566) üzenetére


Teo.
aktív tag

Jah, addig meg ment a béta tesztelés ami andro93 kolléga szerint csak a csúnya androidnàl van.

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#568) <Lacy85> válasza andro93 (#546) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"ad egy prémium érzést az, hogy a telefonom 2 év múlva is telefon lesz, nem úgy mint az S8,"

Nofene. Miért, mi lesz 2 év múlva az S8?
Az S7 Edge is durván 2,5 éves, de a mai napig kapja havi szinten a frissítéseket.

(#569) -secret- válasza Teo. (#567) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Július eleje óta rendben van az iOS 11. Igaz nekem X-en akkor sem volt gond, de a régebbi modellel rendelkező emberkéknek annál inkább a butítás miatt.

(#570) Jegesmaci81 válasza bayarena (#565) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

100aud ha jól tudom kb 20ezer Ft Ennyiért itthon is megkapod! Annyi hogy idehaza nem tehetné meg a legtöbb ember hogy havi 20ezret fizessen egy telefonért. Az hogy vannak akik a fizetésük 10-20%-t telefonra költik már a maguk baja!
Gondolj csak bele! Egy átlag magyar fiatal keres havi 200ezret. Ebből előfizetéssel együtt 25ezer a telefon, 30 ezer a cigi 6ezer az alkohol. Egy albérlet Budapesten 80ezertől indul. 20ezer rezsi. Marad 39ezer Ft minden másra!!!! Na mire is elég 39 ezer????
Hát ez a nagy baj idehaza. Persze a cigiről,alkoholról nem mond le mert ennyi jár neki, a az Iphone meg alap hisz olyan prémium érzés!

(#571) delibab


delibab
senior tag

570 hozzászólásnak kb. a 90%-a arról szól, hogy drága.... szuper meglátás! Komolyan, a többség arra számított, hogy majd idén végre 150.000.- lesz “amennyit valójában ér”???

Már csak kb 360 nap van hátra a következő bejelentésig, de megjósolom, hogy az sem lesz olcsó! Nem fog annyiba kerülni mint a kínai csodák, így aki arra számít már most kezdjen el csalódni....

Nem értek hozzá, ez csak egy megérzés.... :W

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#572) -secret- válasza delibab (#571) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Senki nem várta 150-ért, de nem is 400-ért az alap modellt ami amúgy 250 körül szokott kezdeni.

(Az Xs-ről beszélek, az Xr kitérdekel'.)

Igaz az X-nél szintet léptünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#573) adise válasza Jegesmaci81 (#570) üzenetére


adise
őstag

Latom meg mindig megy ez a begyöpösödött vilagnezet. Komolyan mint valami nyugdijas oregasszony

(#574) HarleyCustom válasza Kamikaze75 (#537) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Holy Moses!
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#575) Jegesmaci81 válasza adise (#573) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ezt kifejthetnéd! Nem a világnézetemet tártam eléd hanem a magyar emberek többségének a havi költségvetését ami alapvetően szánalmas!

(#576) bayarena válasza Jegesmaci81 (#570) üzenetére


bayarena
aktív tag

Pont ezt mondom. Abszulút nem drága a nyugati fizetésekhez képest. Csak a magyar fizuk szarok sajna.
Szerintem csak a szegényebb országokban téma az iphone árazása.
Itt kint nem téma.

(#577) belan válasza Cypresss (#560) üzenetére


belan
addikt

Mert stabilabb a rendszer egyszerűbb kezelni megbízhatóbb biztonságosabb a rendszer , nincs tele felesleges dolgokkal nekem legalábbis sokkal átláthatóbb a ios mint a android nem kell állandóan állíttatni mint a androidot hogy minden működjön rajta rendesen , egyszerűen ios csak használni kell ennyi és nem az érdekel hogy androidra mennyi igyen program van vagy le lehet igyen tölteni rá a filmeket .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#578) HarleyCustom válasza belan (#577) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1

Honnan is tudnák ezek...
Csak TV-ben látták.
:D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#579) joey04 válasza bayarena (#576) üzenetére


joey04
titán

De, támának téma kint is. Csak nem ekkora probléma.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#580) belan válasza HarleyCustom (#578) üzenetére


belan
addikt

Ez jó ))) jó nekik a f...os droid mert olcsó .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#581) Depression válasza Jegesmaci81 (#570) üzenetére


Depression
veterán

Pesten 20k a rezsi? Nekem a közös költségem majdnem annyi. Innen nézve nem is drága az albérlet ott. ;]

#577: Ezek közül alá tudsz támasztani bármit is példákkal? Pl. mik azok a felesleges dolgok az nadroidban, amik nélkül könnyebb kezelni az ios-t, vagy, hogy mitől biztonságosabb?

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#582) Silentfrog válasza HarleyCustom (#216) üzenetére


Silentfrog
veterán

Hát jaáah . Mindenki arra költi a pénzér amire akarja. Több ismerősöm van aki minden évben ekölt több százezret telefonra ,hitelből. Ezután a közösségi oldalakon osztogatja meg azt hogy helyijáratos buszon megy dolgozni. De ki vagyon én hogy megítéljem azt hogy mi a normális. Erős véleményem van róla,de ez az én problémám. Nekem nincs korlátlan mennységű pénzmagom igy a szerintem normálisabb dolgot választottam az új lelefon helyett, a két hét nyaralást. ;)

(#583) joey04 válasza Depression (#581) üzenetére


joey04
titán

Picit alálőtt, nekem 25, plusz tv meg net. Azokkal 30.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#584) belan válasza Silentfrog (#582) üzenetére


belan
addikt

Szerintem mindenki arra költi a pénzét amire akarja kinek mi a fontos neked inkább a utazás valakinek meg új telefon valakinek az a hülyeség amit te csinálsz valakinek meg az amit a másik csinál ,lényegtelen mondjuk abba igazad van felveszi a hitelt a telefonra és fizet ra egy vagyont , és bkv utazik , én mindig tejesen ki fizetem a telefont, úgy veszem meg csak mert igaz sok pénzt egybe ki kell fizetni de inkább mint 2 év és a dupláját kell ki fizetni .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#585) MasterMark válasza Depression (#581) üzenetére


MasterMark
titán

Attól biztonságosabb, hogy zártabb. És ezt sokan félreértik, a zártság nem azt jelenti, hogy nem lehet ikonpakkot cserélni. Azt jelenti, hogy az appok elszeparaltan futnak, csak a saját dolgaikhoz férnek hozzá, kifele csak biztonságos API-kon tudnak nyúlni, amit neked kell engedélyezni. (De engedélyezés után is csak azt csinálhatja amit az API megenged.)

Itt kezdődik a biztonságosabb.

Tudom, hogy a droid is probal most errefele menni, de az alapjaiban nem ilyen.

Switch Tax

(#586) adise válasza Jegesmaci81 (#575) üzenetére


adise
őstag

Annyi hogy hasrautes szeruen benyogsz szamokat amik nem igazak. Illetve azzal is tisztaban vagy ki mire kolti a penzet

(#587) Totheground


Totheground
addikt

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#588) aprokaroka87 válasza Depression (#581) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

link

Csak egy példa...ezt a Google is megtudná lépni a Play Store kapcsán.

(#589) Jegesmaci81 válasza adise (#586) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Igazad van mert mindent alábecsültem. Amúgy ha nem dohányzol és nem iszol, akkor is éppen csak vegetálásra elég 200ezer nem iphone mutogatásra. Maradjunk annyiba, hogy aki 200ezer Ft alatt keres annak semmi szüksége Iphonera! Igen még SE-re sem! Aki mégis ilyen fizetés mellett megveszi az pusztán azért teszi hogy a lelkének jobb legyen de semmi racionalitása nincs a vásárlásának.( Kb. olyan mint amikor nőket látok O bag táskával úgy, hogy amúgy a Tesco (F&F)ből van minden más ruhája.) A szoftvereket már nem fogja tudni megvenni, a kiegészítőkről meg ne is beszéljünk. A múltkor az egyik Iphone topikban olvastam hogy valaki megmagyarázta hogy miért felesleges a gyors töltőt megvenni! Fetrengtem a röhögéstől.

(#590) belan válasza worxland (#552) üzenetére


belan
addikt

Én meg mai napig látok a utcán valaki 4s használ de valahogy lumia készüléket nem láttam már régóta ,régen se nagyon láttam ,tudom megszűnt a lumia de több éves 4,4s meg azért látok a utcán és szerintem ez mindent el is mond .

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#591) icecave válasza Jegesmaci81 (#589) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez a "határmegszabás" nettó baromság. Gondolj már bele, mi van, aki mondjuk 200 alatt keres, de saját lakása van, mert örökölt? Máris nem annyit tesz félre, mint akinek még albira is kell költeni... és ez csak egy példa, jöhetnék azzal, hogy mindenki másra költ, mások az igényei, máshol tud spórolni, stb. Én személy szerint elküldeném melegebb éghajlatra, aki beosztaná, én a saját fizetésemből mire költök, mire nem és hogy az más szerint mennyire helyénvaló, vagy nem.

(#593) belan válasza worxland (#552) üzenetére


belan
addikt

Masik az hogy sokkal több androidos tulaj vált ios-re mint fordítva ez tény ,szerintem ez mindent el árul melyik a jobb oprendszer .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#594) Jegesmaci81 válasza adise (#592) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Tudod mit! Igen! A kiegyensúlyozottságot szeretem! Pl szívem szerint leköpném azt aki iphonnal rohangál úgy hogy a gyereke rommá taposott használt cipőt kap! El sem hiszed mennyi ilyen ismerősöm van! Azon is jót mulatok akinek annyit ér az autója mint a telefonja. Mondjuk úgy hogy kiröhögöm az amijevanrajtavan embereket!
Részemről befejezve! Egyszerűen nem érted meg az elvakultságodban hogy mi a probléma a rengeteg csóringer Iphone használóval! Az, hogy egy eltorzult értékrendjük van amiből nem tudnak kiszakadni.

Helikopternek lenni meg hidd el sokszor jó dolog! Én gondolkodom hülyén ezt megtanultam. Kár hogy én nem küzdök hó végén azzal hogy mit eszek másnap

(#595) Pano


Pano
addikt

Számomra az a legfelfoghatatlanabb, hogy ezért az árképzésért a mai napig nem fér bele salagmentes 2 év garancia.
Főleg, ha állítólag ennyire megbízhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#596) aujjobba válasza Jegesmaci81 (#594) üzenetére


aujjobba
addikt

Kit érdekelnek az eltorzult emberek?
Mindenkinek alanyi joga hülyének lenni, tegyünk már erre pontot.
Nem lehetne esetleg a telefon fórumában a telefonról beszélni, és nem a magyar társadalom szociológiai problémáiról értekezni?

(#597) Sys85 válasza belan (#593) üzenetére


Sys85
veterán

Ez a "melyik jobb" dolog annyira szubjektív!
Én pl szeretem mindkettőt,de vannak olyan hülyeségeik amik miatt valamennyire utálom is mindkettőt.
Nem tudnám egyiket se kiemelni,egyikre se tudnám azt mondani,hogy jobb mint a másik.
Azért annyira nem fekete-fehér ez az android vs. ios téma,mint ahogy sokan beállítják.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#598) sebgutkopf válasza belan (#590) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Persze, egyszer már eladta a veséjét, és olyan csóró, hogy újat nem tud venni, így tetszik nem tetszik benne ragadt. :DD
Másik vonalon is elmegy 4 évet a telefon, csak épp ha megunja a tulaj könnyebben engedi el és vált, akár típust akár márkát.

(#599) sebgutkopf válasza belan (#593) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Ez mekora meglepetés! Ha megnézed mennyi androidos felhasználó van (darabra) és mennyi ios-es, akkor ha azonos %-ban is váltanak, darabra sokkal több droidos fog ios-re váltani, mint fordítva.
Ennyi erővel nézzük meg, hogy a mobilok hány %-án fut ios. Az alapján brutális a droid túlsúlya, akkor az a jobb?
Eresszük már el a belemagyarázást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.